POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Dared00

Post autor: Dared00 »

Ptr15 pisze:W³aœnie! Magazyn reporterów "Uwaga" jako pierwszy zagoœci³ na TVN. PóŸniej inne stacje zaczê³y tworzyÌ podobne tego typu programy.
Niestety nie. WczeÂśniej byÂł "Zoom" na RTL7.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

corner pisze: WytÂłumacz mi skÂąd siĂŞ bierze ta KASA.
nie wiem skÂąd,nie mam wyksztaÂłcenia ekonomicznego,nie znam realiĂłw markietongowych.ale jest.darmowe gazety typu:metropol,metro,echo miasta,dzieĂądobry sÂą rozdawane ludziom za darmo,wiĂŞc na jakiej zasadzie mogÂą istnieĂŚ?
najwyraÂźniej TVN raczej nie kupowaÂłby czegoÂś,co nie przyniesie ZYSKU. :>
Daredevil pisze:Niestety nie. WczeÂśniej byÂł "Zoom" na RTL7.
Zoom byÂł wielkim hiciorem!Ten facet,co sobie rozciÂągaÂł pÂłatki uszu niebanalnymi rozmiarami kolczykĂłw mieszka na mojej dzielni :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OglÂąda ktoÂś nowÂą seriĂŞ serialu "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich"? Dzisiaj byÂł bardzo dobry odcinek. Jak PaÂździocha zaciupali :D

P.S. Szkoda tylko, Âże Waldusia nie ma :(
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nina Terentiew i Agata MÂłynarska w Polsacie 8)
Gwiazda TVP przechodzi do Polsatu
Telewizja Polsat siĂŞga po kolejnÂą gwiazdĂŞ telewizji publicznej. Bliska podpisania umowy jest rĂłwnieÂż Nina Terentiew, byÂła szefowa TVP2.

Agata M³ynarska, dziennikarka telewizyjnej "Dwójki" odchodzi z telewizji publicznej. Jak dowiedzia³ siê wortal Wirtualnemedia.pl od paŸdziernika rozpoczyna pracê w telewizji Polsat, gdzie poprowadzi nowy program. Jaki? Z naszych informacji wynika, ¿e Polsat przygotowuje talk-show, który ma byÌ konkurencj¹ dla "Rozmów w toku" Ewy Drzyzgi w TVN. Szczegó³y programu nie s¹ znane.

- Rok zastanawiaÂłam siĂŞ nad tÂą propozycjÂą – zwierzyÂła siĂŞ MÂłynarska podczas poÂżegnalnego spotkania z kolegami i koleÂżankami z TVP.

Telewizja Polsat nie chciaÂła wczoraj komentowaĂŚ caÂłej sprawy.

Przypomnijmy, Âże rok temu z telewizyjnej “DwĂłjki” do Polsatu przeszedÂł Maciej Dowbor.

Agata MÂłynarska z wyksztaÂłcenia polonistka, z zawodu dziennikarka i prezenterka, od 15 lat byÂła zwiÂązana z DwĂłjkÂą. W telewizji publicznej prowadziÂła m.in. program 'Pytanie na Âśniadanie'.

Caryca Nina pÂłynie na wyspĂŞ Polsat

Nina Terentiew na dobre rozsta³a siê z telewizj¹ publiczn¹ i ma przejœÌ do Polsatu. Niemo¿liwe? - Negocjacje zbli¿aj¹ siê do fina³u - zapewniaj¹ rozmówcy "Super Expressu". - Bez komentarza - ucina Terentiew.

WedÂług informacji "SE" negocjacje toczÂą siĂŞ od kilku tygodni. WeszÂły wÂłaÂśnie w ostatniÂą fazĂŞ. WÂładze Polsatu nabierajÂą wody w usta.

- Na rynku medialnym ciÂągle trwajÂą jakieÂś rozmowy - ucina enigmatycznie jeden z czÂłonkĂłw zarzÂądu tej stacji.

Na poczÂątku tego tygodnia Terentiew ostatecznie rozstaÂła siĂŞ z DwĂłjkÂą i zrezygnowaÂła z prowadzenia "Bezludnej wyspy". 24 wrzeÂśnia TVP wyemitowaÂła premierowy odcinek tego programu. I miaÂły byĂŚ nastĂŞpne. - Pani Terentiew stwierdziÂła, Âże definitywnie koĂączy ten etap pracy - mĂłwi Daniel JabÂłoĂąski z biura prasowego TVP.

W Polsacie Nina Terentiew ma odpowiadaĂŚ za rozrywkĂŞ.

- Cieszê siê, ¿e wraca do gry - mówi prof. Wies³aw Godzic, medioznawca. Jego zdaniem Terentiew znalaz³a siê wreszcie w odpowiednim miejscu. - Od lat rozrywka w Dwójce by³a na poziomie dobrej telewizji komercyjnej. Wierzê, ¿e pomo¿e Polsatowi. Wci¹¿ ma pewnie wiele ciekawych pomys³ów - ocenia prof. Godzic. Jego zdaniem transfer Terentiew to powa¿ny cios dla telewizji publicznej. - Kolejne osoby opuszczaj¹ ten ton¹cy okrêt - dodaje.

Nina Terentiew, absolwentka WydziaÂłu Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, karierĂŞ dziennikarskÂą rozpoczĂŞÂła w 1970 roku w Polskim Radiu Koszalin. W 1971 roku trafiÂła do Redakcji Publicystyki Kulturalnej TVP. PrzygotowywaÂła m.in. felietony do programu kulturalnego "Pegaz", programy z cyklu "XYZ" oraz "Godzina z..." i reportaÂże z imprez artystycznych. Od 1992 roku prowadzi wÂłasny program "Bezludna Wyspa". Dyrektorem TVP 2 Terentiew byÂła od 1998 r. WczeÂśniej byÂła m.in. kierownikiem redakcji publicystyki, szefowÂą zespoÂłu artystycznego i dyrektor ds. artystycznych DwĂłjki.
No ciekawe czy zrobia dobry Talk Show i pokonajÂą Rozmowy w Toku :lol: Ja w to wÂątpie bedzie tak samo jak z tym programem w TV4 program juz zdjĂŞto z anteny 8)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

ale mi gwiazda - MÂłynarska - ona tylko sylwestra z dwojka umiaÂła prowadzic ( choc nie do koĂąca) . Tonacy Polsat brzytwy sie trzyma :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czemu? MÂłynarska wcale nie jest taka zÂła... ChociaÂż siostrĂŞ ma lepszÂą. MoÂże dobrze poprowadzic ten program
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Nie uwaÂżam Âże jest zÂła.. ale nie uwaÂżam ja za jakis wielki format... Pewnie propozycje dostaÂła juz gdy wystepowaÂła w ShowTime'e - bo pisaÂło ze juÂż rok temu dostaÂła ta ofertĂŞ...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Greg Haus pisze:ale mi gwiazda - MÂłynarska
Ta kobieta jest wiecznie szczĂŞÂśliwa i uÂśmiechniĂŞta,cukrzyca :/ ale trzeba przyznaĂŚ,Âże ma spore doÂświadczenie w prowadzeniu imprez plenerowych,koncertĂłw.napewno oÂżywi Polsat,a Kret(yn) wybaczy jej,Âże zajmie miejsce w konkurencyjnej stacji :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Polsat to juÂż prawdziwa plejada gwiazd. :devil:
Biesiadna MÂłynarska
Bezludna Terentiew
ÂŚnieÂżnobiaÂły Chajzer
Ciemny Ibisz
Zadyszany GugaÂła

ÂŚmiaĂŚ mi siĂŞ chce... Nie wiem co w ogĂłle robiÂą tam Smoktunowicz z Lisem... ZawyÂżajÂą poziom?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

bezludna Terentiew,dobre :hahaha: 8)

Sytuacja Polsatu jest nijaka i tragiczna.Co i kogo ma reprezentowaÌ taki dziennikarz jak Lis?Miêdzy nim a reszt¹ "gwiazd" jest wielka przepaœÌ.Szkoda mi czasem Lisa.
JeÂżeli juÂż ktoÂś zawyÂża poziom to zdecydowanie Lis,bo Smok jest jaka jest.Jeszcze trochĂŞ i moÂże Ibisz bĂŞdzie prezenterem wydarzeĂą :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

--

Post autor: magda992 »

Seriale podniosÂły widowniĂŞ Polsatu
Trzy dotychczas wyemitowane odcinki nowej serii "Œwiata wed³ug Kiepskich" ogl¹da³o œrednio 3,46 mln osób. Serial ma najwiêksz¹ widowniê spoœród ca³ego pasma sitcomów, które nadaje Polsat w œrodowy wieczór, a które podnios³o ogl¹dalnoœÌ s³onecznej telewizji w stosunku do zesz³ego roku o 550 tys. widzów.

Podczas emisji "Kiepskich" Polsat z udzia³em 23,07 proc. by³ trzeci¹ stacj¹ pod wzglêdem udzia³ów w rynku telewizyjnym, jednak ró¿nice s¹ niewielkie. Liderem w czasie emisji sitcomu by³a TVP1 z 24,14 proc., z kolei TVN mia³ 23,88 proc., a TVP2 - 13,25 proc. udzia³u.
Dwa pozostaÂłe seriale: "Ale siĂŞ krĂŞci" i "Daleko od noszy" nie osiÂągajÂą juÂż tak dobrych wynikĂłw. Trzy pierwsze odcinki nowej produkcji "Ale siĂŞ krĂŞci" oglÂądaÂło Âśrednio 1,92 mln widzĂłw przy udziale w rynku wynoszÂącym 13,02 proc, co daÂło Polsatowi czwarte miejsce w oglÂądalnoÂści (za TVP1, TVP2 i TVN). Z kolei "Daleko od noszy" obejrzaÂło przeciĂŞtnie 1,95 mln osĂłb, a udziaÂł serialu wyniĂłsÂł 16,67 proc. i plasowaÂł Polsat na trzeciej pozycji za TVP2 i TVN, ale przed TVP1.

Ogó³em, ca³e serialowe pasmo emitowane na antenie Polsatu od 20:15 do 22:25 przyci¹gnê³o w trzy wrzeœniowe œrody bie¿¹cego roku œrednio 2,28 mln widzów przy udziale 16,42 proc. Rok wczeœniej to pasmo ogl¹dane by³o przez 1,73 mln osób, a udzia³ Polsatu wynosi³ 12,36 proc.

(ÂźrĂłdÂło: http://www.filmweb.pl/Seriale%2Bpodnios ... s,id=31223 )
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja sam oglÂądam "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich" i bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże chociaÂż tym serialem mogÂłem pomĂłc Polszmatowi :evil:
Odd Della Robia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 21:45

Post autor: Odd Della Robia »

Taa.Polszmat ratuje siĂŞ starymi pomyÂślami typu :ÂŚwiat wedÂług kiepskich itd
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A od wiosny ma podobno wracaÌ Idol :spiewa: Polsat po prostu próbuje siê cofn¹Ì w czasie i powróciÌ do dawnych, dobrych programów przed zmianami. I chyba im siê to udaje :roll:
Ostatnio zmieniony sobota 30 wrz 2006, 22:19 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Idola teÂż z chĂŞciÂą obejrze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości