[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Ja powiem krótko. Jest rok 2011, mam talent jest w telewizji tvn od 3 lat. I nic się nie zmienia, ani oprawa ani intro ani scena live. Coraz bardziej ta telewizja schodzi na psy.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Mam talent

Post autor: rogi »

Mnie ten program już dawno zaczął nudzić. Chyba w sobotni wieczór przerzucę się na "The Voice" .
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Ja go nie będę oglądał na pewno. Ze względu na przygłupa... Kozyrę.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Mam talent

Post autor: Amy »

A ja obejrzę. Na pewno castingi :) Po obejrzeniu reklamy MT jestem mile nastawiona, choć będzie mi brakowało Kuby, był filarem tego jury. Mam wątpliwości czy Aga zastąpi go godnie w 100 %.
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

sybic pisze:Ja go nie będę oglądał na pewno. Ze względu na przygłupa... Kozyrę.
A może jednak mimo wszystko obejrzysz program? Moim zdaniem Kozyra to dobry wybór, z resztą odświeżenie jury chyba przyda się programowi.
tomalapt pisze:Ja powiem krótko. Jest rok 2011, mam talent jest w telewizji tvn od 3 lat. I nic się nie zmienia, ani oprawa ani intro ani scena live. Coraz bardziej ta telewizja schodzi na psy.


Jeśli chodzi o czołówkę (intro), to zostanie ona odświeżona w 4. edycji - wiele się nie zmieni, głównie będą to detale.
A co do scenografii odcinków "live", to zgodzę się z tym, że powinna być choć w części odświeżona (już o tym pisałem) - konkurencja z resztą nie śpi.

Aha - od jutra nowa strona mamtalent.tvn.pl
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

No to czy się coś dzisiaj zmieni?

Wiemy że scenografia castingów się nie zmieni - był wywiad z reżeserem Iwańskim gdzie mówił że wierzy w zmienianie niczego - z czym się zupełnie nie zgadzam, bo ulepszanie formatu i odświeżanie powoduje to że format jest zawsze ciekawi i nie powtarzalny.. i widzów przybywa (takie zjawisko jest w Wielkiej Brytanni z Mam Talent i X Factorem).

Więc przepuszczam że scenografia programów na żywo zostanie taka sama 4 raz.. a może nie?

Czołówka w Anglii została w tym roku odświeżona, jak i muzyka:
http://youtu.be/rg5EmTXcAXM?hd=1

Scenografia castingów i programów na żywo również (wejścia jurorów i casting):
http://youtu.be/hcre_cFWsPc
http://youtu.be/wcIYttGquuk
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Może te zmiany zostaną wprowadzone w 5. edycji show za rok? Z resztą jak informuje mamtalent.tvn.pl 4. edycja będzie ostatnią, którą poprowadzi Szymon Hołownia. Pojawił sie nawet o tym jego artykuł na łamach Press.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Byłem przekonany, że Kozyra będzie mnie złościł, ale nie było tak źle. Wypał dobrze.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Pierwszy odcinek czwartego sezonu Mam Talent! bardzo dobry. Cieszy mnie większa różnorodność niż w poprzedniej edycji, czyli duży + ode mnie za to.
Kolejny + dla Roberta Kozyry. Obawiałem się, że fatalnie wypadnie w roli jurora, nie lubiłem go jakoś, ale wypadł bardzo dobrze.
Kolejny + to brak Kuby Wojewódzkiego.
To będzie bardzo dobry sezon dla Mam Talent!
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Mam talent

Post autor: Amy »

matik pisze:Kolejny + to brak Kuby Wojewódzkiego.
Tu się akurat nie zgodzę, ale to pewnie kwestia gustu. Wojewódzki rozpędzał ten program, szkoda, że nie ma go już w Mam Talent!, w X Factorze się marnuje - tam mogliby dać Kozyrę.

Jednakże jest jak jest. Jestem zadowolona, Kozyra nie zastąpi Kuby, ale Aga jako szefowa daje radę :brawa:
Z chęcią obejrzę (jak zawsze) i castingi, i odcinki na żywo. Nawet The Voice mnie nie powstrzyma. :lol:
This is not the end, this is not the beginning.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

Program na bardzo wysokim poziomie co mnie cieszy ;) Robert Kozyra odnalazł się między Małgosią i Agnieszką. Chylińska w roli szefowej jury jest znakomita. Widać, że jury gram w jednym team'ie i Aga nie dominuje nad pozostałą dwójką jurorów. Montaż pierwsza klasa i do tego mieszanka dziedzin, światów. Jestem pod wielkim wrażeniem czwartej edycji Mam Talent!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

A ja jednak zgodzę się z @matik i także jestem zadowolony z Kozyry. Może niekiedy widać było u jego stres i sztywność, ale widać było, że z czasem się wyrobił i nabrał luzu

Wydaje mi się, że może i Wojewódzki rozpędzał program, ale czasem w nie tą stronę co powinno to być.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Jestem zaskoczony wesołością tej edycji :) Ale mnie to się podoba. Nie ma jakichś wielkich talentów , ale to dopiero pierwszy odcinek. Najlepszych zostawili na koniec ! Podobał mi się odcinek ze względu na żarty jurorów oraz prowadzących, uczestnicy mniej , ale i tak to dla mnie najlepszy show w Polsce ! :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Mnie się wydaje, że czas Wojewódzkiego w tym programie dobiegł końca i nie tylko w tym programie... Zresztą o tym końcu świadczy fakt, że gostek musi już grać w głupawych reklamach.
W sumie dobrze, że nie ma go w "Mam Talent", bo ile razy można słuchać tekstów skierowanych do uczestnika o tym, że "mam w domu kilka tys. płyt i brakuje mi tylko jednej - twojej", który talentu nie ma i którego bał bym się nawet zapytać kim jest.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Robert Kozyra wypadł dobrze. Chylińska sprawdza się jako głowa jury, ogólnie jest pozytywnie. Dobrze, że było zróżnicowanie. O ile będę miał czas będę śledził 4 edycję programu, a przynajmniej odcinki castingowe. W przerwie spojrzałem na The Voice, ale nie zachęciło mnie do dalszego oglądania. Obejrzę w całości, to może zmienię zdanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości