Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:ktos ja skutecznie rozsmieszal :brawa: albo sama zrozumiala, ze usmiech poplaca :tanczy:
2 razy ladniejsza jest Agata, gdy sie usmiecha :D


No mi usmiech zawsze kojarzyl sie z tym (pisze na swoim przykladzie :lol2: ) , ze cos zbroilem , albo ktos inny i mialem z tego ucieche :devil: !! No , ale Agatka , to jest zupelnie inna kategoria usmiechania sie -usmiech boski :) usmiech anielski :aniol: Tak tylko umiem o jej usmiechu pisac :) !!
stajlus pisze:cos sie zacielo i klatki sie nie ruszaja ;(
Glowa muru nie rozbijesz :D !! Nam ciagle malo , a przeciez notka nam tu takie rarytasy pod nos podstawia , ze to w zupelnosci powinno nam wystarczyc :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:No mi usmiech zawsze kojarzyl sie z tym (pisze na swoim przykladzie :lol2: ) , ze cos zbroilem , albo ktos inny i mialem z tego ucieche :devil: !! No , ale Agatka , to jest zupelnie inna kategoria usmiechania sie -usmiech boski :) usmiech anielski :aniol: Tak tylko umiem o jej usmiechu pisac :) !!
a bardziej ludzko - kiedy sie usmiecha jest po prostu milusia :racja: :D
marcinkowsky pisze:Glowa muru nie rozbijesz :D !! Nam ciagle malo , a przeciez notka nam tu takie rarytasy pod nos podstawia , ze to w zupelnosci powinno nam wystarczyc :lol2: !!
dla Agaty moglbym probwac 8) :lol:
gdyby chodzilo o rozbijanie glowa muru, ale tu niestety o cos wiecej chodzi ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
Na gor?co - dwa s?owa - po prostu Pos?g Bogini .... :aniol:
( mimo, ?e Boginie nie chodz? w spodniach :hahaha: )
:hahaha: Wspolczesne boginie tak :lol2: !!
Wspolczesne boginie powinny wygladac tak :arrow:
Mrauuuuu :lol:
Obrazek

:lol: :lol:

Grz mnie zaskoczyl i juz wrzucil pierwszy dzisiejszy serwis :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Uroczy kicius :P Ten u stop bogini :D
king_kocur pisze:Wspolczesne boginie powinny wygladac tak :arrow:
Mrauuuuu :lol:
Ho, ho, ho :lol: Ale co niektorzy maja macie wymagania :lol:

Mysle, ze ta wersja bogini, ktora ja teraz dostarczam, jest bardziej realna, jesli nie jedyna mozliwa :lol: Panowie... :>

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

not that kind pisze:Uroczy kicius :P Ten u stop bogini :D
A ja nie? ;(
not that kind pisze:Ho, ho, ho :lol: Ale co niektorzy maja macie wymagania :lol:

Mysle, ze ta wersja bogini, ktora ja teraz dostarczam, jest bardziej realna, jesli nie jedyna mozliwa :lol: Panowie... :>
Pewnie masz slusznosc ;) Ta moja proponowana wersja tylko dla wybranych :lol:

Mam sobotnie Podsumowanie dnia :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Uroczy kicius :P Ten u stop bogini :D
Agatka ma ten atrybut :lol: !! :lol: Ma king_kocura u swoich stop -jest boginia i koniec.... a wlasciwie , to poczatek i koniec , alfa i omega....... :lol: !!
not that kind pisze:
king_kocur pisze:Wspolczesne boginie powinny wygladac tak :arrow:
Mrauuuuu :lol:
Ho, ho, ho :lol: Ale co niektorzy maja macie wymagania :lol:

Mysle, ze ta wersja bogini, ktora ja teraz dostarczam, jest bardziej realna, jesli nie jedyna mozliwa :lol: Panowie... :>
kingi -wiedzialem , ze Ty bys potrafil zadbac o to , zeby kobiety WLASCIWIE sie ubieraly :tanczy: !! :lol: Ja nie potrafie tak sobie wyobrazic Agatki , wiec musialaby mi nieco pomoc :lol: !! Chociaz troche nakierowac :lol: !! Na razie , tymi strojami , ktore ma , to mnie nastraja w odwrotna strone :lol: !!

notka, teraz na razie Ty masz gore i racje :lol: !!
Capsy piekne , ale te 3 rodzyneczki w srodku przepyszne :P !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze: Agatka ma ten atrybut :lol: !! :lol: Ma king_kocura u swoich stop -jest boginia i koniec.... a wlasciwie , to poczatek i koniec , alfa i omega....... :lol: !!
Zawsze wierny i zawsze do uslug 8)
marcinkowsky pisze:kingi -wiedzialem , ze Ty bys potrafil zadbac o to , zeby kobiety WLASCIWIE sie ubieraly :tanczy: !! :lol:
(...)
notka, teraz na razie Ty masz gore i racje :lol: !!
Nie zdajesz sobie sprawy z sily perswazji projektanow narzucajacych trendy :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Nie zdajesz sobie sprawy z sily perswazji projektanow narzucajacych trendy :lol2:
No nie zdaje sobie sprawy -przyznaje sie bez bicia :lol: !!
Deklaracja : narzucanym przez Ciebie trendom ufam od dzisiaj bezgranicznie i pokladam w nich nadzieje :lol: !! :D :rydzyk:

Tak mnie odciagnales od rzeczywistosci tymi swoimi wizjami , ze zapomnialem ci podziekowac za info o filmikach :) !! i o serwisie slowka napisac :hmm: !! :D
Trzeba wrocic do rzeczywistosci :uwaga: !!

Agatka byla w serwisie : wyluzowana --a jakze :lol2: !! Usmiechnieta -nie inaczej :tanczy: !!
Mam nadzieje , ze taki nastroj utrzyma sie do konca jej dzisiejszego dyzuru :) !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Uroczy kicius :P Ten u stop bogini :D
Agatka ma ten atrybut :lol: !! :lol:
:shock: temu to sie marzy zyciowa rola :lol: :brawa:

radze jednak king nie przesadzac z ta rewolucja :lol: bo jesli tak ubrana Agate zobacze, to bede pewny, ze bliski jest koniec swiata :rozglada:

dzieki za serwis... sportowy :lol2: i znow brawa dla Agaty za wspaniala rozmowe :brawa:
marcinkowsky pisze:Agatka byla w serwisie : wyluzowana --a jakze :lol2: !! Usmiechnieta -nie inaczej :tanczy: !!
Mam nadzieje , ze taki nastroj utrzyma sie do konca jej dzisiejszego dyzuru :) !! :rydzyk:
wpierw mowila o problemie z listonoszami :) a pozniej, na final Elton wprawil ja w radosno-myzyczny nastroj :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze: :shock: temu to sie marzy zyciowa rola :lol: :brawa:
Kazdemu wolno marzyc...... :spiewa: !! :lol:
stajlus pisze:radze jednak king nie przesadzac z ta rewolucja :lol: bo jesli tak ubrana Agate zobacze, to bede pewny, ze bliski jest koniec swiata :rozglada:
Ejjjhh tam od razu koniec swiata :D !!! Ilu to ludzi zyje szczesliwie po tym , jak spelniaja sie ich najskrytsze marzenia :lol2: ??
stajlus pisze:wpierw mowila o problemie z listonoszami :) a pozniej, na final Elton wprawil ja w radosno-myzyczny nastroj :tanczy:
I jednego brakowalo w tym serwisie :lol2: !! Tanca :lol: !!
No ale nic :D !! Gestykulowanie rekami musi nam na poczatek wystarczyc :tanczy: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

To trzeba uwieczni? !
Agatce nie raz zdarzy?o si? podnie?? spuszczone ju? oczy w samym finale serwisu.
Ale po raz pierwszy w takiej sytuacji si? u?miechn??a ...
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:To trzeba uwieczni? !
Agatce nie raz zdarzy?o si? podnie?? spuszczone ju? oczy w samym finale serwisu.
Ale po raz pierwszy w takiej sytuacji si? u?miechn??a ...
Cudowna :szalony: !! To bylo po tym jak agatka zlozyla wszystkim babciom zyczenia :lol2: !!
Przynajmniej wczorajwygladalo ,ze wszystkim :lol2: !!

Jak dobrze ,ze nie jestem babcia , bo znow bym sobie wzial zyczenia do sibie , cieszyl sie nimi jak glupi , a na drugi dzien by sie okazalo , ze zyczenia wcale nie byly do mnie :lol: !! :devil:

Miec taka wnusie ,to jednak ogromna przyjemnosc musi byc :racja: !! Agatka , jesli ma , a wyczulem , ze ma babcie , to musi chyba je bardzo kochac -takie zyczenia im zlozyla , ze az serce roslo :aniol: !!

Cale podsumowanie dnia bylo ......... jakie , no zgadnijcie :lol2: ??
Tak -macie racje -idealne :szlaony: !! :jupi: Idealne i bogate w liczne usmiechy :jupi: !! :* :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Jak dobrze ,ze nie jestem babcia , bo znow bym sobie wzial zyczenia do sibie , cieszyl sie nimi jak glupi , a na drugi dzien by sie okazalo , ze zyczenia wcale nie byly do mnie :lol: !! :devil:
Teraz to byly na pewno zyczenia dla wszystkich babc :lol2: Zaluj zatem, ze bacia nie jestes :devil:

Capsy, trzeba powiedziec, ze wiekszosc usmiechnieta :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tak trzymac :lol2:
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

not that kind pisze:Capsy, trzeba powiedziec, ze wiekszosc usmiechnieta :D

Tak trzymac :lol2:
niech w takim razie tematem dzisiejszej lekcji bedzie "Usmiech" :jupi:
rozwazmy, jaki wazny w zyciu kazdego czlowieka :lol2:
zreszta, juz nic nie trzeba rozwazac, bo wyglada na to, ze Agata zrozumiala w koncu, ze najwazniejsze, to isc przez zycie z usmiechem na twarzy :tanczy:
To bylo po tym jak agatka zlozyla wszystkim babciom zyczenia :lol2: !!
co by bylo, gdyby Agaty nie bylo? :o
zapomnialbym o zyczeniach dla ukochanej babuni :szalony: Agata - dziekuje za przypomnienie :) :*
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:Uroczy kicius :P Ten u stop bogini :D
king_kocur pisze:Wspolczesne boginie powinny wygladac tak :arrow:
Mrauuuuu :lol:
Ho, ho, ho :lol: Ale co niektorzy maja macie wymagania :lol:
Z gory zakladasz, iz wszyscy przytakniemy king_kocurowi :>
I sie nie pomylilas :lol2:
Gdyby Agatta zdecydowala sie zzuc dotychczasowa odziez, odslonelaby tym samym wowczas absolutna doskonalosc i uwodzicielskosc zgromadznona w jednej osobie :lol2:
Nie mam pojecia, czy udaloby sie nam potem spisac tutaj nasze wrazenia, ale mysle, ze bylaby to gra warta ryzyka :lol2:
stajlus pisze:
not that kind pisze:Capsy, trzeba powiedziec, ze wiekszosc usmiechnieta :D

Tak trzymac :lol2:
niech w takim razie tematem dzisiejszej lekcji bedzie "Usmiech" :jupi:
rozwazmy, jaki wazny w zyciu kazdego czlowieka :lol2:
zreszta, juz nic nie trzeba rozwazac, bo wyglada na to, ze Agata zrozumiala w koncu, ze najwazniejsze, to isc przez zycie z usmiechem na twarzy :tanczy:
Dzieki poczatkowym trudnosciom, ktore wystepowaly na mojej wczorajszej drodze ku Agatcie, moglem z powodzeniem obejrzec podsumowanie dnia :lol2:
I wczoraj rzeczywiscie mozna bylo przypuszczac, iz Agatta najwyrazniej zapomniala o tym, badz uznala za bezzasadne, ze nalezy (jej zdaniem) na wizji zachowywac sie wrecz posagowo :lol2: Ilez to bowiem razy, wsparlszy czolo na jej stopach wolalismy: Agatto, Agatto! Ty, ktora niegdys zjawialas sie widocznie oczom ludzkim, w tym i naszym, uslysz nas! Zmiluj sie nad nami! Usmiechnij sie... :rydzyk:
I wczoraj probsy zostaly wysluchane :rydzyk: Bogini ozdabiala swoja naturalna dzieczecosc ujmujacymi usmiechami :) :brawa:

Profesjonalizm plus usmiech, rowna sie doskonalosc :brawa:

Jezeli natomiast ktos chcialby zabrac sie za udoskonalanie raportu, to niechze te raporty w calosci beda nadawane sprzed tylnoprojekcyjnego ekranu :lol2: :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości