Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

A tak sobie pomyślałem,że Joasia powinna dostać Telekamere za cudo roku :lol2: Ale od 1980 roku włącznie :szalony:
Bywają dni, że nie ma nikogo, a jak już się zbieramy to wszyscy (ja, adam, maxxx, arczi - kolejność przypadkowa)
Dzisiaj jest taki owocny dzień-nawet za bardzo ( :xx: )
A jest się odnośnie czego naradzać
I tak ta nauka idzie w diabli-nie wytrzymuje starcia z osoba Joanny :aniol:
Tylko aż strach pomyśleć jak krwawa musi być ta walka
Jakas coridda,ale my chyba te nieszczesne byki a Joasia Torreadorka-wyobrażacie sobie Ją z taką czerwona płachta :tanczy:
Ale Ona by nie wbiła tych szpikulców w Nas :nie: ;( Najwyzej długopisik :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Może miłosierna to i jest, ale też pamiętliwa
Tyle tu miała do zapamiętywania, że mam nadzieje, że choć paru postów nie pamięta :lol2:
Co by się nie zadręczała byle słówkami :D
Mówcie, co chcecie, ale ja się boję
Zemsta może być słodka i na pewno w Nas uderzy
Czyli np. koniec z kucykami, albo skrócenie włosów :shock:
Mam nadzieje, że nie będzie takiej zemsty :rydzyk:
maxxx pisze:Jest nas tu czworo i juz takie kotłowisko ,że wątki pomyliłem Tylko ta złota rybka taka widoczna się pluska
Trzeba mieć podzielną uwage :racja:
Dobrze, że Joasia taka tu widoczna- jak latarnia morska :lol2:
kamilo pisze:Bywają dni, że nie ma nikogo, a jak już się zbieramy to wszyscy (ja, adam, maxxx, arczi - kolejność przypadkowa)

No mam nadzieje, że przypadkowa :grozi: :lol2:
Dziś wątek na pewno nie jest opustoszały :nie:
No ale Joasia taka piękna, że nie można było :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Tyle tu miała do zapamiętywania, że mam nadzieje, że choć paru postów nie pamięta
Co by się nie zadręczała byle słówkami
Pamiętaj,że Joasi umysł jest nieograniczony :szalony: Ale brak czasu moze spowodować,że o tak oo z 3 linijki w tym watku opuściła :lol2:
Czyli np. koniec z kucykami, albo skrócenie włosów
Mam nadzieje, że nie będzie takiej zemsty
Joasia tego nie zrobi prawda :rydzyk: Bo to jest rownoznaczne z wbiciem noża w serce 8)
Trzeba mieć podzielną uwage
Dobrze, że Joasia taka tu widoczna- jak latarnia morska
Joasia jest zawsze widoczna-nie potrzebuje odblasków :tanczy:
Dziś wątek na pewno nie jest opustoszały
No ale Joasia taka piękna, że nie można było
Jeszcze-mam nadzieję-na zakończenie dnia capsy epsztajnka bedą :P To bedzie uczta Królewska-ale z Joasią zawsze tak jest :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Pamiętaj,że Joasi umysł jest nieograniczony Ale brak czasu moze spowodować,że o tak oo z 3 linijki w tym watku opuściła

Och, mam nadzieje, że akurat w tych nieszczęsnych opuszczonych linijkach nie znajdowała się treść jakże ważnych pochwał Joasi :rydzyk: Joaky to było, gdyby nie przeczytała, jaka to jest wspaniała :hyh:
Joasia tego nie zrobi prawda Bo to jest rownoznaczne z wbiciem noża w serce
Jestem pewnien, że nie zrobi, gdyż na tym ucierpiał by jej wygląd :lol2:
Tu nie patrzy, czy nam by się to podobało czy nie :roll:
Jeszcze-mam nadzieję-na zakończenie dnia capsy epsztajnka bedą To bedzie uczta Królewska-ale z Joasią zawsze tak jest
Tak, takie wykwintne danie na kociec/ początek dnia :lol2:
Joasie zawsze watro popodziwiać na zdjęciach :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

adam pisze:Joasia nigdy nie spełniła żadnego mojego życzenia więc ani na złotą rybkę ani na dobrą wróżkę się nie nadaje :ech:
Stary-dobry adam! :D Ledwo sie pojawil juz marudzi! :lol2:
adam pisze:
maxxx pisze: Adam a powiedz mi czy ogladasz Joasie czasem w tym 'PzP' Bo wiem,że nie jestes delikatnie mowiac entuzjastą tego programu
do 17-tej czasami do 18-tej pracuję więc nie mam okazji
Najwyzej bedziesz improwizowal. :spiewa:
Ale czy to oznacza, ze DnZ tez nie ogladasz? :mhm: To na watku u pewnego pana nie moge chyba na ciebie liczyc, za to mam nadzieje, ze przed wyjsciem do pracki zalapujesz sie na Poranki to jakby co, wiesz gdzie wpasc jeszcze jezeli chodzi o forum :D
arczi pisze:Ciężko w takiej sytuacji (...) byc dokuczaczem Joasi
Mozesz odetchnac z ulga arczi! :D
kamilo pisze:Bywają dni, że nie ma nikogo, a jak już się zbieramy to wszyscy (ja, adam, maxxx, arczi - kolejność przypadkowa)
Ekhm.., ale chyba mi tu kogos brakuje w tej wyliczance. :mhm: Yyyyyyyyy ...arnoldinio ? :spiewa:
epsztajnek pisze:Jakże mógłbym was zawieść , koledzy...

Odchodzi w kąt kolejny dzień
zabiera z sobą ciężkie myśli, zaś
do pewnej Asi leci myśl
tej najpiękniejszej z wszystkich Aś
Już po północy grubo jest
rozsądni ludzie od dawna śpią
a ja znów "bliżej ludzkich spraw"
wciąż pragnę cieszyć oczy nią
Brawa dla epsztajnka :brawa: To teraz kolej na kogos by skomponowal podklad muzyczny, no i jeszcze trzeba zrobic casting na wykonawce utworu! :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jeszcze-mam nadzieję-na zakończenie dnia capsy epsztajnka bedą :P To bedzie uczta Królewska-ale z Joasią zawsze tak jest :D
Jakże mógłbym was zawieść , koledzy...

Odchodzi w kąt kolejny dzień
zabiera z sobą ciężkie myśli, zaś
do pewnej Asi leci myśl
tej najpiękniejszej z wszystkich Aś
Już po północy grubo jest
rozsądni ludzie od dawna śpią
a ja znów "bliżej ludzkich spraw"
wciąż pragnę cieszyć oczy nią

( to fragment nowej piosenki dla Asi... :lol: )
Niestety, szczęście nie może trwać wiecznie i dziś Joanna była "kamerowana" z dalszego już planu :(
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 lut 2008, 23:15 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Brawa dla epsztajnka :brawa: To teraz kolej na kogos by skomponowal podklad muzyczny, no i jeszcze trzeba zrobic casting na wykonawce utworu! :spiewa:
Dziękuję za uznanie... :red: Ale muszę ciebie zawieść ;) "Piosenka dla Asi" powstaje pod konkretną melodię - "Piosenkę dla Kasi" (Kathy's Song) Paula Simona . Wykonawca też już jest zaklepany , razem z podkładem muzycznym ( patrz - mój avatar ) :red: jest tylko problem techniczny , który obecnie rozgryzam - nagranie pliku mp3 .
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

Nika a wiedz że oglądam start wszystkich poranków i pewnego pana również jak szykuje się do pierwszego serwisu :P ale przed szóstą muszę wyjść a po całym dniu już nic nie pamiętam co się działo -ale to Kuźniar to ten o z rana jest bardziej rozkojarzony
DNŻ nie oglądam :ech:
Stary-dobry adam! :D Ledwo sie pojawil juz marudzi! :lol2:
Ale Joasia mnie takiego najbardziej kocha :lol2:
Nigdy nie umiałem pisać dla Joasi wierszy ani piosenek ;( więc dokuczanie mi pozostało :hahaha:
Jak wyzdrowieję to pewnie znowu zniknę więc musicie wspierać Joasię aby dała radę -To tylko do poniedziałku.

Jak Joasia już wie że wróciłem to zapomnijcie o pożegnalnych uśmiechach :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

Nika pisze:Ale czy to oznacza, ze DnZ tez nie ogladasz? To na watku u pewnego pana nie moge chyba na ciebie liczyc, za to mam nadzieje, ze przed wyjsciem do pracki zalapujesz sie na Poranki to jakby co, wiesz gdzie wpasc jeszcze jezeli chodzi o forum
Nika, widzę, że robisz pijar chłopakom u Joasi :lol2:
Nie wiem, czy byłaby z tego taka zadowolona :ech:
Mozesz odetchnac z ulga arczi!
Ee, jak dla mnie to adam może marudzić :lol2:
Przynajmniej nie jest tak, że wszyscy tylko chwalą Asię :hyh:
Yyyyyyyyy ...arnoldinio ?
:spiewa: :spiewa: :spiewa:
Brawa dla epsztajnka
Zgadza się :brawa:
Epsztajnek już nie pierwszy raz zachwyca nas swoją twórczością :tanczy:
Ciekawe, czy tak prywatnie w życiu, ktoś dla Joasi pisze wiersze ;(
adam pisze:Jak Joasia już wie że wróciłem to zapomnijcie o pożegnalnych uśmiechach
No to zobaczymy, czy masz aż tak wielki wpływ na Joasię :cicho:

Widzę, że w nowej wersji forum capsy od razu w dużej wersji, nie trzeba powiększać :tanczy:
I bardzo dobrze :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze: Ee, jak dla mnie to adam może marudzić :lol2:
Przynajmniej nie jest tak, że wszyscy tylko chwalą Asię :hyh:
Ale od pory powrotu nic jeszcze o Niej złego nie powiedział. W zasadzie to nie wiele o Niej powiedział :uhh:
Yyyyyyyyy ...arnoldinio ?
:mhm: :nie: :rozglada:
Brawa dla epsztajnka
Zgadza się :brawa:
Epsztajnek już nie pierwszy raz zachwyca nas swoją twórczością :tanczy:
Ja ciągle pamiętam przede wszystkim jedną pioseneczkę z zeszłorocznych wakacji - ''Joasia ach Joasia, wykąp się na golasia...'' :hahaha:
Ciekawe, czy tak prywatnie w życiu, ktoś dla Joasi pisze wiersze ;(
Nie wydaje mi się ;(
Joasia na pewno czyta wiersze :rydzyk:
adam pisze:Jak Joasia już wie że wróciłem to zapomnijcie o pożegnalnych uśmiechach
Jakoś się z tym pogodzimy.
A Ty Adam to wróciłeś na stałe? :rozglada:
Widzę, że w nowej wersji forum capsy od razu w dużej wersji, nie trzeba powiększać :tanczy:
I bardzo dobrze :tanczy:
Jest też jeden mały minusik - wolniej schodzi na dół :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Niestety, szczęście nie może trwać wiecznie i dziś Joanna była "kamerowana" z dalszego już planu
No niby tak :( ..ale jeśli tak jak na tych ujęciach wyglada brak szczęścia to ja chce być nieszczęśliwy :szalony:
"Piosenka dla Asi" powstaje pod konkretną melodię - "Piosenkę dla Kasi" (Kathy's Song) Paula Simona
Nie znałem tego utworu,ale już nadrobiłem zaległości :aniol: Stosunkowo melancholijny,ale tekst bardzo pasujący-przynajmniej tej pierwszej zwrotki zaprezentowanej :brawa: Moze zrobią z tego czołówkę 'PzP' :spiewa:
adam pisze:Nigdy nie umiałem pisać dla Joasi wierszy ani piosenek więc dokuczanie mi pozostało
Każdy okazuje uczucie Joasi na swój sposób :lol2: Jak by tak kazdy pisał wiersze to by to tez nie było dobre :nie:
Jak wyzdrowieję to pewnie znowu zniknę więc musicie wspierać Joasię aby dała radę -To tylko do poniedziałku.
Czyli,że Joasia musi z Tobą na pokładzie wytrzymać do poniedziałku :rozglada: Ale wiesz jak chcesz Jej podokuczać to musisz zostać dłuzej :grozi:
Jak Joasia już wie że wróciłem to zapomnijcie o pożegnalnych uśmiechach
Myślisz,ze dostała juz cynk :spiewa: No to faktycznie mozemy zapomniec o pewnych sprawach :lol2:
arczi pisze:Nika, widzę, że robisz pijar chłopakom u Joasi
Nie wiem, czy byłaby z tego taka zadowolona
No liczenia na łaskawość Joasi jest ryzykowne-ale bez ryzyka nie ma zabawy :spiewa:
Ee, jak dla mnie to adam może marudzić
Przynajmniej nie jest tak, że wszyscy tylko chwalą Asię
Ostatecznie ktoś tu musi do pionu doprowadzać :spiewa:
Zgadza się
Epsztajnek już nie pierwszy raz zachwyca nas swoją twórczością
Ciekawe, czy tak prywatnie w życiu, ktoś dla Joasi pisze wiersze
Pewnie nie ;(
Widzę, że w nowej wersji forum capsy od razu w dużej wersji, nie trzeba powiększać
No tak :jupi: Ktoś był na tyle miły,że sprawił iż oglądanie Joasi jest bardziej komfortowe :P
kamilo pisze:Ja ciągle pamiętam przede wszystkim jedną pioseneczkę z zeszłorocznych wakacji - ''Joasia ach Joasia, wykąp się na golasia...''
No to był taki freestylowy song :lol2: Muzyka lekka ,łatwa i przyjemna w sam raz na plaże :tanczy:
Nie wydaje mi się
Joasia na pewno czyta wiersze
Joasia romantyczną duszą :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Jakoś się z tym pogodzimy.
A Ty Adam to wróciłeś na stałe?
To pytanie musiało paść :spiewa:
Jest też jeden mały minusik - wolniej schodzi na dół
Niby wolniej-ale efekt jest nadzwyczajny :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Widzę, że w nowej wersji forum capsy od razu w dużej wersji, nie trzeba powiększać :tanczy:
I bardzo dobrze :tanczy:
Jest też jeden mały minusik - wolniej schodzi na dół :lol2:
No właśnie... sprawa wbrew pozorom nie jest błacha... dlatego pytam się was, jak wolicie, czy umieszczać "direct link" , czyli jak dotychczas, czy jednak zacząć wklejać miniaturki z linkiem do pełnowymiarowych obrazów ?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

No właśnie... sprawa wbrew pozorom nie jest błacha... dlatego pytam się was, jak wolicie, czy umieszczać "direct link" , czyli jak dotychczas, czy jednak zacząć wklejać miniaturki z linkiem do pełnowymiarowych obrazów ?
Hmmm ..mi się podoba tak jak jest,no może minusem jest to,że Joasi dwóch nie można skonfrontować bo są ogromniaste :lol2: Albo mógłbyś wkleić miniaturki na próbę-bysmy zobaczyli 'w praniu' jak to by było :rozglada:
Pewnie tak samo jak notki :spiewa: Niech się inni jeszcze wypowiedza-wkońcu capsy z Joasią rzecz niezmiernie ważna :szalony:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Czyli,że Joasia musi z Tobą na pokładzie wytrzymać do poniedziałku :rozglada: Ale wiesz jak chcesz Jej podokuczać to musisz zostać dłuzej :grozi:
Bo później całe odkręcanie na Nas spadnie :grozi:
Myślisz,ze dostała juz cynk :spiewa:
Już Joasia ma swoich informatorów :aniol:
Pewnie nie ;(
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że na pewno nie :nie:
To pytanie musiało paść :spiewa:
Odpowiedź na nie również :spiewa:
epsztajnek pisze:No właśnie... sprawa wbrew pozorom nie jest błacha... dlatego pytam się was, jak wolicie, czy umieszczać "direct link" , czyli jak dotychczas, czy jednak zacząć wklejać miniaturki z linkiem do pełnowymiarowych obrazów ?
Również podobnie jak maxxx jestem zdania byś wkleił na próbę miniaturki. Wtedy ostatecznie zdecydujemy. A tak poza tym to miło jest oglądać tak sporą Joasię. Widać, że przed Nią nie uciekniesz :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Ja ciągle pamiętam przede wszystkim jedną pioseneczkę z zeszłorocznych wakacji - ''Joasia ach Joasia, wykąp się na golasia...''
No tak, to był hit lata :lol2:
Widzę, że wyciąłeś ten kawałek, który mógł się Joasi najbardziej nie spodobać :rozglada:
Joasia na pewno czyta wiersze
Ciekawe, czy coś z nich rozumie :rozglada:
Przecież to cholerstwo jest tak napisane, że dojść o co tam chodzi to katastrofa :lol2:
maxxx pisze:Czyli,że Joasia musi z Tobą na pokładzie wytrzymać do poniedziałku Ale wiesz jak chcesz Jej podokuczać to musisz zostać dłuzej
Chorobowe się kończy w poniedziałek, to od razu najlepiej zniknąć :devil:
Dziwne, że adam nie ma czasu wpaść tak o wieczorej porze :rozglada:
No liczenia na łaskawość Joasi jest ryzykowne-ale bez ryzyka nie ma zabawy
Jak umiesz liczyć to licz na siebie :rozglada:
Z tą łaskawością to jest różnie :roll:

A jeśli chodzi o capsy to ja się dostosowuję do większości :rozglada:
Dla mnie Joasia może być i taka i taka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości