Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

stajlus pisze:
A o stroju , fryzurze , to moze lepiej nie bede wspominal , zeby nie psuc atmosfery :lol2: !
ja lubie, kiedy mam dokladny wglad w w rysy twarzy Agaty :)
Calosc dzisiaj jest bardzo rewleacyjna :brawa: Troche szkoda, ze Agata nie poszla dalej i tak jak jej kolezanka z Poznania, nie zalozyla jeszcze krawaciku :szalony:
Wielkie brawa za brak kompleksow z powodu ostajacych uszu :brawa: Fryzura tez bardzo mi sie podoba 8) I tem mocny mejkap :P
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

}{ypnosea pisze:
stajlus pisze:
A o stroju , fryzurze , to moze lepiej nie bede wspominal , zeby nie psuc atmosfery :lol2: !
ja lubie, kiedy mam dokladny wglad w w rysy twarzy Agaty :)
Calosc dzisiaj jest bardzo rewleacyjna :brawa: Troche szkoda, ze Agata nie poszla dalej i tak jak jej kolezanka z Poznania, nie zalozyla jeszcze krawaciku :szalony:
Wielkie brawa za brak kompleksow z powodu ostajacych uszu :brawa: Fryzura tez bardzo mi sie podoba 8) I tem mocny mejkap :P
Postanowilem zacytowac wszystkie te slowa, poniewaz ja, co do dzisiejszego outfitu (caosciowego) Agatty mam bardzo mieszane uczucia :devil:
Nie chcialbym pochopnie ich upubliczniac, wiec najlepiej bedzie jak przemilcze :lol2: Przemilcze, dopoki moich uczuc, odczuc nie naprostuje :lol2:
Dobrze , ze wczesniej nie zagladalem na forum , bo bym sie tylko zdenerwowal tym, co napisales :lol2: !! Juz bym sie pieklil , ze przepadnie Agatce serwis :lol2: !!

A ona punkt 18. pojawila sie z serwisem i to oczywiscie nie byle jakim :lol2: Na niebylejakosc zlozylo sie m.in to , ze serwis trwal prawie 9 minut :lol2: !!
Gdybys slyszal, ile razy dzisiaj w Tvn24 zapewniano, ze punktualnie o 18-stej wystartuje debata, to tez bys zwatpil :hyh: Na nasze szczesie punktualnosc w TVn24 wyglada jak wyglada :devil:
Dzieki temu Agatta mogla zaistniec jeszcze we wczesnych wieczornych godzinach :P
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Alchemik pisze:Postanowilem zacytowac wszystkie te slowa, poniewaz ja, co do dzisiejszego outfitu (caosciowego) Agatty mam bardzo mieszane uczucia :devil:
Nie chcialbym pochopnie ich upubliczniac, wiec najlepiej bedzie jak przemilcze :lol2: Przemilcze, dopoki moich uczuc, odczuc nie naprostuje :lol2:
No co? Gdyby nie fryzura, to moglibysmy pisac tylko o profesjonalnym serwisie, a dzieki niej mozemy pisac o odstajacych uszach :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

}{ypnosea pisze: No co? Gdyby nie fryzura, to moglibysmy pisac tylko o profesjonalnym serwisie, a dzieki niej mozemy pisac o odstajacych uszach :D
Ja, jesli mam wybierac, decyduje, ze znacznie bardziej wole dyskutowac o profesjonalizmi :lol2:
to znacznie latwiej mi przychodzi :lol2: O pozytywach zawsze milej pisac :lol2:
Moim zdaniem :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
}{ypnosea pisze: No co? Gdyby nie fryzura, to moglibysmy pisac tylko o profesjonalnym serwisie, a dzieki niej mozemy pisac o odstajacych uszach :D
Ja, jesli mam wybierac, decyduje, ze znacznie bardziej wole dyskutowac o profesjonalizmi :lol2:
to znacznie latwiej mi przychodzi :lol2: O pozytywach zawsze milej pisac :lol2:
Moim zdaniem :lol2:
Al -to zalezy jakim sie jest czlowiekiem :lol2: !! Niektorym sprawia przyjemnosc pisanie o negatywnych sprawach ;) !! Takie wynaturzenie ;) !!
Nie wiem jak Tobie Al , ale ja troche czasu mialem na oswojenie sie z wygladem dzisiejszym Agatki i musze stwiedzic , ze juz mi sie podoba :lol2: !! Znowu dzieki capsom notki :lol2: !!
Moze nie tak bardzo mi sie podoba jak wtedy , gdy Agatka ma rozpuszczone wlosy , ladniejsza marynare , spodnice , etc , ale jednak podoba :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

ja to i tak najbardziej jestem zalamany spodniami :/
co bedzie, gdy Agata bedzie miala okazje zapowiadac i zaczynac razpotr na stojaco? ;(
znowu jej piekno nie bedzie tak wyeksponowane jak na to zasluguje ;(

no i tym jestem zalamny, ze jednak wypadl serwis z powodu debaty :/ ten o 19. :/
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ano wlasnie :/ Sprawa z brakiem serwisu :/ A jednak troche racji mialem obawiajac sie tego, ze jakis serwis przepadnie :/ Obym wiecej razy racji w takich kwestiacj nie miewal :]
marcinkowsky pisze:Al -to zalezy jakim sie jest czlowiekiem :lol2: !! Niektorym sprawia przyjemnosc pisanie o negatywnych sprawach ;) !! Takie wynaturzenie ;) !!
Wobec tego ja moge byc z siebie dumny :lol2: Mam wspaniala ceche charakterystyczna :lol2:
marcinkowsky pisze:Nie wiem jak Tobie Al , ale ja troche czasu mialem na oswojenie sie z wygladem dzisiejszym Agatki i musze stwiedzic , ze juz mi sie podoba :lol2: !! Znowu dzieki capsom notki :lol2: !!
Moze nie tak bardzo mi sie podoba jak wtedy , gdy Agatka ma rozpuszczone wlosy , ladniejsza marynare , spodnice , etc , ale jednak podoba :lol2: !!
A ja nie chce byc okrutny :lol2:
Dlatego nadal milcze :lol2:
Ostatnio zmieniony sobota 19 sty 2008, 19:25 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Nie pytacie o moja opinie, ale ja i tak napisze, ze jestem calkowicie na nie, jesli idzie o wyglad zewnetrzny, jaki zaprezentowala nam Agata :nie:

Na znak protestu, bede namawial Grzegorzewszczyna, zeby nie publikowal zadnego filmiku z dzisiejszego dyzuru :nie: :devil:

Bedzie tak, jesli do polnocy nie wymiekne :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Nie bede okrutny, poniewaz widze, ze inni nie stronia od okrucienstwa :lol2: Musi tu byc zachowana jakas rownowaga :lol2:
Na znak protestu, bede namawial Grzegorzewszczyna, zeby nie publikowal zadnego filmiku z dzisiejszego dyzuru :nie: :devil:
Alez toz to bedzie cios przeciwko nam wymierzony :o Nie robcie nam tego :rydzyk:
My czekamy na kazde nagranie :rydzyk:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Fryzura - jak najbardziej na tak... :plus:
UbiĂłr - cĂł? , przyzwyczaili?my si? do zwyczajĂłw Agaty... :uwaga:
MĂłj sprzeciw budz? tylko stanowczo za mocno wytuszowane rz?sy :ban:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Fryzura - jak najbardziej na tak... :plus:
To ja bym powiedzial przewrotnie , ze jestem coraz bardziej na nie :nie: !! :lol:

UbiĂłr - cĂł? , przyzwyczaili?my si? do zwyczajĂłw Agaty... :uwaga:
Nie :nie: Znow sie musze nie zgodzic :devil: !! Ja nigdy nie przyzwyczaje sie do tych zwyczajow :hmm: !!
MĂłj sprzeciw budz? tylko stanowczo za mocno wytuszowane rz?sy :ban:
Nie znam sie za bardzo an tym , ale mi sie wydaje , ze ten retusz dotyczy tej czesi laczacej rzesy z powiekami :lol2: !! Ale to akurat mi sie podoba :lol2: !!
I znow sie nie zgadzam z Toba -ale nie bierz sobie tego przypadkiem do serca :lol2: !!

Serwis blueboxowy sie skonczyl :) !! Mialem wrazenie , ze od samego poczatku Agatka nie korzysta z promptera :> ?? Awaria :> ?? Czy celowe zagranie :) ??
Celowe , bo Agata w ogole nie spanikowala tak jak kiedys , tylko smialo szla do przodu raz czytajac z kartki , to znow mowiac cale zdania z glowki :) !
Bardzo mi sie to podobalo :) To bylo takie naturlne i swiadczylo o tym , ze juz nigdy Agatka nie pozwoli dac sie "zagiac" niedzialajacemu prompterowi :jupi: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

jestesmy dzisiaj podzieli jak jeszcze nigdy nie bylismy :lol2:

serwis byl faktycznie bardzo fajny :tanczy:
nie wiem po co Agacie prompter :) przeciez relacje nadaje bez jego uzycia :P
pamiec ma na pewno dobra, wiec jakas taka sciagaweczka w postaci kartki z tekstem by wystarczyla :)

podgladam studio i wywnioskowac trudno jak bedzie wygladalo wejscie o 20. :mhm: ale chyba jednak ta tradycyjna wersja przy stole prezenterskim.
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

To nic , ze raport nie byl w tej bardziej zjawiskowej , czyli wersji na sojaco :lol2: !!

Kiedy nagle , na chwile przed 20. gruchnela informacja o tym , ze KPRM opublikowala w calosci stenogram z Rady Gabinetowej :jupi: !!

Agatka biedna w serwisie tlumaczyla sie , ze nawet nie zdazyli sie z tymi 28. stronami zapoznac i ostentacyjnie machnela nimi przed kamera :lol2: !! To bylo boskie :P !! :szalony:
A pozniej rozmowa z rzeczniczka rzadu -wszystko na goraco i Agatka dala sobie z tym wysmienicie rade :lol2: !!
Pozniej sie kazalo , ze to ma byc raport specjalny :shock: !!
Zaprosila na raport , bo tam wiecej ..... moze ktos chce raport opisac :lol2: ?? Bo wiem jaka to moze byc przyjemnosc :lol2: !! I moge sie podzielic :lol2: !!!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

coz ja moge napisac o rapocie - chyba to, ze trzeba bylo to widziec, zeby wiedziec jak wspaniale zachowywala sie Agata :)
jeszcze moze pochwalic kolezanke Dagmare, ze tak ladnie wybrala najsmakowitsze kaski :P
w ogole redakcja chyba byla postawiona w stan najwyzszej gotowosci :lol2:
samo kopiowanie wydruk uzajelo im sporo czasu nie mowiac o czytaniu :D

mieli na przeczytanie i analize 20 kilka munut, a to wcale nie jest duzo, zwlaszacza biorac pod uwage stres :D
szkoda, ze Szczyglo, z ktorym rozmawiala Agata nie czytal calosci :/
mysle, ze wtedy rozmowa bylaby jeszcze bardziej merytoryczna ;) a w takiej sytuacji Szczyglo mogl sie wykrecac ;)

ogolnie ujmujac - wielkie brawa za raport specjalny :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Kiedy nagle , na chwile przed 20. gruchnela informacja o tym , ze KPRM opublikowala w calosci stenogram z Rady Gabinetowej :jupi: !!
Jesli mam wybierac i wyrazac opinie, to uwazam, ze w 100 procentach zaskoczona Agatta radzi sobie z nagla sytuacja jeszcze lepiej, niz Agatta mogaca 20 minut przygotowywac sie :lol2:
W serwisie o 19-stej pokazala, ze prompter nei jest jej do szczescia potrzebny :lol2: A w serwisie o 20-stej ucementowala ten fakt :lol2:

Spokoj, pewnosc siebie, moze jeszcze momentami leciutkie zagubienie, lecz ogolnie odnioslem wrazenie, ze Agatta w sytuacji specjalnej, nieplanowanej pokazuje swoja najwlaaciwsza klase :brawa: :brawa:
Nawet chwili nie bylo, podczas raportu, zebym pomyslal o Agatty wygladzie :lol2: Ani chwili nie znalazlem na taka refleksje :lol2:
jeszcze moze pochwalic kolezanke Dagmare, ze tak ladnie wybrala najsmakowitsze kaski :P
O tak :D Nie mozemy o jej autorskiej analizie stenogramu zapomniec :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości