Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

notko - czuje sie wyrozniony :lol2: Dziekuje :*
king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:Ukaralas mnie za moja opruskliwosc wzgledem Al'a -dedykujac tylko jemu swoje capsy :( ?? Zasluzylem sobie na to ;( !!
Najbardziej na kare zaslyzyla Agata :] Za stroj :devil: A ja juz mialem Cie prosic, zebys i Ty zaniechala zamieszczania capsow :lol:
Nikt nie zasluzyl na kare iwszyscy radowac sie powinnismy :jupi:
Wszyscy, za wyjatkiem obiego, ktory w zaden sposob i pod zadna postacia nie moze dolaczyc do naszej dyskusji ;(

Dobrze, ze przynajmniej obserwowac moze to, co tutaj sie dzieje i jako zalozyciel watku pelnoprawnie, acz duchowo, uczestniczyc i nami kierowac :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Wszyscy, za wyjatkiem obiego, ktory w zaden sposob i pod zadna postacia nie moze dolaczyc do naszej dyskusji ;(

Dobrze, ze przynajmniej obserwowac moze to, co tutaj sie dzieje i jako zalozyciel watku pelnoprawnie, acz duchowo, uczestniczyc i nami kierowac :lol2:
obi -jestesmy z toba :) !! Ale przec Ciebie to w ogole nie bedzie mozna wskrzeszac tych brakujacych stron watku , bo Ty tam sporo napisales :lol2: !!
Wiec zrob cos do jasnej cholery , zebys do nas wrocil :ban: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Obiecany wczorajszy fenomenalny raport specjalny TVN24 :tanczy:

Podsumowanie dnia (niezlosliwie) zamieszczone zostanie dopiero wieczorem - przykro mi :neutral:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Obiecany wczorajszy fenomenalny raport specjalny TVN24 :tanczy:
:szalony: Cudowny raport :brawa:
Bardzo sie ciesze, ze nie powycinaliscie pytan Agatty, ktore zadawala, kiedy juz jej nie bylo na wizji :brawa:
king_kocur pisze:Podsumowanie dnia (niezlosliwie) zamieszczone zostanie dopiero wieczorem - przykro mi :neutral:
Powiedzmy, ze Ci uwierzylem :lol2:
Nie mam innego wyjscia :lol2:

PS. Tak obi - jestesmy z Toba :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:Obiecany wczorajszy fenomenalny raport specjalny TVN24 :tanczy:
:szalony: Cudowny raport :brawa:
Bardzo sie ciesze, ze nie powycinaliscie pytan Agatty, ktore zadawala, kiedy juz jej nie bylo na wizji :brawa:
Co to byla za strata :lol2: !! Chlopaki maja glowe na karku i usuwaja tylko to , co nie jest dla nas tak istotne :lol2: !! Najistotniejsza jest Agatka :lol2: !!
king_kocur pisze:Podsumowanie dnia (niezlosliwie) zamieszczone zostanie dopiero wieczorem - przykro mi :neutral:
Powiedzmy, ze Ci uwierzylem :lol2:
Nie mam innego wyjscia :lol2:
A im dluzej bedziesz czekal , tym lepiej poxniej ci bedzie smakowalo -zobaczysz :lol2: !! Tylko nie szukaj alternatywnego zrodla energii :lol2: !! :grozi:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

dzieki - filimiki dokladnie takie, jak wczoraj :jupi:

a ja widzialem juz dzisiaj Agate :P oczywiscie byla we wiadomym miejscu :D pod sciana z telewizorami :D ubrana byla... nie wiem w co, ale gora miala kolor intensywnie fioletowy :)
wlasciwie to to byl tak jakby fiolet pomieszny z purpura :lol2:

oczywiscie domyslam sie, ze tak nie bedzie ubrana w serwisdach :/ a szkoda :/

ach :D i wloski miala rozpuszczone :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a ja widzialem juz dzisiaj Agate :P oczywiscie byla we wiadomym miejscu :D pod sciana z telewizorami :D ubrana byla... nie wiem w co, ale gora miala kolor intensywnie fioletowy :)
wlasciwie to to byl tak jakby fiolet pomieszny z purpura :lol2:

oczywiscie domyslam sie, ze tak nie bedzie ubrana w serwisdach :/ a szkoda :/
I bardzo slusznie sie domyslales :lol2: Zapomnijmy o intensywnych kolorach :lol2: !! Agatka byla w serwisie przed 18. i ubrana byla w bialy podkoszulek i bezowa marynare :D !!

ach :D i wloski miala rozpuszczone :D
Owszem i poetycko zagarniete za uszy :D !!

No a serwis nie byl typowy :lol2: !! Agatka miala goscia :D !! Kolege z NSportu :D !! Gadali niestety o przegranej zlotek :/ !! Ale rozmowa byla tak przyjemna , ze wcale nie dalo sie odczuc , ze tematem jest jakakolwiek przegrana :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

:shock: nasze zlotka przegraly? :( fatalnie ;(

:shock: Agata juz byla? :( kiedy? :neutral:
ja wlaczylem za piec szosta i "Kawa" byla :uhh:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Prosze bardzo :D Agata w towarzystwie swojego przystojnego kolegi z sasiedniej redakcji :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Prosze bardzo :D Agata w towarzystwie swojego przystojnego kolegi z sasiedniej redakcji :lol2:
notka :lol2: ! Jesli on jest przystojny , to ja nie wiem ,co Ty bys powiedziala , jakbys mnie zobaczyla :lol2: !!

A poza tym slyszalem , ze jak mezczyzna przebywa w towarzystwie pieknej kobiety , to przystojnieje :lol2: !!

A tak w ogole to dzieki za capsy :* !!
:shock: nasze zlotka przegraly? :( fatalnie ;(
Agatka slodzi przegrana tak , jak tylko potrafi najlepiej :lol2: !! No i teraz juz widzisz , o ktorej byl serwis :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Prosze bardzo :D Agata w towarzystwie swojego przystojnego kolegi z sasiedniej redakcji :lol2:
notka :lol2: ! Jesli on jest przystojny , to ja nie wiem ,co Ty bys powiedziala , jakbys mnie zobaczyla :lol2: !!

pierwszy raz spotykam faceta, ktory zna sie na meskiej urodzie :devil:
a moze po prostu przemawia przez Ciebie zazdrosc? :lol2:
Agatka slodzi przegrana tak , jak tylko potrafi najlepiej :lol2: !! No i teraz juz widzisz , o ktorej byl serwis :lol2: !!
jasne :racja:
ciekawe, jaki sport, czy w ogole jakis, Agata uprawia, badz uprawiala? :)
na recznej sie zna, to bylo slychac :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Agatka powoli staje nam sie (mam nadzieje ze nie urazi nikogo ten zwrot) stara wyga serwisowa. :D O czyms takim jak spiecie i paralizujaca trema mozemy w jej przypadku spokojnie zapomniec, serwisy z Agata na posterunku to prawdziwa przyjemnosc i uczta dla oka, szczegolnie tego meskiego 8) Swietny byl wczorajszy Raport Specjalny, a takze dzisiejsza rozmowa z panem z NSport, i tak jak juz ktos przede mna powiedzial, tak ciekawej rozmowy nie przyslonila nawet przegrana "Zlotek".
Czekam na dalszy rozwoj wypadkow w serwisach i licze po cichu znowu na jakies pikantne sensacje polityczne, bo Agata swietnie sie sprawdza w takich naglych akcjach! :D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Tym razem TVN24 mnie zaskoczyla :/

Blagam wobec tego o nagranie :rydzyk:
I bardzo slusznie sie domyslales :lol2: Zapomnijmy o intensywnych kolorach :lol2: !! Agatka byla w serwisie przed 18. i ubrana byla w bialy podkoszulek i bezowa marynare :D !!
Dzisiaj jest znacznie lepiej :D Jednakze makijaz zbyt intensywny :/
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nika :D !! Takie opinie jak Twoje sa tu bardzo mile widziane :lol2: I napewno w 100% obiektywne :) !! Choc nasze tez sa , ale z tego wzgledu , ze Ty nieczesto nas odwiedzasz , to inaczej sie patrzy na Twoje opinie :) !!
Agatka powoli staje nam sie (mam nadzieje ze nie urazi nikogo ten zwrot) stara wyga serwisowa. :D
Mi sie bardzo spodobal ten zwrot :lol: !! :P
Chociaz do tej pory slyszalem raczej okreslenia typu "wyjadaczka" , albo "medialne zwierze" :lol2: !! Te mysle sa bardziej ostre :lol2: !!
Czekam na dalszy rozwoj wypadkow w serwisach i licze po cichu znowu na jakies pikantne sensacje polityczne, bo Agata swietnie sie sprawdza w takich naglych akcjach! :D
Tylko nie za czesto ta pikanteria, bo wprawdzie Agatka radzi sobie swietnie , ale my -biedni fani mozemy sobie nie poradzic z natlokiem emocji :red: !! :lol2:

Zartowalem , ja moglbym codziennie taka dawke atrakcji jak wczoraj dostawac :lol2: !! :tanczy:

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 5:38 pm ]
king_kocur pisze:Tym razem TVN24 mnie zaskoczyla :/

Blagam wobec tego o nagranie :rydzyk:
Czyli , ze nie widziales :/ !! Pewnie myslales , ze nic waznego sie nei stalo i stad nie bedzie serwisu :spiewa: !!
Ale wszyscy mysle -solidarnie prosimy o nagranie -noteczko :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

marcinkowsky pisze:Nika :D !!
Marcinkowsky :D !!
Takie opinie jak Twoje sa tu bardzo mile widziane :lol2:
Bardzo sie ciesze ze sie cieszysz z mojej wypowiedzi. :D
I napewno w 100% obiektywne :)
Z tym 100% to bym polemizowala, chyba nikt nie jest na tyle idealny, zeby w pelni postawic obiektywna diagnoze, zawsze jakis procent subiektywizmu sie wkradnie.
Choc nasze tez sa , ale z tego wzgledu , ze Ty nieczesto nas odwiedzasz , to inaczej sie patrzy na Twoje opinie :) !!
Nie czesto pisze, ale zagladam czesto. Kusi mnie od jakiegos czasu by sklecic komiks z Agata, ona jest bardzo wdziecznym obiektem do tego typu projektow i czesto trafiaja jej sie "ciekawe" sytuacje np. machanie raczka. 8)
Nika pisze:Agatka powoli staje nam sie (mam nadzieje ze nie urazi nikogo ten zwrot) stara wyga serwisowa. :D
Mi sie bardzo spodobal ten zwrot :lol: !! :P
Chociaz do tej pory slyszalem raczej okreslenia typu "wyjadaczka" , albo "medialne zwierze" :lol2: !! Te mysle sa bardziej ostre :lol2: !!
Wszystkie zwroty w koncu dozwolone. :D Przyznam ze jeszcze jakis czas temu nie bylam sklonna pochwalic az tak Agatki za stolem jak na dzien dzisiejszy, mialam wrecz wrazenie, ze ona jest stworzona glownie do reporterki i tak powinno pozostac. Ale od ostatniego czasu zaobserwowalam u niej duza ewolucje w pozadanym kierunku, co nie moglam pozostawic bez komentarza. :aniol:
Tylko nie za czesto ta pikanteria, bo wprawdzie Agatka radzi sobie swietnie , ale my -biedni fani mozemy sobie nie poradzic z natlokiem emocji :red: !! :lol2:
Prawdziwy fan zniesie wszystko, zarowno natlok jak i deficyt emocjonalny powiazany z obecnoscia badz to absencja swojego idola na ekranie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], marcin3usb i 12 gości