Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Poranek TVN24

Post autor: epsztajnek »

Tak mi się skojarzyła wymiana prowadzących "Poranek" o ósmej rano ze znanym przysłowiem o wymianie koni na środku rzeki :>
A poza tym : Sokołowski o szóstej rano robi przegląd prasy - i to jest jak najbardziej OK
Ale o ósmej rano Kuźniar robi swój przegląd prasy.
A przed dziesiątą będzie ... autorski przegląd prasy.
Istny kiosk "RUCH" :D22
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

W dzisiejszym poranku z Kuźniarem zabrakło mi tych przerywników, które były ostatnio. Ogólnie OK, chociaż mogliby dać inne kadrowanie, nie tylko na ekran.
Redaktorski przegląd prasy spodobał mi się. :) Swoją drogą, jeżeli już testują to niech przetestują poranek taki jaki był dawniej, tj. taki gdzie prezenter chodził po studiu, były ładne loty kamerowe itp.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:Swoją drogą, jeżeli już testują to niech przetestują poranek taki jaki był dawniej, tj. taki gdzie prezenter chodził po studiu, były ładne loty kamerowe itp.
To może poczekajmy do września. Teraz to nie ma sensu, skoro za chwilę się przenoszą do studia wirtualnego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dobrze, że zrezygnowali z pomysłu codziennej "Loży prasowej". Redaktorski przegląd prasy jest krótszy, dynamiczniejszy i wnosi o wiele więcej. Tylko ta 9:30 to trochę zbyt późna godzina jak dla mnie, mogliby to cofnąć spokojnie o 2 godziny. :>
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re:

Post autor: avatar »

Camilo pisze:Dobrze, że zrezygnowali z pomysłu codziennej "Loży prasowej". Redaktorski przegląd prasy jest krótszy, dynamiczniejszy i wnosi o wiele więcej. Tylko ta 9:30 to trochę zbyt późna godzina jak dla mnie, mogliby to cofnąć spokojnie o 2 godziny. :>
Nie wiem czy chciałbym taki poranek na stałe?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Jarosław Kuźniar: Jesteśmy z Państwem dziś do 10, chociaż tradycja wkrótce się zmieni, ale dziś jeszcze do 10 (mniej więcej coś takiego powiedział, o ile się nie przesłyszałem).
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: nouze »

Nie przesłyszałeś się; skracać Poranka już chyba nie będą, więc może dodadzą pół godziny na ten zbiorowy przegląd prasy (którego dziś nie było) :mhm:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

nouze pisze:Nie przesłyszałeś się; skracać Poranka już chyba nie będą, więc może dodadzą pół godziny na ten zbiorowy przegląd prasy (którego dziś nie było) :mhm:
To ten "Redaktorski przegląd prasy" został na dłużej? Pytam bo nie mam możliwości oglądania poranka. :rozglada:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Poranek TVN24

Post autor: nouze »

Dziś nie było, czy jeszcze wróci nie wiadomo (w poprzednim poście, jedynie sobie głośno myślałem)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:
nouze pisze:Nie przesłyszałeś się; skracać Poranka już chyba nie będą, więc może dodadzą pół godziny na ten zbiorowy przegląd prasy (którego dziś nie było) :mhm:
To ten "Redaktorski przegląd prasy" został na dłużej? Pytam bo nie mam możliwości oglądania poranka. :rozglada:
Póki co był 2 razy i tylko w środę gdy testują nową formułę.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Pałasiński w weekendowym poranku do dobry pomysł.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

A co robił, bo nie oglądałem?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

matik pisze:A co robił, bo nie oglądałem?
Co godzinę prezentował przy tym dotykowym ekranie jakieś ciekawe informacje. Fajne to było. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wszystko co nie jest polityką i nie jest przegadane, to jest fajne.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

Prawdopodobnie od poniedziałku kolejne zmiany w Poranku. Kolejne ale nie ostatnie.
:arrow: dwa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość