Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak to dobrze, że na stronie są publikowane video :tanczy:
Tu jak zwykle wychodzi moje szczęście, bo cały tydzień oglądałem ddtvn tak między 9:30 a 11, a wczoraj akurat nie mogłem :hyh: No ale na szczęście widziałem, choć w zmniejszonym formacie ;)
W sumie nie powiedziała nic nowego, chyba o tym też rozmawiała w tvn style :rozglada:
Ale trzeba przyznać, że dzielna babka- tak w ósmym miesiącu stać pół dnia na lajfach w sejmie i biegać za posłami biegać :roll: Nic dziwnego, że w końcu nie wytrzymała :nie: Poza tym chciałbym zobaczyć jak Magda kłóci się z wydawcami :lol2: Ciekawe o co, może o kolejność newsów w serwisie :szalony:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No oczywiście jak co weekend Magda Sakowska zaszczyca swoją obecnością Dzień na Żywo :D
Za nami już 3 serwisy, w których jak zwykle Magda wykazuje się wielką stanowczością i dociekliwością, jak chociażby podczas rozmowy z posłem Palikotem :D Z wielką determinacją chciała usłyszeć odpowiedzi na pytanie, czemu tak bardzo interesuje go zdrowie głowy państwa :uhh: Pokarciła go mówiąc, że ma odpowiadać na jej pytania- cała Magda :lol2:
Aż strach się bać :szalony:

A teraz dokumentacja w postaci capsow :arrow:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Sakosia miała dzisiaj aż bym powiedział za spokojny dzień :D Przez te przewlekłe transmisję kilka serwisów jej przepadło,pewnie nie była zadowolona :nie: Mniemam ,że to ambitna dziewczyna :D Dopiero o 17 obejrzałem skrócony serwis.Magda była przejęta tym wypadkiem w Wielkopolsce :uhh: Wypadkiem w cudzysłowiu :ech: Na zakończenie sympatyczne pożegnanie + delikatny niewymuszony uśmiech :aniol:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Odnośnie tego ''wypadku'' to widziałem pierwszy i jedyny dziś serwis, w którym poinformowano o tej sprawie. Była wyraźnie... zszokowana całą tą sytuacją. Na końcu nie było niestety dobrobytu w postaci uśmiechu :nie:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja wam powiem, że to wszystko to jakaś hucpa :ech:
Nie dość, że w niedziele DnŻ zaczyna się tak na prawde o 13, to jeszcze dziś cały dzień transmisja z UW :ech:
Wyszło na to, że cały dzień polowałem na Sakosie, a ona sprytnie unikała konfrontacji ze mną :(
W końcu się poddałem i o 16 poszedłem ochłonąć :lol2:

Jestem pewien, że Magda nie była zadowolona z takiego układu dnia :nie:
Wynudziła się z pewnością niemiłosiernie :roll:
Mam nadzieje, że czym prędzej sobie to odbije :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

arczi pisze: Jestem pewien, że Magda nie była zadowolona z takiego układu dnia :nie:
Wynudziła się z pewnością niemiłosiernie :roll: :
Zabawne jak wielu z Was orientuje sie co w danej sytuacji czuje dany prezenter! :lol2:
Wysylaja jakies Wam bioprady czy co? :hyh: Jesli tak, to ja tez tak chce! :lol2:
Ale powaznie mowiac to nie bierz tego arczi do siebie :stop: , bo wyobrazmy sobie ta sytuacje w odwrotny sposob: Madzia ma wiecej czasu na odetchniecie od stresu zwiazanego z wystepami na zywo, kto wie moze w miedzyczasie odciaga mleko do butelczki dla dziecka za kulisami, jakies ploteczki z kolezankami i kolegami z zespolu przy herbatce, a to na dymek wyskoczy jezeli pali, czyli taki tam troche luzniejszy dzien w pracy. :spiewa: Oczywiscie to wszystko to tylko hipoteza, bo co ja tam moge wiedziec, ale najprzypuszczalniej to pilnie siedzi przed komputerkiem i sledzi najnowsze doniesienia, robi notatki z konferencji czy tez jak dzis to mialo miejsce z debaty z Michnikiem, no i oczywsice zaglada do skrzynki kontakt, by nie przeoczyc najnowszych doniesien od widzow. Jeszcze poprawka makijazu i fryzurki, by nie dac sie zaskoczyc przed wejsciem na zywo. :D Magda nie wyglada na osobe, ktora sie nudzi, jest tez takie powiedzenie, ze czlowiek inteligentny nigdy sie nudzi, bo zawsze znajdzie sobie jakies ciekawe zajecie. :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:Zabawne jak wielu z Was orientuje sie co w danej sytuacji czuje dany prezenter!
Wysylaja jakies Wam bioprady czy co? Jesli tak, to ja tez tak chce!
Wystarczy być w dobrych stosunkach z daną osobą i już sie wie :lol2:
Poza tym ja potrafie czytać z twarzy Madzi- nawet jak jej nie widze :lol2:
Madzia ma wiecej czasu na odetchniecie od stresu zwiazanego z wystepami na zywo
Gdybys była w temacie Magdy bardziej zorientowana, wiedziałabyś, że Magda nie sresuje się występami na żywo- przynajmniej tak zapewniała w jednym z wywiadów prztoczonych tu zresztą niedawno przez maxxxa :D
kto wie moze w miedzyczasie odciaga mleko do butelczki dla dziecka za kulisami, jakies ploteczki z kolezankami i kolegami z zespolu przy herbatce
Znając temperament Madzi, śmiem twierdzić, że prędzej ten wolny czas wykorzystała na kłótnie z wydawcami :lol2:
Nic lepiej nie relaksuje jak postawienie do pionu niezdyscyplinowanej zgraji nierobów, którzy by tylko plotkowali :lol2:
a to na dymek wyskoczy jezeli pali, czyli taki tam troche luzniejszy dzien w pracy.
Nie wywołuj we mnie takich niepokoi :lol2:
Ze źródła, do kórego dotarłem jasno i wyraźnie wynika, że Magda peta w ustach nigdy nie miała :szalony:
najprzypuszczalniej to pilnie siedzi przed komputerkiem i sledzi najnowsze doniesienia, robi notatki z konferencji czy tez jak dzis to mialo miejsce z debaty z Michnikiem, no i oczywsice zaglada do skrzynki kontakt, by nie przeoczyc najnowszych doniesien od widzow.
Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości :nie:
Ale jestem przekonany, że Sako wolałaby relacjonować na gorąco na bieżąco na żywo co się dzieje :lol2:
Jeszcze poprawka makijazu i fryzurki, by nie dac sie zaskoczyc przed wejsciem na zywo.
Ja tam bym sobie chętnie spojrzał na Magdę roztrzepaną i jeszcze najlepiej ziewającą jak kolezanka Danka podczas konfy Endrju Leppera :lol2: 100% naturalności :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Teraz tak,kolej na Magde :lol2: No na obrotach non stop-weekend,nie weekend :brawa: Tak Ją obserwuje z doskoku,trafiłem na rozmowę z dziennikarzem 'GW',który opisał sprawę nazwijmy 'biskupią' :xx: Dociekliwe pytania,jakto Magda :aniol: Póżniej jeszcze gościła Tomasza Terlikowskiego.Czyli bardziej opanowała ten temat,bo kolega Kacper ' siedzi ' dziś częściej w tematyce wizyty w Usa szefów Rządu 8)

Kilka capsów,dla ożywienia nie takie standardowe jak zwykle :lol2: Artystyczne w miarę możliwości to pierwsze :devil:

Obrazek

"Myślimy to samo,staramy się nie mówić tego wprost" 8)

Obrazek

Sako w żywiole :D :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dlaczego ja tego nie oglądam?! Tym bardziej, że - jak widzę - dzisiejszy Dnż ma profil publicystyczny, czego ostatnio w tym paśmie niewiele :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Dlaczego ja tego nie oglądam?! Tym bardziej, że - jak widzę - dzisiejszy Dnż ma profil publicystyczny, czego ostatnio w tym paśmie niewiele
Nie mam pojęcia :spiewa: Ale teraz to już jeden temat bedzie :arrow: "Stany,Stany fajowa jazda.." 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nie mam pojęcia Ale teraz to już jeden temat bedzie "Stany,Stany hajowa jazda.."
Czyli co ciekawsze mnie ominęło. Teraz już tylko będą pewnie same łączenia :(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Boska Sakowska kolejny dzień na straży Dnia na żywo. :lol2: Na razie ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo serwis oglądam jedynie kilka minut. Który to już będzie dzień z rzędu - 4 czy 5? :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Piąty :lol2: Chyba Jej nie było w zeszły czwartek i wtorek 8) Prehistoria :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ach niech się produkuje :lol2: Jak to miło jest obejrzeć profesjonalnie przygotowany serwis :lol2:
Tak, dziś to już dzień piąty w akcji, więc sądzę, że już jutro Magdzy nie zobaczymy :nie: Chyba, że zarząda dodatkowego dnia pracy za praktycznie wolną niedziele :lol2:
Ale być może dopiero w weekend się pojawi :rozglada: Ale nie ma co się martwić, w weekend będzie więcej gości :jupi:
Bo dziś co prawda widziałem tylko trzy serwisy i to w kawałkach, ale na żadną rozmowę nie trafiłem :nie:
Chyba Sako dziś nie ma powodów do nudy :lol2: No chyba, że ktoś się wtryni jej z konferencją :/
Dziś elegancki marynar i różowa koszulka :tanczy: Ponoć jeszcze dziś była też biała- czyżby Madzia lubiła się przebierać :rozglada: :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dziś Boska Sakowska podnosi jakość Dnia na Żywo :lol2: Jakże wspaniale pobierać od niej informacje :jupi:
Niestety miałem okazje widzieć tylko serwis o 12, w którym nie gościła gości :nie:
Ale dzień jest jeszcze długi, mam nadzieje, że kogoś złapie w swoje sidła :D

Poza tym jestem zdegustowany, iż muszę pisać drugi post pod rząd :spiewa:
Już sie nikt nie zainteresuje losem eleganckiej Magdaleny :lol2: :>
Dodam jeszcze, że dziś jest przyodziana w czerwoną marynarke :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 22 gości