Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Sakosia juz opisana ładnie(ja widziałem przelotem Jej występy)to tylko dorzuce coś od siebie :aniol: :arrow: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Czyżby ktoś zrobił błąd ortograficzny :lol2: :arrow: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: pop »

Dziś w serwisach dla "Dzień dobry TVN" :) :
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Niedzielny Dzień na żywo - capsy z serwisu o 13:00

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Magda Sakowska

Post autor: TVN_FAN »

Chyba mam nową faworytkę w TVN :tanczy: Magda Sakowska z każdym wejściem na antenę wydaje mi się, że jest coraz piękniejsza -- a rozmowy jakie ostatnio przeprowadza w studiu są coraz bardziej profesjonalne i konkretne.
ZIMA
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dziś Magda inforumje nas przede wszystkim o stu dniach rządów Donka Tuska oraz zbliżającej się oskarowej nocy.
Gościła w studio pana z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i przeprowadziła bardzo ciekawą dyskusję na temat polskich nominacji :D Strasznie chciała wiedzieć, czy zdaniem tego pana 'Katyń' zdobędzie statułetkę- nie dziwię się Madzi- każdy, kto widział film wie, że ta nagroda mu się należy. Wypytywała także dlaczego polsko- brytyjska produkcja 'Piotruś i wilk' powinna zostać nagrodzona. Może będzie chciała obejrzeć film z synkiem :lol2:

O 14 chyba możemy liczyć jedynie na zapowiedź konferencji PO :mhm:
Liczę później na jakieś rozmowy z komentatorami w wydaniu Magdy :D

A tu jeszcze 2 capsy z ddtvn :arrow: Nie mogę sobie odmówić przyjemności, by powiedzieć, że Sakosia świetnie wygląda w tym kolorze włosów :lol2: Marynarka jak na możliwości Magdy też wspaniała :lol:
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:O 14 chyba możemy liczyć jedynie na zapowiedź konferencji PO
Jak na razie wciąż trwa serwis - konferencja startuje z opóźnieniem :D
Liczę później na jakieś rozmowy z komentatorami w wydaniu Magdy
Oby konferencja, która ma być drugim expose nie okazała się równie długa i nie skończyła się po 17.00, bo wówczas to Magdy nie będziemy mogli zbyt długo oglądać :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Nie dałem rady potężnemu frontowi-no powiedzmy obowiązków :rozglada: -i nie miałem przyjemności oglądać tej rozmowy o której piszecie :? Miałem nadzieję,że juz po wystąpieniu premiera choć jeden serwis spędze w wspaniałym towarzystwie Magdy a tu znów -tym razem Kaczynsky :lol:

Znudzona Sakosia,może sobie zmienia ręke dla urozmaicenia i patrzy raz w to jeden ekranik raz w drugi :lol2: :arrow:

Obrazek

Już skończyły sie męki goście goście :lol2: :arrow:

Obrazek

No to czekamy na koleja wspaniała rozmowę Madzi :aniol:

Jeszcze zdarzyłem z edycją :tanczy: Magda formułująca pytanie :lol2:

Obrazek

P.S Nie mogę tego nie napisać-ładne kolczyki wiszące :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tutaj jeszcze koło Magdy dłubie przeuroczy Pan w czerwonym polo :lol2: :arrow:
Obrazek

Teraz pozostaje jedynie czekać na ostatni serwis o 17.00 i oglądać Krzyśka :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Tutaj jeszcze koło Magdy dłubie przeuroczy Pan w czerwonym polo
To chyba odpowiedź dlaczego większośc przeuroczej damskiej załogi Tvn24 stara się unikać spódnic&sukienek :spiewa:
Teraz pozostaje jedynie czekać na ostatni serwis o 17.00 i oglądać Krzyśka
Może Magda będzie jeszcze o 17 w krótkim serwisie,wczoraj tak było :aniol:

P.S W tej krótkiej rozmowie z panami profesorami podobało mi się jak Magda pod koniec stanowczo strofowała pana profesora do udzielenia na jej pytanie konkretnej odpowiedzi :tanczy: Jaka stanowcza :spiewa: Ale tak ma być :brawa: :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:To chyba odpowiedź dlaczego większośc przeuroczej damskiej załogi Tvn24 stara się unikać spódnic&sukienek
Wiele bym dał by być na miejscu tego Pana :szalony:
Może Magda będzie jeszcze o 17 w krótkim serwisie,wczoraj tak było
No właśnie o tym napisałem :rozglada:
No i jest :tanczy: :arrow:
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Wiele bym dał by być na miejscu tego Pana
A może tak być,że ten pan się wkurza ze musi sprzatac jakies kable po profesorkach zamiast zjeść sobie rodzinnie rosołek :spiewa: :lol2:
No właśnie o tym napisałem
Żle Cię zrozumiałem-ach ten język polski :spiewa:

Obrazek

Obrazek

Sorry Magda,ale to nie moja wina,że mrużysz oczy wtedy gdy ja klikam :nie: :aniol:

Obrazek

Podziękowała za DnŻ :spiewa: My również Ci dziękujemy :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:A może tak być,że ten pan się wkurza ze musi sprzatac jakies kable po profesorkach zamiast zjeść sobie rodzinnie rosołek
Rosołek sobie może zjeść na kolację :rozglada: Widoki są niepowtarzalne, choć zapewne wystarczy, by zrobić w jakiś dzień powszedni rundkę po studio i zobaczy znacznie więcej :spiewa:
Żle Cię zrozumiałem-ach ten język polski
No ja nie mam wpływu na nasz język ojczysty niestety :nie:
Podziękowała za DnŻ My również Ci dziękujemy
Muszę przyznać, że po dzisiejszym Dnż bardziej polubiłem Magdę za stołem prezenterskim. Jest coraz bliżej podium :lol2:
Dołączam się do podziękowań :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Rosołek sobie może zjeść na kolację Widoki są niepowtarzalne, choć zapewne wystarczy, by zrobić w jakiś dzień powszedni rundkę po studio i zobaczy znacznie więcej
Zwiedzanie zamknięto by o 17 :spiewa:
Muszę przyznać, że po dzisiejszym Dnż bardziej polubiłem Magdę za stołem prezenterskim. Jest coraz bliżej podium
Dołączam się do podziękowań
Ja to muszę się przyznac do małego grzeszku :red: Zaraz po powrocie nie byłem tak do końca zadowolony :rozglada: Po pierwsze bardziej utkwiły mi obrazki z Sejmu po drugie te czarne włosy...Wiadomo to żaden argument,ale jednak telewizja służy tez do ogladania :aniol: Merytorycznie Magda zawsze była conajmniej bardzo dobra :aniol: Ale tak po trochu,dzień po dniu ( :spiewa: )wszystko się rozjaśniać zaczęło ,co symbolicznie zaakcentowała sama Magda rozjaśniając włosy :tanczy: I teraz znajduje się w ścisłej czołowce moich ulubionych dziennikarek.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Och, ile capsów :szalony: Wspaniale :tanczy:
Za nami kolejny wspaniały DnŻ z Magdą :D Rozmów Saczki z gośćmi chyba nie muszę komentować :rozglada:
Prowadzi je jak nikt inny :lol2: Często była jednak zakłócana przez coraz to kolejne konferencje- jak widać na obrazku załączonym przez maxxxa kilka postów powyżej jest nieco znudzona brakiem pracy :lol2:
Dobrze, że tam nie zasypia na stanowisku :rozglada:

Sakosia się tak emocjonowała dziś ceremonią wręczenia Oskarów, że pewnie nie odmówi sobie przyjemności obejrzenia ich na żywo :rozglada: Tylko później może być nieżywa w Dniu na Żywo :shock: No chyba, że jutro ma akurat wolne :lol2:
maxxx pisze:Ja to muszę się przyznac do małego grzeszku Zaraz po powrocie nie byłem tak do końca zadowolony
Jak mogłeś :roll: Ja tak Magdy wyczekiwałem podczas jej nieobecnosci, że nawet te czarne włosy przyjąłem ze spokojem :cicho:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Sakosia się tak emocjonowała dziś ceremonią wręczenia Oskarów, że pewnie nie odmówi sobie przyjemności obejrzenia ich na żywo Tylko później może być nieżywa w Dniu na Żywo No chyba, że jutro ma akurat wolne
Może po pracowitym weekendzie się nad nią zlitują, tym bardziej, że jutro pierwszy dzień po feriach :roll:
maxxx pisze:Ja to muszę się przyznac do małego grzeszku Zaraz po powrocie nie byłem tak do końca zadowolony
Ja też nie byłem szczególnie zachwycony :nie: I do tej pory jeszcze do końca nie jestem z takiego oto prostego powodu, że nie możemy oglądać jej fenomenalnych sejmowych relacji :( Jeśli jednak chodzi o prezentowanie informacji i prowadzenie rozmów w studio - najwyższy poziom i klasa :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości