Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

Do rzeczy. Krótko. I gwoli przypomnienia. (Uwaga teraz będzie niby, że groźnie! 8) )
Przypominam, że na forum nie tolerujemy obrażania userów, wyzywania się i tego typu podobnych numerów. Można fajnie ze sobą dyskutować, spierać się merytorycznie bez najeżdżania na drugiego forumowicza. Ładnym przykładem chociażby ostatnich dni jest wątek o zmianach w grafice. Co druga osoba ma inne zdanie, dyskusja wre, a nikt na nikogo jeszcze nie naskoczył, więc brać przykład proszę.
Napomykam o tym, dlatego, że ostatnio wrze między niektórymi userami, i proszę przyjąć do wiadomości, że wszelkie posty z wycieczkami osobistymi będą z miejsca usuwane. Wyjaśniajcie problemy na PW, jest też wątek, gdzie można zgłaszać problemy z userami, można raportować do moderacji (moderacja nie zawsze musi się zgadzać z raportem!), ewentualnie można wrzucić sobie przy danym userze opcję "ignoruj".
No to na tyle. Miało być krótko, a wyszło jak zwykle. :D
Dobrej nocy i ludziska "chill out!"
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: DJ Ice »

Dzięki serdeczne wszystkim, ja spadam.

Nie pozwolę sobą pomiatać przez jakiegoś nastolatka, który raportuje każdy mój post a jego wiadomości na PW są żałosne i obraźliwe. W dodatku pisane bez konkretnego powodu. Ja się tak nie bawię. Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania i dyskutowania z innymi. Jeden user tak nie potrafi, dlatego żegnam, a a właśnie jemu życzę wydoroślenia. Jeżeli coś się zmieni to wrócę.

Wiecie, że Was lubię, ale zawsze się znajdzie taki jeden, który zniechęci całkowicie do pobytu na Forum.

Buźka!
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

No szkoda. :uhh:
Mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: DJ Ice »

Mam pokazać Ci jeszcze kilka innych wiadomości @Fana! ? Może niech sam zainteresowany się wypowie?

Koleś pisze nadal swoje. Może Ty cos przetłumaczysz? Nie wiem po on to robi. Przecież moge nie zgadzać się z czyimś zdaniem i przy okazji dodać swoje przemyślenia!
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

Też nie wiem po co o to robi. Pewnie się nudzi jak to @lukaszo. Ale nie rozumiem też po co Ty się aż tak przejmujesz tym co on wypisuje na forum w postach, i żeby od razu odchodzić?
Jeżeli rzeczywiście naruszył ten user Twoją godność na PW, to proszę skieruj sprawę do admina - Łukasza, tylko on może to sprawiedliwie rozstrzygnąć, i ocenić kto na ile kogo obraził. Jeżeli rzeczywiście Cię obraża to powinien ponieść jakieś konsekwencje.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: DJ Ice »

Myślę, że doszliśmy na razie do porozumienia. Mam nadzieję, że się obędzie bez kar. Szkoda, że trzeba było to roztrząsać w taki sposób...

Dzięki Nika. Pozdrawiam.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Fan! »

Doszliśmy do porozumienia. Ja ze swojej strony chciałem na forum jeszcze raz przeprosić .
Mariusz i Sylwia Kłaniam się wam.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

Człowieku niech to do Ciebie dotrze, po to na forum ludzie mają nicki, by do nich zwracać się po nicku, a nie po imieniu.
Niektórzy mogą sobie tego nie życzyć, wyjątkiem są sytuacje, gdy ktoś sam wyrazi taką wolę. Nawet jeżeli sam nick sugeruje jakie user ma imię (np.piotrek888) to nadal masz obowiązek zwracać się do niego na forum po nicku, a nie po imieniu. Chyba, że się sobie przedstawialiście na PW, i sam adresat nie będzie miał żadnych obiekcji, byś operował jego imieniem na forum.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

DJ Ice pisze:Myślę, że doszliśmy na razie do porozumienia. Mam nadzieję, że się obędzie bez kar.
Nawet jeśli doszliście do niby-porozumienia, to o kilka chwil za późno. Fan! dostał właśnie bana (na obydwa swoje IP, nazwę użytkownika i maila), także dostęp do forum będzie miał przynajmniej poważnie utrudniony, jeśli nie całkowicie zablokowany.

A ja w banach jestem wyjątkowo oszczędny. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: DJ Ice »

Wiadomo, że to porozumienie było wywołane na siłę, aczkolwiek wolałem przystąpić na tą opcję. Wiadomo dlaczego.

Jednak jak widać nie byłem osamotniony w swojej opinii. :D

Pozdrawiam. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

fajny pisze:
piotrek888 pisze:Kolejna osoba w ciąży tym razem Agnieszka Cegielska. Gratulacje! :brawa:
Daj se spokój człowieku z tymi ciążami nie wypisuj więcej takich bzdetów!!! Podaj źródło. W przypadku Patrycji Redo również.
Mała prośba do wszystkich forumowiczów.
Aby uniknąć tego typu sytuacji, jak ta powyższa, wszelkie informacje dotyczące dziennikarzy, nie tylko ze sfery prywatnej, ale i zawodowej, proszę dokumentować źródłem.
Sama ostatnio dałam się ponieść rewelacji rzuconej przez kogoś tu na forum, że Jarosław Kuźniar się żeni. Skąd pochodzi takie info nadal się nie dowiedzielismy... :spiewa:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: szym »

Czy te reklamy google muszą koniecznie po każdym przeładowaniu strony wysuwać się zza prawej krawędzi...?
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Łukasz »

Pierwsze słyszę żebyśmy tu mieli jakieś reklamy google?

Może dostawca internetu Ci coś dorzuca. Jak wchodziłem na urlopie na nasze forum, to miałem podlinkowane niektóre wyrazy w nazwie działów i w newsach na stronie. Zdziwiłem się, bo przecież nigdy ich nie linkowałem. Okazało się, że dostawca netu tak robi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: r_r16 »

Ja też miałem takie "okienko" wyjeżdżające z prawego rogu.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktualne sprawy forum

Post autor: Nika »

Lukaszo wirusa nam wmontował. :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości