[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: felek »

r_r16 pisze:Jako, że nie oglądałem You Can Dance, nie mam pojęcia o co chodzi. O czym mówili jurorzy wczoraj w stosunku do Ani, gdy mówili o złamaniu zasad specjalnie dla niej?
Myślę, że chodzi tu o zaproszenie Ani na drugi casting do Warszawy. Podczas pierwszego jurorzy nie rozstrzygnęli czy dać jej bilet czy nie.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

felek pisze:
r_r16 pisze:Jako, że nie oglądałem You Can Dance, nie mam pojęcia o co chodzi. O czym mówili jurorzy wczoraj w stosunku do Ani, gdy mówili o złamaniu zasad specjalnie dla niej?
Myślę, że chodzi tu o zaproszenie Ani na drugi casting do Warszawy. Podczas pierwszego jurorzy nie rozstrzygnęli czy dać jej bilet czy nie.
To nie o to chodzi. Na warsztaty leci 36 osób - 18 dziewczyn i 18 chłopaków. Złamanie zasad polegało na tym, że jurorzy dali ostatni bilet dla chłopaka Ani, więc na Santa Cruz pojechało 19 dziewczyn i 17 chłopaków.
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Amy pisze:Chciałam, żeby wygrała Ania, trudno, nie udało się. Oboje z Brianem prezentują podobny (bardzo wysoki) poziom, więc nie mogę napisać, że jedno z nich było znacznie lepsze.
Ja z tobą się nie zgodzę do końca. Po ostatniej solówce Brian definitywnie pokazał, że to on powinien wygrać ten program. Z resztą potwierdził to sam Egurrola - tą edycję programu wygrał najlepszy tancerz "YCD 7".

A przed Anią (nie ujmując jej talentu) jeszcze całe życie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Tutaj nie ma co nawet gadać ! :/ BRIAN był najlepszym tancerzem tej edycji od początku :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: r_r16 »

Amy pisze:
felek pisze:
r_r16 pisze:Jako, że nie oglądałem You Can Dance, nie mam pojęcia o co chodzi. O czym mówili jurorzy wczoraj w stosunku do Ani, gdy mówili o złamaniu zasad specjalnie dla niej?
Myślę, że chodzi tu o zaproszenie Ani na drugi casting do Warszawy. Podczas pierwszego jurorzy nie rozstrzygnęli czy dać jej bilet czy nie.
To nie o to chodzi. Na warsztaty leci 36 osób - 18 dziewczyn i 18 chłopaków. Złamanie zasad polegało na tym, że jurorzy dali ostatni bilet dla chłopaka Ani, więc na Santa Cruz pojechało 19 dziewczyn i 17 chłopaków.
Dla chłopaka Ani? Tzn. że jak? Jak dali chłopakowi Ani to powinno być na odwrót, 17 dziewczyn i 19 chłopaków, chyba, że coś źle zrozumiałem - pewnie tak, temu dopytuję :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

chodziło o to pewnie , że zamiast chłopaka wzięli anię :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: r_r16 »

Aaaaa rozumiem. Ostatni bilet przeznaczony dla chłopaka trafił do Ani. Ja zrozumiałem, że bilet dostał chłopak Ani. :D
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

adik1148 pisze:Tutaj nie ma co nawet gadać ! :/ BRIAN był najlepszym tancerzem tej edycji od początku :)
God, każdy ma przecież swoje zdanie.
r_r16 pisze:Aaaaa rozumiem. Ostatni bilet przeznaczony dla chłopaka trafił do Ani. Ja zrozumiałem, że bilet dostał chłopak Ani. :D
Si. Właśnie o to mi chodziło :) Mogłam napisać (...)bilet (przeznaczony dla chłopaka) dla Ani.(...) ;)
This is not the end, this is not the beginning.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

http://www.tvnfakty.pl/czy_to_koniec_you_can_dance
Czy będzie jednak czarny scenariusz?
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

Zastąpienie YCD przez TM? Wydaje mi się to nieco niekorzystne dla stacji. Porównajmy chociażby oglądalność. Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa, choć wątpię, żeby przez to podniósł się poziom wszystkich przychodzących na castingi. Naszej polskiej lidze daleko niestety do amerykańskiej...
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Amy pisze:Zastąpienie YCD przez TM? Wydaje mi się to nieco niekorzystne dla stacji. Porównajmy chociażby oglądalność. Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa, choć wątpię, żeby przez to podniósł się poziom wszystkich przychodzących na castingi. Naszej polskiej lidze daleko niestety do amerykańskiej...
Poziom "YCD" jest tak wysoki, że tak naprawdę nie ma czego podwyższać. To jeden z nielicznych talent-show TVN-u, który od 1 edycji trzyma wysoki poziom.
rogi pisze:
matik pisze:http://www.tvnfakty.pl/czy_to_koniec_you_can_dance
Czy będzie jednak czarny scenariusz?
Po co kopiowac wiadomosc ze strony glownej?
To ja odpowiem za kolegę. Od jakiegoś czasu @matik jest chyba w redakcji portalu TVNFakty.pl i dlatego (zapewne jako jego członek) że tak powiem "reklamuje" artykuły na portalu wywołując dyskusję ;).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Amy pisze:Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa
Krótka? Jeżeli programu nie będzie na wiosnę to kiedy? Na jesień lub wiosnę 2014? To 1,5-2 lata przerwy. Nie jestem pewien, czy aż taka długa przerwa dobrze by zrobiła. Sądzę, że wręcz przeciwnie. Przez ten czas "Got to dance" może stać się na tyle popularny, że YCD może wiele stracić.
Trzeciak pisze:
rogi pisze:
matik pisze:http://www.tvnfakty.pl/czy_to_koniec_you_can_dance
Czy będzie jednak czarny scenariusz?
Po co kopiowac wiadomosc ze strony glownej?
To ja odpowiem za kolegę. Od jakiegoś czasu @matik jest chyba w redakcji portalu TVNFakty.pl i dlatego (zapewne jako jego członek) że tak powiem "reklamuje" artykuły na portalu wywołując dyskusję ;).
Tu na forum prawie nigdy nie reklamuję, aczkolwiek, chciałbym jakoś to rozkręcić i zamierzam do tego dążyć ;) A w newsie był odnośnik do forum i dlatego też tak zrobiłem.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

matik pisze: Nie jestem pewien, czy aż taka długa przerwa dobrze by zrobiła. Sądzę, że wręcz przeciwnie. Przez ten czas "Got to dance" może stać się na tyle popularny, że YCD może wiele stracić.
Nie mam nic przeciwko temu, żeby GTD zyskał na popularności :) chociaż YCD bardzo lubię i zawsze oglądam. Gdyby ta informacja ukazała się dużo wcześniej, może na castingach do GTD pojawiłoby się więcej ciekawych solistów, bo rządzą chyba grupy taneczne. A może jednak taneczny potencjał chwilowo się wyczerpał :? bo owszem Polska stała się roztańczonym krajem, ale w programach typu "talent show" oczekuje się ludzi wyjątkowych, nieprzeciętnych i takich już chyba trochę brakuje :mhm: .
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

Trzeciak pisze:
Amy pisze:Zastąpienie YCD przez TM? Wydaje mi się to nieco niekorzystne dla stacji. Porównajmy chociażby oglądalność. Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa, choć wątpię, żeby przez to podniósł się poziom wszystkich przychodzących na castingi. Naszej polskiej lidze daleko niestety do amerykańskiej...
Poziom "YCD" jest tak wysoki, że tak naprawdę nie ma czego podwyższać. To jeden z nielicznych talent-show TVN-u, który od 1 edycji trzyma wysoki poziom.
Nie chodziło mi o poziom samej realizacji programu (chociaż i tu miałabym parę życzeń), ale o poziom taneczny przychodzących na castingi. Wielu ludzi mogłoby zyskać na dłuższym treningu swoich umiejętności. W amerykańskim YCD także liczy się osobowość, ale oni wybierają tylko spośród tancerzy, którzy mogą poszczycić się doskonałą techniką.
matik pisze:
Amy pisze:Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa
Krótka? Jeżeli programu nie będzie na wiosnę to kiedy? Na jesień lub wiosnę 2014? To 1,5-2 lata przerwy. Nie jestem pewien, czy aż taka długa przerwa dobrze by zrobiła. Sądzę, że wręcz przeciwnie. Przez ten czas "Got to dance" może stać się na tyle popularny, że YCD może wiele stracić.
Myślałam o jesieni'13. YCD ma swoich fanów, dodatkowo ludzie widzą, że GTD to program, który jest typowo rozrywkowym show, a nie pomaga w rozwijaniu talentu. Według mnie nie byłaby to szkoda.
Isadora pisze:A może jednak taneczny potencjał chwilowo się wyczerpał :? bo owszem Polska stała się roztańczonym krajem, ale w programach typu "talent show" oczekuje się ludzi wyjątkowych, nieprzeciętnych i takich już chyba trochę brakuje :mhm: .
Właśnie o to mi chodzi. Jednakże ktoś, komu zależy na rozwoju i możliwości zrobienia tanecznej kariery, a nie (są oczywiście i tacy) na byciu celebrytami, będą chcieli iść do YCD. Do tego czasu mogliby ćwiczyć i dalej się szkolić. Wiemy przecież doskonale, że wielu uczestników YCD, gdyby przyszło np. 2-3 lata później do programu, mogłoby zajść o wiele dalej, ale to oczywiście zależy od nich.
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Amy pisze:
Trzeciak pisze:
Amy pisze:Zastąpienie YCD przez TM? Wydaje mi się to nieco niekorzystne dla stacji. Porównajmy chociażby oglądalność. Jednak może YCD przydałaby się jeszcze krótka przerwa, choć wątpię, żeby przez to podniósł się poziom wszystkich przychodzących na castingi. Naszej polskiej lidze daleko niestety do amerykańskiej...
Poziom "YCD" jest tak wysoki, że tak naprawdę nie ma czego podwyższać. To jeden z nielicznych talent-show TVN-u, który od 1 edycji trzyma wysoki poziom.
Nie chodziło mi o poziom samej realizacji programu (chociaż i tu miałabym parę życzeń), ale o poziom taneczny przychodzących na castingi. Wielu ludzi mogłoby zyskać na dłuższym treningu swoich umiejętności. W amerykańskim YCD także liczy się osobowość, ale oni wybierają tylko spośród tancerzy, którzy mogą poszczycić się doskonałą techniką.
@Amy - ja tu wspominałem zarówno o realizacji, jak i poziomie uczestników programu. Tak poza tym zgodzę się z tobą co do "GTD". Porównywać "Got to Dance" do "You Can Dance", to jak porównywać "Must Be The Music" do "The Voice".

Z resztą - póki co "YCD" jest w Polsce marką, a "GTD" dopiero do niej pretenduje, i to przyznają nawet ci, co chętniej oglądali "Got to Dance - Tylko Taniec", niż "You Can Dance - Po prostu tańcz!".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości