Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:
obi pisze:..ale dzisiaj rano - przed chwila mnie oswiecilo :o:
Jasnosc nastala zapewne po tym, jak Ci zaslugerowalem, zebys zmienil przegladarke? :lol: Niewazne ;) Najwazniejsze, ze znow masz prawo glosu :lol2:
Zatem nie musze juz czekac na odpowiedz od obi'ego? :lol2:
obi - wybacz, ze watpilem :lol2:
Ja nie watpie :jupi: !! To obi :jupi: !! Sam przeciez obserwowalem , ile razy w sobote , czy w niedziele probowales sie do nas dostac :lol2: !! obi witaj -a mowiles , ze w nowym roku juz takie powitania , jak w zeszlym po Twoim odejsciu nie beda potrzebne :lol2: !!

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:Zastanawia mnie ta zacisnieta piastka :mhm:
:lol2:
Moja tesciowa czesto tak zwijala piesc, kiedy jeszcze z nia mieszkalem :lol2:
Nie wiem, co to mialo oznaczac? :lol2:
W przypadku tesciowej , zacisnieta dlon mogla oznaczac chec uzycia sily i agresje :lol2: !! Ale w przypadku Agatki , to oznaczalo owszem wole walki , ale wole walki sportowej :jupi: !! Jak ona musiala te nasze Zlotka dopingowac :szalony: !!
Alchemik pisze:
Asenta pisze:Niemo?e, Ona niemo?e tak patrze? :P :)
Ja juz jakis czas temu wnioskowalem o to, zeby Agatta wystepowala w telewizji w okluraram z przyciemnionymi szklami :lol2:
Wtedy moze latwiej byloby egzystowac i trudniej byloby tonac w jej spojrzeniu :lol2:
Ja ci dam okulary sloneczne :x !! chociaz Agatka pieknie wyglada w .... , ale piekniej bez , kiedy nic nie zaslania jesj niesamowicie pieknych oczkow :P !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obi pisze:..puk..puk :lol2:
..to ja obiezyswiat :jupi:
..tylko pod troche zmienionym szyldem ;)
Jest sposob dla wszystkich userow, ktorzy w nickach maja polski znak :D
obi - to nic, ze pod zmienionym szyldem :D I tak jestes taki sam :lol2:
king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:
Asenta pisze:Wiecej zdjec :P:D
Jeszcze wiecej :o ?? Nie wiem , czy to mozliwe :lol2: ?? notka , kingi i epszt czasmi zdarza sie , ze zawalaja nas tu cala masa capsow :lol2: !! I wiecej to sie chyba juz nie da :lol2: !!
Dla nowych userow, na zachete :D
Jeszcze jeden do wykarmienia capsami? :lol: Teraz czeka mnie i innych capso-wywolywaczy jeszcze wiecej roboty :lol:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Ja nie watpie :jupi: !! To obi :jupi: !!
Nie watpisz, ani tez nigdy nie zwatpiles :red: Jak mnie teraz wstyd :red: obi wybacz :rydzyk:
marcinkowsky pisze:W przypadku tesciowej , zacisnieta dlon mogla oznaczac chec uzycia sily i agresje :lol2: !! Ale w przypadku Agatki , to oznaczalo owszem wole walki , ale wole walki sportowej :jupi: !! Jak ona musiala te nasze Zlotka dopingowac :szalony: !!
Moja tesciowa tak samo i mnie dopingowala :lol2: Mozesz mi wierzyc :devil:
Agatta bedzie swietna tesciowa :lol2: Jesli oczywiscie przezyje utarczki ze swoja :lol2:
marcinkowsky pisze:Ja ci dam okulary sloneczne :x !! chociaz Agatka pieknie wyglada w .... , ale piekniej bez , kiedy nic nie zaslania jesj niesamowicie pieknych oczkow :P !! :szalony:
Ja przeciez zartowalem :lol2:
Przestalbym serwisy ogladac, gdyby cokolwiek przysloniloby mi wzrok Agatty :lol2:
not that kind pisze:Jeszcze jeden do wykarmienia capsami? :lol: Teraz czeka mnie i innych capso-wywolywaczy jeszcze wiecej roboty :lol:
notko, jeszcze jeden ujawniony, a iluz moze byc tych, ktorzy ukradkiem konsumuja Twoje capsy i telepatycznie prosza i jeszcze :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

widze, ze w watku wszystko zaczyna ladnie sie ukladac :D skazani na banicje uzytkownicy moga w koncu wrocic :D
pojawiaja sie tez nowi :D
tylko Agaty caly czas brak ;( to juz drugi dzien bez niej ;(
drugi dzien, a mi wydaje sie, jakby od naszego ostatniego spotkania minely 2 lata ;(
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:widze, ze w watku wszystko zaczyna ladnie sie ukladac :D skazani na banicje uzytkownicy moga w koncu wrocic :D
pojawiaja sie tez nowi :D
tylko Agaty caly czas brak ;( to juz drugi dzien bez niej ;(
drugi dzien, a mi wydaje sie, jakby od naszego ostatniego spotkania minely 2 lata ;(
Ulozy sie i to ostatnie :lol2: Dajmy troche czasu, coby Agatta po warszawskim najezdzie wydpoczac nieco mogla :lol2:
A wroci do nas pozniej rzeska i piekna :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Asenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:52
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Asenta »

eszcze jeden do wykarmienia capsami? :lol: Teraz czeka mnie i innych capso-wywolywaczy jeszcze wiecej roboty :lol:
Nie marudz :p, na zdrowie Ci wyjdzie :p

stajlus pisze:widze, ze w watku wszystko zaczyna ladnie sie ukladac :D skazani na banicje uzytkownicy moga w koncu wrocic :D
pojawiaja sie tez nowi :D
tylko Agaty caly czas brak ;( to juz drugi dzien bez niej ;(
drugi dzien, a mi wydaje sie, jakby od naszego ostatniego spotkania minely 2 lata ;(
To ona Tu bywa? <yes> <yes> <yes>
Agata Tomaszewska - Czy czego? wiecej cz?owiekowi potrzeba??
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Asenta pisze: To ona Tu bywa? <yes> <yes> <yes>
alez skad :D nie ciesz sie tak, przeciez nie chodzilo mi o to, ze tutaj nie ma Agaty :D
a o to, ze w telewizji jej nie ma ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Asenta pisze:
eszcze jeden do wykarmienia capsami? :lol: Teraz czeka mnie i innych capso-wywolywaczy jeszcze wiecej roboty :lol:
Nie marudz :p, na zdrowie Ci wyjdzie :p
Zwracaj sie do naszej capsiarki z wiekszym szacunkiem :> !! Nawet jesli to co napisales bylo wypowiedziane ironicznym tonem , to nie rob niepotrzebnego zamieszania :] !! :D

Asenta pisze:To ona Tu bywa? <yes> <yes> <yes>
stajlus :D !! A skad Ty mozesz wiedziec , czy bywa , czy nie bywa :lol2: ?? :D !! Jestes z nami od niedawna :lol2: !! A kiedys to bywalo tak , ze Agatka wpadala tu do nas i mowila krotko: "dzieki chlopaki, swietna robota" :lol2: !! A mowiac powaznie , to naprawde nie mamy pwnosci , czy Agatka tu od czasu w chwili wolnego czasu nie zaglada :lol2: ? Jesli zaglada to pozdrawiam :) !! i caluje :* !! :lol2:

Alchemik pisze:Dajmy troche czasu, coby Agatta po warszawskim najezdzie wydpoczac nieco mogla :lol2:
A wroci do nas pozniej rzeska i piekna :tanczy:
Drugie zdanie jest poprawne i musze sie zgodzic :lol2: !! Ale pierwsze mnie oburza :evil: !! Przeciez kto inny jak my , powinien zabiegac o to , zeby Agatka codziennie byla na wizji :ban: !! Oa gotowa sie na nas teraz obrazic i wypoczynek przedluzyc :o !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Ja nie watpie :jupi: !! To obi :jupi: !!
Nie watpisz, ani tez nigdy nie zwatpiles :red: Jak mnie teraz wstyd :red: obi wybacz :rydzyk:
..Al - wybaczam Ci :lol2:
..a na pytanie odpowiedzialem :lol2:
..zebys nie mial juz zadnych watpliwosci ze ja to ja :lol2:
..tak na marginesie Al - pozdrowienia dla tesciowej :lol2:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Ja ci dam okulary sloneczne :x !! chociaz Agatka pieknie wyglada w .... , ale piekniej bez , kiedy nic nie zaslania jesj niesamowicie pieknych oczkow :P !! :szalony:
Ja przeciez zartowalem :lol2:
Przestalbym serwisy ogladac, gdyby cokolwiek przysloniloby mi wzrok Agatty :lol2:
..w serwisie okularki wykluczone :nie:
..ale w relacji jak najbardziej :P
..juz mi sie marzy lato i letnie relacje :szalony:
..od razu przypomina lato '06 :P
..kiedy Agatka mowila o suszy w lipcu :D
..wtedy wszyscy - jak jeden maz - blagalismy ja zeby chronila swoje piekne oczy przed mocnymi promieniami slonecznymi :rydzyk:
..ale ona nie posluchala ;)
..a jak wtedy bosko byla ubrana.. :szalony:

..no tak na wspomnienia mi sie zebralo :lol2:
Alchemik pisze:
stajlus pisze:widze, ze w watku wszystko zaczyna ladnie sie ukladac :D skazani na banicje uzytkownicy moga w koncu wrocic :D
pojawiaja sie tez nowi :D
tylko Agaty caly czas brak ;( to juz drugi dzien bez niej ;(
drugi dzien, a mi wydaje sie, jakby od naszego ostatniego spotkania minely 2 lata ;(
Ulozy sie i to ostatnie :lol2: Dajmy troche czasu, coby Agatta po warszawskim najezdzie wydpoczac nieco mogla :lol2:
A wroci do nas pozniej rzeska i piekna :tanczy:
..teraz kiedy ja juz moge znow pisac powinna natychmiast wrocic :lol2:
..pokazac jak sie za mna stesknila :lol2:
..na razie nie jestem zadowolony z powitania jakie zgotowala mi Agatka :nie:
..gluche milczenie :uhh:
..a ja czekam - chocby na jedno slowo :plus:
marcinkowsky pisze:Zwracaj sie do naszej capsiarki z wiekszym szacunkiem :> !! Nawet jesli to co napisales bylo wypowiedziane ironicznym tonem , to nie rob niepotrzebnego zamieszania :] !! :D
..nie tykac notki :stop:
..ona jest najwspanialsza :)
marcinkowsky pisze:
Asenta pisze:To ona Tu bywa? <yes> <yes> <yes>
stajlus :D !! A skad Ty mozesz wiedziec , czy bywa , czy nie bywa :lol2: ?? :D !! Jestes z nami od niedawna :lol2: !! A kiedys to bywalo tak , ze Agatka wpadala tu do nas i mowila krotko: "dzieki chlopaki, swietna robota" :lol2: !! A mowiac powaznie , to naprawde nie mamy pwnosci , czy Agatka tu od czasu w chwili wolnego czasu nie zaglada :lol2: ? Jesli zaglada to pozdrawiam :) !! i caluje :* !! :lol2:
..marcinkowsky :lol:
..Ty i ta twoja wybujala wyobraznia :lol2:
..ale jestes bardzo przekonywujacy :lol:
..bo przez chwile sie zasnawialem czy cos mnie minelo :shock:
..nie pamietalbym odwiedzin Agatki na forum :?: :lol:
king_kocur pisze:Wspaniale ujecia, moim zdaniem :lol2: Podczas rozmowy :D Chodzi o gestykulacje :P Ale nie tylko :lol2:
..king - nie tylko Twoim zdaniem wspaniale ujecia :lol2:
..moim zdaniem tez :jupi:
..zrezta caly ten serwis byl wspanialy :jupi:
..dotyczyl tylko jednego tematu :D
..ale Agatka pierwszorzednie poprowadzila rozmowe :brawa:

..naprawde chcialoby sie zeby czesciej miala okazje ku konwersjom na wizji :)
Ostatnio zmieniony wtorek 22 sty 2008, 17:11 przez obi, łącznie zmieniany 1 raz.
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Zwracaj sie do naszej capsiarki z wiekszym szacunkiem :> !! Nawet jesli to co napisales bylo wypowiedziane ironicznym tonem , to nie rob niepotrzebnego zamieszania :] !! :D
..nie tykac notki :stop:
..ona jest najwspanialsza :)
Och :D Chlopaki :D Nie przesadzajcie z ta obrona :lol2:
Jestem dla Was az tak wazna? :devil: :lol:
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:Och :D Chlopaki :D Nie przesadzajcie z ta obrona :lol2:
Jestem dla Was az tak wazna? :devil: :lol:
..notka - najwazniejsza:D
..nie ukrywam ze glownie dzieki capsom :P
..ale przeciez doskonale wiesz o tym ze nie tylko dlatego :lol2:
..zawsze liczymy sie z Twoim zdaniem :)
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie kaz mi notka udowadniac jak bardzo jestes dla mnie wazna , bo moge ci niechcacy narobic obciachu :lol2: !! :lol: Uwierz po prostu na slowo :* !! :lol:

obi pisze:..w serwisie okularki wykluczone :nie:
..ale w relacji jak najbardziej :P
..juz mi sie marzy lato i letnie relacje :szalony:
..od razu przypomina lato '06 :P
I juz kazdy niedowiarek moze mic pewnosc , ze obi , to obiezyswiat :lol2: !! Tylko on zawsze rozpamietuje te zniwa i snopy siana na niwach :lol2: !!
obi pisze:..a jak wtedy bosko byla ubrana.. :szalony:
Glownie pewnie dlatego tak mu przyjemnie wracac do tego upalnego dnia , podczas ktorego grzechem byloby nalozyc na siebie marynare :lol2: !!
obi pisze:..na razie nie jestem zadowolony z powitania jakie zgotowala mi Agatka :nie:
..gluche milczenie :uhh:
..a ja czekam - chocby na jedno slowo :plus:
No pewnie :lol2: !! Wszyscy bysmy chcieli , zeby Agatka traktowala nas indywidualnie :lol2: !!
obi pisze:..marcinkowskuy :lol:
..Ty i ta twoja wybujala wyobraznia :lol2:
..ale jestes bardzo przekonywujacy :lol:
..bo przez chwile sie zasnawialem czy cos mnie minelo :shock:
..nie pamietalbym odwiedzin Agatki na forum :?: :lol:
Jesli taki jestem przekonywujacy , to moglem dalej wymyslac , czego tutaj Agatka na moj temat nie npisala : blyskotliwy , pomyslowy , dowcipny , ze mnie z calego grona uwielbia najbradziej ........ :lol2: !! :hahaha:

obi pisze:..naprawde chcialoby sie zeby czesciej miala okazje ku konwersjom na wizji :)
Jeszcze bedzie mnostwo okazji :D !! Mam takie przeczucie :D !! 8)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..Al - wybaczam Ci :lol2:
..a na pytanie odpowiedzialem :lol2:
..zebys nie mial juz zadnych watpliwosci ze ja to ja :lol2:
..tak na marginesie Al - pozdrowienia dla tesciowej :lol2:
Za pozdrowienia dziekuje, przekaze tak predko jak sie da :lol2: Za przebaczenie rowniez Ci dziekuje :lol2: Tak samo zreszta jak za poprawna odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie :lol2:
marcinkowsky pisze:Nie kaz mi notka udowadniac jak bardzo jestes dla mnie wazna , bo moge ci niechcacy narobic obciachu :lol2: !! :lol: Uwierz po prostu na slowo :* !! :lol:
:hahaha: Chcialbym to jednak zobaczyc :lol2: Pod warunkiem, ze udowadnianiem nie przeploszylbys notki :rozglada: :lol: Mysle, ze tego by zaden i zadna z nas nie przezylo? :uhh:
marcinkowsky pisze:
obi pisze:..w serwisie okularki wykluczone :nie:
..ale w relacji jak najbardziej :P
..juz mi sie marzy lato i letnie relacje :szalony:
..od razu przypomina lato '06 :P
I juz kazdy niedowiarek moze mic pewnosc , ze obi , to obiezyswiat :lol2: !! Tylko on zawsze rozpamietuje te zniwa i snopy siana na niwach :lol2: !!
Nie snopy siana, a slomy :lol2: Podczas zniw zbiera sie zboze i slome :lol2: Ktorych to, ze wzgledu na panujaca wowczas susze, bylo mniej niz zwykle :lol2: Nie bylo mnie wtedy na forum, tak jak i Ciebie, a wiem, bo dokladnie przestudiowalem te strony watku :lol2: Nawet w totalnie kryzysowej sytuacji, ktora powinna smucic, prawdziwy fan jest w stanie dostrzec i opiewac wdzieki ulubionej dziennikarki :lol2:
marcinkowsky pisze:No pewnie :lol2: !! Wszyscy bysmy chcieli , zeby Agatka traktowala nas indywidualnie :lol2: !!
Niedoczekanie nasze ;( Ona nawet juz spotykac z nami sie nie che ;(
marcinkowsky pisze:
obi pisze:..marcinkowsky :lol:
..Ty i ta twoja wybujala wyobraznia :lol2:
..ale jestes bardzo przekonywujacy :lol:
..bo przez chwile sie zasnawialem czy cos mnie minelo :shock:
..nie pamietalbym odwiedzin Agatki na forum :?: :lol:
Jesli taki jestem przekonywujacy , to moglem dalej wymyslac , czego tutaj Agatka na moj temat nie npisala : blyskotliwy , pomyslowy , dowcipny , ze mnie z calego grona uwielbia najbradziej ........ :lol2: !! :hahaha:
:hahaha: Nie watpie, ze jesli Agatta Cie w ogloe kojarzy, to tak wlasnie jest :hahaha: Ja Cie takim widze, wiekszosc fanow Agatty takim Cie widzi :lol2: , totez nie widze powodow ku temu, zeby Agatta miala widziec Cie inaczej :devil:
marcinkowsky pisze:Jeszcze bedzie mnostwo okazji :D !! Mam takie przeczucie :D !! 8)
Wmawiam sobie, ze aktualna Agatty absencja oznacza przygotowania do tego wlasnie wspanialego zwrotu akcji :szalony: Przekrecam pierscien i... :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Za pozdrowienia dziekuje, przekaze tak predko jak sie da :lol2: Za przebaczenie rowniez Ci dziekuje :lol2: Tak samo zreszta jak za poprawna odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie :lol2:
I zyli dlugo i szczesliwie ....... :lol2: !! Lezka w oku sie kreci od tej sielanki ;( !! :lol2:
:hahaha: Chcialbym to jednak zobaczyc :lol2: Pod warunkiem, ze udowadnianiem nie przeploszylbys notki :rozglada: :lol: Mysle, ze tego by zaden i zadna z nas nie przezylo? :uhh:
No wlasnie z pewnoscia bym wyploszyl , w zwiazku z tym zaniecham upubliczniania moich dowodow milosci :lol2: !! :szalony:
Alchemik pisze:Nie snopy siana, a slomy :lol2: Podczas zniw zbiera sie zboze i slome :lol2:
A skad ja mam wiedziec , co sie zbiera :> ?? Ja miastowy jestem :devil: !! Poza tym jak przegladalem akurat te czesc watku , to zwracalem tylko uwage na to jaka Agatka byla wowaczas opalona :szalony: !! Jakie slonce piekne bylo i jak (na warunki telewizyjne ;) ) skapo ubrana jest Agatka :lol2: !! :tanczy:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Jeszcze bedzie mnostwo okazji :D !! Mam takie przeczucie :D !! 8)
Wmawiam sobie, ze aktualna Agatty absencja oznacza przygotowania do tego wlasnie wspanialego zwrotu akcji :szalony: Przekrecam pierscien i... :lol:
I .... i pewnie nic :neutral: !!??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Nie snopy siana, a slomy :lol2: Podczas zniw zbiera sie zboze i slome :lol2:
A skad ja mam wiedziec , co sie zbiera :> ?? Ja miastowy jestem :devil: !! Poza tym jak przegladalem akurat te czesc watku , to zwracalem tylko uwage na to jaka Agatka byla wowaczas opalona :szalony: !! Jakie slonce piekne bylo i jak (na warunki telewizyjne ;) ) skapo ubrana jest Agatka :lol2: !! :tanczy:
nie widzialem tego, ale domyslam sie, ze Agata byla wtedy elementem idealizujacym chlopow i ich pelne trudow zycie :lol2:

to byly na pewno niezapomniane relacje :brawa:
jesli by dzisiaj szukac takich tematow, to mogloby to byc, ale niestety nie jest, np. gra Agaty na tenisowym korcie :)
z obowiazkowym strojem: polo + spĂłdniczka :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości