Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

epsztajnek pisze:Twinky, szkoda twojej energi . Jeżeli myślisz, że nam obrzydzisz Agatę, to daremny twój trud :devil:
Nie mam takiego zamiaru. Ja po prostu trzeźwo patrzę na jej poczynania.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Herman »

Mokrego Dyngusa :D

Tak przy okazji wszedlem na forum i :shock: :shock: :shock: Agatka w Argentynie :brawa:

Czy mozecie sie podzielic filmikami w lepszej jakosci ?? Od kilku dni nie mam tvn24 (stop klatka) ;(

Nawet nie wiedzialem ze takie relacje Agatki beda :hmm:

Dzieki za te na YT :hyh:

Pomozecie :?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Poprzednie trzy są -musisz tylko przejrzeć wątek i strony z ostatnich trzech dni :lol2: !! :tanczy: Patrz zwłaszcza na posty notki i epsztajnek'a :lol2: !! To w ramach ułatwienia poszukiwań :lol2: !!

A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D !!
TinkiWinki pisze:Ratować? Tak na moje oko to on jej nie ratował a popychał Obrazek O mały włos i dziewczyna poleciałaby na twarz. Spryciarz, najpierw podkłada nogę a później będzie ratował i pocieszał Obrazek
Chciał ją bardziej wprawić w ruch , żeby mogła wylądować na tym "pasie startowym" :lol2: !! Czyste prawo fizyki -dział "wahadło" :lol2: !! No a pocieszanie , to już samo życie :lol2: !!
Wiecie co, te jej relacje to taki na odwal się Obrazek
Niby wioska na odludziu, gdzieś w dżungli ... i odjeżdżamy z żalem że do tej ukrytej w lesie wioski możemy już nigdy nie trafić A co widzimy?
Obrazek
Dwa samochody. Jednym przyjechali ale drugi, bardziej wypasiony to czyj? Pewnie szamana Obrazek
Nie są na odwal się , ja widzę ile starań i trudu włożyła w nie Agatka, a że Ty tego nie widzisz , lub nie chcesz widziećto Twój problem ;) !! Relacje tylko są ograniczone czasowo -zapewne odgórnie i dlatego można czuć niedosyt :] !! Tylko z tego powodu :] !!
Kiedyś dużo czytałem, odświeżałem umysł :D i wszyscy podróżnicy zalecali nie spożywać dzieł rąk tubylców. Takie miejscowe specjały mogą skutecznie przeczyścić europejski organizm Obrazek
Od patrzenia na panią kucharkę i jej kuchnię zaczęło mi coś bulgotać w żołądku Obrazek
I jak lepiej się teraz czujesz :D ?? :)
Przypuszczam że materiał robiony w tej zakręconej fryzurce był robiony pierwszego dnia po przylocie

Chyba że gdzieś w dżungli sobie je tak pokręciła? Obrazek
A to w Buenos nie ma fryzjerów albo w damskiej kosmetyczne ni zmieszczą się wałki albo papiloty :> ??
Po przeprowadzeniu wnikliwego śledztwa, muszę stwierdzić że ludzie z portalu tvn24.pl to nieuki Obrazek
czy jakoś tak :D
No widzisz -sam nie jesteś pewnie , a krytykujesz :D !! A swoją drogą to nie wiedziałem ,że te relacje są też na oficjalnym portalu tvn24 :D !! Dzięki za cynk :) !!
Naprawdę dobre relacje z Ameryki Południowej powinny wyglądać tak :D Te panie Indianki z wykałaczkami w twarzy wyglądają bardzo ciekawie Obrazek
Ja wolę zdecydowanie bardziej relacje Agatki :P !!
epsztajnek pisze:Twinky, szkoda twojej energii . Jeżeli myślisz, że nam obrzydzisz Agatę, to daremny twój trud :devil:
On patrzy trzeźwo , a my jak :> ?? Ja , kiedy siedzę przed komputerem nie piję :lol2: !! Boję się , że wlepiono by mi mandat :lol2: !! Albo punkty karne :D !! Nie chciałbym tym bardziej pisać będąc pod wpływem ..... :lol2: !!
epsztajnek pisze:Ha... czekałem i ... doczekałem .... Panna z mokrą głową w Buenos.... :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Czyli , że widziałeś relację najpiękniejszej polskiej dziennikarki w Argentynie z najszerszej ulicy w Buenos :lol2: ?? :tanczy:
epsztajnek pisze:
Chłopaki (i dziewczynki) czy patrzycie @ na ręce?
od dawna :>
I coś na tych dłoniach jest , ale kto wie , co to jest :> ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Poprzednie trzy są -musisz tylko przejrzeć wątek i strony z ostatnich trzech dni :lol2: !! :tanczy: Patrz zwłaszcza na posty notki i epsztajnek'a :lol2: !! To w ramach ułatwienia poszukiwań :lol2: !!

A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D !!
..oj :szalony:
..a ja to chyba najbardziej - bo jej nie widziałem :(
..jedynie na capsach :neutral:
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:Ratować? Tak na moje oko to on jej nie ratował a popychał Obrazek O mały włos i dziewczyna poleciałaby na twarz. Spryciarz, najpierw podkłada nogę a później będzie ratował i pocieszał Obrazek
Chciał ją bardziej wprawić w ruch , żeby mogła wylądować na tym "pasie startowym" :lol2: !! Czyste prawo fizyki -dział "wahadło" :lol2: !! No a pocieszanie , to już samo życie :lol2: !!
..a ja też twierdzę że chciał Agatkę złapać :D
..tylko nie zdążył i mu się wysmyknęła :D
..mało skuteczny łapacz :D
..a jeśli miał nieczyste intencje to wszystko jest udokumentowane :lol2:
Nie są na odwal się , ja widzę ile starań i trudu włożyła w nie Agatka, a że Ty tego nie widzisz , lub nie chcesz widziećto Twój problem ;) !! Relacje tylko są ograniczone czasowo -zapewne odgórnie i dlatego można czuć niedosyt :] !! Tylko z tego powodu :] !!
..mój Boże na odwal się :?: :hyh:
..człowieku - zatem jedź tam i spróbuj nas zaciekawić swoją wizją relacji :lol2:
..powodzenia :lol2:
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:Przypuszczam że materiał robiony w tej zakręconej fryzurce był robiony pierwszego dnia po przylocie

Chyba że gdzieś w dżungli sobie je tak pokręciła? Obrazek
A to w Buenos nie ma fryzjerów albo w damskiej kosmetyczne ni zmieszczą się wałki albo papiloty :> ??
..a może z ekipą mają stylistów :lol2:
..nikt przecież nie powiedział że relacje mają niski wkład budżetowy :lol2:
No widzisz -sam nie jesteś pewnie , a krytykujesz :D !! A swoją drogą to nie wiedziałem ,że te relacje są też na oficjalnym portalu tvn24 :D !! Dzięki za cynk :) !!
..a po ci ten portal teraz :lol2:
..kiedy relacje są dostarczane ze wszech stron :lol2:

..ale zaraz :>
..muszę sprawdzić czy jest ta kapeluszowa :D
epsztajnek pisze:Twinky, szkoda twojej energii . Jeżeli myślisz, że nam obrzydzisz Agatę, to daremny twój trud :devil:
On patrzy trzeźwo , a my jak :> ?? Ja , kiedy siedzę przed komputerem nie piję :lol2: !! Boję się , że wlepiono by mi mandat :lol2: !! Albo punkty karne :D !! Nie chciałbym tym bardziej pisać będąc pod wpływem ..... :lol2: !!
..jeżeli ja jestem w stanie upojenia Agatką :lol2:
..i nietrzeźwo patrzę na jej relacje :szalony:
..to chciałbym aby ten stan trwał wiecznie :lol2:

..bo jeszcze nigdy nie czułem się taki uszczęśliwiony medialnym przekazem :szalony: :brawa: :brawa:
epsztajnek pisze:Ha... czekałem i ... doczekałem .... Panna z mokrą głową w Buenos.... :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Czyli , że widziałeś relację najpiękniejszej polskiej dziennikarki w Argentynie z najszerszej ulicy w Buenos :lol2: ?? :tanczy:
..warto było wczoraj oglądać tvn24 do późnych godzin :tanczy:
epsztajnek pisze:
Chłopaki (i dziewczynki) czy patrzycie @ na ręce?
od dawna :>
I coś na tych dłoniach jest , ale kto wie , co to jest :> ?? :lol2:
..to coś jest od dawna :lol2:
..to jest bliżej niezidentyfikowany przedmiot - coś między pierścionkiem a obrączką :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..a ja też twierdzę że chciał Agatkę złapać :D
..tylko nie zdążył i mu się wysmyknęła :D
..mało skuteczny łapacz :D
..a jeśli miał nieczyste intencje to wszystko jest udokumentowane :lol2:
I właśnie chyba muszę sobie jeszcze raz dokładnie ten moment oglądnąć :lol2: !! Boście mi zamętu w głowie narobili :lol2: !!

okay -obejrzałem i wnioskuję , że on Agatkę początkowo chciał złapać , no ale jak zobaczył ,że się nie to nie uda to ją odepchnął :lol2: !! Czyli mamy remis :lol2: !!
Zawsze przeżywam chwile grozy , kiedy widzę to ścięte do połowy drzewo , o które mogła zahaczyć nogą Agatka :( !! :o Mogła sobie krzywdę zrobić albo nabić porządnego siniaka :uhh: !! Nasze niebezpieczne place zabaw są niczym w porównaniu z tamtym z wioski :lol2: !!
..a po ci ten portal teraz :lol2:
..kiedy relacje są dostarczane ze wszech stron :lol2:

..ale zaraz :>
..muszę sprawdzić czy jest ta kapeluszowa :D
Co za szybka zmiana zdania :lol2: !! I co -znalazłeś relację , której szukałeś :> ?? :lol2:
..jeżeli ja jestem w stanie upojenia Agatką :lol2:
..i nietrzeźwo patrzę na jej relacje :szalony:
..to chciałbym aby ten stan trwał wiecznie :lol2:

..bo jeszcze nigdy nie czułem się taki uszczęśliwiony medialnym przekazem :szalony: :brawa: :brawa:
Moglibyśmy być jeszcze bardziej szczęśliwi :D !! Bylibyśmy jeszcze bardziej szczęśliwi , gdyby każda relacja argentyńska Agatki trwała o kwadrans dłużej :lol2: !! :tanczy:
..to coś jest od dawna :lol2:
..to jest bliżej niezidentyfikowany przedmiot - coś między pierścionkiem a obrączką :lol2:
Dla mnie to jest bez różnicy , co to jest -najważniejsze , że bardzo ładnie się prezentuje i komponuje z dłońmi Agatki :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:I właśnie chyba muszę sobie jeszcze raz dokładnie ten moment oglądnąć :lol2: !! Boście mi zamętu w głowie narobili :lol2: !!

okay -obejrzałem i wnioskuję , że on Agatkę początkowo chciał złapać , no ale jak zobaczył ,że się nie to nie uda to ją odepchnął :lol2: !! Czyli mamy remis :lol2: !!
..hm :>
..może i masz rację :lol2:
..zatem nie ma afery i związek Agatki z jej narzeczonym się nie rozpadnie :neutral: :aniol:
Zawsze przeżywam chwile grozy , kiedy widzę to ścięte do połowy drzewo , o które mogła zahaczyć nogą Agatka :( !! :o Mogła sobie krzywdę zrobić albo nabić porządnego siniaka :uhh: !! Nasze niebezpieczne place zabaw są niczym w porównaniu z tamtym z wioski :lol2: !!
..mało brakowało a Agatka mogłaby uderzyć w to drzewo :hmm:
..na szczęście obyło się bez zadrapań :rydzyk:

..a mnie tam bawi mocno jedno zdanie - że mężczyźni w tygodniu są poza wioską - zarabiają w mieście :lol2:
..to mieli pecha :lol2:
..taka piękność w ich wiosce nie często się pojawia :lol2:
Co za szybka zmiana zdania :lol2: !! I co -znalazłeś relację , której szukałeś :> ?? :lol2:
..nic nie mogę znaleźć :?
Moglibyśmy być jeszcze bardziej szczęśliwi :D !! Bylibyśmy jeszcze bardziej szczęśliwi , gdyby każda relacja argentyńska Agatki trwała o kwadrans dłużej :lol2: !! :tanczy:
..kwadrans :>
..tylko kwadrans :>
..ja mógłbym oglądać te relacje jak dobry film w kinie :tanczy:
..czyli przynajmneij 3 godziny :lol2:
..3 godziny na jedną relację :lol2:
Dla mnie to jest bez różnicy , co to jest -najważniejsze , że bardzo ładnie się prezentuje i komponuje z dłońmi Agatki :lol2: !!
..no właśnie :lol2:
..a dla nas to i tak nie robi różnicy co to jest :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..może i masz rację :lol2:
..zatem nie ma afery i związek Agatki z jej narzeczonym się nie rozpadnie :neutral: :aniol:
A co :> ?? :lol2: Miałeś nadzieję , że po tym incydencie Agatka go ostentacyjnie rzuci :lol2: ?? Płonne nadzieje :spiewa: !!
..mało brakowało a Agatka mogłaby uderzyć w to drzewo :hmm:
..na szczęście obyło się bez zadrapań :rydzyk:
Obrazek
Ale naprawdę ktoś pomysłowo ściął to drzewo :devil: !! Ja nie jestem drwalem , ani synem drwala , a wiem , że drzewo ścina się przy ziemi :lol2: !!
..a mnie tam bawi mocno jedno zdanie - że mężczyźni w tygodniu są poza wioską - zarabiają w mieście :lol2:
..to mieli pecha :lol2:
..taka piękność w ich wiosce nie często się pojawia :lol2:
No cóż -ich strata :lol2: !! Na pewno ktoś im opowie , co ich straciło i będą sobie czynili wyrzuty do końca życia :lol2:
A dla Agatki to nawet lepiej , że tylko ten staruszek był we wsi :lol2: !! :devil:
..kwadrans :>
..tylko kwadrans :>
..ja mógłbym oglądać te relacje jak dobry film w kinie :tanczy:
..czyli przynajmneij 3 godziny :lol2:
..3 godziny na jedną relację :lol2:
To by dopiero był seans :szalony: !! Wyobrażacie sobie ile wtedy pokazałaby Agatka :szalony: ?? Ile pokazałaby ciekawych i pięknych widoków :lol2: ?? :szalony: :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

tylko nie zaczynajcie znowu dyskusji na temat: czy Agata wyszła a mąż, czy nie ;) bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi ;)

o :o a teraz na chwilę na ekranie pojawiła się Agata, a wyemitowali materiał innego reportera :spiewa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D
No to sciągajcie :plus:

http://www.sendspace.com/file/xk7eer
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D
No to sciągajcie :plus:

http://www.sendspace.com/file/xk7eer
O :o !! To tę też już powtórzyli :tanczy: !! Fantastycznie :tanczy: !! Dzięki epszt :tanczy: !! :lol2:
No to Herman masz już na forum wszystkie relacje w lepszej niż yt'owa wersji :tanczy: !! :lol2: :lol2: A jakbyś jakieś nie mógł znaleźć to daj znać -poszukamy z Tobą :lol2: !!
stajlus pisze:tylko nie zaczynajcie znowu dyskusji na temat: czy Agata wyszła a mąż, czy nie ;) bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi ;)
Dopóki Agatka nie utnie spekulacji albo ich nie potwierdzi ..... :lol2: !!
Może na koniec wszystkich świątecznych relacji przedstawi nam oficjalnie męża :lol2: !! :tanczy:
o :o a teraz na chwilę na ekranie pojawiła się Agata, a wyemitowali materiał innego reportera :spiewa:
To już nie pierwszy raz ;) !! Dałem się im nabrać , że będzie Agatka :twisted: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:
A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D
No to sciągajcie :plus:

http://www.sendspace.com/file/xk7eer
superancko - dziękuję Ci bardzo :tanczy:

znowu wielki plik i pewnie jakość super :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
A na tę relację z kapeluszem wciąż czekamy :D
No to sciągajcie :plus:

http://www.sendspace.com/file/xk7eer
O :o !! To tę też już powtórzyli :tanczy: !! Fantastycznie :tanczy: !! Dzięki epszt :tanczy: !! :lol2:
No to Herman masz już na forum wszystkie relacje w lepszej niż yt'owa wersji :tanczy: !! :lol2: :lol2: A jakbyś jakieś nie mógł znaleźć to daj znać -poszukamy z Tobą :lol2: !!
..i obi jest najwdzięczniejszym aktualnie Twoim kolegą epszt :P
..już się zabieram za rozpakowywanie prezentu :tanczy:

..ale mi się dziś internet ślimaczy :hyh: :hmm:
stajlus pisze:tylko nie zaczynajcie znowu dyskusji na temat: czy Agata wyszła a mąż, czy nie ;) bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi ;)
Dopóki Agatka nie utnie spekulacji albo ich nie potwierdzi ..... :lol2: !!
Może na koniec wszystkich świątecznych relacji przedstawi nam oficjalnie męża :lol2: !! :tanczy:
..może przedstawi całą ekipę realizacyjną i swojego ochroniarza :lol2:
..jak my możemy i mogliśmy patrzeć jak Ci dwoje się kochają :)
..jak miłość ich kwitnie w argentyńskim klimacie :)
o :o a teraz na chwilę na ekranie pojawiła się Agata, a wyemitowali materiał innego reportera :spiewa:
To już nie pierwszy raz ;) !! Dałem się im nabrać , że będzie Agatka :twisted: !! :lol2:
..po 10. musi już być jakaś relacja Agatki :ban:
..i bez żadnych pomyłek w zapowiedziach :x
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: king_kocur »

Panna... :roll: Mężatka... :roll: Ja nie potrafię myśleć o Agacie jako o czarownej dziewczynie, u której w samym kwiecie jej uroda :tanczy: Reszta nie ma dla mnie żadnego znaczenia :lol2:

Film "kapeluszowy" (znak rozpoznawczy :lol2: ) epsztajnek już zapodałeś, ja mam link You Tubowy :D

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=EqNJdG3jqqQ

Miłego i prędszego oglądania :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..już się zabieram za rozpakowywanie prezentu :tanczy:

..ale mi się dziś internet ślimaczy :hyh: :hmm:
A widzisz -zapomniałem o Tobie biedaku :lol2: !! No i jak podobał się filmik :lol2: ?? :D Zrobiłem i zjadłem sobie śniadanko i już mogę oglądać relację w dwóch wersjach :tanczy: !! :lol2:
..może przedstawi całą ekipę realizacyjną i swojego ochroniarza :lol2:
..jak my możemy i mogliśmy patrzeć jak Ci dwoje się kochają :)
..jak miłość ich kwitnie w argentyńskim klimacie :)
Sielanka :szalony: !! I my jesteśmy jej świadkami :lol2: !! Szkoda , że nie wszystkie epizody nam pokazują :lol2: !! :devil:
..po 10. musi już być jakaś relacja Agatki :ban:
..i bez żadnych pomyłek w zapowiedziach :x
Już prawie wpół do 11. i nic :roll: ?? :ban: !!
king_kocur pisze:Panna... :roll: Mężatka... :roll: Ja nie potrafię myśleć o Agacie jako o czarownej dziewczynie, u której w samym kwiecie jej uroda :tanczy: Reszta nie ma dla mnie żadnego znaczenia :lol2:
Nie mamy żadnych psychicznych blokad podczas zachwycania się zjawiskową kobietą , spowodowanych widokiem ew. obrączki na palcu pięknej dziennikarki :lol2: !! Nie wiem w jakim świetle nas to przedstawia :lol2: ??
Film "kapeluszowy" (znak rozpoznawczy :lol2; ) epsztajnek już zapodałeś, ja mam link You Tubowy :D

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=EqNJdG3jqqQ

Miłego i prędszego oglądania :tanczy:
Dzięki :lol2: !! dodam tylko , że epsztajnek'a wersja nie jest ucięta o początek relacji :lol2: !! Widać jak Agata wyłania się zza tych skał :lol2: !! :P No a później jak wiatr zwiewa jej kapelusz :P !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:A widzisz -zapomniałem o Tobie biedaku :lol2: !! No i jak podobał się filmik :lol2: ?? :D Zrobiłem i zjadłem sobie śniadanko i już mogę oglądać relację w dwóch wersjach :tanczy: !! :lol2:
..wow :o
..ale powalająca muzyka w tej relacji :tanczy:

..treść super w nią wkomponowana i te widoki :o
..księżyc na koniec zrobił na mnie największe wrażenie :tanczy:
..no może Agatka otoczona bandą dzieciaków jeszcze większe :lol2:

..naprawdę - narobiły takiego krzyku że my mielibyśmy ciężko ich pobić :lol2:
..Agatka z misją w biednej części Argentyny nas uświadamia historycznie :lol2:
..prawdziwy sens odnalazłem teraz tak dobitnie w tych relacjach :)
Sielanka :szalony: !! I my jesteśmy jej świadkami :lol2: !! Szkoda , że nie wszystkie epizody nam pokazują :lol2: !! :devil:
..żeby nam serca popękały z rozpaczy :?: :lol2:
..wolę żyć w nieświadomości tego co się dzieje poza kamerą :lol2:
Już prawie wpół do 11. i nic :roll: ?? :ban: !!
..czekamy :?
..ale mi zostało już mało czasu :spiewa:
king_kocur pisze:Panna... :roll: Mężatka... :roll: Ja nie potrafię myśleć o Agacie jako o czarownej dziewczynie, u której w samym kwiecie jej uroda :tanczy: Reszta nie ma dla mnie żadnego znaczenia :lol2:
Nie mamy żadnych psychicznych blokad podczas zachwycania się zjawiskową kobietą , spowodowanych widokiem ew. obrączki na palcu pięknej dziennikarki :lol2: !! Nie wiem w jakim świetle nas to przedstawia :lol2: ??
..facetów bez skrupułów :spiewa: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości