[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Ja ju¿ od jakiegoœ czasu wiedzia³em o tym, ¿e koncert Eltona nie bêdzie przerywany reklamami (czyta³em wykaz bloków reklamowych w SF na reklama.tvn.pl) i, ¿e Elton dostenie z³otego s³owika. Nic nie s³ysza³em natomiast o Wa³êsie. Nie wiem tylko, co on ma wspólnego z Eltonem? :mhm: Czy teraz ju¿ co rok na Festivalu bêdzie Lechu?

A dziÂś mam dla was filmiki z prĂłb The Jet Set, Mezo i Sumptuastic + trochĂŞ kulis. Jest teÂż reÂżyser Julia Knowles (mam nadziejĂŞ, Âże nie przekrĂŞciÂłem nazwiska) i Adam Sztaba.
JakoœÌ mo¿e nie jest zachwycaj¹ca, ale nie chcia³em, ¿eby pliki by³y monstrualnych rozmiarów.

The Jet Set cz. I
Mezo/Tabb & SczeÂśniak
Sumptuastic cz. I
Za scenÂą
CzêœÌ II The Jet Set i czêœÌ II Sumptuastic postaram siê jutro z rana (ew. ko³o po³udnia)

Dla osĂłb, ktĂłre nie wiedzÂą jak ÂściÂągaĂŚ pliki z rapidshare.de:
1. na dole tabelki po prawej stronie treba kliknÂąc przycik FREE
2. odczekaĂŚ do koĂąca odliczania
3. wybraĂŚ jeden z trzech serwerĂłw
4. wpisaÌ kod z obrazka i wcisn¹Ì DOWNLOAD
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Noo Pani Gosia ma przed sobÂą spore wyzwanie. Ale czego to ludzie nie wymyÂślÂą? Ona pewnie juÂż pacowaÂła nad tym dÂługo... :twisted: :lol2:

Ja siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże nie przerwiÂą reklamami dnia drugiego. Ciekawe nawet czy Elton John by na to pozwoliÂł? :> Raczej nie... :roll: Natomiast koncertu Katie Melui nie przerwiÂą, bo bĂŞdzie krĂłtki. Nawet godziny nie potrwa. :>

Ja te¿ pierwszy raz s³yszê, ¿e Lech Wa³êsa wrêczy ponownie s³owika. Mo¿e ma wy³¹cznoœÌ do wrêczenia choÌ jednej statuetki? :lol2: W ogóle nie rozumiem po co on tam... :uhh:

I dziĂŞki marjan za filmiki... :D

A na stronie festivalu jest nowy news:

Obrazek

1 sierpnia :szalony: :szalony: uhhh kiedy to byÂło. :szalony: :szalony: :szalony: No co cofniemy siĂŞ w czasie dokÂładnie o miesiÂąc. :devil: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej jaka wpadka... Mam nadzieje ze podczas samego festivalu nie bedzie takich wtopĂłw.. np. koncert Eltona dadzÂą jutro :P Trzymam kciuki za jutrzejszy koncercik :brawa: :lol:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ale siĂŞ "czepiacie" tej Magdy, fakt, Âże poprowadzi 3 dni Sopotu nie jest ÂżadnÂą pomyÂłkÂą! :evil: Ja tam siĂŞ cieszĂŞ, rok temu podczas konkursu o SÂłowiki spisaÂła siĂŞ znakomicie, Âżadnych wpadek nie zaliczyÂła, maÂło kto z TVNu nadaje siĂŞ do prowadzenia takiej imprezy jak festiwal :D (pisaÂłem juÂż o tym wiĂŞc siĂŞ powtarzam)
I faktycznie w dzieĂą drugi siĂŞ nie napracuje, bo poza zapowiedziami to do roboty nie ma nic :lol: W trzecim dniu teÂż nie bĂŞdzie "ÂświeciÂła" tak jasno jakby siĂŞ wydawaÂło, gwiazdy zapowiadaĂŚ bĂŞdÂą SzabÂłowska, Szewczyk, Mikulski i reszta. LiczĂŞ na MagdĂŞ, wierzĂŞ w niÂą, czekam z niecierpliwoÂściÂą na jutro :)

Za kogo trzymacie kciuki podczas jutrzejszego pierwszego dnia? Sam liczê na The Jet Set w³aœnie (prezentuj¹ œwiatowy poziom), jako jedyni maj¹ szansê powalczyÌ z zagraniczymi artystami. Spoœrób ich grona kibicujê Mattafix ("Big City Life"), jak Arash lub Andreas wygraj¹ te¿ bêdzie ok. I ¿a³ujê, ¿e poza Piaskiem na deskach Opery Leœnej jutro nie pojawi siê Doda <a mog³aby w okolicach 23., ca³oœÌ trwa³aby d³u¿ej> 8)

Strasznie wierzê w tegoroczny Sopot, jak poniesie ogl¹dalnoœciow¹ klêskê strasznie siê rozczarujê :devil: Kampania reklamowa by³a/jest ogromna, program festiwalu wydaje siê byÌ interesuj¹cym! TVN postara³a siê bardzo. I sam ju¿ nie wiem który z koncertów ma szansê na najwiêksz¹ widowniê, ka¿dy kierowany jest do ró¿nych widzów, heh. Nadziejujê, ¿e udzia³y bêd¹ du¿e <zw³aszcza podczas koncertu Eltona>, a i ¿e impreza telewizji Waltera w swoim czasie antenowym bêdzie plasowa³a siê na drugiej pozycji chocia¿. Trzymam kciuki, jutro od 19:30 nie odchodzê od telewizora :D :D :D

Marjan, serdeczne dziĂŞki za fotki raz jeszcze (jeste(Âś)m(y) wdziĂŞczni) i filmy! :brawa: :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Kajetan pisze: LiczĂŞ na MagdĂŞ, wierzĂŞ w niÂą, czekam z niecierpliwoÂściÂą na jutro
Nie przepadam za MoÂłek,ale skoro stanie siĂŞ gospodarzem i wizytĂłwkÂą TVN-u,kibicujĂŞ jej,Âżeby wszystko poszÂło gÂładko i olÂśniÂła Sopot! :)

TrÂąbiÂą tyle juÂż o SF w radiu,najczĂŞÂściej o Eltonie i o tym,Âże bilety 'sprzedaÂły siĂŞ na pniu' :tanczy: A to o czymÂś Âświadczy.To jest prawdziwy Sopot!JeÂśli chodzi o wykonawcĂłw,to bogatszy niÂż zeszÂłoroczny.Nie mam Âżadnego 'czarnego konia' jeÂżeli chodzi o polskich wykonawcĂłw.mandaryna!aleÂż ona nie bĂŞdzie w tym roku ;( dÂżoÂłk.Sistars to Âświatowy poziom,ale trudno,wiĂŞc jestem teÂż za Jet Set,wg mnie bĂŞdÂą najlepszÂą konkurencjÂą dla reszty,ale coÂś czujĂŞ w koÂściach,Âże wygra zagraniczny wykonawca.a zagraniczni :mhm: big city life wpada nawet w ucho...Najbardziej ciekawi mnie wystĂŞp Eltona Dzwona,w koĂącu to naprawdĂŞ gwiazda wieeelkiego formatu :!: rĂłwnieÂż wieeelki plus dla TVN,Âże nie bĂŞdzie reklam w trakcie jego koncertu.TVN dobrze siĂŞ zastanowiÂło :) A te Meluy i nie-meluy..nie sÂłucham takich rzeczy,wiĂŞc to najlepsza okazja,Âżeby zobaczyĂŚ co to takiego.3 dni dobrej mieszanki muzycznej,kaÂżdy coÂś sobie znajdzie :)
TVN nie poniesie klĂŞski!Nie ma takiej opcji.wszystko przemawia ZA! 8) W pubach bĂŞdzie peÂłno ludzi przed tv,rzÂądni igrzysk i piwa,co dla mnie w Âłikend oznacza 12 godzin rozbijania siĂŞ miĂŞdzy stolikami :/ BĂŞdĂŞ musiaÂł sobie misski nagraĂŚ :P
pawell pisze:Vanilla Ninja. :> Co do nich to czego chcesz? :twisted: One sĂŞ bardzo fajne... :spiewa:
pawell :> Jak Ninja - to tylko ¯ó³wie! :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro trzymam kciuki z The Jet Set. :D MyÂślĂŞ, Âże to najlepsza piosenka ze wszystkich wykonawcĂłw z Polski. :P Z zagranicy natomiast liczĂŞ na Vanilla Ninja. :D OgĂłlnie wszytskie piosenki w konkursie sÂą OK, ale te 2 siĂŞ najbardziej dla mnie wybijajÂą. 8)

Ja teÂż wierzĂŞ w tegoroczny festival. TVN spisaÂła siĂŞ bardzo dobrze bije na gÂłowĂŞ TVP, ale to wiadomo od dawna. :devil: KtĂłry dzieĂą bĂŞdzie miaÂł najlepszy wynik? Wydaje mi siĂŞ, Âże pierwszy. :roll: Ten dzieĂą z pewnoÂściÂą przyciagnie wiele mÂłodych ludzi. Na dodatek nie ma aÂż tak powaÂżnej konkurencji w tym dniu... ;) NaszczĂŞÂście. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

onet pisze:Rusza Sopot Festival 2006
W pi¹tek, 1 wrzeœnia, rozpoczyna siê Sopot Festival 2006. Jego g³ówn¹ gwiazd¹ bêdzie Elton John. Festiwal potrwa do 3 wrzeœnia. Wystêpy artystów poka¿e stacja TVN.

Atrakcjami imprezy bĂŞdÂą konkursy - o nagrodĂŞ Bursztynowego SÂłowika i SÂłowika PublicznoÂści, a takÂże wystĂŞpy gwiazd znanych z poprzednich edycji festiwalu, m.in. Demissa Roussousa i Drupiego.

"Najszybciej sprzedaÂły siĂŞ bilety na koncert galowy Eltona Johna, moÂżna powiedzieĂŚ, Âże sprzedaÂły siĂŞ »na pniu«" - poinformowaÂła Joanna RĂłzga z TVN.

Festiwal rozpocznie siĂŞ dniem konkursowym. PrzywrĂłcona w ubiegÂłym roku rywalizacja o nagrodĂŞ Bursztynowego SÂłowika i SÂłowika PublicznoÂści odbĂŞdzie siĂŞ w nowej formule - w konkursie oprĂłcz polskich wykonawcĂłw wezmÂą udziaÂł rĂłwnieÂż artyÂści zagraniczni.

Na poczÂątek wystÂąpi piĂŞcioro polskich artystĂłw wybranych przez sÂłuchaczy Radia Zet. SÂą to: Gosia Andrzejewicz z utworem "PozwĂłl ÂżyĂŚ", The Jet Set ("Just Call Me"), Mezo/Tabb i Miecz. SzczeÂśniak ("Wstawaj"), Stachursky ("Z kaÂżdym Twym oddechem") oraz Sumptuastic ("Za jeden uÂśmiech TwĂłj").

Wybrany spoÂśrĂłd nich najlepszy wykonawca bĂŞdzie reprezentowaÂł nasz kraj w finaÂłowej rywalizacji (w drugiej czĂŞÂści wieczoru) z szeÂścioma zagranicznymi artystami, ktĂłrymi sÂą: Arash ("Arash"), Brainstorm ("Thunder Without Rain"), Andreas Johnson ("Show Me"), Mattafix ("Big City Life"), oraz Vanilla Ninja ("Dangerzone").

O tym, kto otrzyma Bursztynowego S³owika, zdecyduje jury; swojego S³owika przyzna równie¿ publicznoœÌ.

2 wrzeÂśnia, podczas koncertu galowego, wystÂąpi brytyjska gwiazda muzyki pop - Elton John. Artysta miaÂł wystÂąpiĂŚ w Sopocie juÂż w ubiegÂłym roku, ale koncert nie doszedÂł do skutku. Tego samego dnia w Sopocie zaÂśpiewa inna artystka z Anglii - z pochodzenia Gruzinka - Katie Melua.

Sopot Festival 2006 zakoĂączy "DzieĂą WspomnieĂą" czyli koncert gwiazd sopockiego festiwalu sprzed lat. Przed sopockÂą publicznoÂściÂą wystÂąpiÂą Helena Vondrackowa, Drupi, Karel Gott i Demis Roussos.

Pierwsze dwa dni festiwalu poprowadzi Magda MoÂłek, a ostatni - BogumiÂła Wander i Krystyna Loska.
Czyli nic czego bysmy nie wiedzieli...

A swoja droga to rok temu na onecie byÂł wielki baner z napisem ze dzis jest Sopot Festival.. a dzis nic...A swojÂą droga to naprawde nie chce mi sie wierzyc w to Âże sama MoÂłkowa poprowadzi tak wiellkie wydarzenie.. Przecierz nie moÂże byc jednoczeÂśnie na maÂłej scenie z jurorami w na duÂże z wykonawcami...

Wiem ¿e to mo¿e teorja spiskowa... ale wczoraj w faktach jak by³ materia³ o wannie wassermana to by³ Szymek - który by³ ubrany tak jakos ró¿owo - zwariowanie... Mo¿e on tez pojawi sie w trakcie festivalu.. Chyba ¿e to by³y przygotowania do SMS ale podobno SMS kreca w Œrody.. juz sam nie wiem...
Ostatnio zmieniony piątek 01 wrz 2006, 09:41 przez Greg Haus, łącznie zmieniany 1 raz.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

jest banner na Onecie. Pierwsze jest napis SF 2006 1-3 wrzeÂśnia. A potem zaproszenie na dzisiaj. Jest taki napis(mog enie dokadnie przytoczyĂŚ): DziÂś o 19:30 wywstapiÂą: Gosia andrzejewicz, Jet Set......
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

michaek pisze:jest banner na Onecie. Pierwsze jest napis SF 2006 1-3 wrzeÂśnia. A potem zaproszenie na dzisiaj. Jest taki napis(mog enie dokadnie przytoczyĂŚ): DziÂś o 19:30 wywstapiÂą: Gosia andrzejewicz, Jet Set......
Ja tego nie mam - moÂże dlatego Âże ty mĂłwisz o tym miejscu gdzie sa reklamy na onecia - a ja mowie o tym miejscu gdzi pisze onet.pl 10 lat ... Bo te reklamy to sa rĂłzne :?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja osobiœcie stawiam na The Jet Set, choÌ znaj¹c komisjê wygra Miecz i Mezo, no ale có¿. Nad konkursem miêdzynarodowym zastanowiê siê po prezentacji artystów. :P
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Wiem, ¿e jeden z filmików, które wrzuci³em nie zawsze siê da œci¹gn¹Ì, wiêc dajê link do niego jeszcze raz (tym razem na YouTube).
za scenÂą
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A kiedy kolejne- szczegĂłlnie zaleÂży mi na Jet Set cz. II?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W telewizji TVN wlewym dolnym rogu jest logo SF i napis konkurs 19.30 :D :D

No i na onecie wrescie sie pojawiÂł baner i newsy z SF :)

[ Dodano: PiÂą Wrz 01, 2006 2:16 pm ]
I w onecie jest rozmowa z Gosia Andrzejewicz
I sam tytuÂł wiele mowi .."BĂŞdze kontowersyjnie.." Ale w samym wywiadzie nic prawie nie piszÂą o tym... Tylko
onet pisze:A zdradzisz, jak siĂŞ bĂŞdziesz prezentowaĂŚ?

Nic nie zdradzĂŞ, to bĂŞdzie niespodzianka.
prawdopodobnie ta niespadzianka bedzie zwiÂązana z kreacja.. :? Sam nie wiem,.,,
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

kubasz pisze:A kiedy kolejne- szczegĂłlnie zaleÂży mi na Jet Set cz. II?
No niestety przed Festivalem ju¿ nie zd¹¿ê wgraÌ kolejnych filmów. myœla³em, ¿e szybciej mi to pójdzie, ale mam dziœ sporo zajêÌ i tak jakoœ wysz³o. Prezpraszam. ;(
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Nic nie szkodzi, filmiki niewiele pokazujÂą, przedewszystkim totalny chaos na tych prĂłbach, ja mam nadzieje Âże to jednak jakoÂś uda im siĂŞ zgraĂŚ :)..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość