TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mnie Anio³ StrĂł¿ tak¿e niezachwyci³, ale spodziewa³em siê klapy. Klap¹ na pewno nie bêdzie Niania - ze wzglêdu na DygantĂłwê. :) Ona jest œwietna. A Magda M. bedzie pewnie "so so".
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

CĂłz, co moge powiedziec to ze Anio³ strĂł¿ by³ taki sobie, dlatego "lata³am" miedzy tvn a tvn24 gdzie akurat by³ magazyn i Styska w swoim ¿ywiole :D

A do co show Szymona, to przykro mi mĂłwic ale sie trovche w pewnych momentach zawido³am. Natomiast bardzo mi sie podobali jego goœcie a w szczegĂłlnoœci Kuba, ktĂłry kocha sekielskiego i mrozowskiego :D ha! moze ich zaprosi do swojego progamu....by³oby œmiesznie :)

Teraz czekam na Magde M. i Nianiê, ktĂłre napewno beda lepsze od strĂłza:)
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Anio³ StrĂłz co mi sie podoba³o:
fajna czo³Ăłwka jest bardzo fajna takze strona internetowa podoba³y mi sie niektĂłre momenty serialu ale niektĂłre by³y g³upie nudne chcia³o siê prze³¹czyæ na inny kana³ wiêc w³adze TVN-u nie mog¹ siê ³udziæ na wysok¹ widownie
a SMS by³ troche fajny troche g³upi podobali mi siê goœcie ktĂłrzy byli na koniec szczegĂłlnie pan andzrzej l. :D czo³Ăłwka jest rĂłwnie¿ taka sobie studio ³adne spore ale rĂłwnie¿ jak w premierze wyzej wymionego serialu czasem wia³o nud¹ ale szkoda ze mie pokazali tego ka³a³ka co sobie wojewĂłdzki wszadza³ g¹bkê do spodni to mog³o byæ ciekawe :lol:
Dared00

Wybory Rezydenckie

Post autor: Dared00 »

Ju¿ wiadomo, o co chodzi. Przed chwil¹ widzia³em reklamê. Chodzi o to, ¿e g³osujesz na najlepszego aktora\aktorkê, no i to tyle. Aha, w nagrodê mo¿na jechaæ do Hollywood.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wiedzia³em :jupi: :jupi: :jupi: pisa³em w jednym temacie ¿e bêdzie sie g³osowaæ na aktora i aktorkê albo film z tym ostatnim siê pomyli³em ale strzeli³em prawie w 10 8) 8) 8) :D :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

tvn szerzej dostepna na poludniu Polski

Post autor: michal641 »

Ju¿ od 10 wrzeœnia od godziny 5:35 na kanale Niezale¿nej Telewizji Lokalnej (NTL) mo¿na ogl¹daæ Telewizjê tvn. Na razie bêdzie to nadawanie testowe. OprĂłcz tego nadal dostêpne bêd¹ audycje lokalne.

Sygna³ z nadajnika NTL dociera do widzĂłw trzech wojewĂłdztw: ³Ăłdzkiego ( powiaty: radomszczañski, piotrkowski, be³chatowski, pajêczañski), œl¹skiego (powiat czêstochowski i k³obucki) oraz wojewĂłdztwa œwiêtokrzyskiego ( powiat w³oszczowski).

NTL - TED Sp. z o.o. ma koncesjê na nadawanie naziemne. Sygna³ nadawany jest na kanale 9 z nadajnika zlokalizowanego 8 km od Radomska w miejscowoœci Amelin.

Na podstawie umowy o wspĂł³pracy miêdzy TVN S.A. a NTL-TED Sp. z o.o. wiêkszoœæ czasu antenowego zawieraæ bêdzie program tvn. Nie oznacza to jednak, ¿e program lokalny zniknie z anteny.

NTL bêdzie mo¿na nadal ogl¹daæ w trzech pasmach lokalnych:

1. poranne: poniedzia³ek - niedziela, 7.00 - 8.00
2. popo³udniowe: poniedzia³ek - niedziela,17.30 - 18.00
3. prime - time: poniedzia³ek - czwartek: 20.05 - 21.00, pi¹tek: 19.25 - 20.05,
sobota: - niedziela, 19.20 - 20.00

Podpisanie umowy z NTL-TED Sp. z o.o. spowoduje powiêkszenie naziemnego zasiêgu technicznego tvn. Oznacza to, ¿e bêdzie mog³o nas ogl¹daæ co najmniej 250 000 widzĂłw wiêcej.
¿rĂłd³o:http://www.tvn.pl


CZyli np o godzinie 17.30 widzowie korzystaj,¹cy z tego nadajnika zobacz¹ urwanie siê programu (w polowie slowa) i zobacz¹ ca³kiem inn¹ stacje. Tak samo rano i wiecaorem. czy dobrze rozumiem?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kiedyœ NTL Radomsko mia³o tak¹ umowê z Nasz¹ TV, potem z TV4 i te¿ program siê urywa³ i wchodzi³o pasmo lokalne -->
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja niemieszkam w tym regionie ale i tak siĂŞ ciesze, Âże TVN bĂŞdzie szerzej dostempna!! A z minusĂłw widze ten, Âże program bĂŞdzie przerywany!! I to dotego w tych najciekawszech godzinach dla TVN, kiedy lecÂą tam najleprze seriale i programy.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WirtualneMedia napisa³y dziœ, ¿e to na po³udniu polskim. OtĂł¿ wydaje mi siê, ¿e jednak wojewĂłdztwo ³Ăłdzkie jest w centrum. :lol: Dobrze, ¿e nie dowiadujê siê z WM, ¿e mieszkam nad morzem, w Hiszpanii, czy na Marsie. :D
mirecque
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Profesjonalizm telewizji TVN

Post autor: mirecque »


SÂłuchajcie moi drodzy !

Chcia³bym z Wami podyskutowac o profesjonaliŸmie telewizji TVN. Mo¿e to, co napiszê wyda sie Wam troche kontrowersyjne, ale có¿ ... takie jest moje zdanie, a wiadomo przecie¿, ¿e ka¿dy mo¿e mieÌ swoje. Poza tym zauwa¿y³em, ¿e Administartorzy tego forum s¹ ludŸmi œwiat³ymi i nie usuwaj¹ twórczych postów. Mo¿na mieÌ tutaj swoje zdanie. Moja opinia odnoœnie TVN jest nastêpuj¹ca: (oceniam w skali 1 -10)

1.) Przekazywanie wiadomoÂści - ocena 10

Jak odszedÂł Lis, to zauwaÂżcie: nie zwaÂżamy juz na twarz prowadzÂącego, ale na sens przekazywanych informacji. Nie ma znaczenia kto je przekazuje. SÂą przekazywane bardzo dobrze.

2.) Szukanie sensacji, wywlekanie brudĂłw i ujawnianie "dziejÂącego siĂŞ" zÂła oraz korupcji - ocena 10

Nie ma lepszei stacji pod tym wzglĂŞdem. Programy takie jak np.: "Usterka", "Uwaga", "Pod NapiĂŞciem" nie majÂą sobie rĂłwnych.

3.) Rozrywka - ocena 3

Dlaczego taka niska? Otó¿ wiêkszoœÌ programów rozrywkowych prowadzona jest bez charyzmy. Ja mo¿e ogranicze sie do oceny ludzi pod wzglêdem charyzmy:

a) Majewski - 10
c) Miecugow - 1
d) MoÂłek - 1
e) SoÂłtysik - 1
d) UrbaĂąski - 1 (Dobrze mu szÂło tylko w "Milionerach"

Tylko Majewski ma osobowoœÌ. Ca³a reszta s³ucha "g³osiku" w sch³uwace (prawdopodobie Miszczaka) i mówi jednym g³osem - "g³osem TVN-u". G³os ten próbuje zrobiÌ g³upów z rozmówców i telewidzów. A Mo³ek juz przesz³a sam¹ siebie wywlekaj¹c na œrodem Wa³êsê podczas koncertu Scorpionsów, mówi¹c "sorry guys". Ch³opcy wprowadzili klimat "heavy metal", a ona zniszczy³a go jednym poci¹gniêciem. Jakby komuœ wylaÌ wiadro wody podczas oragzmu na g³owê. Ju¿ nie wspomnê jak "sp³awi³a" ch³opców próbuj¹cych j¹ przytuliÌ po koncercie. Ta uczesana na "Planetê Ma³p" brzydula da³a niz³y pokaz niekompetencji i braku poczucia taktu.
Jeœli ju¿ jestem przy festiwalu w Sopocie, to wspomnê, ¿e innym b³êdem by³o ustawiane Jury (Bemka i inni). "Ja kocham Piaska" przewa¿y³o szalê na niekorzyœÌ wystaj¹cej znacznie ponad poziom Eweliny Flinty. No có¿... Jest z Polsatu, a poza tym nie nale¿y do tzw. "samokokietuj¹cej siê Elity".
No ale doœÌ tych (moich - czyli subiektywnych) bol¹czek. Ogólnie (10 + 10 + 3)/ 3 daje wynik 8 (prawie). Tak¹ te¿ kompleksow¹ ocene stawiam naszxej stacji telewizyjnej.

Czekam na posty i maile do mnie. PodejmĂŞ dyskusjĂŞ z kaÂżdym.
Mi się podoba ta dziwna Polka: Złamana Mensa
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Re: Profesjonalizm telewizji TVN

Post autor: arti »

mirecque pisze:
Jak odszedÂł Lis, to zauwaÂżcie: nie zwaÂżamy juz na twarz prowadzÂącego, ale na sens przekazywanych informacji. Nie ma znaczenia kto je przekazuje. SÂą przekazywane bardzo dobrze.
W¹tpie. Wystarczy popatrzeÌ na to forum. WiêkszosÌ u¿ytkowników w³¹cza Fakty czy TVN24 nie po to g³ównie ¿eby dowiedzieÌ sie co na œwiecie siê dzieje, tylko po to by sprawdziÌ kto jest dzisiaj prowadz¹cym. Po wnikliwej obserwacji dy¿urów prezenterskich rozpoczynaj¹ siê tysiêcznostronnicowe wywody i spekulacje na temat panuj¹cym w TVN nepotyzmie itd itp :P 8) :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie jutro ale juz dzis jest 8 rocznica powstania TVN oraz dzis Fakty maja rowniez 8 lat a w grudniu bedzie juz 3000 wydanie najlepszego programu informacyjnego w Polsce. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrazek
Wiec wszystkiego najlepszego ,sto lat i coraz wiekszej ogladalnosci :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

Obrazek

  • wierszoplotka
  • Kolejny rok stara WisÂła zaliczyÂła
    Kolejny rok do sukcesĂłw sobie doliczyÂła.
    Ta krakowska stacja
    Jest wyÂśmienita.
    To racja.

    Do³¹czam siê do szczerych ¿yczeù
    KtĂłre sÂą speÂłnieĂą bez ograniczeĂą.
    Aby ka¿dy dzieù radoœÌ wszystkim sprawia³,
    I pracownikĂłw TVN humor widzĂłw rozbawiaÂł.

    Aby od Was ludzie optymizmem siĂŞ zaraÂżali
    SwĂłj wstyd przed innymi widzami obnaÂżali.

    Aby dalej przyjacielem jak do tej pory bywaÂła
    Nadal,
    I u wszystkich smutek i troski zmywaÂła
.
Obrazek
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Sto lat,, sto lat niech Âżyje Âżyje nam,
Niech Âżyje nam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

DuÂżo takich fanĂłw jak my:)
DuÂżo gwiaz
Samych Âświetnych programĂłw
No i du¿¹ ogl¹dalnoœÌ

WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO TVN
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości