Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Sugerujesz aro ze ogldalnosc jest miernikiem jakosci programu, wybacz ale m jak milosc nie ma zadnej jakosci jesli juz o tym mowimy a oglda to 11 milionow choloty, ale jak mowi moja polinistka musi byc bohema i motloch zeby srednia byla zachowana wiec wlasnie tak sobie to tlumacze :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak to 11mln wedÂług ciebie to motÂłoch :?: a ci co oglÂądajÂą fakty to sami inteligenci :!: :?: :?: :?: Powiedz mi w czy ostatnio wiadomoÂści byÂły gorsze od faktĂłw :?: Tylko proszĂŞ o mocne argumenty a nie chwaliĂŚ bezgranicznie fakty a jeÂździĂŚ na wiadomoÂści :!:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ale ja wcale nie uwazam ze wiadomosci sa zle. Ja poprostu ich nie ogldam bo moim zdaniem, powtarzam moim sa mniej ciekawe niz fakty, mniej ciekawe to nie znaczy zle...ale zdania o m jak milosc nie zmienie.Jestem uczniem klasy filmowej i przez 3 lata zdobylem duze doswidczenie filmowe i potrafie subiektywnie i obiektywnie ocenicz ze serial jest fatalny...Jedyny polski serial, ktory pod wzgledem filmowo artystycznym jest poproawny i motywowany to na dobre i na zle, ale w tym przypadku to nie jest dziwne gdyz scenariusz pisza uczniowie i studenci krzysztofa kieslowskiego.
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A zeby by³o ciekawiej "M jak Mi³oœÌ" oraz "Na dobre i na z³e" (tak¿e "Kryminalnych") robi ta sama firma, a podczas gdy "Na dobre" mia³o najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ (cos ok 11 mln) to scenariusz pisa³a... £epkowska (scenarzystka "M jak M"). :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Moge wam to mowic ciagle jak chcecie, doskonale wiem ze lepkowska pisala wtedy scenariusz, i wlasnie wtedy byl to serial sredni...sami mozecie zaobserwowac jak zminil sie klimat serialu...wtdy byla wysoka ogldalnosc, ale kiepska jakos odbioru ze wzdgledu na plutki scenariusz, tzrymam sie swojej wersjoi, ktora popieraja rowniez wszyscy profesorzy lodzkiej filmowki ze lepkowska jest scenarzystka modna, schlebiajaca gustom widzow, ale fatalna i kiepska :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wiesz tylko, ¿e gdyby teraz by³o ciekawiej to ogl¹dalnoœc by³a by wy¿sza, a serial siê nudzi. Fakt, ze ostatnio ma ponad 9 mln widzów, ale chyba z braku pomys³ów posuniêto siê do ostatecznosci tzn. Burska zdradzi³a mêza. Zaraz rozpisa³y siê o tym "Fakt" i SE po czym ogl¹dalnoœÌ skoczy³a. Ludzie byli ciekawi...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Klasa filmowa? To teraz takie profile robiÂą w liceach ogĂłlnoksztaÂłcÂących? SÂłyszaÂłem o prawniczych, dziennikarskich, medycznych :lol: Ach ta nasza reforma oÂświaty...
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie nie robia takich profili, jestesmy jedynym liceum w polsce w ktorym jest taki profil. I jako jedyni mamy zajecia zprofesorami lodzkiejszkoly filmowej :D :D :D , a reforma oswiata w gruncie rzeczy nie byla zla...mysle ze najbardziej krytykuja ja ci, ktorych ona nie dotyczy, w srodowisku szkolnym nie slysze podobnych uwag
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

CzyÂżby 34 LO im. KieÂślowskiego? :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mocne_ogniwo pisze: a reforma oswiata w gruncie rzeczy nie byla zla...mysle ze najbardziej krytykuja ja ci, ktorych ona nie dotyczy, w srodowisku szkolnym nie slysze podobnych uwag
Natomiast ja na hospitacjach w krakowskich szko³ach nie us³ysza³em ani jednego dobrego s³owa na temat owej reformy. Zreszt¹ sam jestem jej krytykiem. S¹dzê, ¿e najwiêkszym niewypa³em s¹ trzyletnie licea ogólnokszta³c¹ce. Szko³a powina uczyÌ, kszta³towaÌ etc. Obecnie nie ma na to czasu - w trzy lata trudno przekazaÌ komuœ odpowiedni¹ (dla wieku) wiedzê i umiejêtnoœci. Ale to juz inna sprawa. Oczywiœcie reforma by³a potrzebna, ale posz³a w z³¹ stronê.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tak arrow, a cos slyszales milego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wrĂŞcz przeciwnie :D :D :D :D :D :D :D :D :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

:lol: :lol: :lol: no to opowidaj heheh jestem ciekaw co ktos ci powiedzial, domniemuje ze chodzi o nasza vice dyrektorke hehe :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Czy ktoÂś siĂŞ spodziewaÂł takiego numeru jeden :?: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Absolutnie nie, kto by siĂŞ spodziewaÂł?! M jak MiÂłoÂśc na pierwszym... Hmm, juÂż dawno nie miaÂło tak wysokiej oglÂądalnoÂści- moÂże to poczÂątek tendencji wzrostowej. MoÂżna to wytÂłumaczyĂŚ tylko w jeden sposĂłb- idzie zima, ludziska siedzÂą w domu... 8) 8) 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości