Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Obrazek

Urocze zdjĂŞcie. Nie wiem czy ktoÂś juz je kiedys pokazywaÂł na Âłamach forum, ale myÂślĂŞ, ze warto nawet gdyby siĂŞ miaÂło powtĂłrzyĂŚ =)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Tak, posyÂłaÂł, zdjaje siĂŞ, Âże Tobi :)
Maciekw pisze:
ÂŻaÂłuj, Âże tego nie widziaÂłaÂś. Jakie miÂłe dla siebie. BezpoÂśrednie zwroty do siebie, uÂśmiechy...
Moim zdaniem nie masz czego ÂżaÂłowaĂŚ. CaÂły program wygladaÂł tak jak napisaÂłaÂś na poczatku, jedynie pod koniec przed materiaÂłem o pamiĂŞci P. Anita zapytaÂła siĂŞ P. Ani czy wie jakie sÂą rodzaje pamiĂŞci. Innej interakcji miĂŞdzy prowadzÂącymi nie byÂło, przynajmniej na wizji.
Te¿ mnie zdziwi³o co siostra powiedzia³a. Niby czemu mia³yby byÌ dla siebie nagle takie mi³e. Ktoœ krzykn¹³ AW do s³uchawki, ¿e siê mo¿e po¿egnaÌ z Faktami, jeœli siê nie uœmiechnie ??
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie widzia³em wczoraj raportu, wiêc nie mogê byÌ obiektywny w ocenie, ani tym bardziej do czegokolwiek siê odnieœÌ, tym bardziej do zachowaù paù prowadz¹cych, ale na podstawie wczeœniejszych obserwacji mogê stwierdziÌ, ¿e Anita i Ania to jak whiskey i wino :lol: Po³¹czenie wiêc, to mo¿e nie najlepszy pomys³ :lol:
Anita byÂła dodatkowo spiĂŞta, bo moÂże czuÂła skupiony wzrok caÂłego forum na sobie wÂłaÂśnie :devil: , debiutowaÂła w roli prowadzÂącej raport i prawdopodobnie nie ma zbyt ciepÂłych relacji z AnkÂą ;) :lol:
Jednaka¿e trudno bêdzie mi siê pogodziÌ z tym, ¿e nie widzia³em wczorajszego popisu :( moich dwu na ró¿nych swych s³oùcach bogiù 8)

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 12:51 pm ]
Jak tak sobie teraz spoglÂądam na nagrane filmiki, to dziwiĂŞ siĂŞ, czy raczej podziwiam AnkĂŞ, Âże nie zwiaÂła ze studia, kiedy dowiedziaÂła siĂŞ, Âże bĂŞdzie raport z AnitÂą prowadziÂła :lol: Anita w koĂącu tak groÂźnie wyglÂąda :| :devil:
I do tego jeszcze w przewaÂżajÂącej czĂŞÂści raportu okazaÂła siĂŞ byĂŚ kompletnie niedostĂŞpnÂą w kwestii interaktywnoÂści :devil: :lol:
Anka zuch dziewczyna :lol:
Dobrze, Âże chociaÂżna koniec Anita raczyÂła zauwaÂżyĂŚ koleÂżankĂŞ :lol: Przy okazji wyszÂło na jaw, Âże Anka to musi lubieĂŚ bajerowaĂŚ (w pozytywnym tego sÂłowa znaczeniu :D ) Po tym jak anita zadaÂła jej to pytanie o pamiĂŞĂŚ, tak siĂŞ rozsiadÂła w fotelu, zrobiÂła odpowiedniÂą minĂŞ i zaczĂŞÂła wspominaĂŚ czasy studenckie :D

Faktycznie, moim zdaniem, nie jest tak Âźle z relacjami miĂŞdzy dziewczynami jak myÂśleliÂśmy :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ByÂła P. Ania wczoraj byÂła i dziÂś :)
GoœÌ poranny z profesorem Wnukiem-Lipiùskim wypad³ bardzo dobrze. A. K. jak zawsze by³a œwietnie przygotowana - konkretne, dociekliwe pytania, dane sonda¿owe podawane z pamiêci, dialog z goœciem, a nie tylko odpytywanie jak na przes³uchaniu, no i ten luz, który bi³ od Niej dzisiaj rano to by³o coœ fantastycznego. Tego nie da siê opowiedzieÌ, kto nie widzia³ ten nie zrozumie o co chodzi i niech ¿a³uje bo ma czego :)

PS.
Powtórka WR by³a dziœ tu¿ po pó³nocy, zreszt¹ tak samo jak zawsze, przepraszam, ¿e zapomnia³em za w czasu o niej poinformowaÌ...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

ÂŻaÂłujĂŞ. W ciÂągu ostatnich 10 mies. widziaÂłam tylko jeden GP z PaniÂą KalczĂąskÂą. Ale Ona w rozmowach jest bardzo dobra, to wiem z innych programĂłw.

Na 90% rĂłwnieÂż dziÂś w RW Pani KalczyĂąska.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 8:41 pm ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: PiÂą Kwi 07, 2006 11:42 am ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: PiÂą Kwi 07, 2006 11:56 am ]
Obrazek

[ Dodano: PiÂą Kwi 07, 2006 4:02 pm ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Strona Âładna i treÂściwa :D NiedÂługo Ance bĂŞdzie trzeba Âżyczenia posÂłaĂŚ :roll: A moÂże lepiej nie :spiewa: ;)

ZeTek - udane capsy :D A od kiedy Anka nosi ten ÂłaĂącuszek na szyi? :D wczeÂśniej go nie widziaÂłem :mhm: WyglÂąda podobnie jak ten Anity ... wÂłaÂściwie to te ÂłaĂącuszki wyglÂądajÂą jak bransoletki, sÂą tak obcisÂłe :lol: But i like it :tanczy: Dziewczyny z tymi bransoletkami na szyi wyglÂądajÂą bardzo sexi :lol2:

Dajcie teÂżcapsy ze SE wczorajszego i dzisiejszego zarazem - Ania tu rĂłwnieÂż bardzo Âładnie wyglÂądaÂła :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże podoba Ci siĂŞ, Blacku ta strona.

Ale mĂłj post usuniĂŞto ze wzglĂŞdu na zbyt duÂże litery
Ostatnio zmieniony niedziela 09 kwie 2006, 18:49 przez A.I.W.L.I.S., łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie tylko za du¿e litery, a za z³amanie kilku punktów regulaminu. Do reklamowania w³asnych stron s³u¿¹ linki reklamowe na stronie g³ównej tvn.tivi.pl i tam te¿ jest odnoœnik do aukcji, na której taki linki mo¿na kupiÌ. Poza tym nie mo¿na promowaÌ stron, na których s¹ same linki do "konkurencji", jak to niektórzy nazywaj¹.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Nie wiedziaÂłam, Âże zasady sÂą tu aÂż tak Âżelazne...
Ale OK, to siĂŞ wiĂŞcej nie powtĂłrzy, a link do tvn.tivi.pl na stronie umieszczĂŞ. Po prostu nie miaÂłam capsĂłw z tvn.tivi.pl, wiĂŞc ich na stronie nie umieÂściÂłam.
Przepraszam
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

AIVLIS nie przejmuj siĂŞ z linkami to bzdura bo nawet jak byÂś wykupiÂła to jest link do konkurencji na Twojej stronie wiĂŞc ÂŁukasz by go nie wyÂświetliÂł bo taki jest punkt regulaminu aukcji allegro nieprawdaÂż ÂŁukaszu ????

Tak tak umieœÌ koniecznie bo tylko tak bedziesz mog³a siê reklamowaÌ £ukasz nie znosi konkurencji :devil: to siê nazywa LUMPENLIBERAMIZM podobno :D


A teraz do rzeczy :] Czy ojciec Anny K gra w M jak love ? bo dzisiaj ogl¹da³am i mign¹³ mi Krzysztof Kalczyùski w obsadzie :>
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A teraz do rzeczy Czy ojciec Anny K gra w M jak love ? bo dzisiaj ogl¹da³am i mign¹³ mi Krzysztof Kalczyùski w obsadzie
Tak ale jakieÂś maÂło znaczÂące role:
2005 - 315 w M JAK MI£O¦Æ Obsada aktorska (ginekolog),
2005 - 386 w M JAK MI£O¦Æ Obsada aktorska (lekarz),
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Pana Kalczyùskiego widzia³am raz w M jak mi³oœÌ i Pensjonacie pod Ró¿¹.
Nie ogladam na ogó³ seriali, ale ktoœ kto ogl¹da mi powiedzia³, ¿e bêd¹ Kalczyùscy (bo w "Pensjonacie..." gra³a te¿ pani Rowicka), wiêc obejrza³am. Ale pani Ania chyba trochê przesadzi³a sugeruj¹c, ¿e jej tata jest wysoki...
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

WspaniaÂła dziennikarska para. Najlepiej byÂłoby, gdyby tylko Oni codziennie prowadzili RW, bo robiÂą to Âświetnie. Nic mi tak nie poprawia humoru jak "ich" Raport. GratulujĂŞ!

P.S. Gdzie siĂŞ podziaÂło kilka ostatnich postĂłw wÂątku?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Mastrokan i 22 gości