Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Marcin pisze:Moja koleÂżanka chodzi do tego LO. :lol2:
To poproÂś jÂą niech narobi mnĂłstwo fotek na tej imprezie :D
Anita pewnie bĂŞdzie siedziaÂła w sektorze dla V.I.P. :lol2:
Pamiêtacie jak ktoœ kiedyœ w necie pisa³, ¿e Anita œpiewa³a bêd¹ w liceum na ró¿nych akademiach? :D Mo¿e i tym razem coœ z repertuaru Turna³a zaœpiewa :lol2:
Gdy czÂłowiek wykazaÂł talent w dziedzinie A, nie musiaÂł dokonywaĂŚ cudĂłw w dziedzinie B.
Dla Anity dziedzinami B byÂły fiza i matma :devil: Sama mĂłwiÂła kiedyÂś w wywiadzie :devil: MoÂże to dlatego, Âże byÂła na profilu mat-fiz :lol:

Ciekawe, czy Anita ma tremĂŞ przed ponownym pojawieniem siĂŞw murach LO? Na szczĂŞÂście bĂŞdÂą jej towarzyszyli tato i brat - pewnie teÂż honorowi absolwenci :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:
Marcin pisze:Moja koleÂżanka chodzi do tego LO. :lol2:
To poproÂś jÂą niech narobi mnĂłstwo fotek na tej imprezie :D
Tak Marcin, tak - poproœ ³adnie kole¿ankê, by spamiêta³a wszystko, co bêdzie siê dzia³o na tej imprezie i póŸniej niech Ci zrelacjonuje, a Ty nam oczywiœcie wszystko przeka¿esz :lol2:
Pamiêtacie jak ktoœ kiedyœ w necie pisa³, ¿e Anita œpiewa³a bêd¹ w liceum na ró¿nych akademiach? :D Mo¿e i tym razem coœ z repertuaru Turna³a zaœpiewa :lol2:
To byÂł fakt, ktĂłrego nigdy nie udaÂło nam siĂŞ ustaliĂŚ i zatwierdziĂŚ jako prawdziwy ;) Ale o tym, Âże Anita piĂŞknie potrafi ÂśpiewaĂŚ wiemy dobrze z innego ÂźrĂłdÂła :D
Dla Anity dziedzinami B byÂły fiza i matma :devil: Sama mĂłwiÂła kiedyÂś w wywiadzie :devil: MoÂże to dlatego, Âże byÂła na profilu mat-fiz :lol:
AleÂż dlaczego kat. B :( PrzecieÂż to tak piĂŞkne przedmioty :P

Hey :> W³aœnie widzia³em jak¹œ now¹ reklamê biznesu i by³o w niej ujêcie z tej dawnej reklamy, w której udzia³ bra³y Anita i Katarzyna £astowiecka :shock: Czy¿by ktoœ za Anit¹ w poradku zatêskni³? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba tego tu nie byÂło? :rozglada: Wywiad z AnitÂą Werner z "Gali" >>> http://gala.onet.pl/1,1358710,1,1,anita ... iazdy.html :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tego linku nie byÂło, faktycznie, ale wywiad byÂł :D Mimo to dziĂŞki za informacje ;)
CzyÂżby ktoÂś za AnitÂą w poradku zatĂŞskniÂł?
ChoĂŚ pewnie Anita byÂłaby w stanie poprowadziĂŚ jednego dnia zarĂłwno Poradek jak i Flasha, to jestem pewna, Âże nigdy tego nie zrobi ;)
Dzisiaj, jak ju¿ zd¹¿y³am obczaiÌ, Anita pilnie na stanowisku Flasha przygotowuje ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dzisiaj, jak ju¿ zd¹¿y³am obczaiÌ, Anita pilnie na stanowisku Flasha przygotowuje
I by³o standardowo: przygotowania trwa³y od bladego œwitu - z 8 godzin ;) A flash œmign¹³ jak F16 :devil:

Mo¿e odnios³em mylne wra¿enie, ale wydawa³o mi siê, ¿e Anita jakaœ smutna by³a dziœ :mhm: To dziwne, bo ostatnio tryska³a z niej radoœÌ :> Hmmm :mhm: Na pewno praca w jednym programie ju¿ j¹ znudzi³a :D Jutro bêdzie znów i tak pewnie ca³y tydzieù ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Strasznie krotkie te Fakty z AnitÂą - 10 minut i koniec. :/ A przecieÂż dzisiaj byÂło tyle waÂżnych tematĂłw do omĂłwienia np reakcje na wypowiedÂź PapieÂża nt islamu. :(
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No wÂłaÂśnie.To jest nieprawdopodobne,Âże FP trwajÂą ile trwajÂą,a przygotowania hoohoo.Ile siĂŞ trzeba namĂŞczyĂŚ dla tych 10 minut :]
W ktĂłrym miejscu widzicie AnitĂŞ,jak siĂŞ przygotowywuje do FP??
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

aveo pisze:W ktĂłrym miejscu widzicie AnitĂŞ,jak siĂŞ przygotowywuje do FP??
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ok,dziĂŞky,juÂż widzĂŞ!PrzyÂłapaÂłem dziÂś AnitĂŞ jak paÂłaszowaÂła coÂś na wizji,tzn nie podczas FP oczywiÂście :P ale w tle w DnÂŻ :devil: To nie mogÂła byĂŚ zupa,bo jadÂła bardzo szybko,a zupÂą by siĂŞ w takim razie oblaÂła.fast food,czy domowy obiadek :mhm: w budynku TVN24 muszÂą mieĂŚ jakiÂś bufet.A moÂże ktoÂś pizzĂŞ zamĂłwiÂł,niewykluczone ;)

Obrazek

Czy Anita w FP byÂła dziÂś na czarno?bo jÂą takÂą widziaÂłem,jak na tym zdj.Za relacjĂŞ z FP z gĂłry dziĂŞkujĂŞ 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tak. Anitka lubi sobie pojeœÌ pod czas przygotowywania Flasha :) Ale ja nie o tym chcia³am napisaÌ :D

SÂłuchajcie!!!!!! A wÂłaÂściwie, to czytajcie!!!!! :devil:

Dzisiaj wyjaÂśni siĂŞ, czy, a jeÂśli tak to kto nowy pojawi siĂŞ we Flashu :D

Anita wczoraj nie powiedziaÂła sztandarowego: ,,do zobaczenia jutro'', a wiĂŞc to oznacza, Âże bĂŞdzie ktoÂś inny! Ponadto na jej stanowisku siedzi jakiÂś Âłysawy facet.
Istnieje mo¿liwoœÌ (nie, nie, ¿e Anita by³a u fryzjera :lol2: ), ¿e Anita jest przes¹dna i nie chcia³a na trzynasty z rzêdu Flash zapraszaÌ :devil:
Ale mnie ciekawoœÌ z¿era :o
Mimo to stawiam na powrĂłt Patrycji ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

w takim razie dobrze postawiÂłaÂś 8) nie bĂŞdzie wielkiego come back Ani Jot. w FP ani Anity,w ogĂłle nie chce mi siĂŞ tych FP w takim razie oglÂądaĂŚ...

a jeÂżeli Anita zniknĂŞÂła,to znaczy,Âże DP siĂŞ kÂłania...niestety.dopiero w nastĂŞpnym tyg.siĂŞ pojawi.... :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Czemu w kaÂżdym forumowym wÂątku musi siĂŞ pojawiaĂŚ "Anna Jot" ?? :neutral: :shock: :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Przecie¿ ona jest spójn¹ czêœci¹ za³ogi TVN24 i trudno,¿eby jej nie by³o np w trakcie ³¹czenie z reporterem!Zwi¹zek przyczynowo-skutkowy dot.naszych za³ogantów,równie¿ dotyczy tej osoby.Podaj¹c przyk³ad taki,¿e nie tylko Anita prowadzi³a kiedyœ FP.
"kaÂżdy forumowy wÂątek".nie generalizowaÂłbym tak szybko,bo uogĂłlnienia sÂą czĂŞsto niebezpieczne :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: Porada poszedÂł na urlop :tanczy: :tanczy: :tanczy: Porady nie ma w Poranku :tanczy: :tanczy: Poprostu to jedna wielka pomyÂłka TVN24, Âże Anita Werner nie prowadzi juÂż porankĂłw 8)
Tyle mam do powiedzenia i jeszcze nie mogê wyjœÌ z szoku jak zobaczy³em z rana Pani¹ Werner :D
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o Black miaÂł prawdziwe przeczucie :o
Ju¿ kilka dni temu wspomina³, ¿e widzia³ jak¹œ reklamê biznesu z Anit¹, póŸniej spekulowa³, czy istniej realna szansa na powrót Anity do Poradka i.......... dzisiaj dozna³am szoku, kiedy chwilê po przebudzeniu (godz. 6:09) w³¹czy³am telewizor a w Poranku TVN24 zobaczy³am Anitê :shock: :shock: :)
Czy wrĂłciÂła na dobre.......? Czy byÂła tylko w zastĂŞpstwie ........? Tymczasowo......? DoraÂźnie.......?
BoÂże, ile znakĂłw zapytania, ile pytaĂą :D OczywiÂście odpowiedzi prĂŞdko, bÂądÂź wcale ne poznamy....... ;)

Ale wraÂżenia po kilku kwadransach z AnitÂą w Poradku sÂą po prostu niesamowite!!!!!!
Pierwsze co rzucaÂło siĂŞ w oczy, to odminiona fryzura Anity - nowy kolor, taki ciemniejszy, uczesanie teÂż nieco inne 8) Pewnie odmieniÂła siĂŞ na jutrzejszÂą imprezkĂŞ w ÂŁodzi? :D
A merytorycznie - uczta!!!!
Rozmów Anita przeprowadzi³a tyle w Poradku, co wszystkich ³¹cznie w zesz³ym roku :lol:
Politolog, doktor, dr politolog, ekpert od wizerunku politycznego i tak w kó³ko :tanczy:
TW studio, telefoniczn¹ drog¹, za poœrednictwem tele³¹czy....... :tanczy:
Stó³ na uczcie suto zastawiony - mam nadziejê, ¿e to powrót na sta³e :rydzyk:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości