Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis najfajnieszy material w "Faktach" zrobil Piotr Swierczek :D Zrobil o smiesznych nazwiskach i tak byly miedzy innymi:
- Ojczenasz
- Cyps albo zyps
- Porazka
- Cipa (mam nadzieje ze za to mnie moderator nie ukarze) :)
:D :lol: :D :lol:

DOP. ÂŁukasz:
Nie wiem jak moderator, ale administrator to lubi, wiĂŞc karaĂŚ nie bĂŞdzie.


DOP. Arrow
Moderator œrednio lubi, ale poniewa¿ chodzi o treœÌ materia³u w Faktach, to tez karac nie bêdzie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A dla kobiet to nic nie pokazali :!: Dyskryminacja. :evil: a sÂą takie nazwiska. Sama mogĂŞ podaĂŚ kilka. MateriaÂł ÂŚwierczka- boki zrywaĂŚ. Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego na jedynce byÂła jakaÂś bomba, a nie konkurs chopinowski!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze: Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego na jedynce byÂła jakaÂś bomba, a nie konkurs chopinowski!
No bo chyba bomba byla wazniejsza jakby wybuchla to by bylo nie dobrze :roll: No ale to nie znaczy ze Konkurs Chopinowski byl mniej wazny, byl wazny tylko bomba go zsunela na 2 plan :roll: I raczej nie ma sie co oburzac :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:(...) Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego na jedynce byÂła jakaÂś bomba, a nie konkurs chopinowski!
No wiesz...nie wiem czy tutaj moÂżna powiedzieĂŚ "jakaÂś bomba". Ostatni tydzieĂą byÂł "bogaty" w wydarzenia typu bombowego. Na szczĂŞÂście byÂły to tylko alaramy faÂłszywe, a wczoraj jak siĂŞ okazaÂło byÂła to prawdziwa bomba !! MyÂślĂŞ, Âże tym moÂżna wytÂłumaczyĂŚ decyzjĂŞ o nr1 jakim byÂł reportaÂż o bombie.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis Pawel Pluska zrobil bardzo fajny material. :D Byl wieczorem w Sejmie gdzie dzialy sie rozne rzeczy :roll: Np. jedna poslanka yyyy nie pamietam nazwiska ( :D ) byla troche (tak to dobre slowo :) ) pijana :) i wygadywala rozne faje rzeczy :lol: :evil2: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:Np. jedna poslanka yyyy nie pamietam nazwiska
MaÂłgorzata Ostrowska (sld)
pawell pisze: byla troche (tak to dobre slowo :) ) pijana :)

Tak, byÂła tylko trochĂŞ....:wink:

Takie materiaÂły, z przymruÂżeniem oka dobrze wychodzÂą PÂłusce, w innych powaÂżniejszych go nie lubiĂŞ.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja go lubiĂŞ w kaÂżdym materiale, chociaÂż chyba masz trochĂŞ racji. DorĂłwnuje starej ekipie FaktĂłw jak dla mnie. MateriaÂł b. fajny :!: :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ten materia³ by³ po prostu ekstra !! Brawa za pomys³ i brawa za odwagê :lol: Ciekawe czy wszystkie telewizje odwa¿y³yby siê wyemitowaÌ taki materia³ w swoich dziennikach ?? !! Brawo raz jeszcze !! To jeden z lepszych materia³ów w ostatnim czasie w Faktach !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:A ja go lubiĂŞ w kaÂżdym materiale, chociaÂż chyba masz trochĂŞ racji. DorĂłwnuje starej ekipie FaktĂłw jak dla mnie. MateriaÂł b. fajny :!: :D :D :D
Ja tez do lubie w kazdym materiale. Smieszne czy powazne wszystkie robi fajnie, ale jednak najfajniejsze to tw z przymruzeniem oka taki jak wczorajszy i taki jakie kiedys o psach prezydenta :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i kolejne dwa naprawdĂŞ dobre materiaÂły jakie zaprezentowaÂły siĂŞ w dzisiejszym programie:
1. K.S³awiùskiej z Waszyngtonu o protestach przed Bia³ym Domem. Szybki, sprawny ciekawy. Jak zwykle p.Kasia w swoich materia³ach jest blisko ludzi, nie s¹ to materia³y oderwane od rzeczywistoœci. WidaÌ w nich jak wielka przepaœÌ dzieli j¹ i innych korespondentów z USA (szczególnie chodzi o TVP) - jeszcze raz :brawo: dla Katarzyny.
2. to niezawodny oczywiÂście Tomasz Sianecki ze swoimi kotami, jastrzĂŞbiami itp. ZresztÂą - jego materiaÂły reklamy nie potrzebujÂą :wink:
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sianecki dzisij jak zwykle rewelacyjny ale nie tylko on SÂławiĂąska i reszta tez ;D
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

A czego to dziÂś nie byÂło zapowiedzi w Faktach?? :shock:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siê, ¿e b³¹d realizatora, bo sam Marciniak by³ bardzo zdziwiony.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:A czego to dziÂś nie byÂło zapowiedzi w Faktach?? :shock:
No wlasnie mnie tez to bardzo zdziwilo :?
Marcin pisze:Wydaje mi siê, ¿e b³¹d realizatora, bo sam Marciniak by³ bardzo zdziwiony.
A mi sie wydaje ze to mialo tak byc bo odrazu po czolowce remie kamerowe ruszylo, bo jakby operator tego ramienia o tym by nie wiedzial to by kamera z ramienia pokazywala ekran tylnoprojekcyjny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis bardzo fajny byl material o planach zabudowy cenrtum Warszawy wokol Palacu Kultury i Nauki. Nie wiem dlaczego ale ten temat bardzo mnie interesuje... :roll:
Dzis takze na koniec "Faktow" bylo piekne wspomnienie osob ktore odeszly w tym roku ale nie tylko poniewaz wspomnieli takze sp Marcina Pawlowskiego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość