Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Sa sprawy, ktore zawsze bedziesz traktowal w kategoriach pierwszego razu :lol2: Ja czuje sie dzisiaj jak debiutant :lol2:
Jak na debiutanta wspaniale ci poszlo :lol2: !! :brawa:

Pamietales o wszystkim :lol2: !! Pieknie dziekuje za zyczenia i oby sie spelnily :rydzyk: !! :lol2: !! Chociaz w sumie t otez nie widze powodow , dla ktorych mialby sie nie spelnic te zyczenia :lol2: !!
Alchemik pisze:Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty :lol2:
...... towarzyszu broni :lol2: !!Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty :lol2:
...... towarzyszu broni :lol2: !!Obrazek
:hahaha: Panowie :hahaha: Impreza wszak zacna, ale zachowajmy umiar :stop: :lol:
Wyliczylem, ze mniej wiecej dzis wystukamy 400. strone i na wszelki wypadek (tu mam na mysli absencje Agaty) przygotowalem archiwalne ujecia z zeszlego tygodnia :lol2:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poniekad moje ulubione :P

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uwodzicielska :D
Obrazek

Bez komentarza :lol2:
Obrazek

Obrazek

Nostalgia :uhh:
Obrazek

I radosnie :)
Obrazek

Dla wszystkich wszystkiego dobrego, co ma zwiazek z Agata :tanczy:

Mam nadzieje, ze ta ingerencja, nie bezczeszcze swietosci :rozglada:

Obrazek
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty :lol2:
...... towarzyszu broni :lol2: !![img]http://www.greensmilies.com/smile/smile ... s_sauf.gif][/img]
:hahaha: Panowie :hahaha: Impreza wszak zacna, ale zachowajmy umiar :stop: :lol:
Wyliczylem, ze mniej wiecej dzis wystukamy 400. strone i na wszelki wypadek (tu mam na mysli absencje Agaty) przygotowalem archiwalne ujecia z zeszlego tygodnia :lol2:
..Al mowa swietna :lol2:
..normalnie dech zapiera :lol2:
..kingi - pokaz zabojczy :o
..wspomnienia ostatniej niedzieli caly czas gorace :lol2:
..a ty teraz je dodatkowo ozywiles i rozpaliles :lol2:
Poniekad moje ulubione :P
..z ta podniesiana raczka taka damulka :lol2:
Uwodzicielska :D
Bez komentarza :lol2:
..norrrmalnie caps stworzony do calowania :lol: :lol: :lol:
Nostalgia :uhh:
I radosnie :)
..mieszanka uczuc :szalony:
..Agatka zawsze serwuje cala game :lol2:
Dla wszystkich wszystkiego dobrego, co ma zwiazek z Agata :tanczy:

Mam nadzieje, ze ta ingerencja, nie bezczeszcze swietosci :rozglada:
..jesli o mnie idzie to nie zbeszczesciles :lol2:
..przynajmniej poczulem sie jakby Agatka byla z nami :lol2: :tanczy:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze: :hahaha: Panowie :hahaha: Impreza wszak zacna, ale zachowajmy umiar :stop: :lol:
spokojna glowa -ja mam mocna glowe :lol2: ! Tamta emotke dalem , bo nie wiem , na ile toastow wy mozecie sobie pozwolic :lol2: !!

obi pisze:
king_kocur pisze: Wyliczylem, ze mniej wiecej dzis wystukamy 400. strone i na wszelki wypadek (tu mam na mysli absencje Agaty) przygotowalem archiwalne ujecia z zeszlego tygodnia :lol2:
..Al mowa swietna :lol2:
..normalnie dech zapiera :lol2:
..kingi - pokaz zabojczy :o
..wspomnienia ostatniej niedzieli caly czas gorace :lol2:
..a ty teraz je dodatkowo ozywiles i rozpaliles :lol2:
Zdecydowanie :tanczy: !! Bo Agatki ewidentnie na naszej imprezce brakowalo :tanczy: !! Teraz juz ja mamy :brawa: !!
I poniekad , to wszystkie te capsy sa moimi ulubionymi :szalony: !!

Uwodzicielska :D
Bez komentarza :lol2:
..norrrmalnie caps stworzony do calowania :lol: :lol: :lol:
To mialo zostac bez komentarza obi :> ?? :lol: :lol: !!
Dla wszystkich wszystkiego dobrego, co ma zwiazek z Agata :tanczy:

Mam nadzieje, ze ta ingerencja, nie bezczeszcze swietosci :rozglada:
..jesli o mnie idzie to nie zbeszczesciles :lol2:
..przynajmniej poczulem sie jakby Agatka byla z nami :lol2: :tanczy:
Dzieki za zyczenia i dowcipny akcent na koniec :hahaha: !! I wzajemnie i niech nam sie wspolpraca dalej uklada tak , jak d otej pory :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:spokojna glowa -ja mam mocna glowe :lol2: ! Tamta emotke dalem , bo nie wiem , na ile toastow wy mozecie sobie pozwolic :lol2: !!
..juz dawno rano tak nie swietowalem :lol2:
..teraz chyba trzeba troche zwolnic :?: :lol2:

Zdecydowanie :tanczy: !! Bo Agatki ewidentnie na naszej imprezce brakowalo :tanczy: !! Teraz juz ja mamy :brawa: !!
I poniekad , to wszystkie te capsy sa moimi ulubionymi :szalony: !!
..jak jeden - wszystkie cudowne :P
To mialo zostac bez komentarza obi :> ?? :lol: :lol: !!
..nie moglem sie oprzec zeby nie skomentowac :red:
.. :lol:
Dzieki za zyczenia i dowcipny akcent na koniec :hahaha: !! I wzajemnie i niech nam sie wspolpraca dalej uklada tak , jak d otej pory :tanczy: !!
..zapomnialem o tym napomnknac w poprzednim poscie :red:
..dolaczam zatem do marcinkowskiego :lol2:

..i jeszcze raz - wszystkiego dobrego dla wszystkich :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty
Kiedy otworzylem strone i rzucil mi sie w oczy ten tekst, w pierwszej sekundzie pomyslalem, ze dowiedzieliscie sie o zlozeniu przez Agatke przysiegi wiernosci pewnemu jegomosciowi. Ale juz w drugiej sekundzie zorientowalem sie , ze chodzi o 400 strone. No to przenioslem sie do strony 300 .... i kamien mi z serca spadl. Te 100 stron powstalo juz bez udzialu dotychczasowej lokomotywy tego watku. A wiec nie jest zle. Jest szansa na nastepne 100 i wiecej stron. Pozostaje zycyc Agacie wiecej usmiechu, bardziej gustownych ubran i mniej problemow technicznych na wizji ( chociaz zasatanawiam sie, czy egoistycznie nie zyczyc wiecej problemow technicznych, poniewaz wymuszaja one pelne uroku zachowania Agaty.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

epsztajnek pisze:
Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty
Kiedy otworzylem strone i rzucil mi sie w oczy ten tekst, w pierwszej sekundzie pomyslalem, ze dowiedzieliscie sie o zlozeniu przez Agatke przysiegi wiernosci pewnemu jegomosciowi.
..wtedy bedziemy w zalobie :lol2: :devil:
epsztajnek pisze:Te 100 stron powstalo juz bez udzialu dotychczasowej lokomotywy tego watku. A wiec nie jest zle.
..Blacka masz na mysli :mhm:
..myslales ze bez niego upadniemy :?: :lol2:
epsztajnek pisze:Pozostaje zycyc Agacie wiecej usmiechu, bardziej gustownych ubran i mniej problemow technicznych na wizji ( chociaz zasatanawiam sie, czy egoistycznie nie zyczyc wiecej problemow technicznych, poniewaz wymuszaja one pelne uroku zachowania Agaty.
..tak - takie machanie raczka mogloby byc na poczatek kazdego serwisu :lol2:
..ewentualnie zalotne mrugniecie oczkiem ;) :lol2:

..a poza tym to przeciez juz tych technicznych chochlikow brakuje :lol2:

..do zyczen usmiechu sie dolaczam :P
..strojow tez :P :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Wzniesmy toast i wypijmy za zdrowie i pomyslnosc Agatty :lol2:
...... towarzyszu broni :lol2: !!Obrazek
:hahaha: Panowie :hahaha: Impreza wszak zacna, ale zachowajmy umiar :stop: :lol:
Wyliczylem, ze mniej wiecej dzis wystukamy 400. strone i na wszelki wypadek (tu mam na mysli absencje Agaty) przygotowalem archiwalne ujecia z zeszlego tygodnia :lol2:
Te sa przepiekne, lecz zapomniales dodac: wiecej na mojej stronie :lol2:

Co zas sie tyczy "towarzysza broni" i tej dzisiejszej podnioslej atmosfery, mojego sukcesu-osiagniecia, to faktycznie mam lekkie zawroty glowy :lol2:
king_kocur pisze:Mam nadzieje, ze ta ingerencja, nie bezczeszcze swietosci :rozglada:
Swietokradztwem byc to nie moze - w zadnym wypadku :hahaha: Uroczy "zabieg" :lol: Mam nadzieje, ze nasza "swietosc" paluszkow by ci za to w zlosci nie pobcinala, bo szkoda by ich bylo :lol2:
obi pisze:
epsztajnek pisze:Kiedy otworzylem strone i rzucil mi sie w oczy ten tekst, w pierwszej sekundzie pomyslalem, ze dowiedzieliscie sie o zlozeniu przez Agatke przysiegi wiernosci pewnemu jegomosciowi.
..wtedy bedziemy w zalobie :lol2: :devil:
Mow za siebie :lol2: Ja zycze szczescia naszej najdrozszej Agatcie :lol2:
obi pisze:
epsztajnek pisze:Te 100 stron powstalo juz bez udzialu dotychczasowej lokomotywy tego watku. A wiec nie jest zle.
..Blacka masz na mysli :mhm:
..myslales ze bez niego upadniemy :?: :lol2:
Bywalo, ze mialem chwile zwatpienia, alesmy szybko pozbierali sie po tej utracie :lol2: Choc nie przecze, ze milo byloby znow miec go w naszych szeregach :)
obi pisze:..a poza tym to przeciez juz tych technicznych chochlikow brakuje :lol2:
W zupelnosci wystarcza znaczace gesty reka i mruganie oczkiem :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:Te sa przepiekne, lecz zapomniales dodac: wiecej na mojej stronie :lol2:
..no wlasnie :lol2:
..a tacy jak ja to musza miec taka informacje zakomunikowana :lol2:
..bo inaczej bardzo duzo traca i duzo ich omija :szalony:
Co zas sie tyczy "towarzysza broni" i tej dzisiejszej podnioslej atmosfery, mojego sukcesu-osiagniecia, to faktycznie mam lekkie zawroty glowy :lol2:
..a ja nie mam i nie mialem :uhh:
..to zle czy dobrze :>
..i dlaczego tak sie stalo :> :devil:
Alchemik pisze:Bywalo, ze mialem chwile zwatpienia, alesmy szybko pozbierali sie po tej utracie :lol2: Choc nie przecze, ze milo byloby znow miec go w naszych szeregach :)
..tak :lol2:
..Black - wroc do nas :lol2:
Alchemik pisze:
obi pisze:..a poza tym to przeciez juz tych technicznych chochlikow brakuje :lol2:
W zupelnosci wystarcza znaczace gesty reka i mruganie oczkiem :lol2:
..nic z tego ;(
..z tego co zdazylem zauwazyc to nie zanosi sie dzisiaj na Agatke ;(
..nie bedzie okazji do powitalnego gestu ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obi pisze:
Alchemik pisze:Bywalo, ze mialem chwile zwatpienia, alesmy szybko pozbierali sie po tej utracie :lol2: Choc nie przecze, ze milo byloby znow miec go w naszych szeregach :)
..tak :lol2:
..Black - wroc do nas :lol2:
Wczoraj byla taka wspaniala okazja do tego, by wrocic :) No, i tak na marginesie napisze, zeby zorganizowac to zalegle przyjecie na moja czesc :devil:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..a ja nie mam i nie mialem :uhh:
..to zle czy dobrze :>
..i dlaczego tak sie stalo :> :devil:
Mysle, ze dobrze :lol2: Glowa Cie przynajmniej nie boli :lol2: :devil:
Alchemik pisze:..Black - wroc do nas :lol2:
Black jest twardy :lol2: Mowil... pisal mi, ze na stale na pewno nie wroci :uhh:
Chociaz to obiecane przyjecie na czesc notki, powinno mu spedzac sen z powiek :lol2: :devil:
obi pisze:..nic z tego ;(
..z tego co zdazylem zauwazyc to nie zanosi sie dzisiaj na Agatke ;(
..nie bedzie okazji do powitalnego gestu ;(
Ja dopiero wlaczylem Tvn24, wiec bardzo dziekuje Ci za informacje :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
Alchemik pisze:Co zas sie tyczy "towarzysza broni" i tej dzisiejszej podnioslej atmosfery, mojego sukcesu-osiagniecia, to faktycznie mam lekkie zawroty glowy :lol2:
..a ja nie mam i nie mialem :uhh:
..to zle czy dobrze :>
..i dlaczego tak sie stalo :> :devil:
:o Al -ja o niczym nie wiem :> ?? Jakie bole glowy :> ?? :devil: Jednak co mlody organizm , to mlody :devil: !! No dobra , ale dosc przechwalania :lol2: !! Bylo u nas hucznie i glowki moga bolec :lol2: !!
Alchemik pisze:Black jest twardy :lol2: Mowil... pisal mi, ze na stale na pewno nie wroci :uhh:
Mowi sie -jego strata :devil: !!
obi pisze:
Alchemik pisze:
obi pisze:..a poza tym to przeciez juz tych technicznych chochlikow brakuje :lol2:
W zupelnosci wystarcza znaczace gesty reka i mruganie oczkiem :lol2:
..nic z tego ;(
..z tego co zdazylem zauwazyc to nie zanosi sie dzisiaj na Agatke ;(
..nie bedzie okazji do powitalnego gestu ;(
Ta sytuacja zaczyna mi sie coraz mniej podobac :uhh: !! Do dzisiaj bylem wyrozumialy :> !! Kilka dni odpoczynku kazdemu bylem w stanie podarowac , Agatce tez -czy raczej zwlaszcza :lol2: !! Ale jak dni niedlugo zaczna przeradzac sie w tygodnie, to juz mi sie coraz mniej podoba :> !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze::o Al -ja o niczym nie wiem :> ?? Jakie bole glowy :> ?? :devil: Jednak co mlody organizm , to mlody :devil: !! No dobra , ale dosc przechwalania :lol2: !! Bylo u nas hucznie i glowki moga bolec :lol2: !!
I oczywiscie nie masz na mysli tylko i wylacznie halasu :devil: Trudno bylo o lepsza okazje do wzniesienia (realnego) toastu, od tej okazji, ktrora przydarzyla sie wczoraj :lol2: Zwlaszcza z mojego punktu widzenia :lol2: I z moim nowym-starym tytulem :lol2: To trzeba bylo uczcic :lol2:
marcinkowsky pisze:Ta sytuacja zaczyna mi sie coraz mniej podobac :uhh: !! Do dzisiaj bylem wyrozumialy :> !! Kilka dni odpoczynku kazdemu bylem w stanie podarowac , Agatce tez -czy raczej zwlaszcza :lol2: !! Ale jak dni niedlugo zaczna przeradzac sie w tygodnie, to juz mi sie coraz mniej podoba :> !!
Trzymajmy kciuki, coby nasza Panna Agatta nie zapragnela sobie dluzszego od nas odpoczynku serwowac :o :rozglada: Po tak dlugim i owocnym czasie spotkan, ktory mozna juz przeliczac na cudowne miesiace, nie przezylbym... lub bardzo zle bym zniosl rozstanie dluzsze niz tydzien... ;(

PS. marcinkowsky - a jak sprawy techniczne sie maja? :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Ta sytuacja zaczyna mi sie coraz mniej podobac :uhh: !! Do dzisiaj bylem wyrozumialy :> !! Kilka dni odpoczynku kazdemu bylem w stanie podarowac , Agatce tez -czy raczej zwlaszcza :lol2: !! Ale jak dni niedlugo zaczna przeradzac sie w tygodnie, to juz mi sie coraz mniej podoba :> !!
Trzymajmy kciuki, coby nasza Panna Agatta nie zapragnela sobie dluzszego od nas odpoczynku serwowac :o :rozglada: Po tak dlugim i owocnym czasie spotkan, ktory mozna juz przeliczac na cudowne miesiace, nie przezylbym... lub bardzo zle bym zniosl rozstanie dluzsze niz tydzien... ;(
tak powaznie i przekonywujaco piszecie o tym urlopie, ze ja juz zaczalem w niego wierzyc :rozglada:
myslalem, ze moze w "Prosto z Polski" cos sie wyjasni ;) jakis material Agaty np. o znajomych Jakuba T. :rozglada:
ale raczej nie mozna na to liczyc :/
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:tak powaznie i przekonywujaco piszecie o tym urlopie, ze ja juz zaczalem w niego wierzyc :rozglada:
Bo widzisz, drogi stajlusie :lol2: my mamy te sile przekonywania o naszych slusznosciach i manie panikowania w sytuacji nieobecnosci Agatty :lol2: I natychmiastowe przekladanie tej nieobecnosci na dlugotrwaly urlop :lol2:
stajlus pisze:myslalem, ze moze w "Prosto z Polski" cos sie wyjasni ;) jakis material Agaty np. o znajomych Jakuba T. :rozglada:
ale raczej nie mozna na to liczyc :/
Tym bardziej, ze wyrok (niestety :/ ) juz zapadl, a Agatta ze znajomymi rzeczywiscie wczesniej juz rozmawiala...
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości