Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A sÂłyszeliÂście ten krĂłtki komentarz UrbaĂąskiego po taĂącu Kingi ze Stefano?! PowiedziaÂł coÂś takiego: "To norki? No tak, bo lis to to nie jest." :lol:
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

nika pisze:A sÂłyszeliÂście ten krĂłtki komentarz UrbaĂąskiego po taĂącu Kingi ze Stefano?! PowiedziaÂł coÂś takiego: "To norki? No tak, bo lis to to nie jest." :lol:

eh, mogliby dac wreszcie Kindze spokoj, to latwe dla niej przeciez nie bylo
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

ÂŁatwe nie byÂło, ale teraz Kinga ma to "gdzieÂś".
A zataùczy³a doœÌ dobrze, trochê ma³o energetycznie, ale przesz³a - to jest najwa¿niejsze! :)
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

poki co nie jest najgorsza i lepiej jak zachowa sily na czas pozniejszy, tym bardziej ze jest jedna ze starszych uczestniczek i dodatkowo ma duzo wiecej obowiazkow. Mysle ze jak na razie idzie jej bardzo ladnie i nie wyobrazam sobie finalu bez Kingi ;)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Miejmy nadziejĂŞ, Âże w tym finale siĂŞ znajdzie!
WedÂług mnie w finale bĂŞdzie Kinga ze Stefano i Aneta Piotrowska z Przemkiem CypryaĂąskim. :D
Pozdrawiam ;)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Tak,ten tekst o Lisie rzeczywiscie niefortunny. Kindze sie na pewno przykro zrobilo,zreszta mine miala nieciekawa :P
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

No, hubert chcia³ zab³ysn¹Ì. Wydaje mi siê, ¿e uda³o mu siê to. Ja siê uœmia³am! A Kinga jak ju¿ wczeœniej pisa³am, na bank ma to ju¿ w nosie. :)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Nie wiem czy ma to w nosie,ale jednak zal pozostal bo w kazdym programie jakies dziwne teksty wyglasza. A to ze nie czuje sie kobieta po pewnych problemach w zyciu,a to ze jej zycie to hustawka itd itd....
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

Sun pisze:Nie wiem czy ma to w nosie,ale jednak zal pozostal bo w kazdym programie jakies dziwne teksty wyglasza. A to ze nie czuje sie kobieta po pewnych problemach w zyciu,a to ze jej zycie to hustawka itd itd....
mysle ze Kinga troche niewlasciwie sie wyrazila z ta kobiecoscia. Kobiecosc potrzebuje warunkow aby rozkwitac, nie sprzyjaja temu problemy dnia codziennego a juz tym bardziej to przez co Kinga musiala przejsc. Mam nadzieje ze to co teraz widzimy to oznaka zmian na lepsze i ze jeszcze ona nas nie raz i nie dwa zadziwi :) Czego jej zreszta zycze.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ja teÂż sÂądzĂŞ,Âże Kinga ma gdzieÂś durne texty UrbaĂąskiego 8) wczoraj Âśrednio zataĂączyÂła,ale przecieÂż ja siĂŞ nie znam na taĂącu...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

aveo pisze:ja teÂż sÂądzĂŞ,Âże Kinga ma gdzieÂś durne texty UrbaĂąskiego 8) wczoraj Âśrednio zataĂączyÂła,ale przecieÂż ja siĂŞ nie znam na taĂącu...
Kinga wie co robi - oszczedza sily na final :)

[ Dodano: Czw PaÂź 12, 2006 12:16 pm ]
a tak z nieco innej beczki:

http://wiadomosci.wp.pl/gid,8546234,sta ... jecie.html?

przeczytajcie komentarze. I zwroccie uwage co TL tak eksponuje na okladce tej ksiazki
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

W bierzÂącym wydaniu "Tele ÂŚwiata" jest zdjĂŞcie Kingi z ""TzG".
Obrazek
GGubie zdjĂŞcie jej zrobili,
a co do wygranej ma du¿e szanse, niektórzy mówi¹, ¿e Ona i jej partner wygraj¹ 4 edycjê. No có¿ po¿yjemy, zobaczymy.
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

a tak a propos mojego poprzedniego postu to zaczynam odnosiĂŚ wraÂżenie Âże p. Lis jest albo bardzo gÂłupi albo teÂż nie rozumie demokracji. ZresztÂą jedno nie wyklucza drugiego. sorki za offtopic
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

niestety Lis stacza siê na dno ta ksi¹¿ka tylko to przys³ania
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Smoktunowicz i Lis noszÂą obrÂączki, zauwaÂżyliÂście??? ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 19 gości