Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nie kracz nawet To by by?o nie do prze?ycia
Nie kracze tylko mowie ,że mogło tak być :cicho: Ale juz cichutko uciekam od tego nieprzyjemnego tematu :cicho: :cicho: :cicho:
Ja nie mia?em taki przypadk󷠩 ?eby mnie nie kusi?o w nocy nie w??czam komputera

U mnie sobie chodzi cały czas,ale jak sobie założe ,że nie to z trudem bo z trudem ale potrafie sie opanować i nie zaglądać w komputer 8)
Oj niewiele jest takich prac, ?eby nie powiedzie欠?e prawie ?adna
Dlatego Ją musimy tak bardzo szanować :spiewa: Podlizaliśmy się więc może będzie jakas premia w postaci usmiechu :szalony:
Bardzo ciekawie powiedziane
Prawda :racja: I jakie prawdziwe :tanczy:
No i ka?de rewelacyjne
Jak to dobrze,że rewelacyjność ma tyle wariantów :P Zobaczymy,który dzis zostanie pokazany :szalony: :rydzyk:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nie kracze tylko mowie ,że mogło tak być Ale juz cichutko uciekam od tego nieprzyjemnego tematu
:cicho: :cicho: :cicho:
To bardzo nieprzyjemny i smutny temat, którego nawet nie usiłuję sobie wyobrazić :nie:
U mnie sobie chodzi cały czas,ale jak sobie założe ,że nie to z trudem bo z trudem ale potrafie sie opanować i nie zaglądać w komputer

U mnie również chodzi cały czas (żeby tylko jeden :P ), ale tylko w ciągu dnia - do ok. 23.00 :spiewa:
Dlatego Ją musimy tak bardzo szanować Podlizaliśmy się więc może będzie jakas premia w postaci usmiechu
Nie mam nic przeciwko :nie:
Prawda I jakie prawdziwe
Zresztą nie tylko to :racja:
Jak to dobrze,że rewelacyjność ma tyle wariantów Zobaczymy,który dzis zostanie pokazany
Myślę, że do 17.10 skończą a przynajmniej zawieszą gadanie o zerwanych rozmowach celników z rządem. Teraz ''czekają na szczegóły''. Mam nadzieję, że jak najszybciej one napłyną, skomentują i przejdą do rzeczy :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:To bardzo nieprzyjemny i smutny temat, kt󲥧o nawet nie usi?uj꠳obie wyobrazi栠
W naszym założeniu jest tutaj czerpać radość więc koniec tematu :uhh:
U mnie r󷮩e? chodzi ca?y czas (?eby tylko jeden ), ale tylko w ci?gu dnia - do ok. 23.00
No ja też lubię jak się kręci na obrotach :szalony: Ale do snu tez układam-docelowo z 1,5 godzinki później niż Ty :rozglada:
Nie mam nic przeciwko
Wszystko od KrĂłlewny zaleĹźy :roll:
My?lꬠ?e do 17.10 sko񣺱 a przynajmniej zawiesz? gadanie o zerwanych rozmowach celnik󷠺 rz?dem. Teraz ''czekaj? na szczeg󳹧'. Mam nadziejꬠ?e jak najszybciej one nap?yn?, skomentuj? i przejd? do rzeczy
Tak :< Powiem szczerze,że nawet w tej chwili nie śledziłem co się dzieje na antenie-więc jestem zaniepokojony :rozglada: To by było przegięcie :rozglada: Ale bądźmy dobrej myśli póki co :rydzyk:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:W naszym założeniu jest tutaj czerpać radość więc koniec tematu
Kategoryczny koniec :stop:
Niech lepiej juĹź nikt do niego nie wraca
No ja też lubię jak się kręci na obrotach Ale do snu tez układam-docelowo z 1,5 godzinki później niż Ty
Wychodzę z założenia, że nie ma co co chwilę go włączać :nie:
Wszystko od KrĂłlewny zaleĹźy
Nawet jeśli tempo magazynu będzie jak przed 2 czy też 3 (?) dniami to może na zakończenie się choć lekko uśmiechnąć :rydzyk:
Tak Powiem szczerze,że nawet w tej chwili nie śledziłem co się dzieje na antenie-więc jestem zaniepokojonyTo by było przegięcie Ale bądźmy dobrej myśli póki co
Póki co. Na razie trwa konferencja prasowa MF. Zanim się skończy, dziennikarze zadadzą pytania, jeszcze na antenie pozbierają komentarze... :xx:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Wychodz꠺ za?o?enia, ?e nie ma co co chwilꠧo w??cza栠
Poza tym biorę przykład z Joasi,która pewnie też komputerki nie oszczedza :nie:
Nawet je?li tempo magazynu bꤺie jak przed 2 czy te? 3 (?) dniami to mo?e na zako񣺥nie siꠣho栬ekko u?miechn?栠
Chyba2,a to wszystko zależy od humorku-a może jakis świetny nie byc ,bo Joasia teraz czeka-tak samo jak My :uhh:
P󫩠co. Na razie trwa konferencja prasowa MF. Zanim si꠳ko񣺹, dziennikarze zadadz? pytania, jeszcze na antenie pozbieraj? komentarze...
Narazie dobrze to nie wyglada aczkolwiek jest jeszcze kilkanascie minut :rozglada: Cały czas powtarza ten Boni,że to alchemia negocjacji :? A alchemia między Nami a Joasią ;(

Czyli 'Bilans' juz się z ramówką pożegnał-zobaczymy co się będzie działo dalej :stop:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Poza tym biorę przykład z Joasi,która pewnie też komputerki nie oszczedza
Ale też na pewno nie eksploatuje - w końcu ma dwa: w pracy i w domku :spiewa:
Chyba2,a to wszystko zależy od humorku-a może jakis świetny nie byc ,bo Joasia teraz czeka-tak samo jak My
No i ta niepewność - ''będziemy w ogóle na antenie czy też nie?'' :rozglada:
Narazie dobrze to nie wyglada aczkolwiek jest jeszcze kilkanascie minut Cały czas powtarza ten Boni,że to alchemia negocjacji A alchemia między Nami a Joasią
Spodziewałem sie jakoś większego rozmachu w tych komentarzach - wydaje mi się, że magazyn jednak rozpocznie się punktualnie - o 17.10 :rydzyk: :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ale te? na pewno nie eksploatuje - w ko񣵠ma dwa: w pracy i w domku
Ale taki komputerek ma fajnie-bo jest Joasin :lol2:
No i ta niepewno?栭 ''bꤺiemy w og󬥠na antenie czy te? nie?''
Biedna Joasia musi się jeszcze stresować takimi rzeczami ;( Ale może coś juz wcześniej wie,jakie są plany antenowe :roll:
Spodziewa?em sie jako? wiꫳzego rozmachu w tych komentarzach - wydaje mi siꬠ?e magazyn jednak rozpocznie si꠰unktualnie - o 17.10
Mi też się tak wydaje,ale kto wie-to tvn24 a z nimi nigdy nic nie wiadomo :rozglada:
Celnicy :? Nie dość,że zblokowali przejścia to jeszcze Joasi robią na złość i Nam przy okazji :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Komu w porę, temu czas :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro 30 Sty, 08 17:33 ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jak ja bym chciał być jednym z tych facetów, dzięki którym Joasia się na końcu tak bardzo uśmiechnęła i którym pogratulowała umiejętności :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wszystko się dobrze skończyło na szczęście bo dziś Joasia kwitnąca :aniol: :tanczy:
Masa uśmiechów-całe 3 :lol2: Do tego włoski wymarzone i pieknie zapowiadane tematy :tanczy: Chyba szczególnie zaciekawił Asie temat tych dwóch wygimnastykowanych panów-pogratulowała im :aniol:

Proszę :aniol: :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kamilo pisze:Jak ja bym chciał być jednym z tych facetów, dzięki którym Joasia się na końcu tak bardzo uśmiechnęła i którym pogratulowała umiejętności
Ano widzisz,żeby usłyszeć gratulacje i otrzymać uśmiech od tej Damy trzeba przeczyć prawa grawitacji,ale co tam grawitacja przy Joasi :aniol:

P.S To ostatnie to taki usmiech w trakcie-nie trafiłem w punkt :hmm: :tanczy:
Ostatnio zmieniony środa 30 sty 2008, 17:39 przez maxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ale taki komputerek ma fajnie-bo jest Joasin
Nie wspominając już o samej klawiaturce czy myszce, które to Joasia dotyka codziennie :tanczy:
Biedna Joasia musi się jeszcze stresować takimi rzeczami Ale może coś juz wcześniej wie,jakie są plany antenowe
Telewizja informacyjna ma to do siebie, że wystarczy jedno wydarzenie i cały plan dnia legnie w gruzach. Nikt nie jest w stanie tego z góry przewidzieć. Na szczęście dziś z magazynem wszystko poszło w jak najlepszym porządku :tanczy:
Nie dość,że zblokowali przejścia to jeszcze Joasi robią na złość i Nam przy okazji
Przejścia i jeszcze drogi to oni mają zablokować dopiero w piątek :rozglada:
Dobrze, że dziś im się ani z Joasią, ani z Nami nie udało :spiewa:

[ Dodano: Sro 30 Sty, 08 17:41 ]
maxxx pisze:Masa uśmiechów-całe 3
Z tych 3 to się zrobiło 5 jak widzę - Joasia je rozmnożyła :tanczy:
To ostatnie to taki usmiech w trakcie-nie trafiłem w punkt
Też chciałem trafić, ale mi, a właściwie podglądowi też do końca się nie udało - trochę za późno. Ważne, że chociaż to widzieliśmy :tanczy:
Kto nie widział (myślę, że wiadomo kogo mam na myśli :> ) niech żałuje :devil: :D
maxxx pisze:Ano widzisz,żeby usłyszeć gratulacje i otrzymać uśmiech od tej Damy trzeba przeczyć prawa grawitacji,ale co tam grawitacja przy Joasi
To ja nigdy niestety tego nie spełnię :nie: ;(
Zresztą jak sądzę, Ty/Wy też :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nie wspominaj?c ju? o samej klawiaturce czy myszce, kt󲥠to Joasia dotyka codziennie
Ach te elementy to juz w ogóle są najszczęśliwsze :szalony:
Telewizja informacyjna ma to do siebie, ?e wystarczy jedno wydarzenie i ca?y plan dnia legnie w gruzach. Nikt nie jest w stanie tego z g󲹠przewidzie殠Na szcz궣ie dzi? z magazynem wszystko posz?o w jak najlepszym porz?dku
No tak-zresztą nie raz mieliśmy już tego przykład co się dzieje z takim magazynem gdy dzieję się coś ważnego-wg mnie nie zawsze na tyle ważnego ,ale to juz rzecz do dyskusji :spiewa:
Przej?cia i jeszcze drogi to oni maj? zablokowa栤opiero w pi?tek
Dobrze, ?e dzi? im siꠡni z Joasi?, ani z Nami nie uda?o
żeby tylko Joasia dojechała swobodnie do pracy :rozglada:
Z tych 3 to si꠺robi?o 5 jak widz꠭ Joasia je rozmno?y?a
No :tanczy: I za to dziś jest tak przez nas chwalona :tanczy:
Te? chcia?em trafi欠ale mi, a w?a?ciwie podgl?dowi te? do ko񣡠si꠮ie uda?o - troch꠺a p󼮯. Wa?ne, ?e chocia? to widzieli?my
Kto nie widzia? (my?lꬠ?e wiadomo kogo mam na my?li ) niech ?a?uje
Czasami to mi szkoda zatrzymywać obraz bo nie ma pewności czy zaraz nie będzie czogoś wspanialszego :aniol:
Arczi chyba sie na chwilę pojawił na forum,ale pewnie nie ma czasu-może później tu zajrzy :uhh:
To ja nigdy niestety tego nie spe?niꠠ
Zreszt? jak s?dzꬠTy/Wy te?
Może są inne rzeczy,ktore Jej imponują :roll: Ale narazie podziekujmy panom,że spowodowali uśmiech :aniol: Pewnie się ucieszą gdy powiem,ze wcale nie nadaja się do cyrku :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ach te elementy to juz w ogóle są najszczęśliwsze
Codziennie bez przerwy w intensywnym ruchu :szalony:
No tak-zresztą nie raz mieliśmy już tego przykład co się dzieje z takim magazynem gdy dzieję się coś ważnego-wg mnie nie zawsze na tyle ważnego ,ale to juz rzecz do dyskusji
Tym bardziej, że są ludzie, którzy się cały dzień przygotowują do magazynu, a tu w ostatniej chwili się dowiadują... :stop:
żeby tylko Joasia dojechała swobodnie do pracy
Dojechać to pewnie dojedzie, gorzej z powrotem :roll:
No I za to dziś jest tak przez nas chwalona
W pełni na to zasługuje :aniol:
Czasami to mi szkoda zatrzymywać obraz bo nie ma pewności czy zaraz nie będzie czogoś wspanialszego
Takie Ĺźycie - kto nie ryzykuje, ten nie jedzie dalej :nie:
Arczi chyba sie na chwilę pojawił na forum,ale pewnie nie ma czasu-może później tu zajrzy
On to jest zapracowany :spiewa:
Może są inne rzeczy,ktore Jej imponują Ale narazie podziekujmy panom,że spowodowali uśmiech Pewnie się ucieszą gdy powiem,ze wcale nie nadaja się do cyrku
Bo i cyrk to nie odpowiednim miejscem dla Joasi :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Telewizja informacyjna ma to do siebie, �e wystarczy jedno wydarzenie i ca�y plan dnia legnie w gruzach. Nikt nie jest w stanie tego z g�ry przewidzie�. Na szcz�cie dzi� z magazynem wszystko posz�o w jak najlepszym porz�dku
Bardzo dobrze, ze Joasia nie dała się wywalić z ramówki :lol2:
Niech walczy o swoje, bo później jak magazyn niewypala to zła jak osa :P
maxxx pisze:Masa u�miech�w-ca�e 3 Do tego w�oski wymarzone i pieknie zapowiadane tematy Chyba szczeg�lnie zaciekawi� Asie temat tych dw�ch wygimnastykowanych pan�w-pogratulowa�a im
Ach to jak widzę, dziś Joasia rozpieszczała :lol2:
Widzę po capsach, ze wyglądała pięknie :tanczy:
Arczi chyba sie na chwil� pojawi� na forum,ale pewnie nie ma czasu-mo�e p�niej tu zajrzy
Już wiem, dlaczego mnie tak uszy piekły :lol2:
Nie macie co robić tylko obgadywać :szalony:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Dojecha栴o pewnie dojedzie, gorzej z powrotem
Najwyzej zostanie w pracy,od biedy nawet tam w korytarzu sa chyba wygodne kanapy :racja:
W pe?ni na to zas?uguje
Poprostu oddajemy cesarzowi co cesarskie a KrĂłlowej co krolewskie :rydzyk: :aniol:
Bo i cyrk to nie odpowiednim miejscem dla Joasi
To było do tych panów :lol2: Ale w sumie Joasi tez to dotyczy :lol2:
arczi pisze:Bardzo dobrze, ze Joasia nie da?a si꠷ywali栺 ram󷫩
Niech walczy o swoje, bo p󼮩ej jak magazyn niewypala to z?a jak osa
A tego nikt nie lubi :nie: Wtedy nawet celnicy sie nie liczą już :spiewa:
Ach to jak widzꬠdzi? Joasia rozpieszcza?a
Widz꠰o capsach, ze wygl?da?a piꫮie

Dzis sobie załatwiła chwalenie na okrągło :tanczy:
Ju? wiem, dlaczego mnie tak uszy piek?y
Gdyby było ciut zimniej topowiedziałbym,że od mrozu :hmm: :devil: :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Najwyzej zostanie w pracy,od biedy nawet tam w korytarzu sa chyba wygodne kanapy
Nie wiem, czy kanapy są, ale jest sporo krzeseł i biurek :D
Moze się na makietach Bohatera Tygodnia np. położyć :lol2:
Chyba, że to tej swojej małej dziubelki przytaszczy materac :szalony:
A tego nikt nie lubi Wtedy nawet celnicy sie nie licz� ju�
Widać zrobiła małą pogadanke z szefostwem i dali spokój :lol2:
W końcu ten magazyn jest dla nich tak ważny 8)
Dzis sobie za�atwi�a chwalenie na okr�g�o
Ach, moĹźe przesadzamy :hmm:
Trzeba było troche pokarcić :D
Gdyby by�o ciut zimniej topowiedzia�bym,�e od mrozu
Teraz to ja juĹź wiem od czego :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości