Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

no i już 14. na zegarach a relacji Agaty jak nie było, tak nie ma :?

w ogóle zresztą przestali puszczać jakiekolwiek relacje z serii "Świat na Święta" :?
czyżby już święta skończyły się dla i w tvn24 :mhm:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

stajlus pisze:no i już 14. na zegarach a relacji Agaty jak nie było, tak nie ma :?
Tak sobie pomyślałam, że to może Anita bojkotuje relacje Agaty (z wiadomych względów ;) ), a dla niepoznaki robi tak ze wszystkimi tymi specjalnymi na święta :hahaha:
stajlus pisze:w ogóle zresztą przestali puszczać jakiekolwiek relacje z serii "Świat na Święta" :?
czyżby już święta skończyły się dla i w tvn24 :mhm:
Ależ skąd :D Niedawno skończyli malować pisanki :lol: Oni jakoś od tyłu przygotowują się do świąt :devil:
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

not that kind pisze:Tak sobie pomyślałam, że to może Anita bojkotuje relacje Agaty (z wiadomych względów ;) ), a dla niepoznaki robi tak ze wszystkimi tymi specjalnymi na święta :hahaha:
cały czas miałaby jej za złe tą historię z Black Jack'iem? :roll: :lol2: ee, nie sądzę :lol:
chyba o coś innego chodzi z tym, że nie grają relacji ze świata :roll:
Ależ skąd :D Niedawno skończyli malować pisanki :lol: Oni jakoś od tyłu przygotowują się do świąt :devil:
ale o co, skoro świąt jeszcze nie zakończyli :mhm:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Mam mieszane uczucia.... :mhm:
Z jednej strony marzenie ujrzenia tańczącej Agaty się spełniło :tanczy:
z drugiej strony, jak na temperament Agaty, jakoś anemicznie to tango zatańczyła... :>
Ale panowie, któż z nas nie chciałby być na miejscu tego tancerza :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Mam mieszane uczucia.... :mhm:
Z jednej strony marzenie ujrzenia tańczącej Agaty się spełniło :tanczy:
I o czym my teraz marzyć będziemy , skoro już wszystkie marzenia się spełniły :szalony: ??

epsztajnek pisze:z drugiej strony, jak na temperament Agaty, jakoś anemicznie to tango zatańczyła... :>
Ale panowie, któż z nas nie chciałby być na miejscu tego tancerza :P
Być może pokazali tylko tę cenzuralną część , która nadawała się do pokazania :lol2: !! Znając temperament Agatki , wyobraź sobie , co mogło się dziać , jak się już rozkręcili :lol2: ??
Moim zdaniem Agatka trochę za bardzo koncentrowała się na krokach -mogli tańczyć aż dobrze by się poznała z tancerzem :lol2: !! Tylko nie za dobrze :lol2: !! Jestem pewien , że trochę dłużej by pokazali ten taniec , a byłby bardziej żywiołowy :lol2: !! :tanczy:

Fajny tancerz :lol2: !! Trochę niższy od Agatki :lol2: !!
cały czas miałaby jej za złe tą historię z Black Jack'iem? :roll: :lol2: ee, nie sądzę :lol:
Zapomnijcie :lol2: !! Anita zareagowała tak na relację i taniec agaty jak jeszcze żadne z prowadzących -uśmiech :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

a mi się to tango podobało :tanczy: było takim połączeniem kultur :lol2: słowiańskiej i latynoskiej :tanczy:
a że było mało spontanicznie i anemiczne (trochę ;), to przecież wiemy jak trudno jest "ujarzmić" Agatę :lol2:

zobaczcie jak ten latynos na nią patrzył ze skupieniem :P mówiąc brzydko - on ją dopiero zaczynał "rozpracowywać" w tańcu :lol2: :lol2: :lol2:

niesamowite są tegoroczne święta z Agatą :szalony:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a mi się to tango podobało :tanczy: było takim połączeniem kultur :lol2: słowiańskiej i latynoskiej :tanczy:
a że było mało spontanicznie i anemiczne (trochę ;), to przecież wiemy jak trudno jest "ujarzmić" Agatę :lol2:
Ujarzmić - to chyba udało się tylko temu jedynemu aktualnie :lol2: Ale z pozoru prosta czynność jak namówienie kogoś na oś -też trudna sztuka w przypadku Agatki :lol2: !! Ile czasu może zająć próba namówienia Agatki na odrobinę szaleństwa :> ?? :lol2: !! My próbowaliśmy dwa lata i po dwóch latach -nie wiadomo dzięki komu , w końcu poszalała w relacjach , a do tej pory była poważna :lol2: !! :D
zobaczcie jak ten latynos na nią patrzył ze skupieniem :P mówiąc brzydko - on ją dopiero zaczynał "rozpracowywać" w tańcu :lol2: :lol2: :lol2:
Na mur beton -zawróciła mu w głowie i zawładnęła sercem :lol2: !! Na szczęście latynoskie serca są pojemne :lol2: !! to chłopak nie będzie długo cierpiał po rozstaniu z Agatką :lol2:
niesamowite są tegoroczne święta z Agatą :szalony:
Z każdą relacją coraz bardziej niesamowite :jupi: !! Ciekawe, ile ich jeszcze ma tvn24 w zanadrzu :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

dobrze, że Agata nie tańczyła z tymi seniorami ... :lol: bo początkowo już myślałem, że z nimi ... :spiewa:

no ale później wyłonił się ten młodziak :lol:

Agata mogła też być spięta - jaką miała publiczność ;) a przecież większość z nich, to byli emerytowani tancerze tanga :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:dobrze, że Agata nie tańczyła z tymi seniorami ... :lol: bo początkowo już myślałem, że z nimi ... :spiewa:
Jak Ty to sobie wyobrażałeś :lol: ?? :szalony:
no ale później wyłonił się ten młodziak :lol:
i nie pokazali jak porwał Agatkę do tańca :lol2: !! 8) Ciekawe , czy kobiety będąc w Argentynie marzą o tym , żeby zatopić się w ramionach Latynosa , tak jak mężczyźni marzą o tym , by móc objąć w tańcu Latynoskę :lol2: ??
Agatka jeśli marzyła , to jej marzenie się spełniło :lol2: !!
stajlus pisze:Agata mogła też być spięta - jaką miała publiczność ;) a przecież większość z nich, to byli emerytowani tancerze tanga :lol:
Czuła się w Tańcu z Gwiazdami :lol2: !!! No tylko nie miała wielogodzinnego treningu ;) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

Hej! Jak dobrze, ze mozna zawsze u Was znalesc linki do filmikow z agatkowych relacji. :jupi: Dzis jest posucha w tej kwestii w tvn24 :uhh: (dziwne zamiast wymyslac tematy na sile to mogliby nas jeszcze dzis uraczyc tymi wspanialosciami ze 'Świata na święta'), ale nie ma co plakac nad rozlaym mlekiem, tylko poszperalam we watku i znalazlam te relacje, na ktore wczoraj nie udalo mi sie zalapac przed ekranem.
Relacja w loczkach z najszerszej ulicy Buenos to moja ulubiona! :tanczy: - Jogging in Buenos Aires! :D A loczki to pewnie Jej sie porobily od wilgoci, no i kto wie moze Agatka ma podatne ku temu wloski, a na co dzien w P-niu czy W-wie stosje uporczywie prostownice. 8)
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale chyba w tej pierwszej relacji "miss podkoszulka" Agatka bardzo ladnie sie zachowala i na zakonczenie przedstawila nie tylko siebie, ale tez kolege za kamera. Co tylko dobrze o Niej swiadczy. Zastanawiacie sie tez pewnie skad Ata zna tak dobrze jezykl hiszpanski, dla mnie to nie jest zaskakujace po tym jak zobaczylam jej profil na n-k, z ktorego wynika, ze konczyla VI LO w P-niu, w ktorym sa klasy profilowane z j.hiszpanskim. Przypuszczalnie Agatka wlasnie chodzila do takiej wlasnie klasy i stad Jej znajomosc tego jezyka, no a potem to pewnie i tak sobie jeszcze doksztalacala gdzies dalej, zeby na swiezo caly czas pamietac :spiewa: Oczywiscie za pewnik tego nie przyjmujcie to takie ot dywagacje.. :spiewa:
Ha! Ja tu narzekam, ze dzis zero relacji,a wlasnie leci teraz relacja Agaty z Argentyny o rytuale przyrzadzania Yerba Mate (swoja droga to ulubiony napoj Cejro i Anthonego Kiedisa :D ) ciekawe czy Agatka tez sie zaopatrzy w ten trunek i przywiezie go do Polski?! Wyobrazacie sobie jak w trakcie serwisow pociaga raz po raz z kubeczka ze slomki??! :szalony:
Cos tam ustrzknelam na szybko: :spiewa: Ale tam kozaczy z mikrofonem w tej czapce. :lol2:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Zastanawiacie sie tez pewnie skad Ata zna tak dobrze jezykl hiszpanski, dla mnie to nie jest zaskakujace po tym jak zobaczylam jej profil na n-k,
Nika, wiemy o tym od dawna :devil: ( tylko nie myśl, że to jakiś wyrzut wobec ciebie :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

To ciekawe czemu niektorzy nie wiedzieli skad u Aty ta wiedza?! :mhm:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nika -dzięki za przypomnienie :lol2: !! Mi wiele razy trzeba nawet te najoczywistsze rzeczy przypominać :lol2: !!

Początkowo dzień wyglądał i zapowiadał się nieciekawie ( no w sumie to się jeszcze nie skończył , a tak naprawdę to dla nas zaczął się chwilę przed 15. :tanczy: !! Jedna relacja z tangiem :tanczy: !! A za godzinkę następna z napojem :lol2: !! :tanczy:

Nika -dzięki za capsy :lol2: !! Agatka w robotniczej czapce :lol2: !! W sukience i czapce :szalony: !! I poszła tam rozpraszać robotników :lol2: !! :szalony: A jak się zaprzyjaźniła szybko z Huanem (tak się chyba tego imienia nie pisze :lol2: !! )
Ale przeraziło mnie to , co powiedziała , że ona zamieniają się z nim stanowiskami pracy :shock: !! Agata zostaje w Argentynie , a on idzie na jej stanowisko :lol2: !! No chłopaki -zmieniamy idola :lol2: !!

A później już wizyta w sklepie -prezentacja tych kubeczków i końcowa degustacja z ludźmi napotkanym iw Parku :lol2: !! :szalony: !! A w tej relacji dużo więcej mówiła po hiszpańsku :szalony: !! To chyba nie jest wiedza językowa tylko na poziomie liceum -Agatka musiała gdzieś się jeszcze dokształcać :D !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: king_kocur »

Nie przeklinaj dnia przed zachodem słońca :tanczy: W TVN24 najwyraźniej ten właściwy czas świętowania rozpoczynają dopiero w porze deserowej :tanczy:

Urzekła mnie dzisiaj Agata sącząca argentyński specyfik :lol2: Zresztą... tańcząca nieśmiało tango również :lol2:
Ale w przeciwieństwie do Ciebie Nika, nie mam jeszcze wybranej swojej ulubionej relacji :lol2: Cieżki wybór :lol2:

A Wy chłopaki dokonaliście już tego ostatecznego wyboru? :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Nie przeklinaj dnia przed zachodem słońca :tanczy: W TVN24 najwyraźniej ten właściwy czas świętowania rozpoczynają dopiero w porze deserowej :tanczy:
moim zdaniem za długo zwlekali z prezentacją Agatkowego tanga -jakby zaprezentowali je rankiem , to już bym się może z ta myślą , ze je widziałem oswoił :lol2: !! :szalony: A tak , cały czas nie mogę dojść do siebie mimo , że na dworze słońce dawno temu przestało świecić :szalony: !!
Urzekła mnie dzisiaj Agata sącząca argentyński specyfik :lol2: Zresztą... tańcząca nieśmiało tango również :lol2:
Mnie najbardziej urzeka mówiąca soczystą hiszpańszczyzną Agatka -w każdej relacji...... toteż....
Ale w przeciwieństwie do Ciebie Nika, nie mam jeszcze wybranej swojej ulubionej relacji :lol2: Cieżki wybór :lol2:

A Wy chłopaki dokonaliście już tego ostatecznego wyboru? :lol2:
..... nie wybrałem jeszcze tej ulubionej :szalony: !! Ale z jeszcze jednego powodu :lol2: !! Mam cały czas cichą..... a właściwie to głośną nadzieję ,że to jeszcze nie koniec :lol2: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości