Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

czy kto¶ ma czo³ówkê now± Faktów, ale nie t± z debiutu Durczoka, i ogólnie wydannie "FAKTÓW TVN"
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dziœ podczas ³¹czenia z reporterem podzielony ekran nie "ujedolica³" siê po zadaniu pytania przez prowadz¹cego tylko trochê póŸniej. Zmianê oceniam na plus.
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

no to co dajcie jakieÂś filmy z nowych faktĂłw, ale nie z pierwszego wydania.
OK PLEASE, bÂłagam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w "Faktach" by³y takie momenty, które mi siê nie podoba³y. :nie: Na poczatku ju¿ po forszpanie Styœka mówi³a o tym wypadku autobusu w £odzi, ale póŸniej zaprosi³a na materia³ za parê minut. :? Potem kolejny taki przypadek z tym Panem co go matka wiêzi³a - te¿ zapowiedzia³a go, a materia³ by³ po paru minutach. :? To wszystko nie by³o w forszpanie lub sródszpanie - normalnie jakby nigdy nic miêdzy 2 newsami. :nie: Bardzo mi siê to nie podoba³o. Kiedyœ te¿ tak by³o, ale w przypadku Rymana...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WÂłaÂśnie miaÂłem o tym napisaĂŚ.W 100% siĂŞ z tobÂą zgadzam.Straszny chaos to wprowadza. :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

zgadzam siĂŞ, no ale moÂże coÂś zmiany wam mĂłwiÂą w materiaÂłach, nie lubicie takich newsĂłw jak w stacjach w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, hmmm, zastanawiajaca!!!
No ale dzisiaj bedzie inaczej, a jutro debit w nowych faktach tym razem Marciniaka, ciekawe jak to mu wyjdzie. HMMM?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj wprowadzili kolejn¹ zmianê (i tak siê zastanawiam czy juz ka¿dego dnia bêdzie coœ nowego? :roll: ) tym razem poraz pierwszy dali materia³ filmowy w g³ównym temacie. :roll: Z jednej strony fajnie, ale z drugiej troche wyd³u¿a to forszpan i to bardzo... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

fajnie im wczoraj to wyszlo, ale zgadzam siê z toba, trochê d³ugo, ale mo¿e dlatego tak odczuwamy, bo to nowoœÌ. HHMMMM?
pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maciekgraf pisze:fajnie im wczoraj to wyszlo, ale zgadzam siê z toba, trochê d³ugo, ale mo¿e dlatego tak odczuwamy, bo to nowoœÌ. HHMMMM?
Pewnie masz racjĂŞ, minie trochĂŞ czasu to siĂŞ czÂłowiek do tego przyzwyczai. :roll: NaszczĂŞÂście zmienili i nie zapowiadajÂą w forszpanie 2 razy tego samego. :>

A teÂż nie wiem czy mi siĂŞ wydaÂłaÂło czy wczoraj ÂśrĂłdszpanu nie byÂło :?: :> OczywiÂście ta jedna zapowiedz byÂła... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie doœÌ , ¿e Fakty sa najlepsze to s¹ najczêsciej ogl¹dane. Jak dzisiaj poinformowa³ pod koniec Faktów Piotr Marciniak , wczorajsze Fakty mia³y najlepsz¹ ogl¹dalnoœÌ ze wszystkich serwisów informacyjnych w Polsce - 38,5% :tanczy: o 4% wyprzedzili Wiadomoœci (34,5%)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

NajchĂŞtniej jeszcze nie, bo to tylko dane z jednego dnia, a jak z pozostaÂłymi 6 dniami w tygodniu? :> BedĂŞ sie cieszyÂł gdy "Fakty" wyprzedzÂą "WiadomoÂści" na staÂłe... No i dzieĂą po dniu pewnie bĂŞdzie lepiej, a to juÂż nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz. :roll: A przewaga faktycznie spora... :D Wydarzenia najgorsze nawet "Panorama" ich wyprzedziÂła. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczoraj znowu powrĂłcily cytaty prawie pod wszystkimi materiaÂłami. nie wiem czy dziÂś teÂż bo nie ogladalem.[/i]
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ByÂły cytaty... :>

A wczoraj i dziÂś zauwaÂżyÂłem, Âże na ekranie gdy jest zapowiedÂź jednego materiaÂłu nie ma Âżednej specjalnej grafiki. :mhm: Jest tylko ta normalna... :roll: O wiele lepiej poprzednio byÂło i fajniej to wygladaÂło. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Durczok przyciÂąga wiĂŞcej widzĂłw niÂż Pochanke

"Dziennik": JesieniÂą Fakty TVN mogÂą staĂŚ siĂŞ najpopularniejszym programem informacyjnym w Polsce.
Jeszcze rok temu dystans miĂŞdzy Faktami a wiadomoÂściami siĂŞgaÂł 2 mln widzĂłw. Teraz wynosi 700 tys. i systematycznie maleje.

DuÂża w tym zasÂługa Kamila Durczoka - cztery pierwsze wydania serwisu z jego udziaÂłem oglÂądaÂło 3,9 mln widzĂłw, o 1 mln wiĂŞcej niÂż rok temu (dane AGB Nielsen Media Research).

Wydania ktĂłre prowadzi Durczok, przyciÂągajÂą wiĂŞcej widzĂłw niÂż te, ktĂłre prowadzi Justyna Pochanke - do tej pory najwiĂŞksza gwiazda FaktĂłw. Durczoka oglÂąda Âśrednio o 500 tys. widzĂłw wiĂŞcej niÂż Pochanke.

SpecjaliÂści zwracajÂą uwagĂŞ na efekt nowoÂści - wiele osĂłb chciaÂło zobaczyĂŚ gwiazdĂŞ WiadomoÂści w nowym wcieleniu.

WiĂŞcej w "Dzienniku"
ÂŹrĂłdÂło: onet.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Powiedzcie mi, czy ju¿ nie mo¿na zrobiÌ Faktów bez wpadki :?: Dzisiaj nie by³o zapowiedzi g³ównej na ekranie tylno projekcyjnym i zamiast opinii internautów na ekranie pokaza³y nam siê jakieœ testy amerykaùskich naukowców na myszach :/ A to dopiero pocz¹tek Faktów :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość