Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:' te zdjĂŞcie w prostych dÂługich wÂłosach..rewelacja :)
Taka trochĂŞ kobieta-kot , tylko wÂąsy jeszcze jej dokleiĂŚ 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Femme Bardzo Fatale :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

W najnowszym Teleœwiat znalaz³am tê oto pere³kê, z góry przepraszam za jakoœÌ (pognieciony papier) ale ukradkiem wyrwa³am tê strone z programu u cioci jak to zobaczy³am i szybko przemyci³am do domku do skanera :P
Ale pomiĂŞtolona :lol: ciocia ci chyba nie wybaczy, Âże wyrwaÂłaÂś jej najcenniejszÂą kartkĂŞ z gazety :devil:
Artyku³ szaleni interesuj¹cy :D Mo¿e znajdê nawet kiedyœ czas na to, by go przeanalizowaÌ dog³êbnie :lol2:
No i moÂże na wywiad z Newsweeka teÂż przy okazji znajdĂŞ chwilkĂŞ :lol:

ZaÂś dzisiaj w Poradku dama w bieli – cholerka, aleÂż Anita siĂŞ okupiÂła :D To juÂż kolejny jej nowy strĂłj.
Taka sympatyczna atmosfera dzisiaj byÂła :) ZwÂłaszcza w spotkaniach z AgnieszkÂą CegielskÂą :)
ZnĂłw wspaniaÂłe rozmowy - zwÂłaszcza ta urokliwa z posÂłem PO :D

Teraz tylko mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże Anita jeszcze w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie nas zaszczycaĂŚ swojÂą obecnoÂściÂą w Poradkach :rydzyk:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Teraz tylko mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże Anita jeszcze w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie nas zaszczycaĂŚ swojÂą obecnoÂściÂą w Poradkach
Pod postaciÂą Jakuba Porady. :D Oj Anita teraz chyba na urlop pĂłjdzie. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A czemu nie :> WyobraÂź sobie drogi Marcinie takÂą sytuacjĂŞ, w ktĂłrej pan Poradek poszedÂł na zasÂłuÂżony 3-tygodniowy urlopik :tanczy: I to nie dlatego, Âże Anicie nie chciaÂło siĂŞ dziesiĂŞciu PoradkĂłw prowadziĂŚ, Grass byÂł w zeszÂłym tygodniu, tylko dlatego, Âże Anicie nie chiaÂło siĂŞ piĂŞtnastu PoradkĂłw prowadziĂŚ :lol:

No i czy moÂżna sobie wyobraziĂŚ sytuacjĂŞ, w ktĂłrej Anity nie ma na urodzinach TVN24 - przecieÂż jej oblicze widnieje w wielu artykuÂłach prasowych informujÂących o rocznicy powstania stacji :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Oby CiĂŞ i nas Funky po raz kolejny TVN24 nie zaskoczyÂło niemiÂło. :rydzyk:

A co do dzisiejszego Poranka to by³ fajny, mi³ê rozmowy o pogodzie i nie tylko z ekspertk¹ TVN24 ds. Formu³y 1 :D
A o Robercie Kubicy i jego debiucie w F1 w poradkowym paœmie TVN24 by³o dzis doœÌ obszernie: kilka artyku³ów w prasie, specjalna prognoza pogody podczas której swoj¹ wiedza b³ysnê³a Agnieszka, informacja o biletach dla Polaków.
Ale nic nie przebiÂło rozmowy z Personem, jeÂśli dobrze pamiĂŞtam byÂłym szefem PKOl-u.
Anita siĂŞ "musiaÂła tÂłumaczyĂŚ" z tego, Âże wg pana senatora Âświenie pÂływa. :D
Wybnê³a z tego doœÌ zabawnie(mogê coœ przekrêciÌ): P³ywam, ale nie œwietnie.
Tylko raz widzia³em jak Anita p³ywa, a raczej skacze na g³ówke i powiem tylko tyle, ¿e zrobi³o to na mnie niema³e wra¿enie :brawa:
I nastĂŞpna rzecz, ktĂłra mnie troche zaciekawiÂła: Kiedy i gdzie Anita zapowiadaÂła siĂŞ na ÂświetnÂą dziennikarkĂŞ sportowÂą. :mhm:
ByÂła jeszcze rozmowa przed ekranem z Kucem:nie:, maÂło ciekawa, ale to ze wzglĂŞdu na goÂścia.
A na koniec dostaliÂśmy w prezencie od TVN24 na poÂżegnanie z AnitÂą przeglÂąd prasy.

P.S A teraz maglujÂą w DnÂŻ fragmenty rozmowy z Personem i Kucem
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

michaek pisze:Oby CiĂŞ i nas Funky po raz kolejny TVN24 nie zaskoczyÂło niemiÂło. :rydzyk:
Mam przeczucie, Âże Anita bĂŞdzie jeszcze w przyszÂłym tygodniu :]
A co do dzisiejszego Poranka to by³ fajny, mi³ê rozmowy o pogodzie i nie tylko z ekspertk¹ TVN24 ds. Formu³y 1 :D
:lol: To fakt, Agnieszka zabÂłysnĂŞÂła wiedzÂą sportowo-motoryzacyjnÂą :lol: Nawet znawczyniĂŞ tematu - AnitĂŞ zamurowaÂło :lol2:
Ale nic nie przebiÂło rozmowy z Personem, jeÂśli dobrze pamiĂŞtam byÂłym szefem PKOl-u.
Anita siĂŞ "musiaÂła tÂłumaczyĂŚ" z tego, Âże wg pana senatora Âświenie pÂływa. :D
No, ale sk¹d on o tym wiedzia³ :mhm: Tym razem to Anita wykaza³a siê znajomoœci¹ tematu, ale czy to wystarczy³o, ¿eby pan parlamentarzysta wyci¹gn¹³ takie wnioski :roll:
Tylko raz widzia³em jak Anita p³ywa, a raczej skacze na g³ówke i powiem tylko tyle, ¿e zrobi³o to na mnie niema³e wra¿enie :brawa:
Widowiskowy skok :lol:
I nastĂŞpna rzecz, ktĂłra mnie troche zaciekawiÂła: Kiedy i gdzie Anita zapowiadaÂła siĂŞ na ÂświetnÂą dziennikarkĂŞ sportowÂą. :mhm:
no jak to gdzie? :D W Wizji Sport :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

michaek pisze:I nastĂŞpna rzecz, ktĂłra mnie troche zaciekawiÂła: Kiedy i gdzie Anita zapowiadaÂła siĂŞ na ÂświetnÂą dziennikarkĂŞ sportowÂą. :mhm:
Funkyrella pisze:
no jak to gdzie? :D W Wizji Sport :D
:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
To z niewyspania :D
Ale jesli Anita miaÂłby byĂŚ jeszcze jeden tydzieĂą to mĂłgÂłbym byĂŚ jeszcze bardziej niewyspany. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale nic nie przebiÂło rozmowy z Personem
Anita byÂła lekko skrĂŞpowana ca³¹ sytuacjÂą – gdyby nie make up chyba byÂłoby widaĂŚ rumieĂące :red:
Do diabÂła, skÂąd ten facet wiedizaÂł tyle o Anicie :> Jak to moÂżliwe, Âże pamiĂŞtaÂł jÂą z Wizji sport :> PrzecieÂż nie pracowaÂła tam dÂługo :> No, ale co ja siĂŞ dziwiĂŞ, przecieÂż Anita szybko zapada w pamiĂŞĂŚ :lol2:
ZaÂś dzisiaj w Poradku dama w bieli
Kiedy w³¹czy³em o 6-stej telewizor myœla³em, ¿e jeszcze œniê i widzê anio³a :lol2: Anita anielsko w tej bieli wygl¹da³a :P

Wieczorem pozachwycam siê programem bardziej szczegó³owo - na razie mam w planach realizacjê innych ... ''obowi¹zków'' :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze: Do diabÂła, skÂąd ten facet wiedizaÂł tyle o Anicie :> Jak to moÂżliwe, Âże pamiĂŞtaÂł jÂą z Wizji sport :> PrzecieÂż nie pracowaÂła tam dÂługo :> No, ale co ja siĂŞ dziwiĂŞ, przecieÂż Anita szybko zapada w pamiĂŞĂŚ :lol2:
Andrzej Person, byÂły dziennikarz sportowy – istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże mĂłgÂł nawet pracowaĂŚ razem z AnitÂą w czasie, kiedy ta pracowaÂła w Wizji Sport. Albo przynajmniej goÂściĂŚ w prowadzonym przez niÂą programie. Ot, stÂąd mogÂła siĂŞ wzi¹Ì u niego znajomoœÌ pewnych faktĂłw :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Andrzej Person, byÂły dziennikarz sportowy – istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże mĂłgÂł nawet pracowaĂŚ razem z AnitÂą w czasie, kiedy ta pracowaÂła w Wizji Sport. Albo przynajmniej goÂściĂŚ w prowadzonym przez niÂą programie. Ot, stÂąd mogÂła siĂŞ wzi¹Ì u niego znajomoœÌ pewnych faktĂłw :)
Albo oglÂądaĂŚ po prostu WizjĂŞ sport :lol2:
Fakt pozostaje faktem, iÂż rozmowa o kondycji polskiego sportu, z inicjatywy zaproszonego do studia goÂścia, przerodziÂła siĂŞ w rozmowĂŞ o zainteresowaniach sportowych i przeszÂłoÂści zawodowej Anity :lol2: z bliÂżej nam nieznanych przyczyn :>
ByÂła jeszcze rozmowa przed ekranem z Kucem :nie: , maÂło ciekawa, ale to ze wzglĂŞdu na goÂścia.
A czemu, bardzo ciekawa. PodobaÂło mi siĂŞ, jak Anita ucinaÂła jego wywody na temat tego jak to mu Âżal pani Zyty, jak jej wspó³czuje – widziaÂłem, Âże Anita (ja zresztÂą teÂż) nie daje siĂŞ na to nabraĂŚ i zadawaÂła pytania czysto techniczne dotyczÂące pracy senatu nad ustawÂą lustracyjnÂą :]
A co do dzisiejszego Poranka to by³ fajny, mi³ê rozmowy o pogodzie i nie tylko z ekspertk¹ TVN24 ds. Formu³y 1
Agnieszka totalnie zaskoczyÂła :lol: Ciekawe, czy faktycznie tak jÂą krĂŞci F1, czy tylko chciaÂła zaszpanowaĂŚ? :lol: MiÂło byÂło: a teraz zaglÂądamy do Twojego rodzinnego miasta, do ÂŁodzi :)
No i moÂże na wywiad z Newsweeka teÂż przy okazji znajdĂŞ chwilkĂŞ :lol:
MoÂże jak opadnÂą emocje poradkowe ;) Bo jest o czym pisaĂŚ w kontekÂście tego wywiadu.

Co do obecnoÂści Anity w prasie w zwiÂązku z rocznicÂą urodzin tvn24 – to miÂłe, ale szkoda, Âże jest to prasa tak maÂło prestiÂżowa :? No, ale doœÌ – nie bĂŞdĂŞ zrzĂŞdziÂł :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże przynajmniej w ten sposĂłb Anita istnieje dla i w tvn24 :lol2: Samego dnia urodzin nie mogĂŞ siĂŞ juÂż doczekaĂŚ :tanczy:

Tak szybko min¹³ mi ten tydzieù :( Teraz chcia³bym tylko krzykn¹Ì: Anitko! - zostaù w poradkach ju¿ na sta³e!!!!! :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

DokÂładnie,ten dzieĂą urodzin!BĂŞdÂą jakieÂś stare zdjĂŞcia i wszyscy tacy mÂłodziutcy siĂŞ zrobiÂą.Czy ich w ogĂłle bĂŞdzie mozna poznaĂŚ :szalony: :tanczy: :tanczy:
Ja bym chciaÂł AnitĂŞ wieczorkiem lub chociaÂż w DnÂŻ,bo rano pĂŞdzĂŞ do roboty i na Âśledzenie poranka nie ma Âżadnej rady i porady...Ale sobie mogĂŞ chcieĂŚ.Ona tam jest Âświetna i najgorsze jest to,Âże wiem ile tracĂŞ.......................
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

I znowu Anita w artykule z ''ÂŻycia Warszawy'' :)
Urodziny telewizji TVN24
(...)Pierwsza byÂła Werner

I choĂŚ wypadÂło Âźle, 9 sierpnia w poÂłudnie TVN24 ruszyÂła. Pierwszy program prowadziÂła Anita Werner. Do stacji dostaÂła siĂŞ poprzez casting. MiaÂła stosunkowo nieduÂże doÂświadczenie, ale mimo to Adam PieczyĂąski, Ăłwczesny dyrektor programowy, dzisiaj prezes zarzÂądu TVN24, wÂłaÂśnie jÂą wyznaczyÂł na dyÂżur. ­ Nie pamiĂŞtam, dlaczego tak siĂŞ staÂło. Prawdopodobnie juÂż wĂłwczas wiedziaÂłem, Âże jest piekielnie zdolnÂą bestiÂą ­ Âżartuje PieczyĂąski. Anita Werner opowiada, Âże nie byÂła Âświadoma tego, iÂż nadszedÂł wreszcie dzieĂą, kiedy TVN24 trafia w koĂącu do widzĂłw. ­ MiaÂłam dyÂżur i jak zwykle przygotowywaÂłam serwis informacyjny. Nie wiedziaÂłam, Âże jestem na antenie. Kiedy jednak w studiu pojawili siĂŞ moi szefowie i fotoreporterzy, dotarÂło do mnie, Âże wÂłaÂśnie trafiliÂśmy na wizjĂŞ ­ wspomina. W tamtym okresie wejÂścia na antenĂŞ nie odbywaÂły siĂŞ jeszcze na Âżywo. Wzorem hiszpaĂąskiej CNN Plus programy nagrywano pó³ godziny przed emisjÂą i „szÂły z puszki”. ­ Bardzo obawialiÂśmy siĂŞ powtarzalnoÂści, ktĂłra moÂże znudziĂŚ widza ­ wyjaÂśnia Miecugow. NagrywaliÂśmy mnĂłstwo plikĂłw, ktĂłre umiejĂŞtnie mieszane miaÂły zapewniĂŚ atrakcyjnoœÌ programu. Nazywano nas Âświstakami od filmu, „DzieĂą Âświstaka” – dodaje. (...)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A :D widziaÂłem w przeglÂądzie prasy nag³ówek ÂŻW – z jednej strony Mariusz Walter, a z drugiej Superman :lol2: PiĂŞknie, Âże tyle o Anicie siĂŞ pisze w kontekÂście urodzin :brawa:
ÂŻeby jeszcze tylko to przeÂłoÂżyÂło siĂŞna wspominkowe materiaÂły, ktĂłre bĂŞdÂą emitowaĂŚ w dniu urodzin :rydzyk:
Prawdopodobnie ju¿ wówczas wiedzia³em, ¿e jest piekielnie zdoln¹ besti¹ ­ ¿artuje Pieczyùski.
Szkoda, Âże juÂż o tym zapomniaÂł :evil: :evil:

A teraz :D

Obrazek
Artyku³ zatytu³owany, jak widaÌ na za³¹czonym obrazku, bardzo pomys³owo, co za tym idzie przykuwa uwagê :D
OczywiÂście wkurza mnie to, Âże nie ma podziaÂłu na role wÂśrĂłd pytajÂących, czyli w dalszym ciÂągu nie wiadomo, kto ktĂłre pytanie zadaje :? MoÂżna zdaĂŚ siĂŞ na przeczucie – he, he – jakieÂż ono bywa zawodne w przewaÂżajÂącej czĂŞÂści :lol2: RĂłwnieÂż rozmĂłwca nie uÂłatwia zadania, serwujÂąc odpowiedzi zbiorowe, np. demonizujecie :D Kto: Anita, czy PaweÂł - chciaÂłbym wiedzieĂŚ zadaÂł pytanie: CaÂłe zÂło chce pan naprawiaĂŚ. Jak Robespierre. :D Bardzo mi siĂŞ to podoba – no, ale skoro przyjĂŞli odpowiedzialnoœÌ zbiorowÂą za zadawane pytania ... ;) Rozmowa jest szalenie interesujÂąca g³ównie dziĂŞki tematowi, czyli roli CBA, ktĂłra sprowadza siĂŞ w g³ównej mierze do walki z korupcjÂą, ale rĂłwnieÂż dziĂŞki m.in. tego typu obrazowym wstawko, jak bĂŞdÂące przedÂłuÂżeniem poprzedniego pytania, kolejne pytanie o to, czy KamiĂąski posÂłaÂłby na szafot swoich przyjació³, gdyby okazali siĂŞ przestĂŞpcami ? :D
To jest moÂżna nazwaĂŚ element odprĂŞÂżajÂący, ale rozmowa ogĂłlnie ma bardzo powaÂżny ton :] Zaczyna siĂŞ i w sporej mierze poÂświĂŞcona jest naszemu wielkiemu politykowi Lepperowi – on przewija siĂŞ wszĂŞdzie – jak on to robi? Jak mu siĂŞ to udaje? :lol2: ÂŚrodowiska biznesowe drÂżyjcie – oczywiÂście te, ktĂłre majÂą coÂś na sumieniu :lol2: Para dziennikarska gnĂŞbi KamiĂąskiego, by podaÂł nazwiska, by zdradziÂł od kogo zacznie sprawdzanie ..., zmusza go do odpierania zarzutĂłw o politycznoœÌ CBA ... i caÂłe mnĂłstwo innych ciekawych pytaĂą :lol2:
ByĂŚ moÂże nie zachĂŞciÂłem do lektury mojÂą recenzjÂą :devil: ale naprawdĂŞ wywiad warto przeczytaĂŚ :D

A dziÂś znĂłw spotkanie z AnitÂą, tym razem w DP Vike – Freiberga :] To byÂł mĂłj ulubiony odcinek DP :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to prawda wywiad godny polecenia :D
..wÂłaÂśnie sobie oglÂądam 'DamĂŞ Pik' w tvn duÂżym:
Obrazek Obrazek

..ale wczeÂśniej znalazÂłem takie coÂś ;)

:arrow: tutaj na oficjalnej stronie Strongmana Mariusza Pudzianowskiego :lol:
..poszedÂłem tym tropem dalej i okazaÂło siĂŞ Âże ten cytat pochodzi z dodatku 'METRO' na gazeta.pl
AktualnoÂści, 25.07.2006
Anita Werner, aktorka i dziennikarka
Nie wartoÂściujĂŞ nikogo w zaleÂżnoÂści od jego pÂłci. KaÂżdy ma swojÂą dyscyplinĂŞ. Jedni sÂą dobrzy w gotowaniu, a inni w jeÂżdÂżeniu samochodem i nie ma to Âżadnego zwiÂązku z ich pÂłciÂą. SÂą znakomici kucharze mĂŞÂżczyÂźni i znakomici kierowcy kobiety. Moim zdaniem pÂłeĂŚ jest kompletnie bez znaczenia w takich sprawach. Jak wojna, to beze mnie... Ja nie prowadzĂŞ Âżadnej wojny pÂłci ani takowej nie obserwujĂŞ. Nawet jeÂśli toczy siĂŞ ona gdzieÂś obok, to kompletnie mnie ona nie interesuje. JeÂśli ktoÂś chce takÂą wojnĂŞ wygraĂŚ i bardzo mu na tym zaleÂży, to jego sprawa. Ja mam w Âżyciu waÂżniejsze sprawy. W pracy rĂłwnieÂż nie zastanawiam siĂŞ nad tym. PracujĂŞ z ludÂźmi, ktĂłrzy sÂą znakomicie przygotowani merytorycznie i pÂłeĂŚ tu rĂłwnieÂż nie ma Âżadnego znaczenia.
Obrazek
Fot. Maciej Zienkiewicz / AG

[ Dodano: Sob Sie 05, 2006 11:45 am ]
:arrow:
..jeszcze takÂą rzecz znalazÂłem: relacja z rozdania NagrĂłg im. Dariusza Fikusa

[ Dodano: Sob Sie 05, 2006 11:47 am ]
..oczywiÂście nie 'NagrĂłg' a NagrĂłd - za pomyÂłkĂŞ przepraszam :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości