[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Byłem na ostatnim castingu do Mam Talent! Robert Kozyra ma po prostu klasę... Jest bardzo inteligentny i błyskotliwy. Ma dużo lepszy słuch muzyczny od Agnieszki Chylińskiej i moim zdaniem nie nadaje się do tego formatu, a do X Factor. Jednak jak już ma być jurorem MT powinien zostać przewodniczącym jury. Najgorsza jest scenografia. TVN powinien w tej edycji odświeżyć scenerię na castingach oraz w odcinkach na żywo bo wygląda to słabo. Nie mówiąc już o czołówce.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Mi się wydaje, że Agnieszka Chylińska - to właściwa osoba do tego programu. Ma w sobie luz, nie jest chamska, ale za to czasem szczera do bólu. Obsadzanie Kozyry w roli przewodniczącego jury - nie byłby dobrym pomysłem. On dopiero "raczkuje" w tym programie.

Scenografia - nie jest zła - tymbardziej jeśli chodzi o castingi, gdzie nie jest to takie ważne. Choć rzeczywiście - w odcinkach na żywo przydałoby się odświeżenie - tymbardziej, że konkurencja nie śpi.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Trzeciak pisze: Scenografia - nie jest zła - tymbardziej jeśli chodzi o castingi, gdzie nie jest to takie ważne.
Nie jest takie ważne?! :shock: Odcinki castingowe obecne są w TV przez 7 tygodni... Odświeżenie scenografii castingowej również jest potrzebne.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Wiesz, tylko, że odcinki castingowe - to głownie reportaże o uczestnikach plus występy i to wszystko montowane jest wraz z muzyką nie związaną z oprawa programu.
Poza tym nie wiem czy wiesz, że kiedyś było tylko 5 odcinków castingowych, ale za to trwały one prawie 2 godziny. Dziś mamy 7 odcinków, które nawet nie trwają 1,5 godziny.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Co nie zmienia faktu, że scenografia jest niezwykle ważna i przydałoby się coś więcej niż (pewnie już trochę wypłowiała :D ) fototapeta.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Mnie osobiście podoba się nowa scenografia w brytyjskim Got Talent! Może za bardzo na castingach podobna do XF, ale jest naprawdę dobra.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

http://mamtalent.plejada.pl/ - nieco zmieniła się strona 4. edycji "MT" - a konkretnie panel ze sładem jury. Do startu 4. edycji show już tylko miesiąc, a konkretnie 31 dni ;).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:http://mamtalent.plejada.pl/ - nieco zmieniła się strona 4. edycji "MT" - a konkretnie panel ze sładem jury.
To nie powinno nikogo dziwić
Trzeciak pisze: Do startu 4. edycji show już tylko miesiąc, a konkretnie 31 dni ;).
32 dni
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:
Trzeciak pisze: Do startu 4. edycji show już tylko miesiąc, a konkretnie 31 dni ;).
32 dni
Dzisiejszego wieczora nie liczymy :P
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale została lekko zmodyfikowana szata graficzna czołówki.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

A 31 sierpnia nowa strona internetowa mamtalent.tvn.pl
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

No właśnie. Ciekawe jak będą wyglądać te wszystkie nowe strony TVN'u :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

W nowej edycji pojawi się Marta Podulka, która przejdzie do kolejnego etapu. Ciekawe, czy powtórzy to co zrobił Gienek Loska...
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Bardzo dziwni mnie, że nie przeszła do następnego etapu w X-Factor bo jest cholernie zdolna ;) Ogólnie Kozyra wydaje się być bardzo rzeczowy. Czuję, że MT! bardzo zyska na odejściu Wojewódzkiego, którego jestem wielkim fanem. Otóż wiele osób nie oglądało tego programu z racji jego obecności w jury, a konkretniej jego "szołmeństwa". Robert jest niezwykle inteligentny, mniej sarkastyczny i dowcipny w porównaniu do Kuby ale w miarę sympatyczny :) Może się powtórzę, że bardzo chętnie widziałbym go zamiast Czesława Mozila w X-Factor, jednak... ;) WILL BE GOOD! 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość