Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Wiecie co... dajmy sobie spokĂłj z tym czÂłowiekiem tj. krytycznym choĂŚ nie wiem czy moÂżemy go tak nazywaĂŚ. JeÂżeli mu siĂŞ coÂś nie podoba to okej, ale niech to okazuje w kulturalny sposĂłb.

:) a co do Ani... mam nadzieje, Âże w tym tygodniu siĂŞ pojawi na antenie... najlepiej w Dniu na Âżywo

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 8:50 am ]
sory, Âże dodaje drugiego posta pod rzÂąd, ale juÂż nie mogĂŞ go edytowaĂŚ :D
rzyÂś gĂłrlicki wÂłaÂśnie zapowiedziaÂł kto bĂŞdzie w dniu na Âżywo : wystÂąpi Ania :tanczy: i Beata Tadla
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

DziÂś Pani Ania dosÂłownie przeszÂła samÂą siebie! Idealnie wyglÂąda... SpokĂłj, fryzura i kostium + lekki makijaÂż - jestem peÂłen podziwu... Tylko brakuje tego uÂśmiechu. Ale to dopiero pierwsze "wejÂście" Pani Ani. Dla mnie - rewelacja. :)
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 1:42 pm ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 2:38 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 3:47 pm ]
Obrazek
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

BoÂże... jaka Ania dziÂś jest piĂŞkna :):)
super wyglÂąda :) te wÂłosy...makijaÂż... dla mnie bomba :) :brawa:

MĂłgÂłbym PaniÂą AniĂŞ oglÂądaĂŚ godzinami :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Raport popuÂłudniowy
Obrazek

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No dobra, zdjĂŞcia piĂŞkne, tzn. po lewej stronie piĂŞkne :D Ale moÂże ktoÂś coÂś napisze ... opisze, bo ja nie widziaÂłem NIC :( Nie zaÂłapaÂłem siĂŞ na Âżaden serwis :( Nawet na ten na tle blueboxa :/
A z fotek mogĂŞ wywnioskowaĂŚ jedynie, albo aÂż tyle, Âże Ania przepiĂŞknie wyglÂąda :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Z blue-boxa ? Serwis o 15:30 ? WÂłasnie zastanawiaÂłem siĂŞ czemu jest z ujĂŞciem na ekrany plazmowe, a nie zauwaÂżyÂłem, ze to blue-box :shock:
CzyÂżby potrzebowali 30 minut na Fakty?

PRZEPRASZAM Âże Âżasmiecam wÂątek o KalczyĂąskiej, ale musiaÂłem zapytaĂŚ :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A wÂłaÂściwie, to gdzie teraz jest ten bluebox, przecieÂż zdjĂŞli go modernizujÂąc studio publicystyczne??
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

raport wypadÂł wspaniale : na koniec z tomkiem zubilewiczem byÂł taki akcent :D ania siĂŞ fajnie ÂśmiaÂła :):): w ogĂłle dziÂś wyglÂąda tak piĂŞknie, Âże aÂż trudno mi siĂŞ wysÂłowiĂŚ :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN pisze:OD MODERATORKI:
A Ty opluwasz non stop tego usera, nie zauwaÂżyÂłeÂś? Czemu to sÂłuÂży? ZastanĂłw siĂŞ.
Krytycznemu nic nie zostaÂło skasowane, wiĂŞc sprawa zamkniĂŞta. Nie widzĂŞ powodu, Âżeby do tego wracaĂŚ.
Nie wiem o co tu poszÂło, ale skasowaÂłem dziÂś dwa posty w ktĂłrych pojawiÂło siĂŞ jakieÂś porĂłwnanie do "rzygowin" (w tym jeden krytycznego). :neutral: Jak ktoÂś znĂłw zacznie dyskusjĂŞ na takim poziomie to siĂŞ posypiÂą ostrzeÂżenia poza kasowaniem tych postĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Myslalem, ze to furum, a to jakies kolko wzajemnej adoracji! Dzieciaki bawia sie w doroslych i zlego slowa o ich idolach nie mozna napisac, bo sie obrazaja. Kasowanie postow?! Co za zenada!!! Inwigilacja i cenzura jak widac dotarla nawet na lamy tego forum.
Jestescie lepsi niz PISowcy :lol:
A do urody i walorow Kalczynskiej mnie nie przekonacie. Gdybym jej nie znal, to bym sie na jej temat nie wypowiadal :lol:
Pozdrawiam wszystkich zacietrzewionych i zaslepionych fanow p. Kalczynskiej :lol: :lol:
Szkoda mojego czasu n ate dziecinade.

PS. Do ktoregos tam:wiem, co dziennikarze robia sobia sami, a co nie, naprawde. :devil:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dzisiaj Ania (nie rz*******) :lol: oprócz w Dniu na ¯ywo poprowadzi³a nam Goœcia Porannego. Goœciem by³a Hanna Gronkiewicz-Waltz. Bardzo lubiê obie panie, wiêc dzisiejszy program to normalnie marzenie. Nieco nam dziœ rozkojarzona (³¹czenie z Tomaszem Kanikiem). Ciekawe czy Ania uœmiechaj¹c siê pope³niaj¹c b³¹d odreagowuje stres czy to jej naturalny odruch :mhm: A najbardziej lubiê ten moment gdy rozmawia z Jakubem Porad¹ przed GP.

do uÂżytkownika Zetek: ÂŚwietne capsy ;)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Myslalem, ze to furum, a to jakies kolko wzajemnej adoracji! Dzieciaki bawia sie w doroslych i zlego slowa o ich idolach nie mozna napisac, bo sie obrazaja. Kasowanie postow?! Co za zenada!!! Inwigilacja i cenzura jak widac dotarla nawet na lamy tego forum.
Jestescie lepsi niz PISowcy
WolnoœÌ s³owa nie oznacza, ¿e mo¿na mówiÌ co siê chce i jak siê chce. Wyra¿ane swojej opini nawet negatywnej to jedno, a obra¿anie ludzi od rzygowin i wieœniarek to co innego,jeœli tego nie rozumiesz to nie mamy ju¿ wiêcej o czym dyskutowaÌ.
ieco nam dziœ rozkojarzona (³¹czenie z Tomaszem Kanikiem)
Z kim Go Pani Ania pomyliÂła?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Pragne jedynie wyjasnic, ze nigdy nie nazwalem p. Anny "rzygowinami". Az takich emocji, nawet negatywnych, ona we mnie nie wyzwala.Niestety nie moge tu zacytowac swojego posta, bo zostal wykasowany (niech zyje wolnosc slowa!).
Wypowiedzialem sie tak, i owszem, na temat wazeliniarskiego posta ktoregos z zaslepionych i zacietrzewionych fanow Anny K., ktory byl tak niesmaczny, ze az bolalo. Zreszta nie tylko mnie - ktos tam kiedys tez chcial skorzystac z kubla po przeczytaniu peanow na temat p. Anny. :lol:

P.S. Nie "lubiec" - "lubic". Jesli juz tak dbamy o kulture jezyka i dobre obyczaje. :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości