Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
epsztajnek pisze:Ech, człeku, szczęśliwy jesteś w swojej nieświadomości, skoro zadajesz takie pytanie.... :hyh:
A teraz sam sobie odpowiedz, czy kobieta o taaaaaakich oczach może być samotna ? :<
Oczy Anioła :aniol: Tak wyglądają oczy prawdziwego Anioła :aniol:
Jak by chcieć być bardziej skrupulatnym , to trzeba napisać , że to są oczy Anielicy :aniol: !! :lol2: !! Tylko ciekawe jak z tą "anielskością" jest w rzeczywistości :lol2: ?? Oczywiście nie chcę nic sugerować , ani na ten temat w żaden sposób spekulować , ani niczego podważać :lol2: !! Tak mnie tylko naszło -po prostu taka dziwna myśl :lol2: !! No a ja mam 100 myśli na minutę :devil: !! Nie zawsze i nie do końca poważne :devil: !!
Do strojów możemy zgłaszać praktycznie zawsze jakieś zastrzeżenia ;) Są w życiu kwestie niepodważalne :) Do spojrzenia zastrzeżeń nie zgłosimy, do oczu - NIGDY :nie: :] Nigdy i nikt nie zgłosi! :]
Nikt nie chce dopuszczać się obrazy majestatu :lol2: !! Nikt nie chce poza tym narażać się na śmieszność :lol2: !!
Alchemik pisze:Żebyś wiedział jak nas nasz "tymczasowy moderator" musztrował wczoraj, żeby wszystko poszło gładko i po jego myśli, to ciesz się Astenta, że możesz nadrabiać zaległości w takim spokoju, jaki miałeś i masz już po całej "akcji: przywracania do obiegu trzech stron wątku :lol2: :lol:
I co , i co :lol2: ?? Źle zrobiłem :lol2: ?? Zobaczcie jak miło wczoraj szła nam współpraca :lol2: !! A ja odkryłem w sobie umiejętności przywódcze :lol2: muszę koniecznie coś z tym zrobić i tego odkrycia nie zmarnować :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

king_kocur pisze:
not that kind pisze:Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Ufff... na początku myślałem, że coś "grubszego" przegapiliśmy :lol2:
Tzw. drobnizna :> Mogę Was następnym razem nie informować, jak się dowiem :devil:
:D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

not that kind pisze:Tzw. drobnizna :> Mogę Was następnym razem nie informować, jak się dowiem :devil:
notko :) Nie obrażaj się :* Chodziło mi o to, że myślałem na początku, że cały materiał przegapiliśmy :) Jeśli poczułaś się urażona, to Cię przepraszam :*
A ja jestem wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą informację o pracy Agaty :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
not that kind pisze:Tzw. drobnizna :> Mogę Was następnym razem nie informować, jak się dowiem :devil:
notko :) Nie obrażaj się :* Chodziło mi o to, że myślałem na początku, że cały materiał przegapiliśmy :) Jeśli poczułaś się urażona, to Cię przepraszam :*
A ja jestem wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą informację o pracy Agaty :)
Niech tak zostanie -dla nas liczy się najdrobniejszy szczegół z życia zawodowego Agatki :) !! :lol2: !! To , czego dokonała notka i jej informator należy wpisać w poczet jednych z większych dokonań :lol2: !! Tym bardziej , że rzecz była tak ukryta , że żaden z nas na nią nie trafił :lol2: !! Żaden z nas , którzy mienimy się najpilniejszymi fanami Agatki :lol2: !! :red:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

king_kocur pisze:
not that kind pisze:Tzw. drobnizna :> Mogę Was następnym razem nie informować, jak się dowiem :devil:
notko :) Nie obrażaj się :* Chodziło mi o to, że myślałem na początku, że cały materiał przegapiliśmy :) Jeśli poczułaś się urażona, to Cię przepraszam :*
A ja jestem wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą informację o pracy Agaty :)
niechcący rozpętałeś małą burzę :spiewa: niechcący obraziłeś naszą najpilniejszą informatorkę :spiewa:
informatorkę, której powinniśmy na kolanach dziękować :rydzyk:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

king_kocur pisze:notko :) Nie obrażaj się :* Chodziło mi o to, że myślałem na początku, że cały materiał przegapiliśmy :) Jeśli poczułaś się urażona, to Cię przepraszam :*
A ja jestem wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą informację o pracy Agaty :)
Już dobrze, dobrze :devil: Chciałam tylko uświadomić i nakierować co niektórych na tok myślenia sugerujący, że wcale do tak "drobnej" rzeczy nie dotarłam - ja, ani ten słynny informator :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Już dobrze, dobrze :devil: Chciałam tylko uświadomić i nakierować co niektórych na tok myślenia sugerujący, że wcale do tak "drobnej" rzeczy nie dotarłam - ja, ani ten słynny informator :lol2:
Skutecznieeeeeeeee -metoda uświadamiania bardzo skutecznaaaa :tanczy: !! :lol: Oczywiście nie chodzi mi o mnie , bo ja doceniam każdy gest i go nie miarkuję :lol2: !! :* tylko mam na myśli tych , którzy nie zdawali sobie sprawy z tego , że rzecz , do której dotarłaś była czymś wielkim :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

not that kind pisze:Już dobrze, dobrze :devil: Chciałam tylko uświadomić i nakierować co niektórych na tok myślenia sugerujący, że wcale do tak "drobnej" rzeczy nie dotarłam - ja, ani ten słynny informator :lol2:
Dziękuję za wybaczenie :* Dziękuję za uświadomienie :* I jeszcze raz przepraszam za to, że palnąłem taką gafę :hmm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
not that kind pisze:Już dobrze, dobrze :devil: Chciałam tylko uświadomić i nakierować co niektórych na tok myślenia sugerujący, że wcale do tak "drobnej" rzeczy nie dotarłam - ja, ani ten słynny informator :lol2:
Dziękuję za wybaczenie :* Dziękuję za uświadomienie :* I jeszcze raz przepraszam za to, że palnąłem taką gafę :hmm:
Notka powinna wymyślić Ci jakąś karę :devil: !! :devil: Gdyby nie to , że jesteś członkiem "Dream-Ata-Team" -jednym z honorowych :lol2: !! to już byś mógł się martwić , co dla Ciebie na karę wymyślimy :devil: !! Chroni Cię jednak immunited fana :lol2: ! I mozesz spać spokojnie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:
not that kind pisze:Już dobrze, dobrze :devil: Chciałam tylko uświadomić i nakierować co niektórych na tok myślenia sugerujący, że wcale do tak "drobnej" rzeczy nie dotarłam - ja, ani ten słynny informator :lol2:
Dziękuję za wybaczenie :* Dziękuję za uświadomienie :* I jeszcze raz przepraszam za to, że palnąłem taką gafę :hmm:
Notka powinna wymyślić Ci jakąś karę :devil: !! :devil: Gdyby nie to , że jesteś członkiem "Dream-Ata-Team" -jednym z honorowych :lol2: !! to już byś mógł się martwić , co dla Ciebie na karę wymyślimy :devil: !! Chroni Cię jednak immunited fana :lol2: ! I mozesz spać spokojnie :lol2: !!
..dobrze że dowiaduję się o całym zamieszaniu kiedy już wszystko jasne :neutral:

..nie przeżyłbym życia w niepewności :uhh:
..w niepewności czy notka śmiertelnie się obraziła :uhh:
..czy tylko troszkę :rozglada:

..cieszę się że już wszystko wyjaśnione :lol2:
..i Ĺźe notka nie jest taka wraĹźliwa :lol2:
..bo ja bym się na jej miejscu śmiertelnie obraził :lol2:

..nic nie napomykacie czy dzis Agatka była.. :rozglada:
..w relacji..czy tak we fragmenciku :?: :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:..dobrze że dowiaduję się o całym zamieszaniu kiedy już wszystko jasne :neutral:

..nie przeżyłbym życia w niepewności :uhh:
..w niepewności czy notka śmiertelnie się obraziła :uhh:
..czy tylko troszkę :rozglada:

..cieszę się że już wszystko wyjaśnione :lol2:
..i Ĺźe notka nie jest taka wraĹźliwa :lol2:
..bo ja bym się na jej miejscu śmiertelnie obraził :lol2:
Dlatego dobrze , Ĺźe od Ciebie juĹź tak niewiele zaleĹźy :devil: !! Obrazicielu Wielki :devil: !!

Tak naprawdę , to ja sam zatrwożyłem się , kiedy zobaczyłem wpis notki , i pomyślałem ,że obraziła się , jak nic obraziła się za słowa kingi'ego :rozglada: !! Na szczęście była to typowa kobieca zagrywka , zmierzająca do pewnego , z góry ustalonego celu :lol2: !! :*
..nic nie napomykacie czy dzis Agatka była.. :rozglada:
..w relacji..czy tak we fragmenciku :?: :lol2:
Nie było Agatki ;( !! Chyba nie sądzisz , że nikt by nie nadmienił , gdyby było inaczej :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:Tak naprawdę , to ja sam zatrwożyłem się , kiedy zobaczyłem wpis notki , i pomyślałem ,że obraziła się , jak nic obraziła się za słowa kingi'ego :rozglada: !! Na szczęście była to typowa kobieca zagrywka , zmierzająca do pewnego , z góry ustalonego celu :lol2: !! :*
Nie tylko :nie: Ja naprawdę potrafię się śmiertelnie obrazić :devil: To było ostrzeżenie :lol:
Nie było Agatki ;( !! Chyba nie sądzisz , że nikt by nie nadmienił , gdyby było inaczej :lol2: ??
Nie było wczoraj, nie ma też dzisiaj :?
Nic nie piszecie :> Czyżby widok Agaty kolegi na stadionie Was załamał? :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Nie tylko :nie: Ja naprawdę potrafię się śmiertelnie obrazić :devil: To było ostrzeżenie :lol:


Zabrzmiało groźnie :shock: ?? :lol2: !! Czasami to ja nie wiem notka , czy to sobie z nas żartujesz , czy jesteś poważna i nas traktujesz poważnie :lol2: ?? Ale to mi się podoba :lol2: !!
Nie było wczoraj, nie ma też dzisiaj :?
Nic nie piszecie :> Czyżby widok Agaty kolegi na stadionie Was załamał? :devil:
Nawet nie mów :hyh: !! To nie miało być tak , kiedy się pojawił :nie: !! To , że on jest miało oznaczać , że Agatki jest więcej w ..... serwisach :rozglada: !! A po niej ani śladu tu ,ani śladu tam :neutral: !! Ani w Warszawie , ani w Poznaniu -nigdzie ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Dlatego dobrze , Ĺźe od Ciebie juĹź tak niewiele zaleĹźy :devil: !! Obrazicielu Wielki :devil: !!
..ok - proponuję już z tym skończyć :stop:
..bo wyjdzie na to że wszyscy się na siebie poobrażamy i..nawet nie chcę kończyć co :devil:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Nie tylko :nie: Ja naprawdę potrafię się śmiertelnie obrazić :devil: To było ostrzeżenie :lol:


Zabrzmiało groźnie :shock: ?? :lol2: !! Czasami to ja nie wiem notka , czy to sobie z nas żartujesz , czy jesteś poważna i nas traktujesz poważnie :lol2: ?? Ale to mi się podoba :lol2: !!
..każdy jest tak traktowany jak sobie na to zasłużył :devil:
..prawda notka :?: :lol2:
..ja nie narzekam na to jak nas traktujesz :lol2:
..najbardziej to lubię jak nas traktujesz capsami :lol2:

..oby w ten weekend była okazja ku temu :rydzyk:

Nie było wczoraj, nie ma też dzisiaj :?
Nic nie piszecie :> Czyżby widok Agaty kolegi na stadionie Was załamał? :devil:
..mnie ten widok nie mógł załamać - bo go po prostu nie widziałem :rozglada:

..moĹźe to i lepiej :mhm:
..skoro twierdzicie że widok taki 'załamujący' :lol2:
..miejmy nadzieję że jutro nastąpi jakiś przełom :rydzyk:

..a wczoraj i dzis Agatka wypoczeła i wróci do nas jutro :szalony:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Dlatego dobrze , Ĺźe od Ciebie juĹź tak niewiele zaleĹźy :devil: !! Obrazicielu Wielki :devil: !!
..ok - proponuję już z tym skończyć :stop:
..bo wyjdzie na to że wszyscy się na siebie poobrażamy i..nawet nie chcę kończyć co :devil:
Póki nie rozdrażnicie kobiety, ona będzie się znęcała nad Wami tak, żeby nie zabolało :devil: Lecz w momencie, gdy ją rozdrażnicie... :spiewa:

Zresztą... ;( Tak mi źle, tak mi szaro, że nawet miałbym ochotę się z kim przekomarzać, żeby tylko sobie jakoś ukwiecić okrutny czas tęsknoty :(

Nie macie jakiejś informacji, czegoś materialnego, namacalnego na osłodę tego wydłużającego się czasu wyglądania Agatty? :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 17 gości