Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:A widzisz -zapomniałem o Tobie biedaku :lol2: !! No i jak podobał się filmik :lol2: ?? :D Zrobiłem i zjadłem sobie śniadanko i już mogę oglądać relację w dwóch wersjach :tanczy: !! :lol2:
..wow :o
..ale powalająca muzyka w tej relacji :tanczy:
pewnie Agatka nakupiła sobie płyt :lol2: ja zawsze z tego typu podróży wracam z całym mnóstwem unikatowych nagrań, których u nas w kraju dostać nie można :tanczy:
Już prawie wpół do 11. i nic :roll: ?? :ban: !!
..czekamy :?
..ale mi zostało już mało czasu :spiewa:
a teraz jest rozmowa z Kwaśniewską :? nie doczekamy się nowej relacji :?
king_kocur pisze:Panna... :roll: Mężatka... :roll: Ja nie potrafię myśleć o Agacie jako o czarownej dziewczynie, u której w samym kwiecie jej uroda :tanczy: Reszta nie ma dla mnie żadnego znaczenia :lol2:
Nie mamy żadnych psychicznych blokad podczas zachwycania się zjawiskową kobietą , spowodowanych widokiem ew. obrączki na palcu pięknej dziennikarki :lol2: !! Nie wiem w jakim świetle nas to przedstawia :lol2: ??
..facetów bez skrupułów :spiewa: :lol2:
dla mnie najważniejsza jest profesjonalna praca Agaty :D a to, że jest przy okazji piękną i zgrabną kobietą, to tylko na plus :plus:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:pewnie Agatka nakupiła sobie płyt :lol2: ja zawsze z tego typu podróży wracam z całym mnóstwem unikatowych nagrań, których u nas w kraju dostać nie można :tanczy:
..to chyba muzyka etniczna :?: :D
..jeśli dobrze typuję :?: :lol:
..fajna jest - naprawdę podoba mi się :tanczy:
a teraz jest rozmowa z Kwaśniewską :? nie doczekamy się nowej relacji :?
..nawet nie pisz :?
..załamałem się jak ją zobaczyłem :hyh:
..zajęła miejsce Agatki :x
dla mnie najważniejsza jest profesjonalna praca Agaty :D a to, że jest przy okazji piękną i zgrabną kobietą, to tylko na plus :plus:
..dla nas wszystkich taka kolejność fascynacji właśnie jest myślę ważna :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Fajne są te Agaty relacje :D Naprawdę ciekawe i udane :D Ale nie wybaczę jej jednego :D Jak miną święta, wybrzmią ostatnie relacje w cyklu "Świat na Święta", a ona nie pokaże jak tańczy argentyńskie tango :lol2:
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

not that kind pisze:Fajne są te Agaty relacje :D Naprawdę ciekawe i udane :D Ale nie wybaczę jej jednego :D Jak miną święta, wybrzmią ostatnie relacje w cyklu "Świat na Święta", a ona nie pokaże jak tańczy argentyńskie tango :lol2:
Czytasz w moich myślach :D
Oczywiście zgodnie z argentyńską tradycją - odtańczone z różą w zębach :tanczy:
P.S. Ciekawe , jak u T.W. ze zdolnościami tanecznymi :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Fajne są te Agaty relacje :D Naprawdę ciekawe i udane :D Ale nie wybaczę jej jednego :D Jak miną święta, wybrzmią ostatnie relacje w cyklu "Świat na Święta", a ona nie pokaże jak tańczy argentyńskie tango :lol2:
Mam nadzieję , że nie będziemy mieli żadnych powodów do czynienia Agatce wyrzutów :lol2: !! :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Już to widzę :szalony: !!
:arrow: Obrazek

Agatko -plisssssssssssssssssssssssssssssssss :rydzyk: !! :rydzyk: !! :rydzyk: !! :lol2: :lol2:
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:pewnie Agatka nakupiła sobie płyt :lol2: ja zawsze z tego typu podróży wracam z całym mnóstwem unikatowych nagrań, których u nas w kraju dostać nie można :tanczy:
..to chyba muzyka etniczna :?: :D
..jeśli dobrze typuję :?: :lol:
..fajna jest - naprawdę podoba mi się :tanczy:
do tej muzy też mogłaby Agatka potupać :lol2: !! :tanczy:
a teraz jest rozmowa z Kwaśniewską :? nie doczekamy się nowej relacji :?
..nawet nie pisz :?
..załamałem się jak ją zobaczyłem :hyh:
..zajęła miejsce Agatki :x
:> chyba nie przegapiliśmy relacji , co :> ?? :spiewa:
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:dla mnie najważniejsza jest profesjonalna praca Agaty :D a to, że jest przy okazji piękną i zgrabną kobietą, to tylko na plus :plus:
..dla nas wszystkich taka kolejność fascynacji właśnie jest myślę ważna :tanczy:
W tej kwestii możesz wypowiadać się w imieniu całej społeczności forum tego wątku :lol2: ! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:
not that kind pisze:Fajne są te Agaty relacje :D Naprawdę ciekawe i udane :D Ale nie wybaczę jej jednego :D Jak miną święta, wybrzmią ostatnie relacje w cyklu "Świat na Święta", a ona nie pokaże jak tańczy argentyńskie tango :lol2:
Czytasz w moich myślach :D
Oczywiście zgodnie z argentyńską tradycją - odtańczone z różą w zębach :tanczy:
..wymiękłem :lol:

..ja chcę..ja chcę to zobaczyć :szalony: :jupi:
..a więc mamy kolejne marzenie którego spełnienie jeszcze przed nami :lol2:
..a jak wiemy i mamy poparcie na filmach - marzenia się spełniają :tanczy: :lol2: :jupi:
P.S. Ciekawe , jak u T.W. ze zdolnościami tanecznymi :devil:
..jak zwykle pewnie jest alfą i omegą w tej dziedzinie :lol2:
..gorrrącokrwisty latynoski tancerz od urodzenia :devil: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..ja chcę..ja chcę to zobaczyć :szalony: :jupi:
..a więc mamy kolejne marzenie którego spełnienie jeszcze przed nami :lol2:
..a jak wiemy i mamy poparcie na filmach - marzenia się spełniają :tanczy: :lol2: :jupi:
Oby i tym razem :rydzyk: !! Poprzednie marzenia też przecież głośno wypowiadaliśmy ........ wprawdzie trochę musieliśmy się naczekać , żeby się spełniły , ale to jedno może przecież spełnić się od ręki :lol2: !! :tanczy:
obieżyświat pisze:
P.S. Ciekawe , jak u T.W. ze zdolnościami tanecznymi :devil:
..jak zwykle pewnie jest alfą i omegą w tej dziedzinie :lol2:
..gorrrącokrwisty latynoski tancerz od urodzenia :devil: :lol2:
:lol2: Zapewne :lol2: !! No i ciekawe jak by ocenił umiejętności taneczne Agatki :lol2: ?? Sam jestem ich ciekaw :szalony: !!
Wiemy już , że jest odważna -płynęła niemal do Gardzieli Diabła :tanczy: !! Silna - utrzymała się długo na linie :tanczy: !! Ciekawa świata -wszędzie wtyka swój nosek :lol2: !! :tanczy:
Jeszcze tylko to jedno chciałbym zobaczyć :lol2: !! Jak tańczy tango :rydzyk: !! :lol2: No i żeby w końcu powiedziała , że jest w jej krwi choć odrobina tej latynoskiej , bo uroda by naprawdę na to wskazywała :szalony: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..ja chcę..ja chcę to zobaczyć :szalony: :jupi:
..a więc mamy kolejne marzenie którego spełnienie jeszcze przed nami :lol2:
..a jak wiemy i mamy poparcie na filmach - marzenia się spełniają :tanczy: :lol2: :jupi:
Oby i tym razem :rydzyk: !! Poprzednie marzenia też przecież głośno wypowiadaliśmy ........ wprawdzie trochę musieliśmy się naczekać , żeby się spełniły , ale to jedno może przecież spełnić się od ręki :lol2: !! :tanczy:
w tańcu :szalony: zobaczyć Agatę w tańcu :szalony:
w sumie to, kiedy przemierza ulicę, to wygląda to tak, jakby tańczyła :tanczy:
ale też mam nadzieję, że znajdzie czas na tango na wizji w relacji :tanczy:
Jeszcze tylko to jedno chciałbym zobaczyć :lol2: !! Jak tańczy tango :rydzyk: !! :lol2: No i żeby w końcu powiedziała , że jest w jej krwi choć odrobina tej latynoskiej , bo uroda by naprawdę na to wskazywała :szalony: !! :tanczy:
owszem latynoską urodę posiada :P :tanczy: ale nie taką indiańską, jak te kobiety, które pokazała w relacji :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:w tańcu :szalony: zobaczyć Agatę w tańcu :szalony:
w sumie to, kiedy przemierza ulicę, to wygląda to tak, jakby tańczyła :tanczy:
ale też mam nadzieję, że znajdzie czas na tango na wizji w relacji :tanczy:
Wszystko w każdej relacji jest niby codziennym normalnym zajęciem , a w wykonaniu Agatki jest jak najczystsza poezja :P !! :tanczy: Aż się dziwię , że w momencie , gdy przemierzą tę ulicę dotyka stopami ziemi :szalony: !! :lol:
owszem latynoską urodę posiada :P :tanczy: ale nie taką indiańską, jak te kobiety, które pokazała w relacji :D
Chtba nie chcesz powiedzieć , że te Indianki bardziej Ci się podobały niż Agatka :> ??


Ejjjhhh no dalej :ban: !! Gdzie te nowe relacje , na które czekamy: gdzie to tango , gdzie to morze i plaża :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Wszystko w każdej relacji jest niby codziennym normalnym zajęciem , a w wykonaniu Agatki jest jak najczystsza poezja :P !! :tanczy: Aż się dziwię , że w momencie , gdy przemierzą tę ulicę dotyka stopami ziemi :szalony: !! :lol:
a dotyka? :lol2:
Chtba nie chcesz powiedzieć , że te Indianki bardziej Ci się podobały niż Agatka :> ??
wykluczone :nie: Agata jest moim ideałem kobiety :aniol: :P
Ejjjhhh no dalej :ban: !! Gdzie te nowe relacje , na które czekamy: gdzie to tango , gdzie to morze i plaża :lol2: ??
wczoraj były świąteczne relacje w głównych serwisach! :mhm:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Wy i Wasze reakcje na relacje Agaty nie zdziwiliście mnie wcale :D Każdy samiec by tak reagował na widok skąpo odzianej atrakcyjnej kobiety :hyh:

Ale Agata mnie zaskoczyła :o Nie sądziłam, że kiedykolwiek zdecyduje się latać przed kamerą taka wygołocona :hmm:

Tym niemniej za treść i formę relacji trzeba Agatę pochwalić :brawa: Tylko rzeczywiście moglyby być dłuższe te reportaże ;)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Wy i Wasze reakcje na relacje Agaty nie zdziwiliście mnie wcale :D Każdy samiec by tak reagował na widok skąpo odzianej atrakcyjnej kobiety :hyh:
Cieszę się ogromnie , że dorobiłem się na tym forum takiej sławy i że jestem już wraz z moimi opiniami taki rozpoznawalny :lol2: !! :lol2:
Ale Agata mnie zaskoczyła :o Nie sądziłam, że kiedykolwiek zdecyduje się latać przed kamerą taka wygołocona :hmm:
Ty to nazywasz wygołoceniem :> ?? :lol: To jest najwłaściwszy strój -najzdrowszy dla skóry -skóra może dzięki temu oddychać :lol2: !! Choć moim zdaniem Agatka powinna dać skórze możliwość oddychania pełną piersią ....np. na plaży w bikini :lol2: !! :tanczy:
Tym niemniej za treść i formę relacji trzeba Agatę pochwalić :brawa: Tylko rzeczywiście mogłyby być dłuższe te reportaże ;)
Tu się zgodzimy w stu procentach 8) !! :lol2:

Myślałem , że mocniej nas zbesztasz za naszą otwartość i brak powściągliwości w komentarzach :lol2: !! No ale też nie sądziłem , że oberwie się Agatce od Ciebie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
}{ypnosea pisze:Wy i Wasze reakcje na relacje Agaty nie zdziwiliście mnie wcale :D Każdy samiec by tak reagował na widok skąpo odzianej atrakcyjnej kobiety :hyh:
Cieszę się ogromnie , że dorobiłem się na tym forum takiej sławy i że jestem już wraz z moimi opiniami taki rozpoznawalny :lol2: !! :lol2:
..}{ypno - dawno Ciebie i Twojej uszczypliwości pod naszym adresem u nas nie było :lol2:
..witajcie znowu :lol2:
Ale Agata mnie zaskoczyła :o Nie sądziłam, że kiedykolwiek zdecyduje się latać przed kamerą taka wygołocona :hmm:
Ty to nazywasz wygołoceniem :> ?? :lol: To jest najwłaściwszy strój -najzdrowszy dla skóry -skóra może dzięki temu oddychać :lol2: !! Choć moim zdaniem Agatka powinna dać skórze możliwość oddychania pełną piersią ....np. na plaży w bikini :lol2: !! :tanczy:
..dobrze że piszesz to dopiero teraz bo by Cię jeszcze Agatka posłuchała :lol2:
..i zabrała do Argentyny swoje marynary :lol2: :devil:
..ale wtedy byłby cyrk :hyh:

..ja sobie inaczej..w innym stroju Agatki-obieżyświatki nie wyobrażam :nie: :lol2:
..co więcej - chciałbym żeby w Polsce klimat naprawdę się ocieplił prędko :lol2:
..i żeby tak ubrana mogła Agatka mogła chodzić też w Polsce :szalony: :rydzyk:
Tym niemniej za treść i formę relacji trzeba Agatę pochwalić :brawa: Tylko rzeczywiście mogłyby być dłuższe te reportaże ;)
Tu się zgodzimy w stu procentach 8) !! :lol2:
..jeśli dobrze pamiętam to w tej kwestii zawsze byliśmy z }{ypno zgodni :lol2:
..tylko w relacjach damsko-męskich mamy zgoła odmienne i zbieżne opinie :lol:
..coś na wzór - jesteśmy za a nawet przeciw :lol2:
Myślałem , że mocniej nas zbesztasz za naszą otwartość i brak powściągliwości w komentarzach :lol2: !! No ale też nie sądziłem , że oberwie się Agatce od Ciebie :lol2: !!
..bo }{ypno pewnie też tak naprawdę cieszy się widokiem argentyńskiej - gorrrącej Agatki :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

wydaje mi się, że bardziej gorszące i dziwne by było, gdybyśmy przeszli obojętnie obok np.: pięknej sylwetki Agaty, jej pięknych nóg, etc. :lol2:

teraz wszystko jest tak, jak być powinno :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Masz stajlus rację :tanczy: !! Jesteśmy normalnymi , zdrowymi facetami :lol2: !! Możemy z całłą stanowczością stwierdzić 8) ! :tanczy:
obieżyświat pisze:..}{ypno - dawno Ciebie i Twojej uszczypliwości pod naszym adresem u nas nie było :lol2:
..witajcie znowu :lol2:
Jaka tam znowu uszczypliwość :devil: !! Szczypta gorzkich słów pod naszym adresem -dla poprawienia smaku dyskusji :lol2: !!
..dobrze że piszesz to dopiero teraz bo by Cię jeszcze Agatka posłuchała :lol2:
..i zabrała do Argentyny swoje marynary :lol2: :devil:
..ale wtedy byłby cyrk :hyh:
Wypluj te słowa :lol2: !! W ogóle nie przypominaj , że coś takiego jak marynary istnieje :hmm: !!
..ja sobie inaczej..w innym stroju Agatki-obieżyświatki nie wyobrażam :nie: :lol2:
..co więcej - chciałbym żeby w Polsce klimat naprawdę się ocieplił prędko :lol2:
..i żeby tak ubrana mogła Agatka mogła chodzić też w Polsce :szalony: :rydzyk:
Zapisałem :] !! :lol2: Kolejne marzenie do listy dopisane :lol2: !! 8)
..bo }{ypno pewnie też tak naprawdę cieszy się widokiem argentyńskiej - gorrrącej Agatki :tanczy:
Ale się nie przyzna :tanczy: !! :klamca: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości