Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

aveo pisze: Od dawna myÂślaÂłem sobie,a co by byÂło gdyby Anita i Ania poprowadziÂły coÂś razem np raport..
Ale¿ prowadzi³y razem raport - chyba nawet dwa :> No i dzisiaj znowu razem na biurku siedzia³y :D Jak one siê ró¿ni¹ ....... :lol:
SchudÂła?pewnie stres,to w koĂącu poranek.na wizji luz,a co dzieje siĂŞ w Âśrodku,tylko Anita wie..
Dzisiaj obnaÂżaÂła razem z AgnieszkÂą CegielskÂą zresztÂą swoje wnĂŞtrze :D NastrĂłj jej stawaÂł siĂŞ stopniowo coraz bardziej melancholijny – z AgnieszkÂą zwalaÂły ca³¹ winĂŞ na pogodĂŞ i spadajÂące ciÂśnienie :?
Nie wiem jakÂą miaÂła fryzurĂŞ,ale pewnie wÂłosy sobie w samochodzie robiÂła pĂŞdzÂąc do studia 120km/h ;)
Dzisiaj mam zupe³nie odwrotne odczucia ni¿ po wczoraj. Tzn. g³ównie dotycz¹ one wygl¹du Anity ;) Wczoraj mia³a lepszy strój ni¿ dzisiaj - ta monotonna i zatrwa¿aj¹ca czerù, za to dzisiaj mia³a lepsz¹ fryzurê ni¿ wczoraj :D
Pod wzglĂŞdem wywiadĂłw dzisiaj juÂż nie byÂło niestety tak urodzajnie jak wczoraj. MiaÂła byĂŚ rozmowa z Janem OÂłdakowskim – byÂła, ale przeprowadziÂł jÂą SkĂłrzyĂąski, nie Anita. PóŸniej po dziewiÂątej teÂż byÂła rozmowa z Jackiem SoskÂą – byÂłym wice ministrem rolnictwa, i ona tak na dobrÂą sprawĂŞ ratowaÂła Poradek, bo poza niÂą to nic aÂż tak szczegĂłlnego nie byÂło, co by mogÂło za wyró¿nienie zasÂłuÂżyĂŚ ...... :roll: No moÂże rozmowa Grzegorza MĂŞdrzejewskiego z Majewskim z ktĂłry mĂłwiÂł o pÂływczce z piĂŞknymi oczami, ktĂłra wpada w oko wszystkim panom :x Anita póŸniej podchwyciÂła to zdanie i z ironiÂą w gÂłosie podsumowaÂła, Âże to ciekawe zjawisko na ME w pÂływaniu, Âże panowie podziwiajÂą oczy pÂływaczki – czy jakoÂś tak ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dzisiaj obnaÂżaÂła razem z AgnieszkÂą CegielskÂą zresztÂą swoje wnĂŞtrze
AleÂś to nazwaÂła :lol:
WiedziaÂłem, Âże powrĂłt do PoradkĂłw to dla Anity bĂŞdzie ciĂŞÂżka sprawa :] Wczoraj z AgnieszkÂą narzekaÂły, Âże bĂłl gÂłowy, a dziÂś na sennoœÌ – ciÂągle tylko narzekania i narzekania – znudzi siĂŞ tego sÂłuchaĂŚ :devil: ZaserwowaÂłyby sobie kaÂżda z osobna kawĂŞ, albo szybki ... no wiecie :> To od razu w gÂłowach by zajaÂśniaÂło :lol2:
Wczoraj miaÂła lepszy strĂłj niÂż dzisiaj - ta monotonna i zatrwaÂżajÂąca czerĂą, za to dzisiaj miaÂła lepszÂą fryzurĂŞ niÂż wczoraj
Tak, zgadza siĂŞ :D Ale dodam jeszcze, Âże wczoraj Anita miaÂła takie fajne coÂś na nogach, co but przypominaÂło, ale miaÂło charakter 2 odpowiednio skomponowanych paskĂłw :D Tak wiĂŞc stopa prawie bosa :P DziÂś juÂż, chciaÂłoby siĂŞ napisaĂŚ, zimowe buty – w porĂłwnaniu z tamtymi :devil:
Pod wzglĂŞdem wywiadĂłw dzisiaj juÂż nie byÂło niestety tak urodzajnie jak wczoraj.
Uj, niestety :( Ale dobrze, Âże ta rozmowa z SoskÂą byÂła taka interesujÂąca – oczywiÂście o problemie suszy traktowaÂła. PoczÂątkowo byÂłem wÂściekÂły, Âże jakiegoÂś nieznanego prawie polityka zapraszajÂą, ale póŸniej moja zÂłoœÌ zelÂżaÂła, bo pomyÂślaÂłem sobie – rolnik jak kaÂżdy i zna siĂŞ na rzeczy :D
Anita póŸniej podchwyciÂła to zdanie i z ironiÂą w gÂłosie podsumowaÂła, Âże to ciekawe zjawisko na ME w pÂływaniu, Âże panowie podziwiajÂą oczy pÂływaczki – czy jakoÂś tak
Znam takich co dla oczu i spojrzenia kobiety gÂłowĂŞ stracili :spiewa:
Jak one siê ró¿ni¹ ....... :lol:
CoÂś Ty? :lol:
Wkurza mnie, Âże Anita nie Âżegna siĂŞ z nami – widzami :x Co by jej szkodziÂło: ''do zobaczenia, do jutra :D'' powiedzieĂŚ? :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze: Ale¿ prowadzi³y razem raport - chyba nawet dwa :> No i dzisiaj znowu razem na biurku siedzia³y :D Jak one siê ró¿ni¹ ....... :lol:

Wczoraj miaÂła lepszy strĂłj niÂż dzisiaj - ta monotonna i zatrwaÂżajÂąca czerĂą, za to dzisiaj miaÂła lepszÂą fryzurĂŞ niÂż wczoraj :D
Niiiigdy jeszcze nie trafi³em na ich wspólny raport.niestety... :cry: Uda³o mi siê wstaÌ o 6 i Anita mnie przywita³a :tanczy: Wytrzyma³em chyba z pó³ godziny i przyznam siê - zasn¹³em :D W³osy œwietne,pasuj¹ jej sprê¿ynki!Szkoda,¿e tyle pudru na ni¹ '³aduj¹',bo wtedy nie widaÌ piegów,które wygl¹daj¹ uroczo!W³aœciwie widaÌ jej piegi,ale mniej wiêcej tak od po³owy szyi..Anita doskonale prezentuje siê w czerni,czerù podkreœla jej tajemnicz¹ si³ê,któr¹ emanuje na widzów.Dama Pik w Poranku TVN24,czego chcieÌ wiêcej? :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Cekawe czy Anita nadal nie jest chetna do kontaktĂłw z koleÂżankÂą AniÂą? :roll: KiedyÂś tak byÂło, ale moÂże nasza Dama Pik dostaÂła reprymendĂŞ od szefa. :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Anita nie byÂła chĂŞtna?ByÂły jakieÂś spiĂŞcia miĂŞdzy nimi?SkÂąd to wiesz,pooowiedz,pooowiedz :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:Cekawe czy Anita nadal nie jest chetna do kontaktĂłw z koleÂżankÂą AniÂą? :roll: KiedyÂś tak byÂło, ale moÂże nasza Dama Pik dostaÂła reprymendĂŞ od szefa. :lol:
Anita Ci to powiedzia³a :> Kiedy razem prowadzi³y raporty popo³udniowe zupe³nie inne wra¿enie mo¿na by³o odnieœÌ - coœ zupe³nie odwrotnego, mianowicie, ¿e ³¹cz¹ je doœÌ serdeczne relacje :D

Na razie o poradku krĂłtko. OgĂłlnie niezÂły :D Anita miaÂła dobry humorek, w porĂłwnaniu z tym, jkie prezentowaÂła w poprzednich dwu poradkach ;)
Bardzo cieszy³ j¹zw³aszcza fakt, i¿ Kubica bêdzie jeŸdzi³ na torach F1 w niedzielê :D Mi³o porozmawia³a sobie z panem ze sztabu przygotowuj¹cego Kubicê. Tzn. pocz¹tkowo facet by³ ma³o rozmowny, ale ¿e tak napiszê, Anita go rozrusza³a :lol: Z Zawio³¹ te¿ na tem sam temat bardzo weso³o sobie rozmawiali :lol:
Niestety w wywiady dziœ uuuubogooo :/ Obroùca Gilowskiej wpad³ do studia zaledwie na 5 minut - mam ¿al do Anity, ¿e go d³u¿ej nie przetrzyma³a, skoùczy³a rozmowê 3 minuty przed wpó³ do 9-tej - choÌ pewnie spokojnie mog³a jeszcze o coœ prof. Kruszyùskiego zapytaÌ :x
No a teraz transmisja procesu :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
Na razie o poradku krĂłtko. OgĂłlnie niezÂły :D Anita miaÂła dobry humorek
ÂŚwieta racja Black! Dawno nie widziaÂłam Anity w tak wysmienitym nastroju jak dziÂś, od razu Âładnie odbiÂło sie to na jej jakÂże miÂłej dla oka aparycji :lol: wypoczĂŞta buÂżka, bÂłysk w oku i ta burza wÂłosĂłw! OdniosÂłam wraÂżenie, Âże Anita w poradkach czuje sie jak ryba w wodzie, jutro moÂże liczyc na mnie jako widza :P
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

OdniosÂłam wraÂżenie, Âże Anita w poradkach czuje sie jak ryba w wodzie
Owszem, jak ryba w wodzie, ale mam wraÂżenie, Âże chce z tej wody siĂŞ jak najszybciej wydostaĂŚ :? A ÂświadczyĂŚ o tym moÂże chociaÂżby ta rozmowa z KruszyĂąskim – byÂła za krĂłtka! Nie obchodzi mnie z jakiego powodu, czy siĂŞ pan obroĂąca spieszyÂł, czy nie. NaleÂżaÂło go przemaglowaĂŚ, bardziej szczegó³owo wypytaĂŚ! A nó¿ wymsknĂŞÂłaby mu siĂŞ jakaÂś sensacyjna tajna wiadomoœÌ (choĂŚ wÂątpiĂŞ :D ) – Anita byĂŚ moÂże póŸniej na rozprawy byÂłaby wzywana :devil:
Na po dziewiÂątej juÂż nikogo nie przewidzieli w charakterze goÂścia, a szkoda, bo rozmowa – nawet krĂłtka – byÂłaby ciekawsza niÂż kolejny skrĂłt w kó³ko powtarzanych informacji, prognoza pogody, przeglÂąd prasy i ten sam artykuÂł o sÂłoniu i emitowany po raz drugi w Poradku materiaÂł o autobusie :? No có¿, nie ja decydujĂŞ o tym, co ma siĂŞ znaleŸÌ w programie :devil:
Btw. Bardzo Âładnie za to Anita wyglÂądaÂła – Âświetny strĂłj, niezÂła fryzura, make-up :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No có¿, nie ja decydujê o tym, co ma siê znaleŸÌ w programie
Uj, jaaaakaaaa szkoooodddaaaaa!!!!!!
Wtedy miaÂłbym telewizjĂŞ moich marzeĂą z wymarzonymi prezenterami, programami i tematykÂą, itd. :lol2:
Owszem, jak ryba w wodzie, ale mam wraÂżenie, Âże chce z tej wody siĂŞ jak najszybciej wydostaĂŚ
A czemu? :D DziÂś jÂą okolicznoÂści zmusiÂły do poÂśpiechu :] wiĂŞc poÂśpiech caÂłkowicie uzasadniony :lol2: Poza tym moÂże ta informacja o Kubicy jÂą tak nakrĂŞciÂła :lol2:
Poza tym wspaniale wprowadzi³a nas w wydarzenia dzisiejszego dnia :brawa: Zawsze lubi³em z samego rana wychodziÌ z domu z komfortem myœlowym i zasobem wiedzy i perspektyw¹ czekaj¹cych nas wydarzeù z górnej pó³ki, podanych z klas¹ tylko dla Anity w³aœciw¹ :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ochcho!!! Dzisiaj naleÂży siĂŞ Anicie ukÂłon do ziemi za za Poradek :D ByÂła poi prostu rewelacyjna - choĂŚ rewelacyjna to zdecydowanie za maÂło!!!
Tyle rozmĂłw i kaÂżda przeprowadzona w najwspanialszym stylu - no proszĂŞ poraz kolejny udowodniÂła, Âże jak chce to potrafi :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Ochcho!!! Dzisiaj naleÂży siĂŞ Anicie ukÂłon do ziemi za za Poradek :D
Ale ... nie chcĂŞ pisaĂŚ, Âże tĂŞ wspaniaÂłoœÌ Âźle ... wiĂŞc moÂże napiszĂŞ, Âże dziwnie dzisiejszy poradek zniosÂłem :D To pewnie od wytĂŞÂżania wzroku i sÂłuchu – 2 boginie w jednym programie :D Tylko 3-ciej do peÂłni szczĂŞÂścia brakowaÂło :D Po 3-ciej godzinie oglÂądania Poradka i sÂłuchania ... wydawaÂło mi siĂŞ, Âże nawet piÂłkarze mĂłwiÂą o Zycie Gilowskiej :> :lol2: OczywiÂście to byÂło tylko zÂłudzenie ;)

O cholerka to juÂż 4 Poradek z AnitÂą i ani Âśladu zmĂŞczenia u mnie (poza tym maÂłym wyjÂątkiem, o ktĂłrym wyÂżej pisaÂłem) :lol2: U Anity teÂż wszystko jak zwykle przebiega, czyli z programu na program jest w coraz lepszej formie, choĂŚ wykres nie jest idealnie rosnÂący z dnia na dzieĂą – dni siĂŞ wymieszaÂły ;)
Dziœ ju¿ o 6-stej by³o wiadomo, ¿e bêd¹ przewija³y siê ró¿ne tematy z tym top tematem, czyli procesem lustracyjnym na czele. I jak na takie zró¿nicowanie i nawa³ tematów Anita radzi³a sobie rewelacyjnie! Tu lustracja w senacie, tu lustracja Gilowskiej, tu tragedia w Krakowie, tu konflikt na bliskim wschodzie, tu sprawy polityczne Ukrainy ... itd. :D
NajwiĂŞksze wraÂżenie zrobiÂła na mnie jednak rozmowa z NiesioÂłowskim :D Tak na marginesie napiszĂŞ, Âże takiego spokojnego to ja go jeszcze w tvn24 nie widziaÂłem :devil: ByĂŚ moÂże to zasÂługa tego, Âże nie miaÂł obok siebie nikogo z PiS-u, ale niekoniecznie musiaÂło o to chodziĂŚ. W kaÂżdym bÂądÂź razie wielkie brawa dla Anity za ujarzmienie NiesioÂłowskiego :brawa: Rozmowa bardzo dobra, choĂŚ brakÂło w niej obiektywizmu, ale w pewnych sprawach trudno o obiektywizm, skoro i w tym przypadku PO ma racjĂŞ – zwÂłaszcza n.t. poÂśpiechu w przeforsowaniu ustawy lustracyjnej :] Rozmowa ciekawa i oczywiÂście cudne zjawisko – Anita siedzÂąca jak prawdziwa dama w fotelu :P Tak samo byÂło w rozmowie po 9-tej z Rotfeldem – Âświetne przygotowanie do rozmowy ze strony Anity, peÂłna kontrola nad wypowiadanymi przez goÂścia sÂłowami. KoĂącowa troska o to, jak w aktualnej sytuacji politycznej na Ukrainie, czuje siĂŞ Julia Tymoszenko przypomniaÂła mi o Damie Pik ;) FinaÂł rozmowy trafiony :brawa:
ByÂły teÂż 2 rozmowy telefoniczne. Pierwsza z karnistÂą prof. Filarem z Torunia w kontekÂście wczorajszej tragedii w Krakowie, Anita gnĂŞbiÂła pana o zadziwiajÂącÂą sprawĂŞ posiadania, legalnego posiadania broni przez gangstera. ByÂła teÂż rozmowa z Igorem Janke z Wprost. Wymarzony, dynamiczny Poradek :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Z tÂą niechĂŞcia to chodziÂło mi o pierwszy serwis jaki wspĂłlnie prowadziÂły wtedy gdy Ania zagadywaÂła AnitĂŞ a ona zamiast na koleÂżankĂŞ patrzyÂła sie w obiektyw kamery. Teraz to nie wiem jak jest. MoÂże Anita rozluÂźniÂła siĂŞ i nie ma juÂż problemu w kontaktach towarzysko-pracowniczych. Dawno jej nie widziaÂłam na wizji. Szkoda, Âże przerzuciÂła siĂŞ na rano. :(
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

W 100% procentach zgadzam siĂŞ z Funky. Takiego Poradka juÂż dawno nie byÂło. Ostatnio tak bardzo to podobaÂł mi siĂŞ...(niech pomyÂśle)...ten w Kazimierzu jak Anita wcinaÂła maliny na wizji :D .
Dwie dobre rozmowy przed ekranem. Pierwsza z NisesioÂłowskim, druga z byÂłym panem ministrem spraw zagranicznych Rotfeldem. W tej drugiej mimo, Âże ekranie widniaÂła flaga Libanu to rozmowa w duÂżej czĂŞÂści poÂświĂŞcona byÂła sprawom premiera Ukrainy, Anita oczywiÂście nie mogÂła sobie nie wspomnieĂŚ o pierwszej gwieÂżdzie DP.
OprĂłcz tego dwie rozmowy telefoniczne, jak juÂż Black napisaÂł z Igorem Janke i z karnistÂą.
Bardzo podobaÂło mi siĂŞ to jak Anita lekko zaskoczona tym, Âże wchodzi na wizjĂŞ zapowiedziaÂła Damianka Kurasia :devil:
Jedyne czego sie czepiê to wa³kowanie, a raczej lustrowanie Gilowskiej. Mia³em ju¿ doœÌ tego "...a za chwile powiemy jeszcze o lustracji Zyty Gilowskiej"

Co do sportu i biznesu to siê nie wypowiem, bo zasn¹³em(czwarty Poradek pod rz¹d i nocne podsumowania dnia z Ani¹ daje siê we znaki).
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
Funckyrella pisze:Ochcho!!! Dzisiaj naleÂży siĂŞ Anicie ukÂłon do ziemi za za Poradek :D
(...) Wymarzony, dynamiczny Poradek :D
Holender no, Âże tez nie mogÂłam siĂŞ dzis obudziĂŚ, daÂłam czadu pospaÂłam do 10 i teraz z zazdroÂściÂą czytam relacje-rewelacje Blacka na temat poradka :D
W najnowszym Teleœwiat znalaz³am tê oto pere³kê, z góry przepraszam za jakoœÌ (pognieciony papier) ale ukradkiem wyrwa³am tê strone z programu u cioci jak to zobaczy³am i szybko przemyci³am do domku do skanera :P Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

'(...)d³uga mêcz¹ca jazda poci¹giem.' Tak w³aœnie jest.U Anity to jest w takim razie Express.Najpierw sukcesy w konkursach muzycznych,'S³odko-Gorzki',póŸniej prawie zosta³a miss :D Pojawia siê na odpowiednim miejscu i w odpowiedniej porze.To nie tylko kwestia szczêœcia,ale tego w³aœnie jaka jest.Dobrze,¿e jest zadowolona z zawodu i nie chce go zmieniaÌ!!Gdyby siê upar³a..ale nie chce i niech tak zostanie :D Chooocia¿ jako piosenkarka jazzowa,bluesowa..ok :xx: Interestin' artyku³,a te zdjêcie w prostych d³ugich w³osach..rewelacja :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 18 gości