Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czyzby Anita rozjaœni³a sobie w³osy? :shock: Jak ja dawno jej nie widzia³am. Dzisiaj pokazali w TVN24 reklamê Damy Pik. Wci¹¿ czekam na Condi. :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tak, tak, tak - wszyscy czekamy na Condi :lol: Anita pewnie najbardziej ;)
A wrzesieĂą Anita miaÂła pracowity nie tylko zawodowo, ale i towarzysko
:o Anita wraca na salony :D Dawno juÂż Âżadnych vipowskich fotek tutaj nie byÂło :D
ciekawe czy na tÂą imprezĂŞ przybyÂła jako krĂłlewna bez swojego ksiĂŞcia :mhm:
MyÂślĂŞ, Âże w koĂącu udaÂła siĂŞ na poszukiwania :lol2:
Czyzby Anita rozjaÂśniÂła sobie wÂłosy?
:> Wprost przecwnie. Teraz ma prawie kruczo-czarne ;)
nowy avatar Black

:o Black........ :hmm:
proponujê przenieœÌ serduszka ze starszego avatara na ten aktualny
MyÂślĂŞ, Âże to byÂłaby profanacja :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Z tÂą Condi to niegÂłupi pomysÂł bo wyczytaÂłam, Âże ona udziela siĂŞ "towarzysko" w telewizji. Dziennikarze wysÂłuchali mini recitalu na pianinie w apartamencie pani Sekretarz i przyglÂądali siĂŞ jej ĂŚwiczeniom na sali gimnastycznej. Skoro dla nich znalazÂła czas to dla Anity jako przedstawicielki wiernego jak pies sojusznika chyba teÂż by mogÂła wygospodarowaĂŚ tĂŞ marnÂą godzinĂŞ? :evil: Jakby siĂŞ trafiÂł taki specjalny odcinek to gwarantujĂŞ, Âże rzuciÂłabym wszystko i zasiadÂła przed telewizorem.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

marn¹ godzine? :> :P ta marna godzina to by³by damopikowy hit!a czy wiecie jaki odcinek DP mia³ najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ?Steinbach? :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A ja niczym wiatr wpadam na krótko, ¿eby w telegraficznym skrócie, flashowym chcia³oby siê napisaÌ :lol: obwieœciÌ, i¿ w najnowszym Newsweeku jest bardzo interesuj¹cy wywiad z Przemys³awem Gosiewskim, który przeprowadzili oczywiœcie Anita wespó³ ze swoim kompanem Stop Anita we wczorajszym flashu by³a oczywiœcie szumacherowo szybka Stop Dziœ ma byÌ znowu Stop pozdrawiam Was wszystkich stop :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Czyta³am ten wywiad w Newsweeku z Gosiewskim- masz racjê Black wywiad ca³kiem interesuj¹cy. Tylko mnie nadal intryguje, które pytania w ka¿dym wywiadzie zadaje Anita, a które jej wspó³towarzysz...
P.S. Warto co nieco dodaÌ o zdjêciu do³¹czonym do wywiadu z Gosiewskim, na którym to Anita bacznym wzrokiem obserwuje z dystansu Edgara :lol:

[ Dodano: Wto PaÂź 10, 2006 9:05 pm ]
Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

nika pisze:Czyta³am ten wywiad w Newsweeku z Gosiewskim- masz racjê Black wywiad ca³kiem interesuj¹cy. Tylko mnie nadal intryguje, które pytania w ka¿dym wywiadzie zadaje Anita, a które jej wspó³towarzysz...
Tak sobie myÂślĂŞ, Âże moÂże zrezygnowali z tego podziaÂłu, bo sÂą jednomyÂślni :lol:
A wywiad faktycznie interesujÂący - jak zawsze ;)
P.S. Warto co nieco dodaÌ o zdjêciu do³¹czonym do wywiadu z Gosiewskim, na którym to Anita bacznym wzrokiem obserwuje z dystansu Edgara :lol:
MoÂże to gÂłupie, co teraz napiszĂŞ, ale Gosiewski, kiedy jeszcze miaÂł wÂłosy ( :lol: ) wydawaÂł mi siĂŞ podobny do Eryka :lol:
No a poza tym, Anita gustuje w niÂższych od siebie facetach :lol:

Przepraszam Anitko - ja tylko ÂżartujĂŞ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże to gÂłupie, co teraz napiszĂŞ, ale Gosiewski, kiedy jeszcze miaÂł wÂłosy ( ) wydawaÂł mi siĂŞ podobny do Eryka
Funcky :> Ja nie chcĂŞ nic sugerowaĂŚ, ale to bardzo gÂłupie :lol: :lol:

Czekam na jutrzejszy Poradek i ani mi siĂŞ Âśni PoradĂŞ z rana zobaczyĂŚ :nie:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jakiego Eryka? :hmm:

sobie czytn¹³em newsweeka.Anita skupiona tak niedyskretnie vis-a-vis Edgara.
A na okÂładce newsweeka:grupa 3majÂąca wÂładzĂŞ ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:jakiego Eryka? :hmm:

;)
Eryk to chyba narzeczony albo ex narzeczony Anity, zresztÂą Black dokÂładnie Ci powie .. :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Raczej exnarzeczony ;) Nic nam niewiadomo o ewentualnym come back'u ;)

Ale ja nie o tym chciaÂłem ... ;)

He, he - Anita byÂła w Poradku :tanczy: Nawet nie chcĂŞ myÂśleĂŚ co by byÂło, gdyby ktoÂś inny siĂŞ dziÂś pojawiÂł ;)
Tak po krótce, có¿ mo¿na napisaÌ ... Anita ¿ywsza by³a w pierwszych dwóch godzinach poradka :D Przegl¹dy prasy miêdzy 6 a 7. godzin¹ czyta³a prawie œpiewaj¹c :lol: Mia³a te¿ goœcia w studio chwilkê po 7. - politologa Wawrzyùca Konarskiego - ale¿ mieli nastoje wyborne :lol2: PóŸniej moim zdaniem sta³a siê lekko senna, ale rozmowê z Komorowskim bardzo trzeŸw¹ ( :lol2: ) przeprowadzi³a :D No i oczywiœcie do znudzenia ³¹czenia z sejmem, w którym nie mia³o byÌ tak gor¹co, jak gor¹co sta³o siê pod koniec Poradka :D
PrzeglÂądu prasy z Kajdanem nie skomentujĂŞ, bo nie chcĂŞ sobie psuĂŚ nastroju :nie:

Acha, jeszcze bardzo podobaÂła mi rozmowa telefoniczna Anity z michaÂłem Karnowskim :)
I oddanie gÂłosu Dance kondratowicz :)
MiÂłego dnia :) MuszĂŞ lecieĂŚ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:

Acha, jeszcze bardzo podobaÂła mi rozmowa telefoniczna Anity z michaÂłem Karnowskim :)
I oddanie gÂłosu Dance kondratowicz :)
MiÂłego dnia :) MuszĂŞ lecieĂŚ :lol2:
Za³apa³am siê w³aœnie na to ³¹czenie z Karnowskim ("Michale powiedz nam.." :D ) i potem z Danusi¹ Kondratowicz. Mia³am wra¿enie, ¿e dzisiaj (a mo¿e to tak jest zawsze?) Anita by³a dosyÌ blisko kadrowana, jak by siê podesz³o do pud³a tv to mozna by nawet pokusic siê o stwierdzenie, ¿e Anita jest w skali 1:1- oczywiœcie niestety tylko jej g³owa :D aha dodam, ¿e mój tv ma 21 cali.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Eryk,Eryk nie bĂŞdzie come backu,bo przecieÂż nie wchodzi siĂŞ 2gi raz do tej samej rzeki :devil: Eryk jest najsÂłabszym ogniwem :devil: :devil:

Po relacji Blacka mogĂŞ tylko ÂżaÂłowaĂŚ,Âże poradka nie oglÂądaÂłem. :( To dlatego dziÂś uhahana Redo w FP,a ja bijĂŞ siĂŞ z myÂślami:to miaÂła byĂŚ Anita!! :evil: maÂło coÂś ostatnio Anity w moim Âżyciu,za maÂło....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze: maÂło coÂś ostatnio Anity w moim Âżyciu,za maÂło....
Za to w Âżyciu Blacka sporo :devil: chociaÂż nie aÂż tak sporo jakby to on sobie tego mĂłgÂł zyczyĂŚ!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

aveo pisze:Eryk,Eryk nie bĂŞdzie come backu,bo przecieÂż nie wchodzi siĂŞ 2gi raz do tej samej rzeki :devil: Eryk jest najsÂłabszym ogniwem :devil: :devil:
Dzisiaj nawet sobie Eryka do studia zaprosiÂła :neutral: Tak, tak Eryka ....... ale nie MeÂłgwĂŞ :lol: JakiegoÂś innego, specjalistĂŞ od Âżycia publicznego, czy cuÂś koÂło tego :mhm:
Anita oczywiœcie trzyma³a rêkê na pulsie, nie pozwoli³a by coœ zakó³ci³o rytm Poradka i wszystko sz³o jak w zegarku :]
bo przecieÂż nie wchodzi siĂŞ 2gi raz do tej samej rzeki
A nie prawda, dzisiaj nam uœwiadamia³a, ¿e mimo i¿ tak mówi siê, to rzeczywistoœÌ czêsto okazjue siê byÌ zupe³nie odmienn¹ :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości