[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

super ddtvn w wykonaniu Kingi i Marcina

ale za du¿o materia³ów pokazuj¹cych o czym bêd¹ gadaÌ a zamo³o œwietnych prowadz¹cych dziœ byli chyba w formie i dobrze , ¿e bêd¹ za tydzieù a nie te 'nudne panie' :D

czy zrobiÂł ktos capsy z dziÂś?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

WirtualneMedia pisze:'ÂŚniadanie z DwĂłjkÂą' pokonaÂło 'DzieĂą dobry TVN'

698 tyÂś. widzĂłw obejrzaÂło w sobotĂŞ pierwsze wydanie programu 'ÂŚniadanie z DwĂłjkÂą'.

Sobotnie wydanie „ÂŚniadania z DwĂłjkÂą” na TVP2 w trakcie pierwszej emisji zanotowaÂło niemal identyczny wynik, co nadawane od poniedziaÂłku do piÂątku „Pytanie na Âśniadanie”. Te ostatnie w minionym tygodniu miaÂło ÂśredniÂą widowniĂŞ na poziomie 708 tyÂś. widzĂłw.

Sobotnie wydanie konkurencyjnego „DzieĂą dobry TVN” przyciÂągneÂło tylko 652 tys. widzĂłw – wynika z danych TNS OBOP.

Program TVP2 oglÂądaÂło nieco wiĂŞcej kobiet (55,76 proc.) niÂż mĂŞÂżczyzn (44,24).


Pierwszy raz nadany program a juÂż wygraÂł z ponad rocznym formatem...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

oj to Âźle :(

i to pierwszy progra :(

fatalnie ciekawe czemu ja nie oglÂądaÂłam jest tam coÂś ciekawego?

no to konkurencja dla dzieĂą dobry tvn i to powaÂżna

miejmy nadzieje, Âże to tylko z ciekawoÂści widzĂłw do pierwszego odcinka :(
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Capsy na Âżyczenie:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ok, na razie starczy :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Âśmieszna byÂła ta Tesreska :lol:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ddtvn fantastyczne w wykonaniu najlepszej pary prowadzÂących polskiej tv :P
fantastytczny program
tylko cykl z WiÂśniewskim i tajemnice muzeum sÂą beznadziejne
a z AniÂą MuchÂą bylo fajne a ten zakochany w sobie facet to Âżanada
a co staÂło sie z cyklem o sporcie Agnieszki Rylik moÂże za to teraz jest ten co prowadzi Cegielska o szkole Jagny MarczyÂłajtis :neutral:

szkoda, Âże za tydzieĂą Jola i Magda :?

zrobiÂł moÂże ktoÂś capsy?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
kama2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 20:11

Post autor: kama2007 »

Fantastyczny program! :D ÂŚwietni goÂście, szczegĂłlnie A. Morozowski i T. Sekielski :D No i kaczka ;)

Wszystko ok gdyby nie ten czerwonowÂłosy!

ProwadzÂący Kinia i Marcin jak zwykle cudowni :) Jak fajnie Marcin odegraÂł pijaka dziÂś ;)
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

RzeczywiÂście ten weekend z DD TVN byÂł wyjÂątkowo udany. ChoĂŚ zwykle soboty nawet w przypadku Kingi i Marcina sÂą nieco sÂłabsze od niedziel w tym tygodniu oba programy rewelacyjne.

Za tydzieĂą Magda i Jola. Zobaczymy co nam panie zaprezentujÂą tym razem. Mam nadziejĂŞ, Âże panie w koĂącu znajdÂą jakiÂś pomysÂł dla siebie, choĂŚ mam wraÂżenie, Âże jest im trudno zmierzyĂŚ siĂŞ z popularnoÂściÂą i wysokÂą sympatiÂą widzĂłw jakÂą zjednali sobie Kinga i Marcin.
Panie od pocz¹tku postawi³y ewidentnie na profesjonalizm, ale teraz chyba nie bardzo wiedz¹ jak¹ drog¹ pod¹¿aÌ. Co prawda, nie s¹ ju¿ a¿ tak szytywne jak dawniej, nawet staraj¹ siê wprowadziÌ element humoru i uœmiechu ale i tak jakoœ smutnawo.

Osobiœcie uwa¿am, ¿e obie panie s¹ dobrymi dziennikarkami (prezenterkami?) Wiele krytycznych uwag pada pod ich adresem, ale chyba musicie przyznaÌ, ¿e nie mo¿na im odmówiÌ profesonalizmu, ale... No w³aœnie, ale mo¿e nie koniecznie nadaj¹ siê na prowadz¹ce weekendowe wydanie programu telewizji œniadaniowej (porannej, jak zwa³, tak zwa³). Przede wszystkim s¹ zbyt powa¿ne i wytwarzaj¹ za du¿y dystans miêdzy sob¹ a widzami a nawet goœÌmi. Ich programy s¹ przewidywalne, jakby mia³y podzielone role, która co dok³adnie mówi.

Myœlê, ¿e pani Pieùkowska zdecydowanie lepiej czujê siê w publicystyce i informacjach. To ewidentnie widaÌ - na widok polityków, a¿ oczy jej siê œwiec¹. A Magda Mo³ek, jest dobra i widzê dla niej szansê nawet w DD TVN ale przyda³by siê jej na wspó³prowadz¹cego jakiœ facet który by j¹ trochê wyluzowa³.

A DD TVN z King¹ i Marcinem, to chyba wszyscy wiedz¹. Genialne. W ich œwiecie ka¿dy siê mo¿e dobrze poczuÌ. S¹ dla wszystkich trafiaj¹ do najró¿niejszych odbiorów. Podstaw¹ jest spontanicznoœÌ, szczeroœÌ, naturalnoœÌ, optymizmi humor, a humor zbli¿a ludzi. Przekazuj¹ dobr¹ energiê, dziel¹ siê emocjami, przemyœleniami, pytaniami. Tu mistrzyni¹ jest Kinga która czasem s³ucha i dziwi siê jak dziecko, wzbudzaj¹c w widzu autentyczn¹ ciekawoœÌ. I jeszcze jedno Kinga i Marcin maj¹ ogromny dystans do samych siebie i tego co robi¹ czego ewidentnie brakuje pani¹ zw³aszcza Joli. Proszê... wiêcej luzu...

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 10:08 pm ]
A wracajÂąc do samego programu tzn. tematyki. Moim zdaniem, na uznanie zasÂługujÂą pomysÂły cyklĂłw Miejska dÂżungla i Dom otwarty. Trafiony jest teÂż cykl o zdrowiu przygotowany przez Marka Nowickiego i Tajemnice muzemu, choĂŚ wiele osĂłb ma pewnie przeciwne zdanie. Ale to klasyczny przykÂład nudnego w gruncie rzeczy tematu, ktĂłry moÂżna przedstawiĂŚ w fajny ciekawy sposĂłb.

Pora¿k¹ dla mnie by³ cykl Ani Muchy, czyli mucha na koùcu œwiata. Podobnie nastêpca, czyli Wiœnia za wielk¹ wod¹. Potencjalnie bardzo dobry temat na podbicie ogl¹dalnoœci, ale zupe³nie nieciekawie przedstawiony. Tu na niekorzyœÌ dodatkowo przemawia fakt, ¿e Paùstwu czerwonow³osnym towarzyszy operator (ekipa) TVN.

Cykl skÂąd siĂŞ biorÂą gwiazdy w sumie OK, choĂŚ z rozmĂłw z OlÂą w studiu czasem za wiele siĂŞ nie dowiadujemy.

A i jeszcze Vito... oj...

Dobry byÂł jeszcze cykl o sporcie prowadzony przez AgnieszkĂŞ Rylik, ale ostatnio jak widaĂŚ zostaÂł uciĂŞty. A szkoda. Jest w prawdzie szkoÂła Jagny i Agnieszka Cegielska i to dobrze, ale trochĂŞ maÂło. SwojÂą drogÂą uwaÂżam, Âże Agnieszka zwÂłaszcza (podobnie jak Maja) marnujÂą siĂŞ jako pogodynki i mogÂłyby poprowadziĂŚ jakiÂś osobny cykl w DD TVN - skoro Vito i Ola KwaÂśniewska mogÂą ...

A i jeszcze SUPER ZUCHY. Idea samego przedsiĂŞwziĂŞcia moÂże piĂŞkna. Ba, napewno i z dobrym przesÂłaniem, ale Ci lekko zdziecinniali panowie w przykrĂłtkich spodenkach poskakujÂący jak maÂłe dziewczynki. PoraÂżka.

Mam nadziejĂŞ, Âże wkrĂłtce pojawiÂą siĂŞ jakieÂś nowe sensowne cykle i program bĂŞdzie siĂŞ rozwijaÂł, bo weekendowy poranek bez DD TVN, to jakiÂś dziwny,
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mi sie wogle nie podoba cykl o muzeum jest nudny
wiÂśniewski to poraÂżka :evil:

o Ani Musze nawet fajne ale raczej traktowaÂłam to jako dodatek

Vito nawet fajny
ale Agnieszka Rylik ciekawe czemu odsuneli jej cykl niby jest o szkole Jagny ale wtedy praktycznie nie ma pogody :?
powinien byĂŚ jak dawniej cykl o sporcie i pogoda normalnie

cykl oli i dom otwarty teÂż wg. beznadziejne ta prezenterka jest okropna

wg. mniej cykli a normalni goÂście do rozmĂłw powinien zostaĂŚ zykl:
-miejska dÂżungla (wprost genialne)
-sport(ale ten ktĂłry prowadziÂła Agnieszka Rylik)
-Vito te¿ o podró¿ach
no informacje i pogoda i goÂście w kuchni :D

to jest moje zdanie oczywiÂście kaÂżdy ma inne
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Pewnie Âże tak. KaÂżdemu siĂŞ moÂże podobaĂŚ coÂś innego i kaÂżdy ma swoje zdanie i to jest fajne. Co do Vita to rzeczywiÂście on jest OK, ale nie mam jakoÂś wiĂŞcej refleksji na ten temat.

ZapomniaÂłam o KUCHNI (dziĂŞki Memory) a to powaÂżne niedopatrzenie. Bo pomysÂł goÂści w kuchni jest bardzo trafiony. Przynajmniej zwykle jest Âśmiesznie i moÂżna siĂŞ czegoÂś fajnego dowiedzieĂŚ. :)
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Od soboty "Dzieù Dobry TVN" d³u¿szy o pó³ godziny. A to dziêki dobrym wynikom programu:
Wirtualnemedia.pl pisze:ÂŚrednia widownia „DzieĂą dobry TVN” w okresie od 10 stycznia do 11 lutego wyniosÂła 1,18 mln przy udziaÂłach w rynku wynoszÂących 18,92 proc – wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. W grupie 16-49 udziaÂły byÂły nieco lepsze (19,36 proc.).
I jak mĂłwi Andrzej SoÂłtysik dla WirtualneMedia.pl DDTVN moÂże siĂŞ jeszcze wczeÂśniej zaczynaĂŚ:
stacja pracuje rĂłwnieÂż nad tym, aby program „DzieĂą dobry TVN” zaczynaÂł siĂŞ wczeÂśniej niÂż o 8:30, jak to jest obecnie.
Dobrze, ¿e bêdzie wiêcej "Dzieù Dobry TVN", ale lepiej by by³o (przynajmniej dla mnie) gdyby program koùczy³ sie póŸniej, a pocz¹tek by³ tak jak jest - o 8:30. :roll:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

super!!!
bardzo siĂŞ ciesze, Âże ddtvn bedzie dÂłuÂższe ale teÂż bym wolaÂła Âżeby byÂło o godz. dÂłuÂżej a nie Âżeby siĂŞ wczeÂśniej zaczynaÂło ale w niedziele jest kawa na Âławe teÂż na Âżywo i bedzie im musiaÂł siĂŞ jakoÂś grafik inaczej uÂłoÂżyĂŚ...

super
szkoda, Âże kinia i marcin sÂą co 2 tyg. a teraz nawet bedÂą za 3 (nie wiem czemu, moÂże ktoÂś wie?)
to przynajmniej bedziemy mogli ich oglÂądaĂŚ o 30 min dÂłuÂżej :tanczy:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dobrze Âże przedÂłuzyli DDT. I strasznie sie ciesze ze pokonujÂą nudne Âśniadanie z dwĂłjkÂą :D ZmartwiÂłem siĂŞ gdy usÂłyszaÂłemze pierwszy odcinek ÂŚzD oglÂądaÂło wiĂŞcej osĂłb niÂż DDT. A tu prosze - Âświetny wynik :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiejsze DDTVN bardzo mi siĂŞ podobaÂło. CieszĂŞ siĂŞ, Âże przedstawili wszystkie pary z V edyzji TaĂąca z Gwaizdami. Ale i tak koĂącĂłwka byÂła najlepsza gdy byÂł Kuba WojewĂłdzki z MiÂśkiem Koterskim (wczeÂśniej juÂż Kuba krĂŞciÂł siĂŞ za kulisami i gadaÂł z politykami). Dobre teÂż byÂło jak Andrew wyskoczyÂł na koniec w kadr i zapewniaÂł, Âże pojawi siĂŞ w programie u Kuby. ChociaÂż jak to WojewĂłdzki powiedziaÂł: "ByÂła to deklaracja polityka wiĂŞc napewno nie przyjdzie" :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam nadziejĂŞ, Âże Andrzej Lepper przyjmie zaproszenie Kuby, w koĂącu powiedziaÂł to na antenie, Âże jak zostanie zaproszony to siĂŞ pojawi. A gdyby tak siĂŞ staÂło to byÂłby to prawdziwy hit, bo pewnie kaÂżdy chciaÂłby zobaczyĂŚ rozmowĂŞ Kuby i Leppera. :D

Ogólnie dzisiejsze i wczorajsze wydanie "Dzieù Dobry TVN" by³o dobre. Ciekawe materia³y, fajni goœcie no i przedstawienie uczestników "Taùca z gwiazdami" - to pewnie przyci¹gnê³o najwiêcej widzów. No i dobrze, ¿e program jest o pó³ godziny d³u¿szy, bo dziêki temu wiêcej mogê zobaczyÌ poniewa¿ nie zawsze budzê siê o 8:30. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość