Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZdjĂŞcie z ''Gali'' :lol2:
Ja siê jednak pocieszam i interpretujê na swój, mi wygodny sposób :lol2: Otó¿ to mog³o wygl¹daÌ tak: pan fotograf chce zrobiÌ Anicie fotkê, kiedy ta przegl¹da sobie ''International Herald Tribune'', nie ¿adn¹ Wyborcz¹, czy Rzepê, tylko najpopularniejszy dziennik œwiata :D A reszta wygl¹da³a tak, ¿e pozostali bohaterowie widniej¹cy na fotce dosiedli siê do Anity :devil: :lol:
No i dziĂŞki tej fotce wiemy jak Anita pracuje, kiedy nie ma jej na wizji :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Troche capsĂłw z filmu z 12:15. :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ja nie pamiĂŞtaÂłem, ze Anita przy starcie TVN24 byÂła ubrana w taki wor pokutny. :grymas:
Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W tym filmiku "wspominkowym" z okazji 5-tki tvn24, to Anity byÂło peÂłno. Ale to ubranie z pierwszego dnia emisji zaskoczyÂło mnie tak samo jak michaeka :) no takie workowate!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale ja oglÂądaÂłem wtedy ten program i zaskoczyÂł mnie ten 'wĂłr', bo go w ogĂłle nie pamiĂŞtaÂłem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ZdjĂŞcie Anity w dzisiejszym wydaniu Dziennika (str.14) w wydaniu znajdziecie rĂłwnieÂż na tej samej stronie wywiad z Adamem PieczyĂąskim. Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

michaek pisze:Ale ja oglÂądaÂłem wtedy ten program i zaskoczyÂł mnie ten 'wĂłr
Nie szata zdobi czÂłowieka... :P

Ja zacz¹³em ogl¹daÌ TVN24 w dniu katastrofy WTC,wiêc Anity nie widzia³em 1go dnia,niestety.
Ten 'wór' móg³by byæ wtedy ostatnim krzykiem mody,a czasy siê zmieniaj±.W przypadku TVN24 na lepsze i trudno mi sobie wyobraziæ t± stacjê bez Anity.ODPUKAÆ!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czasu Ci u mnie niedostatek, wiĂŞc krĂłtko i szybko ... :rozglada:
Nie szata zdobi czÂłowieka...
To prawda, ale ten pomaraĂączowy wĂłr AnitĂŞ trochĂŞ zeszpeciÂł :lol2: Na piĂŞkne ciaÂło wÂłoÂżyĂŚ coÂś takiego :nie:

Po capsach wnioskujĂŞ, Âże ten filmik nie tylko przed 19-stÂą nadawali, bo ja wÂłaÂśnie przed 19-stÂą widziaÂłem. To byÂł jedyny urodzinowy akcent :>

Anity w tym krĂłtkim filmiku faktycznie sporo byÂło :spiewa:
ZdjĂŞcie Anity w dzisiejszym wydaniu Dziennika
nika - dziĂŞki :buzi: stanowisko ''faktowe'' :) CzĂŞsto AnitĂŞ tutaj widujemy ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ty Black pewnie nie wiesz, Âże Anita byÂła rĂłwniez w twoim ulubionym programie z ulubionÂą prowadzÂąca :D, a mianowicie w Faktach o 19.
Czarny Jacek pisze:Po capsach wnioskujĂŞ, Âże ten filmik nie tylko przed 19-stÂą nadawali, bo ja wÂłaÂśnie przed 19-stÂą widziaÂłem.
Tak, premiera byÂła o 12:15. :arrow:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Wiadomo,Âże o 12.15,bo Ania Jot.,go zapowiedziaÂła :P
Nasycenie FaktĂłw materiaÂłami z AnitÂą byÂło mniejsze niÂż te wyemitowane po 12,wiadomo..Ale wiele siĂŞ powtarzaÂło,wiĂŞc wiele byÂś nie straciÂł.Ale najlepiej samemu porĂłwnaĂŚ :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michaek pisze:A ty Black pewnie nie wiesz, Âże Anita byÂła rĂłwniez w twoim ulubionym programie z ulubionÂą prowadzÂąca :D, a mianowicie w Faktach o 19.
Ano nie wiedziaÂłem - opowiedz :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:Czasu Ci u mnie niedostatek, wiĂŞc krĂłtko i szybko ... :rozglada:
ano widze ostatnio, Âże Cie tu mniej niÂż zwykle :neutral:


Black Jack '62 pisze: nika - dziĂŞki :buzi: stanowisko ''faktowe'' :) CzĂŞsto AnitĂŞ tutaj widujemy ;)
aleÂż proszĂŞ bardzo, fajnie na tym zdjĂŞciu Anitka wyszÂła, ciekawe z kim taka zadowolona rozmawia przez telefon?! (MoÂże z Blackiem :lol: )
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mnie siĂŞ podobaÂło jak Anita ÂżartowaÂła z MaĂŚkiem. Zreszta chyba byÂło jÂą teÂż widaĂŚ za Marciniakiem w M24. Jak dla mnie to za maÂło jÂą pokazywali.

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 12:18 am ]
No, no. Wreszcie Anita trafiÂła na wiĂŞkszÂą od siebie. :lol: Ta grecka burmistrz robi niesamowite wraÂżenie, nie tylko swojÂą posturÂą. Przedstawiono jÂą w pozytywnym Âświetle. ProszĂŞ, taka Greczynka znalazÂła sobie dwĂłch chÂłopĂłw a Anita nie moÂże ani jednego. :evil: Chyba zacznĂŞ nad niÂą "pracowaĂŚ" bo potrafiĂŞ wyswataĂŚ ludzi myÂślami. Szkoda, Âże przy okazji siebie nie mogĂŞ. :( :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:
No, no. Wreszcie Anita trafiÂła na wiĂŞkszÂą od siebie. :lol: Ta grecka burmistrz robi niesamowite wraÂżenie, nie tylko swojÂą posturÂą.
Ten ateĂąski odcinek DP naleÂży do jednych z moich ulubionych, z wielu wzglĂŞdĂłw :P
ProszĂŞ, taka Greczynka znalazÂła sobie dwĂłch chÂłopĂłw a Anita nie moÂże ani jednego.
Nie przekreÂślaj szans Anity - mÂłoda przecieÂż jeszcze :lol:
nika pisze:
Black Jack '62 pisze: nika - dziĂŞki :buzi: stanowisko ''faktowe'' :) CzĂŞsto AnitĂŞ tutaj widujemy ;)
aleÂż proszĂŞ bardzo, fajnie na tym zdjĂŞciu Anitka wyszÂła, ciekawe z kim taka zadowolona rozmawia przez telefon?! (MoÂże z Blackiem :lol: )
Niestety z przykroÂściÂą muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże przyjemnoÂści rozmawiania choĂŚby telefonicznie z AnitÂą nie miaÂłem :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Za sÂłabo siĂŞ staraÂłeÂś Blacky :lol2: Z fotki i obserwacji naszych moÂżna wywnioskowaĂŚ, Âże Anita strasznie lubi rozmowy telefiniczne przeprowadzaĂŚ :lol: ZwÂłaszcza, kiedy przygotowuje Flasha :lol2:

No, niestety w Poradkach jej w zeszÂłym tygodniu nie byÂło, wizja niebytu na wizji niestety siĂŞ sprawdziÂła :/ Szkoda, Âże w dniu rocznicy urodzin stacji teÂż obecnoÂści Anity nie daÂło siĂŞ odczuĂŚ, choĂŚ w tym 15-minutowym filmiku byÂło jej aÂż nadto :D

NajwiĂŞksze wraÂżenie zrobiÂła na mnie wypowiedÂź p. Pochanke, ktĂłra w momencie, gdy na wizji pokazywano AnitĂŞ, wypowidaÂła sÂłowa, Âże dobry prezenter powinien byĂŚ dziennikarzem :evil: OczywiÂście dla mnie to byÂł przytyk - wypomnianie Anicie braku dziennikarskiego wyksztaÂłcenia :] A podobno poeta nie staje siĂŞ poetÂą, tylko rodzi siĂŞ nim :]

A fotka trio: Werner, Pochanke, MÂłodkowski po prostu urocza :P :devil: Nie mogĂŞ od niej wzroku oderwaĂŚ :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze: NajwiĂŞksze wraÂżenie zrobiÂła na mnie wypowiedÂź p. Pochanke, ktĂłra w momencie, gdy na wizji pokazywano AnitĂŞ, wypowidaÂła sÂłowa, Âże dobry prezenter powinien byĂŚ dziennikarzem :evil: OczywiÂście dla mnie to byÂł przytyk - wypomnianie Anicie braku dziennikarskiego wyksztaÂłcenia :] A podobno poeta nie staje siĂŞ poetÂą, tylko rodzi siĂŞ nim :]
Funcky - czepiasz siĂŞ :devil:

Wypowiedzi takie jak poniÂższe z okazji urodzin tvn24 mogÂą tylko utwierdzaĂŚ AnitĂŞ w przekonaniu, Âże sÂłusznie zrobiÂła rezygnujÂąc z cinema dla tvn24 :lol2:

Pewien pan pozbieraÂł wszystkie komentarze dla WM od politykĂłw i dziennikarzy:
http://bogdan.wordpress.com/2006/08/10/ ... cie-tvn24/
MĂłj komentarz: moÂże byĂŚ tylko jeden: brawo, Marku. StworzyÂłeÂś prawdziwÂą telewizjĂŞ, kwintesencjĂŞ telewizji informacyjnej. I tyle. A Anita Werner jest ponad wszelkie poziomki (ukÂłony!).
Chyba raczej brawo, Mariuszu :>
Bogdan MiÂś
Ja mam ogromnÂą sÂłaboœÌ do Anity Werner. Po pierwsze, jest niebywale urodziwa (a ja przepadam za bardzo wysokimi szczupluteĂąkimi pannami z inteligenckimi buziami, od ktĂłrych emanuje pewien elegancki dystans do plebsu). Po drugie - robi Âświetne wywiady - jej “Dama pik” w TVN, to rarytas. Po trzecie, jest starannie wyksztaÂłcona i cudownie zna jĂŞzyki, w tym polski. Po czwarte, poznaÂłem jÂą osobiÂście (bardzo, niestety, przelotnie) i bÂłysnĂŞÂła wĂłwczas wielkim poczuciem humoru i szalonÂą ÂłatwoÂściÂą Âłapania kontaktu. Przepadam za niÂą.
Wojciech Dziomdziora, czÂłonek KRRiT

Najwiêksze atuty TVN 24 to szybkie dotarcie do informacji, szybka mo¿liwoœÌ jej przekazania widzom, relacje na ¿ywo. Gwiazd jest wiele, wyró¿niê tylko (wy³¹cznie z powodów prywaty!) Anitê Werner - jest moj¹ kole¿ank¹ szkoln¹.
Agnieszka Kosik - Managing Director MediaCom Warszawa

Jakie sÂą najwiĂŞksze atuty i gwiazdy TVN 24? - INFORMACJA – dobrze, szybko i precyzyjnie podana, wygodne podsumowanie/kwintesencja wypowiedzi podawana na ekranie. Gwiazdy: Grzegorz Miecugow, Anita Werner, Tomasz Sianecki.
Marek Sowa, wiceprezes UPC Polska, prezes ZwiÂązku MediĂłw PKPP Lewiatan
NajwiĂŞksze atuty i gwiazdy TVN 24

CaÂła grupa TVN konsekwentnie promuje swoich dziennikarzy i prezenterĂłw, w przypadku TVN 24 decyduje doœÌ specyficzny profil widza tej stacji. Jestem jednÂą z wielu osĂłb, do ktĂłrych trafia inteligentna przekora Grzegorza Miecugowa, „zaangaÂżowany dystans” Anity Werner i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, upĂłr z ktĂłrym krzewi ekonomicznÂą wiedzĂŞ Roman MÂłodkowski.
Izabella Wiley - Dyrektor Generalna MTV Networks Polska
W moich oczach najwiĂŞkszymi osobowoÂściami TVN24 sÂą Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Miecugow, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski. Ci wÂłaÂśnie dziennikarze swojÂą pracÂą najlepiej oddajÂą ducha TVN24 - klasa, przewrotny humor, wnikliwa analiza wydarzeĂą, szybka i celna riposta oraz ponadprzeciĂŞtna inteligencja.
Adam Tkaczyk, wiceprezes, dyrektor ds. sprzedaÂży StrĂśer Media
W TVN24 pracuje zespó³ profesjonalnych dziennikarzy. Najwiêkszymi gwiazdami wed³ug mnie s¹ Bogdan Rymanowski i Anita Werner.
Co za paradox, nieprawdaÂż? Anita praktycznie nie istnieje na wizji, a takim uznaniem siĂŞ cieszy :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 18 gości