[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

Reżyser Mam Talent (oraz X Factor) ostanio w wywiadzie powiedział, że nic nie zmieni w Mam Talent tego roku, bo - nie ma po co... format działa bez zmian, więc nie trzeba itd itd. Niestety zupełnie się z nim nie zgadzam, bo przecież właśnie przez zmiany taki format zawsze będzie świeży i utrzymywał uwagę widza.

Myślę że to nie trafna wypowiedź pana reżysera ponieważ bez takich zmian, nowych pomysłów, zwiększania poprzeczki, The X Factor nie osiągnąłby co teraz na świecie zrobił, bo z roku na rok się ulepszał i powiększał - i teraz w UK stał się fenomenem. Mam Talent jest w Polsce bardzo popularny, ale to nie znaczy że ma pozostać w tyle...

ITV w UK dzisiaj (oprócz powrotu Simona Cowella) zaprezentował nową scenografie i oprawę Mam Talent - mam nadzieje że i w Polsce trochę odnowią i ulepszą... również (już wymieniona tu) czołówka programu i muzyczka uległa kosmetcznej zmianie..
http://www.youtube.com/watch?v=dY-Q0Ks4 ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=3WIkjasL ... e=youtu.be


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Według portalu WirtualneMedia skład jury został już skompletowany - do Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej dołączył Robert Kozyra.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... mam-talent
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,48995,news,1,1, ... tykul.html

Niestety TVN właśnie to potwierdził. Nie jestem do tego przekonany...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

r_r16 pisze:Według portalu WirtualneMedia skład jury został już skompletowany - do Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej dołączył Robert Kozyra.
Czy to ten, któremu przyjemność sprawiała krytyka młodych talentów dwa lata temu w Sopocie?
Głupi ciul i "znawca" od siedmiu boleści. To już TVN nie ma kogo innego zapraszać?
Toż Kononowicz byłby lepszy…
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

nie ma co marudzić za w czasu trzeba poczekać i zobaczyć jak wypadnie w programie wtedy można pisać :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Łukasz »

Gdzieś mi się obiło o uszy, że panowie Kozyra i Wojewódzki za sobą nie przepadają. :D Mogli tam Czesława dać. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

To nie będzie zbyt duży problem skoro obydwaj panowie się nie spotkają w Mam Talent.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

Thermalcake pisze:To nie będzie zbyt duży problem skoro obydwaj panowie się nie spotkają w Mam Talent.
Dobrze będzie zobaczyć program bez Kuby, może to pokazać że jednak nie jest on nieząstapiony w tych formatach.

Dodam, że w Mam Talent, nie muszą to być żadni znawcy.. tylko celebryci z opiniami. W UK np jest aktorka, satyryk, Cowell, Hoff... itd.. mniej liczą się w Mam Talent jurorzy niż w X Factorze..

Wolałbym Kubę jednak w Mam Talent, gdzie z założenia on bardziej pasuje charakterem i doświadczeniem, niż w X Factor gdzie raczej ktoś trochę poważniejszy i z rynky muzycznego by się przydał.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Przewodniczącą jury na szczęście będzie Agnieszka Chylińska :D
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

Adrian ;P pisze:Przewodniczącą jury na szczęście będzie Agnieszka Chylińska :D
Co mnie dziwi w Polskich Mam Talent i X Factor, że jest 'przewodniczący' w jury... w oryginalnym formacie nie ma tego, i zostało to wymyślone na Polske chyba? Z założenia jury ma być zupełnie równe, nikt nie ma dyktować - dyrygować, i na zmiane pytają siebie o głosy i uczestników... wtedy uniknąć można tej arogancji której w tych formatach nabył Kuba Wojewódzki...
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Nareszcie teraz już nie będzie zabawy jednego członka jury (mianowicie Kuby) w reżysera. "Małgosia?", "Agnieszka?".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Thermalcake pisze:Nareszcie teraz już nie będzie zabawy jednego członka jury (mianowicie Kuby) w reżysera. "Małgosia?", "Agnieszka?".
Teraz Agnieszka będzie dyrygować tak jak Kuba.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

matik pisze:
Thermalcake pisze:Nareszcie teraz już nie będzie zabawy jednego członka jury (mianowicie Kuby) w reżysera. "Małgosia?", "Agnieszka?".
Teraz Agnieszka będzie dyrygować tak jak Kuba.
Wolalbym gdyby nikt nie dyrygowal, jury ma byc rowne... od tego sa prezenterzy..
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Mam talent

Post autor: alik79 »

Od tej edycji powinna być wprowadzona nowa scenografia Mam Talent jak w UK:

- na etapie castingów powinien być wymieniony stół jurorski na taki jak w najnowszej edycji brytyjskiej (niestety tak się nie stało)
- odświeżona czołówka
- wprowadzona nowa scenografia jak w UK

Fremantle powinien wymagać od TVN żeby po każdej edycji zmiany jakie nastąpiły w brytyjskim Mam Talent i X Factor były wprowadzane w Polsce.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

alik79 pisze:Od tej edycji powinna być wprowadzona nowa scenografia Mam Talent jak w UK:
Znając programy TVN są bardzo małe szanse na takie coś.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości