Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nika pisze:Bardzo sie ciesze ze sie cieszysz z mojej wypowiedzi. :D
Po prostu bardzo milo czyta sie takie pochlebne opinie na temat agatki :lol2: !!

Nie czesto pisze, ale zagladam czesto. Kusi mnie od jakiegos czasu by sklecic komiks z Agata, ona jest bardzo wdziecznym obiektem do tego typu projektow i czesto trafiaja jej sie "ciekawe" sytuacje np. machanie raczka. 8)
Ostatnimi czasy bardzo malo wpadeczek Agatka zalicza , zeby nei napisac , ze wcale :lol2: !! Ale na pewno jakas jej mina , gest uchwycony stalyby sie dla Ciebie zrodlem inspiracji :lol2: !!
Wszystkie zwroty w koncu dozwolone. :D Przyznam ze jeszcze jakis czas temu nie bylam sklonna pochwalic az tak Agatki za stolem jak na dzien dzisiejszy, mialam wrecz wrazenie, ze ona jest stworzona glownie do reporterki i tak powinno pozostac. Ale od ostatniego czasu zaobserwowalam u niej duza ewolucje w pozadanym kierunku, co nie moglam pozostawic bez komentarza. :aniol:
To tuaj sie roznimy :lol2: bo ja od samego poczatku widzialem w Agatce 100 procentowa prezenterke , tak samo jak 100 procentowo sprawdzajaca sie reporterke :lol2: !!
Prawdziwy fan zniesie wszystko, zarowno natlok jak i deficyt emocjonalny powiazany z obecnoscia badz to absencja swojego idola na ekranie.
Obecnie przezywamy cos , co jest zblizone do "natloku" I bardzo ,mi to odpowiada :lol2: !!

A Agatka juz jest po 2 serwisach blueboxowych :lol2: !! Dzisiaj bylo uroczp :P Na chwile zniklo tlo z telewizorkami i bylo to niebieskie -alez to Agatke w rewelacyjny nastroj na koniec serwisu wprowadzilo :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Na gor?co - dwa s?owa - po prostu Pos?g Bogini .... :aniol:
( mimo, ?e Boginie nie chodz? w spodniach :hahaha: )
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Na gor?co - dwa s?owa - po prostu Pos?g Bogini .... :aniol:
( mimo, ?e Boginie nie chodz? w spodniach :hahaha: )
:hahaha: Wspolczesne boginie tak :lol2: !!

Mysle , ze piszesz o zapowiedzi raportu na stojaco :lol2: ?/ Mila niespodzianka :P !! A widzieliscie to przytlumione swiatlo w studio :szalony: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Na razie capsy z blueboxa :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety nie mam tego z niebieskim tlem :/
A filmik moge przeslac, ale raczej jutro dopiero :spiewa:
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

wow :D ale poczatek zapowiedzi :D zupelnie inne kadrowanie :D Agata bardziej w calosci :D i jej piekna sylwetka niczym nie przyslonieta :D

o takim czyms marzylem :tanczy:

spojrzenia w odpowiednie kamery :D wszystko super :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Wszystko jest tak po naszej mysli , ze az zaczyna mnie to przerazac :lol2: !! :szalony:
Niestety nie mam tego z niebieskim tlem :/
Troche szkoda , ale tylko troche :lol2: !! Najwazniejsze , ze uchwycilas ten moment , kiedy na koniec serwisu Agatka usmiechnela sie w bok i mysle ,ze to byl usmiech powodowany wlasnie ta wpadka z tlem :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

A to juz capsy z zapowiedzi :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wlasnie z powodu tych swiatel innych niz zwykle, barwy troche sie rozjezdzaja :?
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

uwielbiam cie notka za to co robisz :D

przepieknie uwiecznilas nam Agatke :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:uwielbiam cie notka za to co robisz :D
Uwaga , uwaga :lol2: !! Zbiorowosc uwielbia notke :uwaga: !! :*
stajlus pisze:przepieknie uwiecznilas nam Agatke :P
Ta marynara , kiedy tak ja widac jak na capsach wyzej nawet swietnie sie prezentuje :lol2: !! Oczywiscie to zasluga cudownej sylwetki Agatki :P !! :szalony:

Bo zaraz raporcik ......... :cicho:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Moze zdaze jeszcze wrzucic rzeczone blekitne tlo :rozglada:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Calosc dzisiaj bez zarzutu 8) :brawa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

kingi chyba tez chcesz uslyszec , ze Cie uwielbiamy :lol2: ??

To masz -tez Cie uwielbiamy :lol2: !! A Was wszystkich dzieki Agatce uwielbiamy :jupi: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

:brawa: :brawa: :brawa: To na wstepie :D A rozwieniecie zreszta, nie bedzie tez niestety dzisiaj dluzsze :/ A to z powodu tego, ze czlowiek nie zawsze moze oddawac sie obowiazkom przyjemnym ;(
Mam na mysli glownie konwersacje tu w tymze miejscu :( Losy Agatty natomiast sledze bardzo uwaznie :) I mam nadzieje jutro napisac wiecej, choc nie mam takiej pewnosci co do tego, jaka chcialbym miec ;)
Ale dosc o mnie, bowiem to Agatta, dzisiaj znowu postanowila dostarczyc nam porcje niesamowitych wrazen :brawa: Za co pragne wyrazic ogromna wdziecznosc :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

king 8) lepiej tego ujac nie mogles :lol:
Agata smiala sie, bo widzowie, ktorzy do tej pory mysleli, ze to prawdziwe studio, zostali wyprowadzeni z bledu :lol:
Bo zaraz raporcik ......... :cicho:
zaczal sie tradycyjnie - Agatka za biurkiem :D a w trakcie nagle poajwila sie przy ekranie :D
nie mozna ani na chwile uspic czujnosci :D
swietny raport - znowu :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:zaczal sie tradycyjnie - Agatka za biurkiem :D a w trakcie nagle poajwila sie przy ekranie :D
Mala innowacja to sie nazywa :lol: !! Ale na poczatku raportu bylo tez male trzesienie kamera :lol: !! Wygladalo to tak , jakby trzesienie ziemi mialo miejsce :rozglada:

Operator pewnie zemdlal :rozglada: ?? Moze pierwszy raz widzial Agatke :rozglada: ?? :lol:
Alchemik pisze:A rozwieniecie zreszta, nie bedzie tez niestety dzisiaj dluzsze :/ A to z powodu tego, ze czlowiek nie zawsze moze oddawac sie obowiazkom przyjemnym ;(
Mam na mysli glownie konwersacje tu w tymze miejscu :(
Nie mow , ze dzisiaj tez zona jest dla Ciebie wazniejsza :> ?? :nie: Przeciez umowilismy sie , ze jak jest weeken , to jeden dzien spedzasz z nami , a drugi z rodzina :lol: !!
stajlus pisze:swietny raport - znowu :brawa:
To przeciez bylo bardziej oczywiste , niz kiedykolwiek , to juz normalnosc :lol2: !!

Z malym wyjatkiem :lol2: !! Dzisiaj Agatka bardzo czesto sie usmiechala :jupi: !!!!!!!

stajlus , a nie podgladasz Ty dzisiaj Agatki :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze: Z malym wyjatkiem :lol2: !! Dzisiaj Agatka bardzo czesto sie usmiechala :jupi: !!!!!!!
ktos ja skutecznie rozsmieszal :brawa: albo sama zrozumiala, ze usmiech poplaca :tanczy:
2 razy ladniejsza jest Agata, gdy sie usmiecha :D
marcinkowsky pisze:stajlus , a nie podgladasz Ty dzisiaj Agatki :rozglada:
cos sie zacielo i klatki sie nie ruszaja ;(
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 5 gości