Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

nika pisze:Nareszcie mog³am podziwiaÌ ze spokojem co "wyczynia" Agata, kurde, ale jej pe³no - to jest chyba jakies zadoœÌuczynienie dla nas po tych wszystkich jej absencjach. I dziêkujmy politykom, ¿e nie maj¹ powodów do wszczynania konferencji lub podejmowania jakis bli¿ej nieokreœlonych dzia³aù, które potem absorbuj¹ ca³y czas antenowy.
DziĂŞkowaĂŚ Bogu za to :D ZwÂłaszcza za wakacje w parlamencie :devil:
A powyÂższy wywiad widziaÂłam i jestem pod wielkim wraÂżeniem, Agatka sie wyrobiÂła i to mocno 8)
To nie jest kwestia ,,wyrobienia siê'' tylko my po prostu mieliœmy ..... mamy pierwsz¹ szansê, mo¿liwoœÌ obserwowania Agaty w akcji :tanczy:
A rozmowa zasÂługuje na sÂłowa uznania :brawa:
..Blakcu to mo¿e ty w ci¹¿y jesteœ?
:lol: Black baaaardzo by chciaÂł, ale sam zobacz, to na razie nie jest to moÂżliwe – Agata taka zapracowana :lol2: , koncentruje siĂŞ na rozwijaniu swoich umiejĂŞtnoÂści dziennikarskich raczej :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

I znowu nastĂŞpne wejÂście. :D
I znowu Agata. :D
I znowu peÂłen profesjonalizm. :D
I znowu ubrana po samÂą szyje. :evil:
Ale dzisiaj, chyba po raz pierwszy w Âżyciu to co mĂłwi Anna Jot. wprawia mnie w dobry humor.
"Czekamy na nastepne relacje"
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..te sÂłowa to melodia dla moich uszu :lol2:

..ale sÂłoĂące jÂą razi :(

Obrazek

Obrazek
Funckyrella pisze:
..Blakcu to mo¿e ty w ci¹¿y jesteœ?
:lol: Black baaaardzo by chciaÂł, ale sam zobacz, to na razie nie jest to moÂżliwe – Agata taka zapracowana :lol2: , koncentruje siĂŞ na rozwijaniu swoich umiejĂŞtnoÂści dziennikarskich raczej :devil:
..bardzo zabawne :devil:
..niech zostanie tak jak jest lepiej :lol2:

..teraz niestety krĂłtko bo niespeÂłna dwie minuty relacji :/
..ja na miejscu Agaty gdyby dawano mi dwie minuty na relacjê gada³bym dwie i pó³ :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

yes,yes,yes!ale sjurpriz nam zrobiÂł TVN24 :tanczy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak nie salmonella to ¿ó³taczka,eee tam wa¿ne ¿e JEST! :jupi:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Udam, Âże nie widziaÂłem, Âże niektĂłrych rzeczy nie czytaÂłem na forum :evil:
ÂŚwiĂŞto narodowe :jupi:
Agata piÂąty dzieĂą – dopisujemy do litanii ÂŚRODÊ :jupi: tamte dni to byÂła tylko rozgrzewka :] Prawdziwe show mamy dziÂś :tanczy:
Jednak¿e przy obiadku, po ciê¿kim dniu w pracy, wola³bym o przyjemniejszych rzeczach s³uchaÌ od Agaty ni¿ o zwiêkszaj¹cej siê liczbie zaka¿onych ¿ó³taczk¹ :neutral: No, ale trudno - skoro ona woli takie tematy ;)
WykrakaÂłem, wykrakaÂłem AgatĂŞ na dziÂś :jupi: :jupi: JuÂż miaÂłem rano obawy, Âże moÂże jednak poÂślÂą kogoÂś innego, Âże moÂże Agata na razie przewidziana jest do lÂżejszych tematĂłw, w koĂącu znamy z Âżycia pomysÂły stacji, ktĂłre nie wpasowujÂą siĂŞ w nasze gusta ;)
Ale po wczoraj, po wczorajszych sÂłowach Agaty, nadzieja byÂła wielka, nadzieja na wÂłaÂśnie taki, jakiego byliÂśmy Âświadkami, przebieg dzisiejszego dyÂżuru Agaty. StÂąd prawie ca³¹ noc ÂśniÂły mi siĂŞ relacje i rozmowy, ktĂłre przeprowadzaÂła Agata – po raz pierwszy w Âżyciu coÂś mi siĂŞ wyÂśniÂło :lol2:
CieszĂŞ siĂŞ jednak, Âże DnÂŻ nie mogÂłem jednak na Âżywo przeÂżywaĂŚ, bo chyba nie wytrzymaÂłbym tego napiĂŞcia :szalony: A tak, wrĂłciÂłem peÂłen nadziei do domciu, Funcky uspokoiÂła mĂłwiÂąc, Âże byÂło Âświetnie i ze spokojem obejrzaÂłem, co mnie w ciÂągu dnia ominĂŞÂło :D
A ominĂŞÂło sporo :lol2:
OkazaÂło siĂŞ, Âże pod drobnÂą posturÂą, ÂładnÂą buziÂą czarujÂącej kobiety (choĂŚ z tym odkrytym czoÂłem wyglÂąda jak dziewczynka :P ) kryje siĂŞ maszyna do zadaĂą specjalnych :o ZabrzmiaÂło twardo, ale nic innego mi do gÂłowy nie przychodzi, kiedy uÂświadamiam sobie, Âże Agacie udaÂło siĂŞ zimnÂą krew przez caÂły dzieĂą zachowaĂŚ :D
Z drugiej strony paradox. Najbardziej wzruszyÂło mnie to przejĂŞcie, z jakim Agata opowiadaÂła o sprawie – musi byĂŚ strasznie wraÂżliwÂą osobÂą :)
W rozmowie z Krzysztofem Hurkaczem z MCD zaprezentowaÂła siĂŞ najlepszej i kaÂżdej strony. I tak przy okazji ;) KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, patrzÂąc na capsy, Âże Agata malutka jest - a nie jest :(

obieÂżyÂświat przywoÂłaÂł fragment kwestionariusza Agaty, a ja przywoÂłam fragment wypowiedzi z wywiadu z AgatÂą: Sama mogĂŞ mieĂŚ tylko nadziejĂŞ, Âże to nie efekt „ÂświeÂżoÂści” i Âże z czasem bĂŞdĂŞ mogÂła wszystkim udowodniĂŚ, Âże warto byÂło poÂświĂŞciĂŚ mi chwilĂŞ uwagi.
Warto, warto poÂświĂŞciĂŚ nawet wiĂŞcej niÂż chwilĂŞ uwagi :brawa:

WraÂżenia spisane na gorÂąco ... bardzo gorÂąco :lol2:

No to jeszcze chyba tylko raport zostaÂł :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

yes,yes,yes!ale sjurpriz nam zrobiÂł TVN24
Jaka niespodzianka, przecieÂż Agata juÂż wczoraj nam powiedziaÂła, Âże bĂŞdzie nas informowaĂŚ :lol2:
..teraz niestety krĂłtko bo niespeÂłna dwie minuty relacji
..ja na miejscu Agaty gdyby dawano mi dwie minuty na relacjê gada³bym dwie i pó³ :lol2:
Ale za to w serwisie o piêtnastej, kiedy to mówi³a o optymistycznych informacjach, mianowicie o tym, ¿e grupce osób z okolic Konina uda³o siê unikn¹Ì zaka¿enia, z³apa³a takiego speeda jak jej redakcyjna kole¿anka :lol2:
Szkoda..... a moÂże to i lepiej, Âże z Âżadnym z zakaÂżonych nie rozmawiaÂła :rozglada:
CieszĂŞ siĂŞ jednak, Âże DnÂŻ nie mogÂłem jednak na Âżywo przeÂżywaĂŚ, bo chyba nie wytrzymaÂłbym tego napiĂŞcia :szalony:
Oj, nie przeÂżyÂłbyÂś :buzi: Jestem tego bardziej niÂż pewna :devil:
obieÂżyÂświat przywoÂłaÂł fragment kwestionariusza Agaty, a ja przywoÂłam fragment wypowiedzi z wywiadu z AgatÂą: Sama mogĂŞ mieĂŚ tylko nadziejĂŞ, Âże to nie efekt „ÂświeÂżoÂści” i Âże z czasem bĂŞdĂŞ mogÂła wszystkim udowodniĂŚ, Âże warto byÂło poÂświĂŞciĂŚ mi chwilĂŞ uwagi.
Warto, warto poÂświĂŞciĂŚ nawet wiĂŞcej niÂż chwilĂŞ uwagi :brawo:
Tak, to prawda :] Dzisiaj byÂł ,,jej dzieĂą'' i bardzo mocno postaraÂła siĂŞ o dowody ÂświadczÂące o tym, Âże jest wÂłaÂściwÂą osobÂą na wÂłaÂściwym miejscu :]
Jestem z niej taka dumna 8)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..na mnie najwiĂŞksze wraÂżenie uczyniÂła rozmowa w poÂłudnie - pierwsza klasa :tanczy: Agatka tak ostro maglowaÂła tego pana niejako zmuszajÂąc go do zÂłoÂżenia publicznej deklaracji pomoÂżenia zakaÂżonym :)
No to jeszcze chyba tylko raport zostaÂł
..i juÂż po.. relacji..
..i jak to w raportach bywa byÂło to podsumowanie :]
..Agata podsumowywaÂła wszystko to co udaÂło jej w ciÂągu dnia ustaliĂŚ ..nie muszĂŞ dodawaĂŚ Âże zrobiÂła to bardzo umiejĂŞtnie :)

..capsĂłw nie zrobiÂłem bo siĂŞ zaciĂŞÂły :/

..ale za to w TIF wynalaz³em z Poranka :) ..czyli wróÌmy do pocz¹tku dnia :)

:arrow: Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, patrzÂąc na capsy, Âże Agata malutka jest - a nie jest :(
..Blacku a czemu ciĂŞ to smuci :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..na mnie najwiĂŞksze wraÂżenie uczyniÂła rozmowa w poÂłudnie - pierwsza klasa :tanczy: Agatka tak ostro maglowaÂła tego pana niejako zmuszajÂąc go do zÂłoÂżenia publicznej deklaracji pomoÂżenia zakaÂżonym :)
:o ZmusiÂła :> OdwoÂłaj to, bo jeszcze znajdzie siĂŞ ktoÂś, kto o nieobiektywizm AgatĂŞ posÂądzi! Ona raczej umiejĂŞtnie zobligowaÂła do zÂłoÂżenia takiej deklaracji :)
..i juÂż po.. relacji..
..i jak to w raportach bywa byÂło to podsumowanie :]
Widzia³em relacjê na ¿ywo i znowu uda³o mi siê j¹ szczêœliwie prze¿yÌ :lol2: Wspania³e podsumowanie tematu z uwzglêdnieniem ró¿nych aspektów sprawy w wykonaniu Agaty :D
..ale za to w TIF wynalaz³em z Poranka :) ..czyli wróÌmy do pocz¹tku dnia :)
JuÂż po tej relacji sÂłychaĂŚ byÂło, Âże Agatka ma ochotĂŞ sobie pogadaĂŚ :D
KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, patrzÂąc na capsy, Âże Agata malutka jest - a nie jest :(
..Blacku a czemu ciĂŞ to smuci :>
Aaa ..., tak jakoÂś mi smutno z tego powodu :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Widzê, ¿e czujnoœÌ wszystkich fanów Agaty posz³a spaÌ razem z zakoùczeniem jej relacji w Raporcie popo³udniowym :/

WÂłaÂśnie dowiedziaÂłam siĂŞ o sensacyjnym fakcie :shock: :shock: :shock:

Podobno wczoraj w okolicach godziny 22:50 Agata nadawaÂła live'a z poznaĂąskiego lotniska ÂŁawica? :shock:
Jak domyÂślam siĂŞ chodziÂło o to feralne lÂądowanie tureckiego samolotu :>
Ale jak to do jasnej cholery mo¿liwe, ¿e Agata ca³y dzieù sta³a w Ostrowie pod Stacj¹ dializ i jeszcze wieczorem, póŸnym wieczorem œci¹gnêli j¹ na lotnisko :shock:

Dzisiaj to juÂż w ogĂłle mam mĂŞtlik w gÂłowie, bo na tymÂże lotnisku znajduje siĂŞ Tomasz Kanik :shock:

moÂże ktoÂś, kto widziaÂł co siĂŞ dziaÂło wczoraj wieczorem opisze to nam tutaj? :D Bo ja nie mam w zwyczaju oglÂądaĂŚ o tej porze telewizji :/ A okazuje siĂŞ, Âże TVN24 powinniÂśmy 24h na dobĂŞ oglÂądaĂŚ :uhh:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Widzê, ¿e czujnoœÌ wszystkich fanów Agaty posz³a spaÌ razem z zakoùczeniem jej relacji w Raporcie popo³udniowym :/

WÂłaÂśnie dowiedziaÂłam siĂŞ o sensacyjnym fakcie :shock: :shock: :shock:

Podobno wczoraj w okolicach godziny 22:50 Agata nadawaÂła live'a z poznaĂąskiego lotniska ÂŁawica? :shock:
..Funcky co ty opowiadasz?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..jak to?!!!! :shock: ..to niemoÂżliwe!!!!!!!! :>


]
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mo¿liwe, mo¿liwe, ale to ju¿ raczej przesz³oœÌ, której niestety nie byliœmy naocznymi œwiadkami :/

A dzisiaj Agata w Powidzu :shock:
Na razie byÂło kilka relacji audio :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Mo¿liwe, mo¿liwe, ale to ju¿ raczej przesz³oœÌ, której niestety nie byliœmy naocznymi œwiadkami :/

A dzisiaj Agata w Powidzu :shock:
Na razie byÂło kilka relacji audio :D
..na lotnisku wczoraj byÂła faktycznie :shock:

Obrazek

..i dzis faktycznie 6. dzieĂą z kolei dyÂżur

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja w to co widzĂŞ i sÂłyszĂŞ nie wierzĂŞ :lol:

WÂłaÂśnie Agata rozmawiaÂła z jakimÂś wojskowym :tanczy: Czyli byÂło tak jak obiecywaÂła, postaraÂła siĂŞ o rozmowĂŞ ze specjalistÂą :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ma dziewczyna krzepĂŞ :lol2:
..pracuje jak na intensywnym dyÂżurze a po zmĂŞczeniu ani Âśladu :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..wreszcie AgatkĂŞ nam dowartoÂściowali :tanczy:
..byle gdzie juÂż jej nie posyÂłajÂą :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

By³a Agata wczoraj póŸn¹ por¹ - to ju¿ pewne :]
To straszne uczucie wiedzieÌ, ¿e Agatka tak ciê¿ko dla widzów pracowa³a, a ja nie mog³em w tym uczestniczyÌ :( Agata pracowa³a i to bardzo intensywnie od rych³ego œwitu do póŸnej nocy :shock: To by³ chyba najd³u¿szy dy¿ur reporterski w tej stacji :roll:
Nic dziwnego, Âże dziÂś Kanik w Posen, skoro AgatkĂŞ znĂłw w inny ciekawy rejon posÂłali, czyli do Powidza, na imprezĂŞ wielkiej rangi 8) Wczoraj w nocy miaÂła rozgrzewkĂŞ przed dniem dzisiejszym - temat lotniczy spadÂł jej z nieba ;) Hmmm ... :mhm: pewnie nawet po powrocie z Ostrowa po pracy do domu nie zajrzaÂła, tylko od razu na lotniska jÂą posÂłali - napiĂŞty terminarz i Âżycie w sÂłuÂżbie narodowi 8)
Najbardziej podobaÂło mi siĂŞ jak rano Agata prĂłbowaÂła przekrzyczeĂŚ lecÂący nad niÂą samolot :lol: UdaÂło jej siĂŞ :lol2:
A z jak¹ pasj¹ opowiada³a o naszpikowanym elektronik¹ wyposa¿eniu samolotu :) Mnie najbardziej jednak ciekawi, czy Agata jak¹œ pami¹tkê z pok³adu samolotu sobie do domu zabra³a :devil:
Taka szkoda, Âże tak maÂło relacji :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości