Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

ktos slyszal o czyms takim?
a jesli juz bylo tutaj na forum to przepraszam

http://www.pmedia.pl/showludzie.php?wid=2475
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: œwietna wiadomoœÌ!! :tanczy: :tanczy: Teraz Ani g³os jest w radio,ah ¿e te¿ tak póŸno to 'wysz³o na jaw',od 19 kwietnia hohooo prawie miesi¹c,jesteœmy sporo do ty³u.fajnie rex,¿e znalaz³eœ to info 8) nawet mi siê nie œni³o,¿e us³yszê Aniê po radio,no no bardzo mi³a wiadomoœÌ,to jest czarodziejski pi¹tek :tanczy: w takim razie rano zamiast radiostacji :rozglada: :rozglada: - 7.45 radio plus :szalony: :szalony: :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

tylko ze tam jest 2006 :) ciekawe czy jeszcze to jest

oj chyba sie spoznilismy
http://www.pluspolska.pl/program.php

[ Dodano: Sob Maj 12, 2007 4:23 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

WidaĂŚ jednak stacja nie znosi konkurencji i piĂŞkno rezerwuje tylko dla siebie - :lol:

Tak, byÂła dzisiaj...nadrabiaÂła zapewne swĂłj urlop i chwile oko w oko z Grzesiem :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:roll:

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 4:38 pm ]
.........
Obrazek

PiĂŞknie.... :D :roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

czy te oczy mogÂą kÂłamaĂŚ.... :roll:

w ogĂłle tragedia,ja tu siĂŞ cieszĂŞ,a tu 2006 r.....teraz wiem,Âże nie ma co wpadaĂŚ w euforiĂŞ dopĂłki nie przeczyta siĂŞ DOKÂŁADNIE tego co jest napisane!!! ;( ;( ;( ;( chyba podÂświadomie nie zauwaÂżyÂłem daty,a jeÂżeli Âświadomie - to jeszcze gorzej!GRrrRRrr :evil:
Ania w weekendy...a GÂżG w ciÂągu tygodnia...oj coÂś tu nie gra :spiewa: czyÂżby unikali swojego towarzystwa... :mhm: :mhm: :mhm: :twisted:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Obrazek

Tak czĂŞsto pojawiasz siĂŞ i znikasz..... :roll:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ania w weekendy...a GÂżG w ciÂągu tygodnia...oj coÂś tu nie gra :spiewa: czyÂżby unikali swojego towarzystwa... :mhm: :mhm: :mhm: :twisted:
O ho :D nie to Âże Âżyczymy rozstania :spiewa: Ale jakby nie byÂło komu AniĂŞ poprzytulaĂŚ to my bardzo chĂŞtnie :devil:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Maj 22, 2007 7:49 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

dziÂś dla odmiany Ania na biaÂło :tanczy: Âślicznie jej w bieli :brawa:

Obrazek Obrazek
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:dziÂś dla odmiany Ania na biaÂło :tanczy: Âślicznie jej w bieli :brawa:
nooooooooo :roll: :roll: :roll: :roll:

wczoraj JÂą widziaÂłem w tym czerwonym stroju..rzecz jasna w tv :cicho: ktoÂś tu siĂŞ Âładnie opaliÂł,przypuszczam,Âże solarkĂŞ naleÂży wykluczyĂŚ :D

Ania ma pewnie do mnie ¿al,¿e ostatnio tak Jej ma³o czasu poœwiêcam,ale có¿ nied³ugo sesja i musi zrozumieÌ! :devil: :devil: :devil: eh...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ktoÂś tu siĂŞ Âładnie opaliÂł,przypuszczam,Âże solarkĂŞ naleÂży wykluczyĂŚ :D
Mam nadziejĂŞ ze nie pojawiÂą sie zdjĂŞcia Ani z posÂłem Maksymiukiem na jakiejÂś plaÂży :devil:
Ania ma pewnie do mnie ¿al,¿e ostatnio tak Jej ma³o czasu poœwiêcam,ale có¿ nied³ugo sesja i musi zrozumieÌ! :devil: :devil: :devil: eh...
Za AniĂŞ wypowiadaÂł siĂŞ nie bĂŞdĂŞ :nie: ale ja sam mam do Ciebie zal Âże ciebie nie ma i Nostromo oczywiÂście teÂż :hmm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Maxymiukiem!!! :shock: bleeeeh!!!czasami naprawdĂŞ siĂŞ cieszĂŞ,Âże Ona ma mĂŞÂża!!! :hahaha:

...szkoda,Âże jest tak maÂło okazji do pogadania - przyznajĂŞ siĂŞ:moja wina!chciaÂłbym siĂŞ dzieliĂŚ moimi wraÂżeniami czĂŞÂściej,ale...tych 'ale' jest teraz za duÂżo :D chyba mnie wywalÂą z roboty :rozglada: okazuje siĂŞ,Âże co za duÂżo L4 to nie zdrowo :spiewa: :D a pisaÂłem ci,Âże Ania mi odpisaÂła na ÂświĂŞta? :D Krynia - nie.

Nostromo pewnie nic nie wie o ¿adnym wypadzie paùstwa J. na ¿adn¹ pla¿ê,bo pana J. zostawili w domu :cicho: za³o¿ê siê,w takim razie,¿e Nostromo te¿ siê ju¿ zd¹¿y³ opaliÌ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

...szkoda,Âże jest tak maÂło okazji do pogadania - przyznajĂŞ siĂŞ:moja wina
trochĂŞ twoja :uhh:
chyba mnie wywalÂą z roboty :rozglada: okazuje siĂŞ,Âże co za duÂżo L4 to nie zdrowo :spiewa: :D
Ostatnio nie zdrowo jest chorowaĂŚ :hahaha:
a pisaÂłem ci,Âże Ania mi odpisaÂła na ÂświĂŞta?
:stop: szacuneczek :stop:
Mi Ania nigdy nie odpisaÂła-jedynie dostaÂłem Âżyczenia od Sylwii Walendowskiej -ale po ÂświĂŞtach :tanczy:
Krynia - nie.
UmieraÂł byÂś na ÂłoÂżu Âśmierci i by Ci nie odpisaÂła-taka okropna dziewucha :nie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości