Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
stajlus pisze:wielkie mi halo :lol:
przecież nie szata zdobi człowieka :lol:

Agata - nie wiem czemu przyodziała na siebie akurat takie szaty, ale może chciała nam coś powiedzieć poprzez to? :D
.ooo tak :lol2:
..przecież Agatka nawet mrugnięciem oka chce nam o czym powiedzieć :lol2:
..tylko że my niekumaci jesteśmy i w nią taka zapatrzeni :szalony:
..że dopiero po jakimś czasie dochodzimy do jakiegoś odpowiedniego wniosku :lol2:
Po pierwsze , to moim zdaniem kobieta najlepiej jak niczym się nie przystraja :lol2: !! Ale to może jest już moje subiektywne zdanie :lol2: !! :lol2: Za Was się nie wypowiadam ;) !! O tamtych Agatki strojach postanowiłem się już nie wypowiadać :stop: !! Wyżyłem się raz , a dobrze i za wszystkie czasy :devil: !!
Pewnie tak mi dobrze będzie do następnego razu , kiedy Agatka włoży je na siebie :devil: !! Ale i to dobre :lol2:
..wątpię żeby nasze zdanie obchodziło Agatkę :lol2:
..no a już na pewno nie tak jak byśmy chcieli :lol2:
..ale możemy sobie wyobrazić że ją obchodzi :lol2:
Z nią i nami to jest tak :D !! My za nią szalejemy , a ona cieszy się tylko z tego , że między innymi oczywiście -jej praca wzbudza nasze zainteresowanie :lol2: !! Agatka odpowiada nam na miłe życzenia świąteczne :) !! A jak już chcemy czegoś więcej się dowiedzieć , to drzwi zamykają się na siedemdziesiąt spustów :hyh: !! :lol2:
I nie ma , że możemy oknem wskoczyć , bo drzwi nam przed wścibskim nosem zamknęli :nie: !! :lol2:
..prywatnie nie sprawia wrażenia osoby nieśmiałej :mhm:
..zresztą ktoś kto pracuje w telewizji nie może być nieśmiały :>
..to chodzi o nieufność :/
..szkoda że nam Agatka chociaż trochę zaufać nie chce :(
..i uwierzyć że dobrze jej życzymy :)
Jaka tak nieśmiałość -to tylko początkowy stres i zderzenie z nowym światem, otoczeniem, rzeczywistością ;) !!
Tak ja już mówiłem , trzymać kciuki za to , żeby nasi synalkowie mieli łatwiejsze życie :lol2: !!
Swoją drogą , to chyba muszę odbyć poważną rozmowę ojcem :mhm: ?? :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Po pierwsze , to moim zdaniem kobieta najlepiej jak niczym się nie przystraja :lol2: !! Ale to może jest już moje subiektywne zdanie :lol2: !! :lol2: Za Was się nie wypowiadam ;) !!
..jakiś czas temu ustaliliśmy że nie wypowiadamy się w imieniu wszystkich :lol2:
..no ale co do tej kwestii to chyba mamy oczywistość zespoloną :?: :lol2:
O tamtych Agatki strojach postanowiłem się już nie wypowiadać :stop: !! Wyżyłem się raz , a dobrze i za wszystkie czasy :devil: !!
Pewnie tak mi dobrze będzie do następnego razu , kiedy Agatka włoży je na siebie :devil: !! Ale i to dobre :lol2:
..jakby Agatka ubrała się w jeden z dwóch na chwilę po powrocie :mhm: :lol2:
..to miałbym jakąś pewność :lol2:
..pewność co do tego że Agatka do nas (na forum) zagląda :lol2:
..i znów postanowiła dać nam w kość :lol2:
Z nią i nami to jest tak :D !! My za nią szalejemy , a ona cieszy się tylko z tego , że między innymi oczywiście -jej praca wzbudza nasze zainteresowanie :lol2: !! Agatka odpowiada nam na miłe życzenia świąteczne :) !! A jak już chcemy czegoś więcej się dowiedzieć , to drzwi zamykają się na siedemdziesiąt spustów :hyh: !! :lol2:
I nie ma , że możemy oknem wskoczyć , bo drzwi nam przed wścibskim nosem zamknęli :nie: !! :lol2:
..taaa ;)
..i zziębnięci czasami na kość - siedzimy pod tymi drzwiami jak bezdomni ;(
..niczym nie ogrzani ;(
..tylko raz na jakiś czas czymś ciepłym nas ktoś podejmie ;(
..jakaś ciepła relacja :)
..cieplutki serwisik :)
..ale na nic ponad to nie możemy liczyć :(
..a przecież nie chcieliśmy tak wiele :uhh:
Jaka tak nieśmiałość -to tylko początkowy stres i zderzenie z nowym światem, otoczeniem, rzeczywistością ;) !!
Tak ja już mówiłem , trzymać kciuki za to , żeby nasi synalkowie mieli łatwiejsze życie :lol2: !!
Swoją drogą , to chyba muszę odbyć poważną rozmowę ojcem :mhm: ?? :lol2: !!
..i co :?: :hahaha:
..okazało się że tatuś kibicował Bogumile Wander :?: :lol2:
..a może Bożenie Walter :o :?: :lol2:
..i stąd ta przygoda teraz z tvnem :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..jakiś czas temu ustaliliśmy że nie wypowiadamy się w imieniu wszystkich :lol2:
..no ale co do tej kwestii to chyba mamy oczywistość zespoloną :?: :lol2:
No wiesz :lol2: !! Musiałem zachować pozory , że niby nie wiem , że w pewnych kwestiach myślimy tak samo :lol2: !! W końcu demokracja musi być :lol2: !!
..jakby Agatka ubrała się w jeden z dwóch na chwilę po powrocie :mhm: :lol2:
..to miałbym jakąś pewność :lol2:
..pewność co do tego że Agatka do nas (na forum) zagląda :lol2:
..i znów postanowiła dać nam w kość :lol2:
Dać w kość :> ?? Ile razy już to przerabialiśmy :mhm: ?? Zastanawiam się skąd my bierzemy tyle siły i trwamy przy niej i trwamy ..... :roll: ?? :lol2:
..i zziębnięci czasami na kość - siedzimy pod tymi drzwiami jak bezdomni ;(
..niczym nie ogrzani ;(
Kiedy gwiazda jest zimna jak lód , to trzeba szukać alternatywnych źródeł ogrzewania :lol2: !! Nie będę podpowiadał jakich i gdzie , bo to nie miejsce i pora na to :lol2: !!
..tylko raz na jakiś czas czymś ciepłym nas ktoś podejmie ;(
..jakaś ciepła relacja :)
..cieplutki serwisik :)
..ale na nic ponad to nie możemy liczyć :(
..a przecież nie chcieliśmy tak wiele :uhh:
Nam się tak wydaje , że wiele nie chcieliśmy ;) !! Tylko parę rzeczy z biografii ;) !! A Agatka miała w tym temacie zgoła odmienne zdanie :spiewa: !!
..okazało się że tatuś kibicował Bogumile Wander :?: :lol2:
..a może Bożenie Walter :o :?: :lol2:
..i stąd ta przygoda teraz z tvnem :lol2:
Strasznie się wykręcał od odpowiedzi :mhm: ?? Ale dobrze kombinujesz :lol2: !! Coś w genach musiało mi zostać , jakieś wytłumaczenie musi w końcu być :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:No wiesz :lol2: !! Musiałem zachować pozory , że niby nie wiem , że w pewnych kwestiach myślimy tak samo :lol2: !! W końcu demokracja musi być :lol2: !!
..i jest :lol2:
..ale wśród nas mężczyzn to panuje czasami reżim w pewnych kwestiach :lol2:
..ale może zachowam powściągliwość (jakie to nasze :lol2: ) i nie będę dokładnie tłumaczył bo mnie o szowinizm posadzą :lol2:
Dać w kość :> ?? Ile razy już to przerabialiśmy :mhm: ?? Zastanawiam się skąd my bierzemy tyle siły i trwamy przy niej i trwamy ..... :roll: ?? :lol2:
..jak jest Agatka z nami to ogrania zdumienie :o
..a teraz kiedy jej nie ma to normalnie szok :shock:
..jak ona nas do siebie przywiązała :lol2:
..zadziwiające :lol2:
Kiedy gwiazda jest zimna jak lód , to trzeba szukać alternatywnych źródeł ogrzewania :lol2: !! Nie będę podpowiadał jakich i gdzie , bo to nie miejsce i pora na to :lol2: !!
..tak sobie pomyślałem.. :mhm:
..że jeśli Agatka trochę czasu spędziła w parzącym słońcu to w Polsce znów zechce się schładzać :neutral:
..a przy okazji nas ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

dzisiaj mogłaby nas zmrozić - podwójnie :neutral:

może nawet lepiej się złożyło, że jej nie ma, bo musiałaby o takim potwornym morderstwie i wypadku mówić :hyh:
brrr.... aż mną wstrząsnęło :neutral:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:dzisiaj mogłaby nas zmrozić - podwójnie :neutral:

może nawet lepiej się złożyło, że jej nie ma, bo musiałaby o takim potwornym morderstwie i wypadku mówić :hyh:
brrr.... aż mną wstrząsnęło :neutral:
..mówią już o tym od wczoraj ;)
..bo ja wiem czy tak dobrze że omijają Agatkę takie..to zabrzmi dziwnie :devil: - 'gorące' tematy ;)
..w każdej tragedii dziennikarz i jego fani muszą upatrywać 'chleba' dla siebie ;)

..eeehhh :D
..może lepiej skończmy już ten temat bo się tak jakoś niekomfortowo poczułem :lol2:

..pewnie że ja też życzyłbym sobie i Agatce tematów tylko radosnych i słonecznych :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..eeehhh :D
..może lepiej skończmy już ten temat bo się tak jakoś niekomfortowo poczułem :lol2:
racja - po co się tak samemu w takie tematy pakować :lol2:

a Agata to nieźle zakręciła ramówką :D
dlatego, że jej nie ma Jakub Porada musi pracować co weekend niemalże, a w poniedziałkowych Porankach musi z tego powodu pojawiać się Jarek Kuźniar :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:racja - po co się tak samemu w takie tematy pakować :lol2:
..lepiej skoncentrujmy się na nagarnianiu Agatce tematów tylko wesołych :lol2:
stajlus pisze:a Agata to nieźle zakręciła ramówką :D
dlatego, że jej nie ma Jakub Porada musi pracować co weekend niemalże, a w poniedziałkowych Porankach musi z tego powodu pojawiać się Jarek Kuźniar :lol2:
..czasami jeszcze muszą Piotra Jaconia angażować w weekendy :lol2:
..o tak :D
..Agatka swoim zniknięciem przysporzyła kolegom pracy :lol2:
..ale pocieszające i trzymające przy życiu jest pewna sprawa :lol2:

..Agatka będzie musiała kolegom się odwdzięczyć :lol2:
..no - może lepiej napiszę że odpracować będzie musiała zaległości :lol2:
..a to odpracowywanie będzie wyglądało w ten sposób że co tydzień będzie w serwisach :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..Agatka będzie musiała kolegom się odwdzięczyć :lol2:
..no - może lepiej napiszę że odpracować będzie musiała zaległości :lol2:
..a to odpracowywanie będzie wyglądało w ten sposób że co tydzień będzie w serwisach :lol2:
rzeczywiście brzmi bardzo obiecująco :tanczy:
co nie zmienia faktu, że ten długaśny urlop wygląda bardzo zastanawiająco :mhm:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:rzeczywiście brzmi bardzo obiecująco :tanczy:
..i tak na pewno będzie tuż po powrocie Agatki :tanczy:
stajlus pisze:co nie zmienia faktu, że ten długaśny urlop wygląda bardzo zastanawiająco :mhm:
..tylko nie zacznij pisać że Agatka wyjechała w celach zarobkowych :lol2:

..a nawet jeśli wyjechała w tym celu to to nie jest nie nasza sprawa :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

..ale wśród nas mężczyzn to panuje czasami reżim w pewnych kwestiach :lol2:
..ale może zachowam powściągliwość (jakie to nasze :lol2: ) i nie będę dokładnie tłumaczył bo mnie o szowinizm posadzą :lol2:


Powściągliwości nauczyliśmy się od nie byle jakiej mistrzyni :lo2: !! Teraz to możemy w politykę uderzać z całym impetem :lol2: !! Mi marzy się stanowisko ministra do spraw ........ spraw zagranicznych :lol2: !!
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:rzeczywiście brzmi bardzo obiecująco :tanczy:
..i tak na pewno będzie tuż po powrocie Agatki :tanczy:
Ja to widzę tak :] !! Serwisy co weekend i 3 dni w tygodniu relacje :] !! Jak będzie inaczej , to się obrażę na amen :devil: !! :lol2: I żadnych morderców , żadnych trupów sobie wtedy nie życzę :nie: !! :lol2: To nie są tematy dla Agatki , a już tym bardziej dla mnie :lol2: !!
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:co nie zmienia faktu, że ten długaśny urlop wygląda bardzo zastanawiająco :mhm:
..tylko nie zacznij pisać że Agatka wyjechała w celach zarobkowych :lol2:

..a nawet jeśli wyjechała w tym celu to to nie jest nie nasza sprawa :lol2:
Ja już kiedyś zastanawiałem się nad tym , że może właśnie , może na przykład Agatka pojechała faktycznie dorobić sobie :mhm: ?? Może zarobić sobie na mieszkanie na przykład :lol2: ?? :)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Powściągliwości nauczyliśmy się od nie byle jakiej mistrzyni :lo2: !! Teraz to możemy w politykę uderzać z całym impetem :lol2: !! Mi marzy się stanowisko ministra do spraw ........ spraw zagranicznych :lol2: !!
a ja bym wolał zostać w kraju przy Agatce ;)
chyba, że Ty już coś wiesz o tym, że ona planuje jeździć po świecie :>
Ja już kiedyś zastanawiałem się nad tym , że może właśnie , może na przykład Agatka pojechała faktycznie dorobić sobie :mhm: ?? Może zarobić sobie na mieszkanie na przykład :lol2: ?? :)
a wtedy będzie już tylko prezenterką :tanczy: przecież dożywotnio chyba nie będzie biegała z mikrofonem? :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a ja bym wolał zostać w kraju przy Agatce ;)
chyba, że Ty już coś wiesz o tym, że ona planuje jeździć po świecie :>
Nic mi na ten temat nie wiadomo ;) !! Jednakże nie można przecież z całą stanowczością wykluczyć ;) !! Różnie w życiu może się ułożyć ;) !! Agatka przebywa w Wielkim Świecie , różnych ludzi spotyka , z różnymi się przyjaźni ; )!!
a wtedy będzie już tylko prezenterką :tanczy: przecież dożywotnio chyba nie będzie biegała z mikrofonem? :D
Już to sobie wyobraziłem :szalony: !! :lol2: W jednej ręce mikrofon , a w drugiej laseczka :hahaha: !! Byłby problem z parasoleczką :spiewa: !! :lol2: Bieganie z mikrofonem przez przełaj , po jakimś czasie trzeba zostawić żółtodziobom :lol2: !! :lol:
W sumie ,to jak sprowadziłaby się do Wawy , to znacznie łatwiej byłoby jej rodzinę założyć :D ! No , ale to też nie nasza sprawa :spiewa: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Nic mi na ten temat nie wiadomo ;) !! Jednakże nie można przecież z całą stanowczością wykluczyć ;) !! Różnie w życiu może się ułożyć ;) !! Agatka przebywa w Wielkim Świecie , różnych ludzi spotyka , z różnymi się przyjaźni ; )!!
bez względu na wszystko, miejmy nadzieję, że Agata nigdy nie zniknie z ekranu telewizora :D
że zawsze będzie osobą publiczną :D
Już to sobie wyobraziłem :szalony: !! :lol2: W jednej ręce mikrofon , a w drugiej laseczka :hahaha: !! Byłby problem z parasoleczką :spiewa: !! :lol2: Bieganie z mikrofonem przez przełaj , po jakimś czasie trzeba zostawić żółtodziobom :lol2: !! :lol:
wnuki jej pomogą :hahaha:
W sumie ,to jak sprowadziłaby się do Wawy , to znacznie łatwiej byłoby jej rodzinę założyć :D ! No , ale to też nie nasza sprawa :spiewa: !!
wszystkie drogi prowadzą ambitną młodzież do Warszawy 8)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:bez względu na wszystko, miejmy nadzieję, że Agata nigdy nie zniknie z ekranu telewizora :D
że zawsze będzie osobą publiczną :D
Skończyła politologię , więc teoretycznie z dziennikarstwem nie jest związana na śmierć i życie ;) !! Wszystko zależy od tego , jakie wiatry złapie Agatka :spiewa: !! Na razie jednak chyba pozwoli nam się nacieszyć nią jako dziennikarką :lol2: ?? :)
wnuki jej pomogą :hahaha:
Młodzież jest z pokolenia na pokolenie coraz gorsza przecież :lol2: !! :devil: Nie ma co na nich liczyć , tylko na siebie :lol2: !!
wszystkie drogi prowadzą ambitną młodzież do Warszawy 8)
Zwłaszcza w medialnym świecie -ale nie tylko ;) !! Jak robić krajową karierę , to tylko w Warszawie -podobno :spiewa: !! :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości