Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: LethalOne »

wariactwo pisze:kurcze umknął mi ten numer, zaraz rozpoczynam poszukiwania, ale powiedzcie, czy nasza Anita nie jest najlepsza? Anita to jest Kowalczyk wiadomosci i nikt tego nie zmieni
Nie , nie jest. Jest wg mnie jedna z najgorszych dziennikarek w TVN. Ani kobieca, ani jej sposob wypowiadania sie jakos mi nie lezy. Jak ja widze to mi sie odechciewa i od razu wylaczam kanal. Oby jak najszybciej zniknela z TVN
Obrazek
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: skorupa2006 »

LethalOne pisze:
wariactwo pisze:kurcze umknął mi ten numer, zaraz rozpoczynam poszukiwania, ale powiedzcie, czy nasza Anita nie jest najlepsza? Anita to jest Kowalczyk wiadomosci i nikt tego nie zmieni
Nie , nie jest. Jest wg mnie jedna z najgorszych dziennikarek w TVN. Ani kobieca, ani jej sposob wypowiadania sie jakos mi nie lezy. Jak ja widze to mi sie odechciewa i od razu wylaczam kanal. Oby jak najszybciej zniknela z TVN
Porównaj sobie Anitę do np. Joanny Kryńskiej. Kogo się nie da słuchać?
Anita powinna prowadzić Poranek. Jest ktoś za? Mniej Porady więcej Anity. (Nie mówię, że Porada jest zły)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: epsztajnek »

skorupa2006 pisze:Porównaj sobie Anitę do np. Joanny Kryńskiej. Kogo się nie da słuchać?
Łociec... prać ? :devil: :devil: :devil:
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: LethalOne »

Ja nie mowie ze Krynska jest ok, wrecz przeciwnie. Ale nie dziwie sie ze swego czasu do pani Werner jakis polityk mowil per pan bo ona jest takim babochlopem . To ma byc atut w aparycji telewizyjnej? No raczej nie.
Obrazek
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: michaek »

Rozumiem, że kolega woli dziennikarki, które mówiąc o seksaferze się uśmiechają, a przy okazji wrzucą nie siebie jakąś nie "babochłopską" koszulkę, najlepiej taką, żeby jeszcze lepiej widz mógł się wczuć w omawiany temat? :twisted: Wtedy byłaby aparycja :? :roll:
Może łatwiej byłoby odpowiedzieć na tego posta, gdyby zawierał jakieś merytoryczne uwagi. Bo z pewnością brak kobiecości nie jest takim zarzutem. Można się czepiać mało kobiecych strojów, ale one w telewizji nie jest atutem.
Sposób mówienia?
Akurat pod tym względem Anicie nie można zbyt wiele zarzucić. Ma dobrą dykcje, modulacje i głos, którego zazdrości Jej niejeden dziennikarz, a Jej zapowiedzi to często ciekawa gra słów. Zdecydowanie na tle niektórych "prompterowych" kolegów wyróżnia się in plus. Co do tego jaką jest dziennikarką to chyba Jej osiągnięcia zawodowe i pozycja świadczą o tym najlepiej.
Na tym forum nie wszyscy ubóstwiali(ją) Anitę, kilkaset( sic! :D ) ) stron wcześniej były toczone zacięte kłótnie i spory na ten temat(cóż za czasy ;( ), ale tam można się było do czegoś odnieść. Były wypowiedzi ekspertów, jak choćby Jacka Snopkiewicza, były głosy fanów Anity czy Justyny, ale najczęściej merytoryczne i profesjonalne...
Tu jedyne co mi się ciśnie na usta to to, że chyba możesz żałować, że Superstacja nie wprowadziła programu o którym myślała, w którym po każdym newsie prowadząca miała pozbywać się kolejnej części garderoby. To na pewno byłoby kobiece i na pewno nie chciałoby się przełączać kanału. :twisted:

z gorącymi pozdrowieniami
michaek 8)

PS. Obrazek w podpisie jest zabroniony.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: LethalOne »

Slyszales o takim czyms jak subiektywne odczucie? Ja je...j nie trawie i tyle, nie obchodzi mnie do czego mam sie odniesc w aspekcie dziennikarstwa, odnosze sie do siebie i tylko to mnie obchodzi, jak kazdego widza. Oceniam ja przez pryzmat swojej osoby a nie osoby trzeciej ktora bedzie mi mowic jakie ja mam miec zdanie ( jesli ty tak robisz to gratuluje ). Takze wypisywanie tutaj jakichs rozwazan typu jaka ma modulacje ( :lol: ) itp nie ma sensu. I co to ma wpolnego z Superstacja? Nie wiem, chyba kolega troche sie zarkecil wsrod jakichs wlasnych mysli...
Obrazek
wariactwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 21:23

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: wariactwo »

Zdaje się, że ktoś tutaj trafił przez przypadek i nie wiem czy nie umie czytać, albo może logicznie myśleć, lub też poprostu jest głupi. Wątek jest dla fanów i fanek Anity Werner a nie wrogów, więc nie muszę chyba dodawać, że nikogo tutaj nie interesuje, że ktoś Anity nie lubi.
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: marcin_25 »

Michaek powiedział już chyba wszystko, dyskusja z p. LethalOne wydaje się nie mieć sensu. Ja bynajmniej nie wchodzę na fora numizmatyczne i nie pisze tam że znaczki mnie kompletnie nie interesują. Problemy żołądkowe p. LethalOne też nie należą do kręgu zainteresowania tego wątku. Swój wyraz dał już w wątku Fakty po południu cytat ”Jezuuuuuuu tylko nie Anita Werner. Mam jej dosc... za kazdym razem jak widze te kobieto- faceta to zbiera mi sie na wymioty”. Tak więc wtrącenie tu Superstacji jest jak najbardziej na miejscu, tyle że pan niestety nie zrozumiał, co by tłumaczyło jego poprzednie wypowiedzi.
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: LethalOne »

Jezu jak sie rzucili obroncy :lol: Ja tylko wypowiadalem swoje zdanie. Wiem ze watek jest dla fanow takze zycze udanych dyskusji bo wiecej sie juz w nim nie wypowiem.
Obrazek
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: michaek »

Slyszales o takim czyms jak subiektywne odczucie? Ja je...j nie trawie i tyle, nie obchodzi mnie do czego mam sie odniesc w aspekcie dziennikarstwa, odnosze sie do siebie i tylko to mnie obchodzi, jak kazdego widza. Oceniam ja przez pryzmat swojej osoby a nie osoby trzeciej ktora bedzie mi mowic jakie ja mam miec zdanie ( jesli ty tak robisz to gratuluje ). Takze wypisywanie tutaj jakichs rozwazan typu jaka ma modulacje ( :lol: ) itp nie ma sensu. I co to ma wpolnego z Superstacja? Nie wiem, chyba kolega troche sie zarkecil wsrod jakichs wlasnych mysli...
To gratuluję, tylko zastanawiam się czemu wchodzisz na forum, którego celem jest dyskusja i wymiana poglądów, skoro jesteś tak doskonały, że "odnosisz się sam do siebie i tylko to Cie obchodzi"(swoją drogą zalatuje schizofrenią skrzyżowaną z narcyzmem :P ). Oceniasz przez prymat samego siebie, więc rozumiem, że jesteś nie tylko najlepszym anchorem w Polsce, ale też atrakcyjną i nieziemsko kobiecą przedstawicielka płci pięknej. Bo co innego można wywnioskować jak w ten sposób ocenia się swój czyjś wygląd... :neutral:
Mi nikt nie narzuca poglądów, jednocześnie nie jestem tak doskonały i czasami próbuję zrozumieć zdanie innych i w jakiś sposób wziąć je pod uwagę przy wyrabianiu sobie własnego.
A sensu to Proszę Pana(bo kolegami z pewnymi ludźmi nie zostaje) nie ma wypisywanie własnych niczym niepopartych tez, wręcz sloganów, jak kolega słusznie zauważył w wątku fanów Anity.
Może kiedyś wrócimy do tej dyskusji, jak Pan zrozumie po co jest forum, co to dziennikarstwo, dziennikarz, na czym polega jego praca, jakie są kryteria Jej oceny i zdobędzie się na wysiłek intelektualny obejrzenia w całości jakiegoś programu z Anitą i spłodzenia jakiejś merytorycznej opinii czy oceny na jego temat. :neutral:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
wariactwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 21:23

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: wariactwo »

Okazuje sie, ze jadnak nie duzo trzeba bylo, zeby tacy ludzie tutaj sie nie pojawiali.
Pozdrawiam fanow i fanki
Anity Werner
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: marcin_25 »

w sobotę nasza Gwiazda prowadziła Fakty i Fakty po faktach, dziś zapewne same Fakty
trochę poszydziła z Oleksego i Giertycha (cieplej na sercu i wiewiórki)
była niezwykle spokojna, ale trzymała dyskusje w ryzach, panowie próbowali toczyć wojenki na boku kosztem programu
polman85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 gru 2009, 13:50

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: polman85 »

Ma ktoś nagraną tę sytuację?
wariactwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 21:23

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: wariactwo »

Zobacz sobie na tvn24 fakty po faktach z tego dnia
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: marcin_25 »

rzeczywiście, Anitka jest zabiegana na całego
czy to jej kuchnia?
mam nadzieje, że w Twoim chomiku będzie więcej Anitki :D (szczególnie z popołudniowych Faktów)
czy Fakty po południu są gdzieś na stronie dostępne?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pinokio81 i 31 gości