Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

..usprawiedliwienie :)

Post autor: obieżyświat »

Ty cholero, obieÂżyÂświat, dlaczego nie uwieczniÂłeÂś tego na capsach???!!!
..a bo ja wiem Funcky :roll:
..nawet nie wiem kiedy to byÂło :?
..bo od piÂątku szwankuje mi net :evil:
..a w sobotê i w niedziele ¿eby nie rozwaliÌ komputera musia³em po prostu od niego odejœÌ :]

..a jak wczoraj zobaczyÂłem PawÂła w rw chciaÂłem Wam zrobiĂŚ Capsy ale zamiast PawÂła co 5 sekund wyskakiwaÂł ten oto dziad :arrow:
Obrazek
..i zresztÂą caÂły czas wyskakuje wiĂŞc capsĂłw dopĂłki ten pan nie 'zejdzie' ze sceny nie bĂŞdzie ode mnie ;(
..ani zresztÂą od nikogo innego :/

..ale PawÂła i tak dzis juÂż nie ma :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: ..usprawiedliwienie :)

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..a jak wczoraj zobaczyÂłem PawÂła w rw chciaÂłem Wam zrobiĂŚ Capsy ale zamiast PawÂła co 5 sekund wyskakiwaÂł ten oto dziad
:rozglada: A nie mĂłgÂłby ktoÂś przystojniejszy wyskakiwaĂŚ? :lol2:
..i zresztÂą caÂły czas wyskakuje wiĂŞc capsĂłw dopĂłki ten pan nie 'zejdzie' ze sceny nie bĂŞdzie ode mnie ;(
..ani zresztÂą od nikogo innego :/
JuÂż nie wyskakuje :rozglada: Przed chwilÂą Justyna Pochanke na przemian z ministerm Kaczmarkiem wyskakiwali :rozglada:
..ale PawÂła i tak dzis juÂż nie ma :spiewa:
A, nieprawda :tanczy: dziœ czyli wczoraj :rozglada: pojawi³ siê w serwisie o 18:30 :D póŸniej w raporcie wieczornym :D o 22:00 i 23:00 w serwisach :D i podsumowaniem dnia zakoùczy³ dy¿ur :lol2: Od ubieg³ej œrody siê zaczê³o :rozglada: szeœÌ nocnych dy¿urów :rozglada: Niewyspana jestem i padniêta trochê :rozglada: towarzyszy³am mojemu ulubieùcowi codziennie oczywiœcie :lol2:
A dziÂś :roll: juÂż wiem :roll: nie bĂŞdzie PawÂła :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: ..usprawiedliwienie :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: A nie mĂłgÂłby ktoÂś przystojniejszy wyskakiwaĂŚ? :lol2:
..to zlaeÂży kogo masz na myÂśli jako tego 'przystojniejszego' :?: :lol2:

JuÂż nie wyskakuje :rozglada: Przed chwilÂą Justyna Pochanke na przemian z ministerm Kaczmarkiem wyskakiwali :rozglada:
..no to teraz tylko czekaĂŚ aÂż PaweÂł raczy wrĂłciĂŚ :D
..bo ostatnio teÂż gdzieÂś siĂŞ raczej chowa :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:Black, Black, Black :rozglada: To ja juÂż siĂŞ chyba domyÂślam co Ty mogÂłeÂś owego wieczora porabiaĂŚ :rozglada:
SiĂŞ DÂżasta lepiej nad tym co PaweÂł robi w wolnych chwilach wieczorami - mnÂą se gÂłowy nie zaprzÂątaj ;_;

CoÂś u PawÂła pocichÂło, to moÂże lepiej o niego i jego sposoby na spĂŞdzanie wolnych wieczorĂłw siĂŞ zatroszcz :lol2: :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: ..usprawiedliwienie :)

Post autor: Dżastina »

Black :* czy znasz kogoÂś, komu dobro PawÂła, bardziej niÂż mnie :rozglada: leÂży na sercu :lol2: TroszczĂŞ siĂŞ o niego odkÂąd go poznaÂłam :rozglada: odkÂąd po raz pierwszy zobaczyÂłam i usÂłyszaÂłam go w tv :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..no to teraz tylko czekaĂŚ aÂż PaweÂł raczy wrĂłciĂŚ :D
..bo ostatnio teÂż gdzieÂś siĂŞ raczej chowa :rozglada:
Black Jack'62 pisze:CoÂś u PawÂła pocichÂło
:uhh: DziÂś ciotka zapytaÂła mi siĂŞ co tam sÂłychaĂŚ u tego mojego ulubionego dziennikarza :rozglada: i stwierdziÂła, Âże nie pamiĂŞta juÂż jak on wyglÂąda :uhh: UÂświadomiÂła mi, Âże juÂż od poniedziaÂłku PawÂła nie widziaÂłam i teÂż prawie juÂż zapomniaÂłam jak on wyglÂąda :uhh: Podobno we wtorkowym wieczornym M24h byÂł wyemitowany PawÂła materiaÂł, o rĂłwnouprawnieniu podobno traktowaÂł :uhh: i tyle tylko wiem :uhh: niestety nie miaÂłam przyjemnoÂści widzieĂŚ i sÂłyszeĂŚ :uhh: I to by byÂło na tyle jeÂśli chodzi o przygnĂŞbiajÂące sprawy :rozglada: Bo dziÂś cieszyĂŚ siĂŞ trzeba :lol2: PaweÂł w koĂącu o sobie przypomniaÂł :tanczy: Dla raportu wieczornego materiaÂł skrĂŞciÂł :tanczy: o tym jak to antyterroryÂści wtargnĂŞli wczoraj do mieszkania pana Czarzastego. PokazaÂł i opowiedziaÂł nam pan redaktor, jak to krok po kroku wyglÂądaÂło. A ileÂż razy moÂżna byÂło PawÂła zobaczyĂŚ w tym materiale :lol2: Z boku, z tyÂłu , i z przodu :P Ubrany w ten szaÂłowy szary pÂłaszczyk byÂł :P ZupeÂłnie jakby siĂŞ domyÂślaÂł, Âże juÂż zapominam jak wyglÂąda :lol2: Echhh....on to siĂŞ dopiero o mnie troszczy :szalony: Nie mogĂŞ nie wspomnieĂŚ o uÂśmiechu jaki moÂżna byÂło zauwaÂżyĂŚ na jego twarzy :mhm: mam jednak mieszane uczucia :mhm: UÂśmiech byÂł uroczy :P przsÂłodki :P szkoda tylko, Âże w stronĂŞ Czarzastego skierowany :uhh: To mi psuje trochĂŞ odbiĂłr :nie: chyba tego PawÂłowi nie wybaczĂŞ :mhm: no, chyba Âże sprĂłbujĂŞ sobie wyobraziĂŚ, Âże to nie Czarzasty PawÂłowi towarzyszy podczas spaceru, i Âże to nie Carzasty zostaÂł tym uÂśmiechem obdarowany :rozglada: Ach, wiem co PaweÂł dziÂś wieczorem porabiaÂł :rozglada: W czasie trwania raportu wieczornego, za plecami Ani KalczyĂąskiej plÂąsaÂł :lol2:
obieÂżyÂświat pisze: ..to zlaeÂży kogo masz na myÂśli jako tego 'przystojniejszego' :?: :lol2:
:mhm: ZupeÂłnie nie pamiĂŞtam kogo ja miaÂłam wtedy na myÂśli :mhm: :lol2:

[ Dodano: PiÂą Mar 16, 2007 11:14 pm ]
:lol2: Przed chwileczkÂą PaweÂł serwis skoĂączyÂł prezentowaĂŚ :lol2: i na podsumowanie dnia zaprosiÂł :lol2: Jak ja lubiĂŞ kiedy sprawy tak wÂłaÂśnie siĂŞ majÂą :P
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..sorry Âże dopiero teraz ale wczoraj naprawdĂŞ nie mogÂłem :/
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Re: ..usprawiedliwienie :)

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:Black :* czy znasz kogoÂś, komu dobro PawÂła, bardziej niÂż mnie :rozglada: leÂży na sercu :lol2: TroszczĂŞ siĂŞ o niego odkÂąd go poznaÂłam :rozglada: odkÂąd po raz pierwszy zobaczyÂłam i usÂłyszaÂłam go w tv :rozglada:
Nie nie znam nikogo innego, kto troszczyÂłby siĂŞ o PawÂła bardziej :)
W czasie trwania raportu wieczornego, za plecami Ani KalczyĂąskiej plÂąsaÂł :lol2:
A sam, czy w towarzystwie :lol2: ?
obieÂżyÂświat pisze:
Na capsach œwietnie widaÌ jak podczas rozmowy Pawe³ musia³ zapanowaÌ nad rozmówcami maj¹cymi zdecydowanie skrajnie ró¿ni¹ce siê pogl¹dy na temat sensu w istnieniu ZNP :D
Bycie rozjemcÂą szÂło mu doskonale, przy czym wykazazywaÂł siĂŞ nielada wyczuciem, by przypadkiem nie rozjÂątrzyĂŚ juÂż i tak rozjÂątrzonych gadaczy... goÂści :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:W czasie trwania raportu wieczornego, za plecami Ani KalczyĂąskiej plÂąsaÂł :lol2:
A sam, czy w towarzystwie :lol2: ?
Z telefonem komĂłrkowym w dÂłoni :lol:
obieÂżyÂświat pisze:..sorry Âże dopiero teraz ale wczoraj naprawdĂŞ nie mogÂłem :/
Najwa¿niejsze, ¿e s¹ :* Nawet gdybyœ zapoda³ je wczoraj, ja i tak zobaczy³abym je dopiero dziœ :rozglada: Wczoraj nie znalaz³am czasu na to, by zajrzeÌ na forum :rozglada: Ale na podziwianie Paw³a w akcji ten czas musia³am znaleŸÌ rzecz jasna :rozglada: Zaczê³o siê raportem wieczornym. Na pocz¹tku ogromna euforia z powodu kolejnej wygranej Adama Ma³ysza :tanczy: PóŸniej pojawili siê goœcie w studio - Szymon Paw³owski z LPRu i S³awomir Broniarz, przewodnicz¹cy ZNP.
Black Jack'62 pisze:Na capsach œwietnie widaÌ jak podczas rozmowy Pawe³ musia³ zapanowaÌ nad rozmówcami maj¹cymi zdecydowanie skrajnie ró¿ni¹ce siê pogl¹dy na temat sensu w istnieniu ZNP :D
Bycie rozjemcÂą szÂło mu doskonale, przy czym wykazazywaÂł siĂŞ nielada wyczuciem, by przypadkiem nie rozjÂątrzyĂŚ juÂż i tak rozjÂątrzonych gadaczy... goÂści :)
Ca³y Pawe³ :D W rozmowie - mi³y, taktowny - jednoczeœnie dociekliwy i profesjonalny :tanczy: W drugiej czêœci raportu równie¿ goœcie Klaus Bachmann, prof. Wojciech £ukowski - ze studia w Wawie i z ³ódzkiego studia dr Przemys³aw ¯urawski. Panowie podsumowywali wizytê Angeli Merkel w Polsce. Ta rozmowa przebiega³a spokojnie ;) Pawe³ zadawa³ interesuj¹ce pytania, a panowie grzecznie mu odpowiadali :D A dziœ, podobnie jak wczoraj, na koniec serwisu o 19:30 Jakub Porada zaprosi³ na raport wieczorny w imieniu Paw³a £ukasika :lol2: Ach, có¿ to by³ za raport :tanczy: Temat przewodni - komentarze po dzisiejszej konwencji PISu. W pierwszej czêœci Pawe³ zasypywa³ pytaniami dr Rados³awa Markowskiego i dr Bart³omieja Biskupa. W drugiej czêœci ten temat równie¿ powróci³, znowu pojawili siê goœcie, tym razem publicyœci - Rafa³ Ziemkiewicz i Piotr Najsztub. Panowie tak siê ze sob¹ spierali, ¿e Paw³owi trudno by³o zadaÌ jakiekolwiek pytanie, ale spokojnie :stop: uda³o mu siê przemyciÌ kilka ciekawych pytaù, które u komentatorów wyzwala³y jeszcze wiêksz¹ chêÌ do dyskusji.
:mhm: Co tam jeszcze :mhm: DziÂś, juÂż nie tak radoÂśnie jak wczoraj o poczynaniach naszych sportowcĂłw PaweÂł opowiadaÂł :uhh: Ani MaÂłyszowi, ani Kubicy dziÂś siĂŞ nie powiodÂło :uhh:
:rozglada: Jakby siĂŞ kto pytaÂł o to, co bĂŞdĂŞ dziÂś wieczorem jeszcze porabiaĂŚ :rozglada: to odpowiadam, Âże podsumowanie dnia mam zamiar oglÂądaĂŚ :rozglada: MoÂże usÂłyszĂŞ spokojnej nocy z ust mojego ulubieĂąca :mhm: od dwĂłch dni ogranicza siĂŞ do mĂłwienia do zobaczenia :mhm: Ech, jedno jest pewne :rozglada: dowiem siĂŞ o czym w jutrzejszej prasie bĂŞdzie moÂżna przeczytaĂŚ :rozglada:
:rozglada: I jeszcze mi siê coœ przypomnia³o :rozglada: To studio - z którego s¹ nadawane od wczoraj serwisy - nie prezentuje siê mo¿e zbyt efektownie :rozglada: ale Pawe³ wprost przeciwnie :lol2: prezentuje siê na tym, szaro - b³êkitnym tle bardzo, bardzo efektownie :P
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ty opisaÂłaÂś sÂłowami a ja mniej wiĂŞcej zobrazujĂŞ capsami :lol2:

:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:W czasie trwania raportu wieczornego, za plecami Ani KalczyĂąskiej plÂąsaÂł :lol2:
A sam, czy w towarzystwie :lol2: ?
Z telefonem komĂłrkowym w dÂłoni :lol:
A to Âświetnie siĂŞ skÂłada :D Nie byÂł samotny :lol:
DÂżastina pisze:Temat przewodni - komentarze po dzisiejszej konwencji PISu. W pierwszej czĂŞÂści PaweÂł zasypywaÂł pytaniami dr RadosÂława Markowskiego i dr BartÂłomieja Biskupa. W drugiej czĂŞÂści ten temat rĂłwnieÂż powrĂłciÂł, znowu pojawili siĂŞ goÂście, tym razem publicyÂści - RafaÂł Ziemkiewicz i Piotr Najsztub. Panowie tak siĂŞ ze sobÂą spierali, Âże PawÂłowi trudno byÂło zadaĂŚ jakiekolwiek pytanie, ale spokojnie :stop: udaÂło mu siĂŞ przemyciĂŚ kilka ciekawych pytaĂą, ktĂłre u komentatorĂłw wyzwalaÂły jeszcze wiĂŞkszÂą chĂŞĂŚ do dyskusji.
Jeœli mo¿na oceniÌ Paw³a i jego umiejêtnoœci, to pierwsza rozmowa by³a zdecydowanie lepsza :) W drugiej Ci dwaj rozwydrzeni (mam nadziejê, ¿e panowie postrzeg¹ mi to za komplement :D ) publicyœci-dziennikarze uznali, ¿e po tym jak Pawe³ rzuci has³o do dyskusji, mog¹ jego obecnoœÌ w studio zignorowaÌ i toczyli spór miêdzy sob¹ :/ A Paw³owi jakoœ szczególnie nie zale¿a³o na tym, by im przerywaÌ za¿art¹ dyskusjê ;)
A tak na marginesie ;) Nie sÂądzicie, Âże Ziemkiewicz miaÂłby spore szanse na to, by zostaĂŚ prezesem TVP :devil: ?
Wydaje mi siĂŞ, Âże jak na razie pobiÂłby w krĂłtkim czasie nawet Wildsteina i pewnie na stanowisku zostaÂł znacznie, znacznie dÂłuÂżej :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..ty opisaÂłaÂś sÂłowami a ja mniej wiĂŞcej zobrazujĂŞ capsami :lol2:
Jak my siĂŞ piĂŞknie uzupeÂłniamy :lol2:
Black Jack '62 pisze: A tak na marginesie ;) Nie sÂądzicie, Âże Ziemkiewicz miaÂłby spore szanse na to, by zostaĂŚ prezesem TVP :devil: ?
Wydaje mi siĂŞ, Âże jak na razie pobiÂłby w krĂłtkim czasie nawet Wildsteina i pewnie na stanowisku zostaÂł znacznie, znacznie dÂłuÂżej :lol2:
:mhm: MyÂślisz Black, Âże sprostaÂłby wymaganiom :mhm: dogodziÂłby wszystkim :devil:
Black Jack '62 pisze: JeÂśli moÂżna oceniĂŚ PawÂła i jego umiejĂŞtnoÂści
:hmm: A tak, rzeczywiÂście :rozglada: bo tu o Pawle i jego zdolnoÂściach powinna byĂŚ mowa :rozglada: DziĂŞki portalowi tvn24.pl odkryÂłam kolejny PawÂła talent :lol2: talent wokalny proszĂŞ paĂąstwa :lol2: :arrow: http://www.tvn24.pl/2035961,28378,0,1,1,wideo.html MoÂżna posÂłuchaĂŚ jak PaweÂł w sejmie PrzeÂżyj to sam Lombardu, sobie Âśpiewa :lol2: i to jak Âśpiewa, aÂż dech zapiera :P no, mi przynajmniej :rozglada: :lol2: Mogliby wiĂŞcej takich wspaniaÂłoÂści, specjalinie dla mnie zamieÂściĂŚ :lol2: Nie miaÂłabym nic przeciwko temu, naprawdĂŞ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: :hmm: A tak, rzeczywiÂście :rozglada: bo tu o Pawle i jego zdolnoÂściach powinna byĂŚ mowa :rozglada: DziĂŞki portalowi tvn24.pl odkryÂłam kolejny PawÂła talent :lol2: talent wokalny proszĂŞ paĂąstwa :lol2: :arrow: http://www.tvn24.pl/2035961,28378,0,1,1,wideo.html MoÂżna posÂłuchaĂŚ jak PaweÂł w sejmie PrzeÂżyj to sam Lombardu, sobie Âśpiewa :lol2: i to jak Âśpiewa, aÂż dech zapiera :P no, mi przynajmniej :rozglada: :lol2: Mogliby wiĂŞcej takich wspaniaÂłoÂści, specjalinie dla mnie zamieÂściĂŚ :lol2: Nie miaÂłabym nic przeciwko temu, naprawdĂŞ :rozglada:
..chciaÂłem wczoraj posÂłaĂŚ ale nikt siĂŞ pode mnÂą nie podpisywaÂł wiĂŞc wolaÂłem poczekaĂŚ ;)

..ale jak widaĂŚ sama siĂŞ dokopaÂłaÂś do tej ukrytej 'bakalii' :P :lol2:

..kto by pomyÂślaÂł Âże taki powaÂżny reporter potrafi tak sobie rozweselaĂŚ czas w pracy :lol: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze: DziĂŞki portalowi tvn24.pl odkryÂłam kolejny PawÂła talent :lol2: talent wokalny proszĂŞ paĂąstwa :lol2: :arrow:
Ukryty talent wyszedÂł na jaw :lol:

PaweÂł mĂłgÂłby ÂśpiewaĂŚ w jakim bandzie... kto wie, czy w mÂłodoÂści nie ÂśpiewaÂł :lol2: ?

Fajna jest praca w telewizji - zwÂłaszcza, kiedy widzowie nie podglÂądajÂą - bo tego chyba nie byÂło na antenie :lol: ?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

No nie byÂło, a szkoda :lol:
obieÂżyÂświat pisze:..kto by pomyÂślaÂł Âże taki powaÂżny reporter potrafi tak sobie rozweselaĂŚ czas w pracy :lol: :lol:
I wszystko siĂŞ wydaÂło :rozglada: Nie lubi facet milczeĂŚ :lol2:
Black Jack '62 pisze: PaweÂł mĂłgÂłby ÂśpiewaĂŚ w jakim bandzie... kto wie, czy w mÂłodoÂści nie ÂśpiewaÂł :lol2: ?
A, rzeczywiÂście :mhm: moÂże nawet graÂł na jakimÂś instrumencie :rozglada: MogÂłaby powstaĂŚ jakaÂś tvnowska kapela :rozglada: z PawÂłem na wokalu oczywiÂście :lol2:

A co tam s³ychaÌ u pana redaktora? :rozglada: Ogl¹dam sobie wieczorny M24h - siedz¹c ty³em do telewizora :rozglada: - i nagle s³yszê jak £ukasz Grass zapowiada materia³ Paw³a :D Ciekawie i szczegó³owo opowiedzia³ nam historiê Alicji Tysi¹c. A przed chwil¹ skoùczy³ serwis prezentowaÌ, no i jeszcze w podsumowaniu dnia siê spotkamy :tanczy: Tak mi siê marzy, ¿e œpiewaj¹co - tak dla odmiany - siê dziœ z nami po¿egna :rozglada: Jeœli mo¿na mieÌ ¿yczenie :rozglada: to ja poproszê o "Wonderful tonight" Erica Claptona :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

PaweÂł w nowym tle 8) :D Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości