Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Bo po coz panowie tracic czas na zdebne dyskusje ..... :lol2: ?? Zbednymi sa , kiedy na Yt czeka taka laska :lol2: !! :tanczy:
king_kocur pisze:I juz zalatwione :D

Koncowka pierwszej rozmowy :lol2:
Mowili mi od malego , ze kiedy przygotowuje sie do dluzszej rozmowy , to na koniec powinienem powiedziec cos , co bedzie odzwirciedlalo sens calej wypowiedzi :lol2: !!
A przeciez wiemy , ze Agatka jest mistrzynia formulowania puent :tanczy: !!
Wobec tego , po odsluchaniu tej koncowki , czuje sie jakbym cala rozmowe slyszal :jupi: !!
Z zawodu dziennikarka , a kiedy trzeba to i psycholog :) !! Swietne podejscie do rozmowcow , charakterystyczna dla Agatki wrazliwosci podczas omawiania "delikatnych" tematow , w koncu tresciwosc rozmowy :brawa: !! Czy mozna chciec wiecej :lol2: ??
A tu zaczne przewrotnie od czegos , o co nigdy nei podejrzewalem Agatki :lol2: !! Mianowicie chwalipiestwo :lol2: !! Jako pierwsza i jedyna stacja dotarli do szkoly Jakuba -no , no - Agatka zaczyna pokazywac , ze tvn24 jest jej jedyna ..... stacja :lol2: !!
Ale , jesli sie napracowali i jesli faktycznie byli pierwsi , to czemu o tym nie opowiedziec :lol2: ?? Relacja znowu pelna uczuc , a nie tylko suchy bezemocjonalny przekaz :) !! :brawa:
king_kocur pisze:I warto bylo zebrac? :lol2:
Gdyby bylo trzeba padlbym na kolana :lol2: !!
king_kocur pisze: Zatem wykorzystam ten czas na to, by zlozyc Ci notko podziekowania plynace prosto z serca :) Podziekowania za przeslanie mi poszczegolnych filmow :)
Dziekuje :*
notka- niech Cie wycaluje :* !! :* !! :* !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Bo po coz panowie tracic czas na zdebne dyskusje ..... :lol2: ?? Zbednymi sa , kiedy na Yt czeka taka laska :lol2: !! :tanczy:
..no tak :D
..ty od razu zanurkowales na strone Grz' :lol:
..i pewnie dobrze zrobiles ;)
..dzieki temu ubiegles mnie z postem :lol2:
..nie o wyscigi jednak tu biega :devil:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:I juz zalatwione :D

Koncowka pierwszej rozmowy :lol2:
Mowili mi od malego , ze kiedy przygotowuje sie do dluzszej rozmowy , to na koniec powinienem powiedziec cos , co bedzie odzwirciedlalo sens calej wypowiedzi :lol2: !!
A przeciez wiemy , ze Agatka jest mistrzynia formulowania puent :tanczy: !!
Wobec tego , po odsluchaniu tej koncowki , czuje sie jakbym cala rozmowe slyszal :jupi: !!
..od zawsze :lol2:
..nawet jak czasami zdarzylo mi sie czasami podczas rozmowy 'wylaczac'- kiedy gosc niejednokrotnie gledzil - to podsumowanie Agatki zawsze bylo mistrzowskie :brawa:
..tak tez bylo zapewne i teraz :)
..i gosc na pewno nie gledzil..tylko mowil jak na naukowca przystalo :lol2:
..skladnie..ladnie..i na temat :lol2:
marcinkowsky pisze:
Z zawodu dziennikarka , a kiedy trzeba to i psycholog :) !! Swietne podejscie do rozmowcow , charakterystyczna dla Agatki wrazliwosci podczas omawiania "delikatnych" tematow , w koncu tresciwosc rozmowy :brawa: !! Czy mozna chciec wiecej :lol2: ??
..jedynie tego zeby Agatka zatanczyla :lol2:
..ale juz Al zaraz mnie zgani za niezachowywanie powagi :<
..a Agatka moze psychologie ma we krwi :?: :lol2: :xx:
..bo faktycznie jej pytania byly jednoczesnie terapeutyczne :szalony:
marcinkowsky pisze:A tu zaczne przewrotnie od czegos , o co nigdy nei podejrzewalem Agatki :lol2: !! Mianowicie chwalipiestwo :lol2: !! Jako pierwsza i jedyna stacja dotarli do szkoly Jakuba -no , no - Agatka zaczyna pokazywac , ze tvn24 jest jej jedyna ..... stacja :lol2: !!
Ale , jesli sie napracowali i jesli faktycznie byli pierwsi , to czemu o tym nie opowiedziec :lol2: ?? Relacja znowu pelna uczuc , a nie tylko suchy bezemocjonalny przekaz :) !! :brawa:
..ta relacja nie byla juz dla mnie takim zaskoczeniem jak dwie poprzednie :D
..bo relacje widzialem na zywo :)
..ale wielkie emocje towarzyszyly mi podczas odsluchiwania tak samo silne :)
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:I warto bylo zebrac? :lol2:
Gdyby bylo trzeba padlbym na kolana :lol2: !!
..teraz tez cie i ja moge zapewnic ze gotow bym byl do wszelkich blagan :rydzyk:
..zeby tylko moc Agatke w akcji znow zobaczyc :)
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze: Zatem wykorzystam ten czas na to, by zlozyc Ci notko podziekowania plynace prosto z serca :) Podziekowania za przeslanie mi poszczegolnych filmow :)
Dziekuje :*
notka- niech Cie wycaluje :* !! :* !! :* !!
..zasypmy notke calusami :lol2:
..uwagaaaaa :!:
..lawina :* :* :* :* :* :* :*
.. :lol:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Asenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:52
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Asenta »

Jezuuuu jaka ona jest piekna :)

My?la?em, ze dzisiaj ma wolne, ale nie pracowita dziewczyna
Ah..... Nothing entertainment, only TVN

Super Cabsy (skad Wy je wynajdujecie?)
Agata Tomaszewska - Czy czego? wiecej cz?owiekowi potrzeba??
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Kiedy dowiedzia?em si?, o katastrofie w Miros?awcu - na granicy Pomorza i Wielkopolski, samolotu , ktĂłry mia? mi?dzyl?dowanie w podpozna?skich Krzesinach , tkn??o mnie przeczucie ... i przeczucie mnie nie zawiod?o... Agatka nie po?o?y si? dzi? wcze?nie spa?...
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Kiedy dowiedzia?em si?, o katastrofie w Miros?awcu - na granicy Pomorza i Wielkopolski, samolotu , ktĂłry mia? mi?dzyl?dowanie w podpozna?skich Krzesinach , tkn??o mnie przeczucie ... i przeczucie mnie nie zawiod?o... Agatka nie po?o?y si? dzi? wcze?nie spa?...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Rany , czy ja dobrze widze :shock:
Wiedzialem wieczorem o tej katastrofie , ale nawet przez mysl mi nie przeszlo , ze ktos zecgce sciagac w nocy do pracy Agatke :shock: !! :hmm:
I to byl moj blad ;( !!
A czy Agatka faktycznie miala bezsenna cala noc , byla jeszcze :> ?? :rozglada:

I rzeczywscie bylem wlasnie zmuszony spojrzec na godzine :szalony: !!

epszt , wielkie dzieki za capsy :rydzyk: !!

Oczywiscie tradycyjnie wnioskuje o nagrania :rydzyk: !! epszt na pewno widziales , wiec w pierwszej kolejnosci jest to prosba do Ciebie :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Kiedy dowiedzia?em si?, o katastrofie w Miros?awcu - na granicy Pomorza i Wielkopolski, samolotu , ktĂłry mia? mi?dzyl?dowanie w podpozna?skich Krzesinach , tkn??o mnie przeczucie ... i przeczucie mnie nie zawiod?o... Agatka nie po?o?y si? dzi? wcze?nie spa?...
Ja przeczucie tez mialam, tez wydawalo mi sie, ze Agata bedzie, mialam co do tego nawet pewnosc ;) Sprzet monitorujacy sytuacje w TVN24 pracowal prawie do polnocy :spiewa: I okazuje sie, ze to troche zbyt krotko :/
marcinkowsky pisze:epszt , wielkie dzieki za capsy :rydzyk: !!

Oczywiscie tradycyjnie wnioskuje o nagrania :rydzyk: !! epszt na pewno widziales , wiec w pierwszej kolejnosci jest to prosba do Ciebie :rydzyk: !!
Przy ewentualnym rozwazaniu epsztajnek, dac im to nagranie, czy nie, pamietaj, ze fani Agaty sa sklonni pasc na kolana przed tym, ktory moze im pokazac relacje, ktorych nie widzieli :lol2:
I jeszcze mnostwo calusow pozniej sla z wdziecznosci :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

O jjjhhh notka , podzielilas moj pech :/ !! Tylko , ze Ty bylas blizej realizacji przeczucia , bo ja polozylem sie spac przed 23. :hmm: !! Pomyslalem sobie , ze teraz to juz nie beda zrywali Agatki z lozka , w srodku nocy :hyh: !! I jak bardzo sie pomylilem :hmm: !!

Przeciez praca na stanowisku reportera , to tak jak z praca lekarza -gotowosc bojowa 24 godziny na dobe ......

Ciekawe, czy tym wezwaniem popsuli agatce jakies plany :mhm: ?? Ale jestem wscibski :devil: !!
Przy ewentualnym rozwazaniu epsztajnek, dac im to nagranie, czy nie, pamietaj, ze fani Agaty sa sklonni pasc na kolana przed tym, ktory moze im pokazac relacje, ktorych nie widzieli :lol2:
I jeszcze mnostwo calusow pozniej sla z wdziecznosci :D
Jesli bedzie trzeba padne na kolana bez zadnych oporow epszty :D !! :rydzyk: Z calusami ,to moze byc juz gorzej , ale jesli bedzie trzeba to ....... to tez mozesz na nie liczyc :lol: !!

Tylko blagam o informacje i nagranie /-nia :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

..a ja o tym ze byl w ogole jakis wypadek lotniczy dowiedzialem sie dzis z radia :shock:
..kiedy jechalem podmiejskim uslyszalem o katastrofie :shock:
..i az mnie wzdrygnelo kiedy padla nazwa 'Krzesiny' :shock:

..i po jakims czasie dotarlo mnie jak wielka to katastrofa :shock:
..wtedy pomyslalem sobie - 'Agatka musiala nadawac live'y - to bardziej niz pewne' :]

..no i widze ze duzo sie nie pomylilem :hmm:
..jednego na pewno nadawala :neutral:
..zawsze przed snem mam zwyczaj sprawdzac i wlaczac tvn24 :uhh:
..czy nie stalo sie cos waznego :uhh:
..cos w czym moglaby uczestniczyc agatka :uhh:
..albo czy swiat sie nie konczy :uhh:
..a wczoraj nie zrobilem tego :uhh:

..moze mi ktos wytlumaczyc czemu :?: :uhh:
Jesli bedzie trzeba padne na kolana bez zadnych oporow epszty :D !! :rydzyk: Z calusami ,to moze byc juz gorzej , ale jesli bedzie trzeba to ....... to tez mozesz na nie liczyc :lol: !!

Tylko blagam o informacje i nagranie /-nia :rydzyk: !!
..ja tez jestem gotowy na wszystko :)
..co prawda calowac wolalbym notke ;)
..ale jak bedzie trzeba na zyczenie epsztajnek'a.. :lol:

..tylko epszt daj znac ze nam ulzysz :rydzyk:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

..tylko epszt daj znac ze nam ulzysz :rydzyk:
Ulze, ulze.... gdybym wiedzial , ze notka nie nagra relacji ( zawsze nagrywala nocne wystepy Agaty - jak to zabrzmialo, jak "wystepy Agaty w nocnych klubach" :devil: ) to wystawilbym nagranie jeszcze wczoraj ( a wlasciwie to juz dzis :lol2: ) .
Jesli cierpliwie poczekacie do wieczora....
Ciekawe, czy tym wezwaniem popsuli agatce jakies plany :mhm: ?? Ale jestem wscibski :devil: !!
Watpie. Katastrofa zdarzyla sie okolo 19-tej. Podejrzewam, ze TVN24 natychmiast zaalarmowal wszystkich "waznych" reporterow. Takze Agata nie zdazyla chyba nawet odsapnac po wczorajszych relacjach w sprawie oskarzenia o gwalt.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Kolejny do kolejki tych, ktorzy nie widzieli wczorajszej Agatty, zglasza sie :red: i prosi o filmik :rydzyk:

Ale mam tez dobre wiadomosci :) Agatta jest rowniez dzisiaj :)
Wlasnie rozmawia z mundurowym w Poznaniu :)
Jest bardzo przejeta ta tragedia :neutral:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Dzisiaj juz czuwamy :)

Obrazek Obrazek

Rozmowca Agty byl jakis rozdrazniony, nie sadzicie? :>
Mialam wrazenie, ze bardzo odgornie ja traktowal :mhm: Co bylo zlego w pytaniu o przyczyny wypadku :> Pan general potraktowal Agate tak, jakby zerowala na sensacji :? A ona przeciez zachowywala sie, jak na warunki TVN24 bardzo taktownie :]

PS. rozmowy nie mam od poczatku, wiec stad capsow tak malo :/
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Co bylo zlego w pytaniu o przyczyny wypadku
Taka specyfika pracy dziennikarza telewizyjnego...
Wczoraj, co chwila padalo pytanie o przyczyny wypadku.
I wciaz ta sama odpowiedz " Takich spraw nie da sie ustalic w ciagu kilku godzin".
Ale widac, dziennikarze wciaz molestuja...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:Watpie. Katastrofa zdarzyla sie okolo 19-tej. Podejrzewam, ze TVN24 natychmiast zaalarmowal wszystkich "waznych" reporterow. Takze Agata nie zdazyla chyba nawet odsapnac po wczorajszych relacjach w sprawie oskarzenia o gwalt.
A jeszcze spytam, bo Twojego poprzedniego posta nie zdazylem skomentowac ;) Byla ta jedna relacja w nocy? :)
epsztajnek pisze:
Co bylo zlego w pytaniu o przyczyny wypadku
Taka specyfika pracy dziennikarza telewizyjnego...
Wczoraj, co chwila padalo pytanie o przyczyny wypadku.
I wciaz ta sama odpowiedz " Takich spraw nie da sie ustalic w ciagu kilku godzin".
Ale widac, dziennikarze wciaz molestuja...
Pytanie oczywiscie bylo zasadnym, tzw. pytaniem "na miejscu" ;)
To tylko ludzie zwiazani z lotnictwem sa, nie chcialbym uzyc slowa "nadwrazliwi", ale maja przeswiadczenie o swojej wyzszosci ;) Wiem to, poniewaz zaobserwowalem u mojego ojca ;)
Maja do tego oczywiscie prawo, wykonuja zawod - prace - pasje :) Lotnictwo dla lotnika jest bowiem jego najwieksza pasja zyciowa i najpiekniejsza przygoda jego zycia :) Mowi sie, ze dobry lotnik ma bez przerwy zimn? krew, stalowe nerwy... jakbym slyszal mojego ojca :devil:
Koncze wiec ten wywod, piszac na koniec to, do czego zmierzalem od poczatku, mianowicie ze trudno jest dogadac sie z lotnikiem :D
not that kind pisze:Mialam wrazenie, ze bardzo odgornie ja traktowal :mhm: Co bylo zlego w pytaniu o przyczyny wypadku :>
A i dziennikarz, to zawod specyficzny :)
Przede wszystkim sluzba ludziom :) A, zeby dobrze wykonywac zadanie informowania opinii publicznej, trzeba zadawac pytania :] Pytanie o przyczyny wypadku... ja nie widze nic niestosownego w tym pytaniu :]
Ani tez general nie mial prawa czuc sie, jak gdyby rozmawial z dziennikarska hiena, poniewaz Agatta juz na samym wstepie zlozyla kondolnecje na rece rozmowcy, a w dalszej czesci rozmowy, byla bardzo wyraznie przejeta tragedia :]
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Ja nie widzialem jeszcze zadnej relacji Agaty na temat katastrofy lotniczej, wiec prosze o wszelakie nagrania :rydzyk:

Mam niestety ostatnio bardzo malo czasu wolnego, a co za tym idzie praktycznie nie moge ogladac TVN24 ;(
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Ja nie widzialem jeszcze zadnej relacji Agaty na temat katastrofy lotniczej, wiec prosze o wszelakie nagrania :rydzyk:
notka i epsztajnek mam nadzieje dostarcza wszystko, czego trzeba? :)
Mam niestety ostatnio bardzo malo czasu wolnego, a co za tym idzie praktycznie nie moge ogladac TVN24 ;(
A najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze Tvn24 trzeba by ogladac non stop, coby nic nie uszlo naszej uwadze ;)
Na szczescie, mozna powiedziec, mamy tu userow, ktorzy tak swoja "przygode" z Tvn24 rozkladaja, ze jak do tej pory nic, co ma zwiazek z Agatta nie umknelo od dluzszego czasu i zawsze jest to dokladnie udokumentowane :tanczy:
Jesli sie myle, to mnie poprawcie :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości