Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:..już nie taką względną,ale uczciwą i solidną :tanczy:
No i niedrogą, a właściwie to darmową :spiewa:
Pisz dalej ze mną o Joasi :tanczy:
Masz to jak w banku :tanczy:
Ale wszystko i tak zostanie między Nami :cicho:
Teoretycznie - tak, praktycznie nie zapominajmy, że to miejsce publiczne i każdy może to przeczytać :shock:
A to prawda :spiewa:
Nie miałem na myśli tylko Porady :nie:
Muszą być w taki razie arcydokładne ruchy eoliczne :szalony:
Już mam swoich ludzi :szalony:
Kiedyś tak-ale jak zetnie do stanu jaki jest obecnie ja nie bede narzekał-a nawet pochwale Asie :aniol:
No ja generalnie też. Chyba, że chce mieć włosy jak dawniej moja Pani od biologi - ciut krótsze od Niej samej, a ułożone tak jak Julii Tymoszenko :arrow:
Obrazek
Hmmm..może bedziesz kółkiem-jak sie czasem z wrazenia zatniesz to może Joasia bedzie próbowała własnoręcznie naprawić :jupi: Gorzej jak każe to zrobić jakiemuś pakerowi ;( Który nie będzie już tak delikatny :( ;(
Joasia - warsztat naprawczy :lol2: Rękawiczki gumowe nakłada i do roboty (wersja optymistyczna), albo pójdzie, zrobi awanturę i wymieni wózek (prawdopodobniejsza wersja pesymistyczna) :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:No i niedrogą, a właściwie to darmową
Nigdy bym od Joasi nie wziął ani grosza :nie:
Masz to jak w banku
No jak sie szybko dogadaliśmy :tanczy:
Teoretycznie - tak, praktycznie nie zapominajmy, że to miejsce publiczne i każdy może to przeczytać
Jakoś nigdy nie myślę w ten sposób :shock: Ale prawda,którą piszemy sama sie obroni i nie ma sie czego wstydzić :aniol:
Już mam swoich ludzi
Którzy kręcą wiatrem :shock:
No ja generalnie też. Chyba, że chce mieć włosy jak dawniej moja Pani od biologi - ciut krótsze od Niej samej, a ułożone tak jak Julii Tymoszenko
:lol2: To byłby szok :lol2:
Joasia - warsztat naprawczy Rękawiczki gumowe nakłada i do roboty (wersja optymistyczna), albo pójdzie, zrobi awanturę i wymieni wózek (prawdopodobniejsza wersja pesymistyczna)
To najwyżej wrócisz do Nas -pocieszymy Cię :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Niech jutro założy łachmany. Będzie coś dla odmiany, ale dalej uroczo
Proszę bardzo, tylko nie wiem, czy w Joasiowej szafie występują takowe :rozglada:
Ona w końcu zawsze taka ładnie ubrana :lol2:
maxxx pisze:Tak jak pisałem,zalecam Joasię raz dziennie w godzinach popołudniowych (po 17) + ewentualnie coś lżejszego ,czyli capsy Joasia bedzie Ci wdzieczna,że mimo choroby myślisz o Niej
Taka dawka Joasi to niby minimum dzienne, ale czasem trzeba się obejść capsem :roll:
Na szczęście czasem bywają dobre dni, gdy można popodziwiać Joasie live :D
kamilo pisze:Ten wózek jest popychany przez samą Joasię, a My w nim siedzimy. Nie wiemy, kiedy skończy zakupy
Może Joasia w końcu pójdzie do centrum handlowego, gdzie jest większy ruch i kolejka do kasy :D
Gdzie wszyscy się przepychają i krzyczą na siebie :rydzyk:
No ja generalnie też. Chyba, że chce mieć włosy jak dawniej moja Pani od biologi - ciut krótsze od Niej samej, a ułożone tak jak Julii Tymoszenko
Och, już widzę Joasię w takiej fryzurze :lol2:
Albo jak tak długie włosy rozczesuje :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Łap, łap, łap długopisik...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A swoją drogą to było dzisiaj trochę za mocne oświetlenie...
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aroldinio »

Dzięki za ostatnie capsy z Joasia a wracać do wątku włosów niech Joasia ich nie zmienia mi się osobiście podobało dzisiejsze uczesanie i niech tak zostanie jak najdłużej
Mam nadzieje że jutro tez Joasia się pojawi w rozpuszczonych włosach :tanczy: :tanczy: :tanczy:
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Proszę bardzo, tylko nie wiem, czy w Joasiowej szafie występują takowe
Ona w końcu zawsze taka ładnie ubrana
Zawsze można pozyczyć,jak powie,że łachmany to i wymagania mniejsze by cos łachmaniastego dobrać :lol2:
Jezu o czym ja mówie :red:
Taka dawka Joasi to niby minimum dzienne, ale czasem trzeba się obejść capsem
Na szczęście czasem bywają dobre dni, gdy można popodziwiać Joasie live
Na koniec miesiąca bilans wychodzi w sam raz :aniol: Oczywiście jak na obecne standardy Joasi w Tvn24 ;(
Może Joasia w końcu pójdzie do centrum handlowego, gdzie jest większy ruch i kolejka do kasy
Gdzie wszyscy się przepychają i krzyczą na siebie
Jeszcze by kogos staranowała wózkiem z bardzo cenną zawartościa (Nami :spiewa: ) ;(
Och, już widzę Joasię w takiej fryzurze
Albo jak tak długie włosy rozczesuje
Mi to się wydaje z dnia na dzień coraz bardziej,że większość z Nas to niespełnieni fryzjerzy :tanczy: Ale żeby poprawić nastrój-musicie wiedzieć,że jednak nie każdy klient jest Joasią :lol2: To ciężki kawałek chleba :spiewa:
epsztajnek pisze:A swoją drogą to było dzisiaj trochę za mocne oświetlenie...
Chyba tak,eksperymenty trwają jak widać :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Zawsze można pozyczyć,jak powie,że łachmany to i wymagania mniejsze by cos łachmaniastego dobrać
Jezu o czym ja mówie
No nie wiem :hmm: Joasia lepiej niech się ubiera tak jak ubiera i się nie zmienia :devil:
Po co ma na siebie zakładać jakieś worki :rozglada:
Na koniec miesiąca bilans wychodzi w sam raz Oczywiście jak na obecne standardy Joasi w Tvn24
Ale tak na styk :rozglada:
Nie powiem, żebym na koniec miesiąca był odurzony ilością Joasi :ech:
Jeszcze by kogos staranowała wózkiem z bardzo cenną zawartościa (Nami )
I bardzo dobrze :lol2: Jeśłi miałby to być jakiś polityk w tym zatłoczonym sklepie, czyli sejmiku ( :rydzyk: ), to ja nie mam nic przeciwko nałemu knockoutowi :D
Mi to się wydaje z dnia na dzień coraz bardziej,że większość z Nas to niespełnieni fryzjerzy Ale żeby poprawić nastrój-musicie wiedzieć,że jednak nie każdy klient jest Joasią To ciężki kawałek chleba
Marzeniem byłoby dostać pracę u Joasi i być jej osobistym fryzjerem :lol2:
Bo jakby przyszła do mnie taka Danka Hojarska (nie uwłaczając) to nie byłbym taki zadowolony :nie:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak zwykle o poranku nadrabiam wieczorne i nocne zaległości :lol2:
Wczoraj po 20 Was opuściłem tylko dlatego, że dostałem ponownie gorączki :rozglada:
Już teraz na szczęście wszystko jest w porządku :roll:
No nie wiem Joasia lepiej niech się ubiera tak jak ubiera i się nie zmienia Po co ma na siebie zakładać jakieś worki
Kobieta ma swój styl i garderobę :spiewa:
Na koniec miesiąca bilans wychodzi w sam raz Oczywiście jak na obecne standardy Joasi w Tvn24
No jak na obecny standardy to się zgadzam :lol2:
Ale ogółem to tak trochę mało :rozglada:
I bardzo dobrze Jeśłi miałby to być jakiś polityk w tym zatłoczonym sklepie, czyli sejmiku, to ja nie mam nic przeciwko nałemu knockoutowi
Wyobraźnia nie zna granic :nie:
Mi to się wydaje z dnia na dzień coraz bardziej,że większość z Nas to niespełnieni fryzjerzy Ale żeby poprawić nastrój-musicie wiedzieć,że jednak nie każdy klient jest Joasią To ciężki kawałek chleba
No nie da się ukryć, że łatwo nie jest, jak jeszcze ktoś marudzi i co chwilę zmienia swoje zdanie :roll:
Marzeniem byłoby dostać pracę u Joasi i być jej osobistym fryzjerem
Joasia to pewnie do Czajki chodzi :szalony:
Bo jakby przyszła do mnie taka Danka Hojarska (nie uwłaczając) to nie byłbym taki zadowolony
To Danka chodzi do fryzjera? :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joasia to pewnie do Czajki chodzi :szalony:
Gdyby Joasia korzystała z usług tzw. "renomowanego stylisty" to człowieka skręcałoby z żałości na widok jej fryzury
( chyba nigdy nie zapomnę tego koszmaru, jak mnie skręcało na widok blond "fryzury" Ani J... :evil: :hmm:
Skręcało też mnie na widok niektórych "pomysłów" z uczesaniem Marty Kuligowskiej )
Lepiej więc , niech Joasia sama dba o swoje włosy :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Po co ma na siebie zakładać jakieś worki
Nie widzę również takiego sensu :nie:
Ale tak na styk
Nie powiem, żebym na koniec miesiąca był odurzony ilością Joasi
Ja nigdy nie byłem odurzony ilością :nie: ,samą Joasią już tak :szalony:
to ja nie mam nic przeciwko nałemu knockoutowi
Nie wiem co jest takiego fajnego w zderzeniu z posłem :shock:
Marzeniem byłoby dostać pracę u Joasi i być jej osobistym fryzjerem
Za dopłata mogłbym pracować nawet :szalony: W sumie znamy Jej wszystkie patenty na fryzurki :tanczy:
kamilo pisze:Jak zwykle o poranku nadrabiam wieczorne i nocne zaległości
A ja teraz poranne. :D
Już teraz na szczęście wszystko jest w porządku
To pewnie po obejrzeniu capsów :tanczy:
No jak na obecny standardy to się zgadzam
Ale ogółem to tak trochę mało
I wracamy do punktu wyjścia ;(
Wyobraźnia nie zna granic
A skończy się tak,że zderzymy się z żelastwem jak odwiezie wózek do parkingu wózkowego ;(
No nie da się ukryć, że łatwo nie jest, jak jeszcze ktoś marudzi i co chwilę zmienia swoje zdanie
No tak to niebezpieczna praca-pod wysokim ryzykiem :rozglada: :rozglada:
epsztajnek pisze:Lepiej więc , niech Joasia sama dba o swoje włosy
Tak bedzie najlepiej :lol2: Bo niby dlaczego ktoś ma mieć takie szczęście żeby układać Joasiowe fryzury :roll: :D

P.S Dziś się chyba bedzie sporo dziać w późniejszych godzinach :roll: Mam jakieś złe przeczucia co do magazynu-ale narazie to tylko domysły ..
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nie widzę również takiego sensu
No ja też nie :nie: :rozglada:
A ja teraz poranne.
Wiele to ich nie było :nie:
To pewnie po obejrzeniu capsów
Z pewnością :tanczy:
I wracamy do punktu wyjścia
Jak zwykle :spiewa:
A skończy się tak,że zderzymy się z żelastwem jak odwiezie wózek do parkingu wózkowego
... i wyciągnie monetę ;(
Wcześniej jednak zabierze Nas pod samochodzik :rydzyk:
P.S Dziś się chyba bedzie sporo dziać w późniejszych godzinach :roll: Mam jakieś złe przeczucia co do magazynu-ale narazie to tylko domysły ..
Mam nadzieję, że będą to trochę późniejsze godziny :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:No ja też nie
No nic-jak się tyle pisze to czasem zdarzy się jedno zdanie bez sensu :lol2:
Wiele to ich nie było
Taki dzień,ale nie ma co narzekać :nie:
Z pewnością
To zawsze pomaga :tanczy:
Jak zwykle
Ile to już razy łapiemy się za przysłowiowy ogon :D
... i wyciągnie monetę
Wcześniej jednak zabierze Nas pod samochodzik
Marne to pocieszenie ale zawsze cos :rozglada:
Mam nadzieję, że będą to trochę późniejsze godziny
No chyba by znów nie zrobili tego Joasi,noi Nam :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No nic-jak się tyle pisze to czasem zdarzy się jedno zdanie bez sensu :lol2:
Jest to rzeczą naturalną :szalony:
Taki dzień,ale nie ma co narzekać
Ja do to narzekania jestem ostatni :lol2:
To zawsze pomaga
Najlepsze na świecie lekarstwo :tanczy:
Ile to już razy łapiemy się za przysłowiowy ogon
Milion pięćset sto dziewięćset :rozglada:
Marne to pocieszenie ale zawsze cos
Zawsze się będziemy mogli kilka godzin nacieszyć :spiewa:
No chyba by znów nie zrobili tego Joasi,noi Nam
Biedaczka będzie biegała po studio i tylko przeklinała na tych złych ludzi, my będziemy biegać palcami po klawiaturze, ale efekt będzie identyczny :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Jest to rzeczą naturalną
..i nie ma się czego wstydzić :roll:
Ja do to narzekania jestem ostatni
Ja niby też,ale jak teraz słysze ,że zajma sie transmisją komisji sledczej do spraw nacisków to coś się dzieje ze mną niedobrego :spiewa:
Najlepsze na świecie lekarstwo
Które samo na siebie przepisuje recepte i ustala godziny i ilość przyjęcia :tanczy: Poza tym pysznie smakuje :tanczy: Co dla wiekszości leków jest nieosiagalne :lol2:
Zawsze się będziemy mogli kilka godzin nacieszyć
Nikt Nam tego nie odbierze :tanczy:
Biedaczka będzie biegała po studio i tylko przeklinała na tych złych ludzi, my będziemy biegać palcami po klawiaturze, ale efekt będzie identyczny
Mam nadzieję,że tak nie bedzie bo wtedy to tu stworzymy komisje d/s nacisków na Joasię :evil: Oj polecą niejedne głowy obiecuje :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:..i nie ma się czego wstydzić
Sami swoi tu i teraz :roll:
Ja niby też,ale jak teraz słysze ,że zajma sie transmisją komisji sledczej do spraw nacisków to coś się dzieje ze mną niedobrego
O Jezu! Te transmisje to są żenujące :twisted:
Trzeba być dobrej myśli do ostatniej chwili :rydzyk:
Które samo na siebie przepisuje recepte i ustala godziny i ilość przyjęcia Poza tym pysznie smakuje Co dla wiekszości leków jest nieosiagalne
To chyba jakiś eliksir. Bo utarło się twierdzenie, że im lek bardziej gorzki - tym bardziej skuteczny. To kolejny dowód na to, że łamiemy stereotypy :spiewa:
Nikt Nam tego nie odbierze
No chyba, że akurat wybierze sobie inny wózek ;(
Mam nadzieję,że tak ine bedzie bo wtedy to tu stworzymy komisje d/d nacisków na Joasię Oj polecą niejedne głowy obiecuje
I dojdziemy do nawet najgorszej prawdy - nic się nie ukryje :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości