Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Anita prowadzi dziś specjalny Magazyn 24 Godziny.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Anita prowadzi dziś specjalny Magazyn 24 Godziny.
Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu! :D
Tą dzisiejsza obecnoscia w popoludniowym M24 zaskoczyla mnie na calego, stad zdazylam tylko na druga polowe, ale jak to sie mowi 'zawsze cuś' :spiewa: Goscmi byli ks.Zyga (studio-Szczecin), w studiu tvn24 tuz obok Anity zasiedli Tomasz Wiślicki i jakze ceniony przeze mnie Szymon Hołownia. Juz sam sklad gosci moze nasuwac jednoznaczne skojarzenie co do tematu dyskusji, a mianowicie najgoretszego niusa dzisiejszego dnia, opartego na szerokim artykule GW o aferze w szczecinskim kosciele, gdzie dochodzilo do molestowan seksualnych mlodych chlopcow przez ksiezy. Dyskusja moze nie nalezala do tak zacietrzewionych jak to z politykami bywa, ale w tym temacie nie moglo obyc sie inaczej. Anita zadawala wywazone pytania i praktycznie kazdemu z gosci pozwala na dosc dlugie wywody. W pewnym momencie podlapala dosyc ciekawe stwierdzenie Szymona Holowni, ktore zacytowala po chwili i poprosila, by odniesli sie do tego pozostali rozmowcy. W zwiazku z ta sprawa warto tez tutaj odnotowac to ciekawe spostrzezenie: Kościół jest od tego, aby patrzeć z perspektywy ofiary... Amen!
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oj Nika, Anita jest jedną z ostatnich dziennikarek, których bym się spodziewał na Twoim avatarze! Myślałem, że to prędzej Krzysiek, Kacper czy Wentworth Miller :szalony:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Oj Nika, Anita jest jedną z ostatnich dziennikarek, których bym się spodziewał na Twoim avatarze! Myślałem, że to prędzej Krzysiek, Kacper czy Wentworth Miller :szalony:
Miler juz byl chyba 3-4 razy i pewnie sie jeszcze nie raz skusze na jego buzke w avatarze :lol2:
Z panami prezenterami mam problem, bo lubie ich na rowni (nie pochylej) i trudno sie na jednego z nich zdecydowac, tak zeby nie urazic. :szalony:
A co do Anitki to zawsze ja darzylam spora sympatia i szacuneczkiem, zreszta zanurz sie w archiwum moich postow to moze cos Ci sie wyklaruje w tej sprawie... 8)
No chyba nie myslales, ze pojde za tlumem i zrobie sobie avatarek z kierowniczka?! :>
Poza tym tak sobie wymyslilam, ze trzeba znowu zrobic boom na Anitke! :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:No chyba nie myslales, ze pojde za tlumem i zrobie sobie avatarek z kierowniczka?!
A czemuż nie?! :rozglada:
Poza tym tak sobie wymyslilam, ze trzeba znowu zrobic boom na Anitke!
Boom to może i będzie, ale niewielki :stop:

Widzę też, że nikt nie zarejestrował, że Anita jest dziś w Dnż :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:A czemuż nie?! :rozglada:
Bo Asia jest odpowiednio dopieszczona jezeli chodzi o avatarki, wiec teraz czas dopiescic Anitke 8) , tymbardziej ze ma wieksze pole do popisu, a ja czesciej moge na Nia trafic i oceniac, anizeli kierowniczke. :lol2:
Boom to może i będzie, ale niewielki :stop:
Po odejsciu Blacka to nawet lekkie zawirowanie w powietrzu, znaczy sie we watku czlowieka ucieszy... :spiewa:
Widzę też, że nikt nie zarejestrował, że Anita jest dziś w Dnż :tanczy:
Jak to nie? :D
Dzis koszula w paski a'la wiezienna pidżama, moze Anita planuje jakis maly prison break ze studia?! 8) znaczy sie wtedy bysmy mieli studio break :spiewa:
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Bo Asia jest odpowiednio dopieszczona jezeli chodzi o avatarki, wiec teraz czas dopiescic Anitke, tymbardziej ze ma wieksze pole do popisu, a ja czesciej moge na Nia trafic i oceniac, anizeli kierowniczke.
Ach ta kobieca siła argumentów :D Nie będę się kłócił, bo już jadę na oparach :spiewa:
Po odejsciu Blacka to nawet lekkie zawirowanie w powietrzu, znaczy sie we watku czlowieka ucieszy...
Podobno dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ja jednak jestem optymistą i myślę, że reaktywacja wypali. ''Chłopaki od Kryńskiej'' będą wspierać :lol2:
Jak to nie?
Zawsze jak widać nic straconego :szalony:
Dzis koszula w paski a'la wiezienna pidżama
Nie wiem czy taki argument Ją zachwycił :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś kolejny dzień w Dniu na żywo. Tym razem strój wyśmienity, podobnie jak jakość serwisów :tanczy:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja się wcale nie chwalę...;D

Post autor: pop »

Ha! :D Spotkałem dziś Anitę! :D :D :D

Widziałem ją ok. 18.30 w Albercie w Galerii Mokotów. To chyba ulubione miejsce na zakupy dziennikarek TVN, bo podobno często tam bywa także m.in. Justyna Pochanke. :D Anita wyglądała świetnie - bardzo pięknie. :red: :D Ubrana była w... dżinsy i taki ciemny płaszczyk. Rzeczywiście jest bardzo wysoka (ale gwarantuje, że nie dlatego wybiera produkty z "górnej półki" :lol: ). Szkoda, że nie byłem taki odważny, żeby ją jakoś zagadać. :( :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Ja się wcale nie chwalę...;D

Post autor: Nika »

POpieram pisze:Ha! :D Spotkałem dziś Anitę! :D :D :D

Widziałem ją ok. 18.30 w Albercie w Galerii Mokotów. To chyba ulubione miejsce na zakupy dziennikarek TVN, bo podobno często tam bywa także m.in. Justyna Pochanke. :D Anita wyglądała świetnie - bardzo pięknie. :red: :D Ubrana była w... dżinsy i taki ciemny płaszczyk. Rzeczywiście jest bardzo wysoka (ale gwarantuje, że nie dlatego wybiera produkty z "górnej półki" :lol: ). Szkoda, że nie byłem taki odważny, żeby ją jakoś zagadać. :( :D
Ale Ci się poszczęściło! No szkoda, żeś nie zagadał, ale co można w takiej chwili powiedzieć: Jak zakupy? Co tam w siateczce Pani Anitko? :lol2: więc lepiej odpuścić sobie końsko zalotne pogaduszki i podelektować się anitowym widokiem w ciszy... :D Trzeba było podglądnąć co ma w koszyku, byśmy wiedzieli co dziś skonsumowała na kolacyjke... :spiewa:
A tak offtopując od Anity, to przedzierałam się tydzień temu między kamerzystą, a naszym poznańskim reporterem Olkiem Przybylskim, który szykował się do relacji na przeciw Komendy Głownej (nie jest tak wysoki jak Anita :o:) i też podobnie jak POpieram nie miałam śmiałości podejśc i spytac o cokolwiek, a temat jest, mogłam się dowiedzieć z pierwszej ręki o Agatę i jej przydługawy urlop, i może byśmy ucięli raz na zawsze jakiekolwiek spekualcje.. :uhh:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: lukaszo »

Dzisiaj Anita w Dniu na żywo :D
TVN - programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: pop »

lukaszo pisze:Dzisiaj Anita w Dniu na żywo :D
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

:tanczy:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

W pierwszym serwisie dzisiejszego DnŻ Anitka w dosc zartobliwy sposob przywitala sie z widzami: Zima na wiosnę. Czyli pogoda, ktora pomylila świeta! :szalony:
A tak swoja droga jak juz jestesmy przy temacie swiat, to ciekawe czy zaszczyci nas swoja obecnoscia w ktorys z tycyh dni, czy tez moze tvn24 wezmie w swoje obroty najnowsze zasoby prezenterskie?! :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika pisze:A tak swoja droga jak juz jestesmy przy temacie swiat, to ciekawe czy zaszczyci nas swoja obecnoscia w ktorys z tycyh dni, czy tez moze tvn24 wezmie w swoje obroty najnowsze zasoby prezenterskie?!
Wydaje mi się, że pół na pół - dadzą szansę młodym, ale o starszych pracownikach też nie zapomną :nie:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: pop »

Nika pisze:A tak swoja droga jak juz jestesmy przy temacie swiat, to ciekawe czy zaszczyci nas swoja obecnoscia w ktorys z tycyh dni (...)
Zapewne w sobotę i w niedzielę będzie w "Faktach" :> - w końcu wzeszłym tygodniu była Tadla i Marciniak. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości