Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

i poszla sobie :D

Obrazek

ale wroci, by nam podsumowac dzien :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:i poszla sobie :D
ale wroci, by nam podsumowac dzien :tanczy:
Alez oczywiscie :lol: TBez watpienia :tanczy: !! I to za moment 8) !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze: Alez oczywiscie :lol: TBez watpienia :tanczy: !! I to za moment 8) !! :tanczy:
wrocila :D ale tak jej sie do nas spieszylo, ze nie zdazylem jej nawet uchwycic w locie :lol:

a i pozegnac sie z nami nie bylo Agacie latwo, bo podsumowanie dnia skonczyla punktualnie o polnocy :lol2:

mam jeszcze pytanko :) czy ktos przewiduje wrzucenie capsow z raportu specjalnego? :)
czekam na notke i jej capsy :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Swoja droga to, gdyby Agata udala sie w przeszlosci na kurs szybkiego czytania, to zdazylaby przerobic caly stenogram chwile po jego opublikowaniu :lol2: Zwlaszcza, ze serwisy zaczynaly sie z malym, kilkunastosekundowym opoznieniem ;)
Kilkanascie sekund to w koncu dla szybkiego czytacza duzo czasu :lol2:
Te opoxnienia powodowaly , ze czulem mrowienie w zoladku :lol2: !! Bylem spokojny o Agatke , ale denerwowalo mnie to opoznienie :lol2: !! Bralo sie pewnie z tego , ze dogadywali jeszcze wszystkie elementy czy to serwisu , czy w koncu raportu :D !!
Koniec koncow jednak wystartowali :tanczy: !!
notko, ja probowalem kiedys tej sztuki "szybkiego czytania" i musze stwierdzic, ze to trudniejsze niz jadna na monocyklu :devil:
co zas do omawiania ujawinionego stenogramu, to ja dopiero dzisiaj znalazlem czas i checi, by na niego rzucic okiem :D Posluchalem zachet Agatty - jest bardzo ciekawy :lol2: A ja tym bardziej podziwiam za to, ze potrafila tak umiejetnie dopytywac ludzi ze srodowisk zainteresowanych o dokument, z ktorym sama nie zdazyla do konca sie zapoznac :brawa:
Zazdroscic tej umiejetnosci i podziwiac ja :brawa:
king_kocur pisze:Beda nagrania na Yt :D Mozecie byc spokojni :D I cierpliwi - naturalnie :D
Czekam nie tylko na te, ktore widzialem, lecz rowniez na te, a moze zwlaszcza na te, ktorych nie widzialem :lol2: A tego, ze zmienisz zdanie nt. publikowana w internecie nagran ,bylem pewien od momentu, kiedy pojawila sie pilna informacja :lol2:
Wtedy wiedzialem juz, ze ten sobotni dyzur bedzie jednym z bardziej wyjatkowych :lol2: I takim byl :)
}{ypnosea pisze:Wy byscie nie wytrzymali bez komentowania tych akurat ujec :D Zeby tak Wam kiedys palce od tego komentowania odpadly :lol:
Zycz nam lepiej bysmy od razu wzrok utracili, a dopiero pozniej palce - chyba nie sadzisz, ze zaslugujemy na taka sroga kare, jak niemozliwosc wypowiadaia sie na temat wdziekow naszej Agatty? :lol2:
stajlus pisze:mam jeszcze pytanko :) czy ktos przewiduje wrzucenie capsow z raportu specjalnego? :)
czekam na notke i jej capsy :)
Przylaczam sie do pytania-prosby :lol2: I zabiegam o pozytywne jej rozpatrzenie :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Tak czulam, ze mnie obgadujecie :D Chyba przez roztargnienie zapomnialam wczoraj o raportowych casach :lol: Ale juz wrzucam :D
Kolezanki redakcyjne bynajmniej nie na pogaduchach :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

not that kind pisze:Tak czulam, ze mnie obgadujecie :D Chyba przez roztargnienie zapomnialam wczoraj o raportowych casach :lol: Ale juz wrzucam :D
takie dziwne mi sie to wydawalo, ze byly capsy w 20stej, z 22giej, a nie bylo z 20.30 :lol2:
od razu razniej w watku :) :brawa:
Kolezanki redakcyjne bynajmniej nie na pogaduchach :lol2:
bardzo powaznie rozkladaly na czynniki pierwsze stenogram :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:
not that kind pisze:Tak czulam, ze mnie obgadujecie :D Chyba przez roztargnienie zapomnialam wczoraj o raportowych casach :lol: Ale juz wrzucam :D
takie dziwne mi sie to wydawalo, ze byly capsy w 20stej, z 22giej, a nie bylo z 20.30 :lol2:
od razu razniej w watku :) :brawa:
Cale szczescie powod Twojego roztargnienia chyba nie byl na tyle istotny i silny, ze moglas dzisiaj z powodzeniem zamiescic dla nas swoja prace :lol2: :brawa:
stajlus pisze:
not that kind pisze:Kolezanki redakcyjne bynajmniej nie na pogaduchach :lol2:
bardzo powaznie rozkladaly na czynniki pierwsze stenogram :D
Do samego konca niemal byly bardzo powazne, zwlaszcza, co nie dziwi - Agatta :lol2: Dopiero pod koniec Agatta zdecydowala sie nieco oceplic ze swojej strony atmosfere i wystosowala pod adresem kolezanki usmiech, dziekujac jej za analize :lol2:

A dzisiaj od samego rana prezentuja na antenie tvn24 komentarze, ktore wczoraj caly wieczor dzielnie zdobywala Agatta :tanczy: :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:Beda nagrania na Yt :D Mozecie byc spokojni :D I cierpliwi - naturalnie :D
Czekam nie tylko na te, ktore widzialem, lecz rowniez na te, a moze zwlaszcza na te, ktorych nie widzialem :lol2: A tego, ze zmienisz zdanie nt. publikowana w internecie nagran ,bylem pewien od momentu, kiedy pojawila sie pilna informacja :lol2:
Wtedy wiedzialem juz, ze ten sobotni dyzur bedzie jednym z bardziej wyjatkowych :lol2: I takim byl :)
Czas wiec na odtworzenie tego wieczora po kawalku :D Zaczynam tak od srodka :lol2:

Serwis z 22. :D

W ciagu dnia powinny pojawiac sie kolejne nagrania :D
Ale, zeby nie bylo, ze nie dotrzymuje slowa i calkowicie wymieklem i akceptuje wczorajszy wyglad Agaty, to na znak protestu, na mojej stronie nie umieszcze capsow :devil: :devil: :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Czas wiec na odtworzenie tego wieczora po kawalku :D Zaczynam tak od srodka :lol2:

Serwis z 22. :D
Szkoda, ze nie zaczales od konca :lol2: Ja tylko podsumowania wczorajszego nie wiedzialem :lol2: Najbardziej wobec tego, wlasnie na zobaczeniu tego nagrania mi zalezy :lol2:
za ten serwis jednakze tez bardzo Ci dziekuje :lol2:
W ciagu dnia powinny pojawiac sie kolejne nagrania :D
Pokrzepia mnie ta mysl :lol2:
Ale, zeby nie bylo, ze nie dotrzymuje slowa i calkowicie wymieklem i akceptuje wczorajszy wyglad Agaty, to na znak protestu, na mojej stronie nie umieszcze capsow :devil: :devil: :devil:
Niedobrze :uhh: Ktoz wiec zatem dostarczy nam capsy z podsumowania? :uhh:
Bo zaczne myslec, ze zmowiliscie sie przeciwko mnie i celowo nie zamieszczacie zadnych "stenogramow" z wczorajszego podsumowania dnia :lol2: :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

OOOOooo :o !! Ja dopiero sie budze, a Wy juz na dobre w dyskuji :red: !! Ale wsytd :red: !!

Pieknie piszecie , wlasciwie to tylko stajlus , bo Alus pewnie znowu nie mogl ogladac , bo mial inne obowiazki :lol: !! Piszecie...... ;) !!! -zostane przy tej formie :P ...o wczorajszym podsumowaniu , ze byl oswietne i trwalo dluzej niz zwykle , a nikt nie napisal ,ze Agatka tak pieknie sie z nami pozegnala :) !! Mam na mysli cos , co przypominalo usmiech i nei byl to taki wymuszony usmiech , tylko maial glebie -widac bylo , ze i Agatka sama z siebie po tym owocnym wieczorze jest zadowolona :tanczy: !!

Dziwne by bylo , gdyby bylo inaczej , prawda :lol2: ??
Czas wiec na odtworzenie tego wieczora po kawalku :D Zaczynam tak od srodka :lol2:
Tak czulam, ze mnie obgadujecie :D Chyba przez roztargnienie zapomnialam wczoraj o raportowych casach :lol: Ale juz wrzucam :D
kingi , notka -jestescie boscy, mowil Wam to ktos :lol2: ?? Dzieki wam mozemy sobie non stop spiewac -przezyjmy to jeszcze raz :spiewa: !! A przeciez jest co przezywac :jupi: !!
Ale, zeby nie bylo, ze nie dotrzymuje slowa i calkowicie wymieklem i akceptuje wczorajszy wyglad Agaty, to na znak protestu, na mojej stronie nie umieszcze capsow :devil: :devil: :devil:
kingi -ty to jednak skala facet jestes :lol2: !! Dobrze , ze Grz jest "miekciejszy" :devil: !! :lol: Trzymajmy zatem kciuki za to , zeby dzisiaj Agatka bardziej zatroskala sie o wyglad i nie pozwolila sie tak uczesac i pomalowac :lol2: !!
Zreszta -lepiej trzymajmy kciuki , coby atmosfera dzisiaj taka jak wczoraj byla :lol2: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:OOOOooo :o !! Ja dopiero sie budze, a Wy juz na dobre w dyskuji :red: !! Ale wsytd :red: !!
Powiedzialbys lepiej, zasugerowal, ze cos ci wypadlo :devil: A nie przyznawac sie od razu do takiej ospalosci, ktora jest hanba dla fana :lol2:
Pieknie piszecie , wlasciwie to tylko stajlus , bo Alus pewnie znowu nie mogl ogladac , bo mial inne obowiazki :lol: !!
Rozgryzles mnie :devil: I co? :> Zadowolony? :devil:
Znow Ci zasugeruje, zebys moze lepiej zatroszczyl sie o to, jak mi najpredzej umozliwic obejrzenie tego podsumowania, lacznie z zakonczeniem :uwaga:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Powiedzialbys lepiej, zasugerowal, ze cos ci wypadlo :devil: A nie przyznawac sie od razu do takiej ospalosci, ktora jest hanba dla fana :lol2:
Tylko mnie nie "nawracaj" :stop: !! :devil: Wiem , ze to hanba -w ogole spac nie powinienem sie klasc :lol2: !! No , ale Agatka zyczyla tak pieknie spokojnej nocy , ze spalem do tej godziny , do ktorej spalem -jak baranek :aniol: !! :lol2:
Rozgryzles mnie :devil: I co? :> Zadowolony? :devil:
Znow Ci zasugeruje, zebys moze lepiej zatroszczyl sie o to, jak mi najpredzej umozliwic obejrzenie tego podsumowania, lacznie z zakonczeniem :uwaga:
Ja ci moge napisac tylko -zaluj , ze nie ogladales :lol2: !!

A z innej beczki :D !! Widzialem wsrod nowych userow na stronie g?ownej wsrod nowo zarejestrowanych najpierw usera : obiezyswiat :D a pozniej obiezyswiat:) !! :>
:mhm: A obiego tu nie widac :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Znow Ci zasugeruje, zebys moze lepiej zatroszczyl sie o to, jak mi najpredzej umozliwic obejrzenie tego podsumowania, lacznie z zakonczeniem :uwaga:
Prosze Al :D Juz sie tak nie zadreczaj :lol2:
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A z innej beczki :D !! Widzialem wsrod nowych userow na stronie g?ownej wsrod nowo zarejestrowanych najpierw usera : obiezyswiat :D a pozniej obiezyswiat:) !! :>
:mhm: A obiego tu nie widac :> ??
Utknal moze w martwym punkcie :rozglada:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
Znow Ci zasugeruje, zebys moze lepiej zatroszczyl sie o to, jak mi najpredzej umozliwic obejrzenie tego podsumowania, lacznie z zakonczeniem :uwaga:
Prosze Al :D Juz sie tak nie zadreczaj :lol2:
Ukaralas mnie za moja opruskliwosc wzgledem Al'a -dedykujac tylko jemu swoje capsy :( ?? Zasluzylem sobie na to ;( !!
Ale chyba moge napisac , ze piekne Ci znow wyszly :lol2: ??
Utknal moze w martwym punkcie :rozglada:
Bingo :tanczy: !! Zal mi go ;( !! Probuje sie do nas dostac i na zaden sposob nie moze :> ?? Zalozyl juz 3 userow , ktorzy z nazwy przypominja obiezyswiata i nie dostaje mejla od redakcji :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:Ukaralas mnie za moja opruskliwosc wzgledem Al'a -dedykujac tylko jemu swoje capsy :( ?? Zasluzylem sobie na to ;( !!
Najbardziej na kare zaslyzyla Agata :] Za stroj :devil: A ja juz mialem Cie prosic, zebys i Ty zaniechala zamieszczania capsow :lol:
marcinkowsky pisze:
Utknal moze w martwym punkcie :rozglada:
Bingo :tanczy: !! Zal mi go ;( !! Probuje sie do nas dostac i na zaden sposob nie moze :> ?? Zalozyl juz 3 userow , ktorzy z nazwy przypominja obiezyswiata i nie dostaje mejla od redakcji :> ??
Musimy mu wspolczuc i dopingowac :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość