Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tal ale przynajmiej jak nie w faktach to powinni jej daĂŚ poprowdzeania programu z nowego studia ale ajk widzimy nie dano jej takiej szansy. Czy naprawdĂŞ nie mĂłgÂł by kto inny teraz prowadziĂŚ programu.PrzecieÂż ona miaÂła tylko 7,5h odpoczynku od wczorajszego dnia. To jest nieludzkie.
Pewnie przez wiêszoœÌ tygodnia kiedy rusza nowe studio jej nie bêdzie.
A np. od dawna nie ma marciniak, ziemca, porady i on nie prowadzÂą przez ostatni tydzieĂą programu. Pewnie ich ĂŚwiczÂą do nowegoo studia a AnitkĂŞ zostawili jeszcze w starym. Jako ostatnia prowadziÂła fakty ze starego studia i jako przedostatnia prowadzi program tvn24.
A w serwisach caÂły czas te same informacje. Âżadnej akcji.

Ps:o rymanie zdanie nie zmieniĂŞ. :twisted: :twisted: :twisted:

Ciekawe jaki teraz bĂŞdzie grafik prezenterĂłw faktĂłw. Bo jak fakty prowadzÂą 3 osoby to marcin powinien byĂŚ gĂłra 3 razy w tygodniu.

PS: te ostatnie zamieszania i burdel w grafiku faktĂłw napewno nie wpÂływa pozytywnie na ten program.ÂŻadnego porzÂądku a fakty jedynie z AnitkÂą sÂą dobrym programem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 wrz 2004, 10:57 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

nie byÂło ciebie i byÂło spokojnie i miÂło a przyszÂłeÂś to od razu coÂś ci nie pasuje
B³¹d mój drogi padawanie - nigdzie nie odszed³êm - odwiedzam to forum "raz dziennie ka¿dego", choÌ stronê g³ówn¹ trochê czeœciej. Ja nie jestem na tym forum z £ukaszem od tego by mieÌ jak najwiêcej postów tylko, ¿eby was pi razy drzwi nadzorowaÌ w tym co piszecie. A nie pasuje mi faktycznie co nie co, bo jak kiedyœ trawi³em tê "koszykarkê" w Faktach to teraz od czytania tego co o niej wypisujecie nie mogê znieœÌ jak widzê tê dz... dziennikarkê w Faktach. I racjê maj¹ przedmówcy, ¿e Rymanowski w³o¿y³ ca³e serce w ten program, a w dodatku startowa³ z przegranej pozycji, bo jak przyszed³ do studia to ju¿ go niek nie lubi³, wiêc nie zaczyna³ od zera a minus 5 :) Kiedyœ na tym forum mo¿na by³o poczytaÌ naprawdê ciekawe rzeczy i poudzielaÌ siê w ciekawych tematach (teraz nie robiê tego te¿ ze wzglêdu na to, ¿e praca mnie coraz bardziej poch³ania i jak siê po wczorajszym programie Szymona dowiedzia³em - wstajê o tej samej godzinie co Anita ;), niestety koùczê pracê trochê póŸniej ni¿ ona - no có¿ nie ka¿dy ma tak ³atwo jak ona :( ), teraz jedyne co widzê na tym forum to "och, achy" w kierunku Anity W, któr¹ przez to najchêtniej zamkn¹³ bym gdzieœ i wyrzuci³ klucz - w koùcu byœcie o niej zapomnieli. Ludzie, zauwa¿cie, ¿e wy nawet z tematu o pogodzie, wiadomoœciach tvp, gie³dzie papierów wartoœciopwych i elektroforezie wektorialnej zeszlibyœcie po 3 postach do tego jaka anita by³a cudowna w ostatnim wydaniu faktów. I tu niestety muszê skruszony przyznaÌ, ¿e sam jestem sobie winien, bo takie posty o anicie w tematcah do tego nie stworzonych ani nawet nie podobnych winien by³em usuwaÌ. Bijê siê z myœlami czy ju¿ jest za póŸno, czy jednak mo¿na zacz¹Ì :? Specjalnie ³ukasz za³o¿y³ wam temat o najwiêkszych fanach, ¿ebyœcie sobie takie rzeczy wypisywali i jak ktoœ nie chce tych bzdur o tej przereklamowanej laluni czytaÌ to do tego tematu nie wejdzie, ale teraz nie mo¿na wejœÌ do ¿adnego tematu, bo w ka¿dym te same bzdury :evil:
Anita w TVN, znalaz³a siê z tej racji, ¿e pracowa³a w TVN24, wieÌ zdaje siê, ¿e formalnie wchodzi w sk³ad redakcji tej drugiej telewizji. A i widujemy j¹ w TVN-owskich "Faktach" dlatego, ¿e redakcje obu telewizji zosta³y po³¹czone, czy¿ nie?
Tak, ale niektórzy myœl¹, ¿e ona tam ju¿ by³a zanim zatrudniono Lisa, bo przecie¿ Walter jak tworzy³ TVN to ju¿ wiedzia³, ¿e Anita bêdzie jego czo³ow¹ prezenterk¹, bo jest taka fajna. Otó¿ b³¹d - ona nie jest fajna :!: A jak prowadzi fakty to patrzy na kamerê jakby siê naÌpa³a. Jak wy mo¿ecie siê nad ni¹ tak rozczulaÌ :?: :!: :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiesz co czÂłowieku. Ja juÂż nie mam z tobÂą ochoty dyskutwaĂŚ i odpowiadaĂŚ na twoje obrzydliwe posty krzywdzÂące AnitĂŞ. Ale mam jeszcze jednÂą proÂśbĂŞ abyÂś pozwoliÂł nam tu mĂłwiĂŚ o Anicie co chcemy i nie wtrÂącaÂł siĂŞ do tego. Ja ze swojej strony mogĂŞ obiecaĂŚ, Âże o Anicie bĂŞde tylko pisaÂł w wÂątkach o niej. JakoÂś ÂŁukasz siĂŞ do tego nie przyczepia jak ty a nawet jest dumny z tego, Âże na tym forum jest taki duÂży temat.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

O jeny :( PodaĂŚ chusteczki :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A Âże duÂżo Âśpi ? nie dziwiĂŞ siĂŞ przy jeje trybie Âżycia no ale na ten temat siĂŞ juÂż wypowiadaÂłam w temacie "cena kariery" i po wczorajszym programie zdania nie zmieniam ona jest za ambitna i odpukac moÂże przecholowaĂŚ czego jej nie ÂżyczĂŞ of course.Zgadzam siĂŞ natomiast z
Ale to, Âże wstaje o tej godzinie nie jest jej wina. To jest wymĂłg jej pracy. Moim zdaniem nie powinno byĂŚ tak, Âże jeden pracuje o normalnych porach a drugi musi wstawaĂŚ 0 3.30. Niech oni trochĂŞ pomyÂślÂą i bĂŞdÂą bardziej sprawiedliwi. PrzecieÂż Anitta sobie tego grafiku nie ukÂłada.
W wakcje trochĂŞ siĂŞ wymieszali i podzielili z tymi porankami i powinno wÂłaÂśnie tak byĂŚ. Czasami mam wraÂżenie, Âże dlatego jÂą tak wykorzystujÂą w rannych porach bo jest mÂłoda i musi zapracowaĂŚ na swÂą pozycjĂŞ ale bez przesady. Ludzie czÂłowiek to nie maszyna i ma granice wytrzymaÂłoÂści.

No w³aœnie dzisiaj od 12.00 jest P.Marciniak który nie pracowa³ prawie wcale na wizji w tym tygodniu. Czy on np.nie móg³ wtedy prowadziÌ serwisów. Wtedy przynajmiej Anitka mog³aby trochê wypocz¹Ì.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kamuuiii pomyliÂłas sie... nie mĂłwie,ze Kajdanowicz jest cudowny

-----------------------------------------------------------------

Michos. Prowadzi poranki, bo podobno o tej porze TVN24 ma jednÂą z lepszych oglÂądalnoÂści, wolaÂłbys JĂŞdrzejowska? ZauwaÂż,Âże pasmo to zazwyczaj prowadzi Jakub Porada-przy okazji chyba w koĂącu dostaÂł urlop, bo zdrzaÂło siĂŞ Âże jako 6 dyÂżur dostawaÂł jeszcze sob i niedz- ale w Wakacje to dawali i Marciniaka i Ziemca, czyli TYCH NAJLEPSZYCH.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

KRASU GorÂące DZIeki.WkoĂącu moÂże Lukasz to poczyta i zamknie ten temat.Tez po otwarciu tego forum i patrzÂąc na beztematyczne posty to serio zniechĂŞcam siĂŞdo Anity, zreszto i tak w TVN jej nie oglÂądam, jak i zreszto caÂłego TVN.

TO prawda, to forum by³o kiedys ciekawsze, tematy zró¿nicowane, a omawianie TVN24 opiera³o sie takze na innych prowadzacych, materia³ch i ca³ej otoczce wokó³ kana³u.

GDY wprowadziÂłem temat: Zasieg TVN STYLE to zostaÂłem pojecany przez administratora ÂŁukasza.Swoj droga to kto wie, czy nie jest on w konszachtch z TVN-em, w koĂącu TVN.PL nie ma swojego forum.

I JAK tu Was(tvn.personal.pl) nie rzucic. Sa jeszcze inne fora o wiele bardziej zrĂłznicowane i ogĂłlnie ciekawsze, bez MANIAKalnego oceniania czy Anita jest wyspana czy moÂże boli jÂą noga.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem, ¿e poranki maj¹ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ale serwisy po porankach chyba ju¿ nie. Oni powinni zmieniÌ coœ w tych serwisach. Przecie¿ w ka¿dym serwisie daj¹ to samo i to jeszcze s¹ to wiadomoœci bardzo czêsto z wczorajszych faktów i wiem, mapewno, ¿e nie jest to wina Anitki bo za to odpowiada wydawca. Super by by³o jakby ka¿dy serwis wygl¹da³ tak jak program z pi¹tku. Wiem, ¿e takie tragedie nie zdarzaj¹ siê czêsto ale musz¹ coœ z tym zrobiÌ. Poza tym dzisiaj jest ostatni dzieù ramówki letniej i myœlê, ¿e dynamizm serwisów wraz z nowym sdudiem wzroœnie.
Poranek ma trwaĂŚ do 11.00 a pasmo od 11-18 ma byĂŚ wypeÂłnione gorÂącymi wydarzeniami i ma to wszystko nabraĂŚ tempa.
Jak bĂŞdzie okaÂże siĂŞ w najbliÂższym czasie.
Nie mĂłwiĂŞ, Âże Anitka ma wogĂłle nie prowadziĂŚ porankĂłw ale jak prowadzi program tvn24 to niech przez caÂły rok nie dajÂą jej prowadziĂŚ tego samego pasma. Po prostu Anitka powinna czasami pracowaĂŚ o jakiÂś normalnych porach.

A co do Jêdrzejowskiej. Nie rozumiem dlaczego oni j¹ tak czêsto daj¹. Automatycznie kiedy j¹ widzê wy³¹czam telewizor. Nie wiem czy to znajomoœci czy akurat sytuacja ich do tego zmusi³a ale przesadzaaj¹.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŁukasz napewno nie zamknie tego tematu. Jakby tak zrobiÂł to byÂłby po prostu nieodpowiedzialny. Jak ci siĂŞ nie podoba ten temat to po prostu tu nie pisz i bĂŞdzie ok a od tych co tu piszÂą siĂŞ odczep.
Nie ma takiego wymogu abyÂś miaÂł wszystko czytaĂŚ i nikt ciebie do tego nie zmusza.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Po pierwsze spraswy organizacyjne. Jeœli odpowiadacie na ca³ego posta a nie tylko na czêœÌ, a post na którego macie zamiar odpowiedzieÌ jest akurat ostatni, to go nie cytujecie :!: Cytujcie posty jeœli na nie odpowiadacie, a zosta³y ona napisane ju¿ jakiœ czas temu. Jeœli nie ma cytatu, to wiadomo ¿e kontynuujecie rozmowê po ostatniej odpowiedzi udzielnoej przez przedmówcê :idea: Po drugie: Michos - powiedz mi dlaczego nie mo¿nesz znaleŸÌ ¿adnych sensownych argumentów tylko jak jakiœ 13-sto latek, który nie ma o niczym pojêcia zawsze odpowiadasz na posty nie-pochwalaj¹ce Anity (nie tylko mojego autorstwa): nie chce mi siê z tob¹ o tym dyskutowaÌ, bo siê nie znasz :?: Po drugie jasne, ¿e w tych w¹tkach o Anicie (polecam ten co ma ponad 30 stron) mówiÌ o Anicie, bo po to ten w¹tek zosta³ stworzony :idea: Chodzi mi o sytuacje, w których ktoœ za³o¿y temat o np. Miecugowie i zacznie dajmy na to na niego narzekaÌ, to zamiast kontynuowaÌ rozmowy o Grzeœku ;) drugi post mówi o tym, ¿e faktycznie Grzesiek jest do kitu i Anita mog³a by go zast¹piÌ, bo on jej do piêt nie dorasta,. Trzeci post ju¿ nie mówi s³owa o Grzegorzu tolko o tym, ¿e "popieram, Anitka jest cudowna, ona powinna siê tym zaj¹Ì, bo jest najlepsza". Tak wygl¹da po³owa tematów na tym forum. Te¿ jestem dumny, ¿e w¹tek o Anicie ma ponad 30 stron, ale w³aœnie móg³by mieÌ jeszcze wiêcej gdybyœcie (fani anity w.) w³aœnie w nim pisali o niej, a nie rozpisywali siê w innych tematach nie na temat.
Po trzecie: Aro - da siĂŞ na tym zarobiĂŚ - ja bĂŞdĂŞ jechaÂł po Anicie W. a ty bĂŞdziesz sprzedawaÂł chusteczki tym co bĂŞdÂą za niÂą pÂłakaĂŚ. PodziaÂł 50/50 8) :lol:
Po czwarte: Tobi - ten temat nie zostanie zamkniĂŞty, bo gdzieÂś ci fanatycy muszÂą pisaĂŚ o anicie - ale mogÂą byĂŚ kasowane posty, ktĂłre zbaczajÂą z tematu w innych wÂątkach - napisaÂłem o tym kilka linijek wyÂżej.
Pozdrawiam - KRASU 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak o JĂŞdrzejowskiej to juz siĂŞ wypowiadaÂłem gdzies, moÂże w innym temacie.JĂŞdrzejowski jest wydacÂą FaktĂłw, wiĂŞc moÂże kiedys zamarzyÂło jej siĂŞ pobiegaĂŚ z mikrophonem i dali jej. Poczatkowo przygotowywaÂła mat.do FaktĂłw weekendowych, to wtedy przeÂłaczaÂłem kanaÂł, a pĂłzniej dawaÂła relacje na Âżywo/czesto do Magazynu o 11.30.
Ale teraz po ostatnich zamieszaniach, widocznie nie wiedza co z nia zrobic, ale z IwonÂąKutynÂą toszybko siĂŞ pozegnali, a jest Âświetna i jak widac siĂŞ realizuje w tv.4, zobaczymy jak dÂługo i czy Lis ja doceni.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Co do pory, to nie przesadzajmy. Ludzie . mnĂłstwo ludzi pracuje od 7 czy 6 i Âżyje. Poza tym zazwyczaj w TVN24 ma tylko 2-3 dni.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czekam na temat o G.Miecugowie. A sam nie zaÂłoÂże, bo znĂłw siĂŞ omus nie spodoba, np.Michosowi czy Filipowi.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MnĂłstwo ludzi w tym i ja. Ja nawet muszĂŞ byĂŚ w pracy przed 6 czasami 8) I muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże teÂż toczĂŞ ciĂŞÂżkie boje z "syndromem przedszkolaka" i nawet kolejne kawy nie pomagajÂą :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

ÂŻeby zaÂłoÂżyĂŚ taki temat warto byÂłoby mieĂŚ coÂś w jego kwestii do powiedzienia, bo setki wÂątkowĂł o tematcah: "Imie i Nazwisko - co o nim (niej) sÂądzicie?" naprawdĂŞ nie stawia nas w najlepszym Âświetle. TrochĂŞ pomysÂłowoÂści :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 28 gości