Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:
zoha8 pisze:Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
Straszną posuchę musicie tam mieć skoro taki brzydal uchodzi za przystojniaka Obrazek
A może po prostu ty nie znasz się na modzie..... znaczy się na przystojniakach :devil: ?? :lol2: !!
I daj już TW temu biednemu ( o ironio :devil: !! ) też TW spokój , bo ktoś gotowy pomyśleć, że jesteś tak po ludzku..... będąc dziwacznym bajkowym stworem -zazdrosny :devil: !! :lol2:
..za poza tym odkąd to Ty rościsz sobie prawo do kierowania ludzkimi gustami :?: :lol2:
..każdy ma prawo do swojej opinii - również na temat urody :D
..a zresztą jak facet może obiektywnie ocenić urodę drugiego faceta :roll:
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:Daj namiary na to osiedle, to tam wpadnę. Zobaczycie prawdziwego przystojniaka, miejscowe chłopaki oszaleją Obrazek
A czemu chłopaki miały szaleć na Twój widok :> ?? :devil: !!
..może lepiej nie zadawaj takich pytań :devil:
..żebyś później nie żałował :lol2:
Jeśli to aluzja do pracy Agatki , to nie rozumiem skąd się wzięła :> ?? Chyba z Twoich prywatnych doświadczeń , bo na pewno nie Agatki :P !! :lol2: Mał kto jadąc na tzw. "delegację" z zakładu pracy może przy okazji odwiedzić ukochanego faceta , dużo zwiedzić , a przy okazji dobrze się bawić :tanczy: !! Ja też chcę pod taki "hinizatyczny " dyktat pracować :rydzyk: !! :devil:
..chyba 'hienizatyczny' jak już :devil:
..marcinkowsky - wiem że bez obejrzenia filmu trudno jest cokolwiek wywnioskować :devil:
..ale tu chyba chodzi o to że telewizja to hieny :> :devil:

..a to to już tym bardziej nie wiem jak się ma do Agatki :>
..ona zawsze jest taktowna i nigdy nie żeruje na sensacji i tragedii zwłaszcza :]
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:no to teraz mogę tym bardziej i po raz kolejny powiedzieć, że nie znam ładniejszej od Agaty dziennikarki, która kojarzy mi się z językiem hiszpańskim :tanczy: :lol:


Powiem Ci , że dokładnie taką samą mam opinię , ale ciiiii :cicho: nie mów nikomu , bo będzie , że jesteśmy w zmowie :lol2: !! :lol:
..dołączam do grupy spiskowej :lol2:
..oczywiście cichaczem :rozglada: :lol2:

..i jednocześnie nie odbieram.. :arrow:
(...)nikomu nigdy prawa do indywidualnej opinii :lol2: !!
..tylko chciałbym trochę pogonić Agatkę :uwaga:
..żeby siędo nas pospieszyła z odwiedzinami :uwaga:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..a zresztą jak facet może obiektywnie ocenić urodę drugiego faceta :roll:
No mi też wydaje się ,że w dzisiejszych czasach to jest bardzo ryzykowne :devil: !! :xx: :lol2:
..może lepiej nie zadawaj takich pytań :devil:
..żebyś później nie żałował :lol2:
Czego mam żałować :> ?? Raz się żyje :devil: !! Trzeba wszystkiego spróbować :devil: !!
..chyba 'hienizatyczny' jak już :devil:
No dokładnie o to mi chodziło :lol2: !! Taki dziwaczny wyraz :devil: !!
..marcinkowsky - wiem że bez obejrzenia filmu trudno jest cokolwiek wywnioskować :devil:
..ale tu chyba chodzi o to że telewizja to hieny :> :devil:
Powiedzmy , że zawsze interpretacji może być od groma :devil: !! No , a że filmu nie widziałem , to tym bardziej wolność interpretacji jest dozwolona :devil: !!
..a to to już tym bardziej nie wiem jak się ma do Agatki :>
..ona zawsze jest taktowna i nigdy nie żeruje na sensacji i tragedii zwłaszcza :]
Ano , jeśl itwoja interpretacje jest najbliższa prawdzie , to rzeczywiście aluzja i zamieszczennie linku w tym wątku , jest zupełnie nie na miejscu :? !! :lol2:
..tylko chciałbym trochę pogonić Agatkę :uwaga:
..żeby siędo nas pospieszyła z odwiedzinami :uwaga:
Na relacjach jej nie będzie -to już wiem, bo widziałem tego nowego z Poznania na lajfach ;) !! Zatem zostaje czekanie na wieczór :D !! A teraz hulaj dusza o wiosennych temperaturach :tanczy: !! :jupi:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Powiedzmy , że zawsze interpretacji może być od groma :devil: !! No , a że filmu nie widziałem , to tym bardziej wolność interpretacji jest dozwolona :devil: !!
..no ja mojej jednej poprzestanę :lol:
Na relacjach jej nie będzie -to już wiem, bo widziałem tego nowego z Poznania na lajfach ;) !! Zatem zostaje czekanie na wieczór :D !! A teraz hulaj dusza o wiosennych temperaturach :tanczy: !! :jupi:
..z tymi wiosennymi temperaturami to nie wszędzie tak radośnie ;)

..a Agatki dalej nie ma ;(
..to też fakt :/
..zatem jeszcze na wieczór rezerwujmy fotele przed telewizorem :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Na relacjach jej nie będzie -to już wiem, bo widziałem tego nowego z Poznania na lajfach ;) !! Zatem zostaje czekanie na wieczór :D !! A teraz hulaj dusza o wiosennych temperaturach :tanczy: !! :jupi:
..z tymi wiosennymi temperaturami to nie wszędzie tak radośnie ;)

..a Agatki dalej nie ma ;(
..to też fakt :/
..zatem jeszcze na wieczór rezerwujmy fotele przed telewizorem :spiewa:
a jest na to spora szansa :D wczoraj widziałem, że Krzysiek Skórzyński już wrócił :tanczy: a też przygotowywał świąteczne relacje :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:a jest na to spora szansa :D wczoraj widziałem, że Krzysiek Skórzyński już wrócił :tanczy: a też przygotowywał świąteczne relacje :D
..naprawdę :o

..to rzeczywiście wzrosły nasze szanse na spotkanie wieczorno-nocno-weekendowe z Agatką :tanczy:

.a nasze nadzieje przestały być bezpodstawne :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
stajlus pisze:a jest na to spora szansa :D wczoraj widziałem, że Krzysiek Skórzyński już wrócił :tanczy: a też przygotowywał świąteczne relacje :D
..naprawdę :o

..to rzeczywiście wzrosły nasze szanse na spotkanie wieczorno-nocno-weekendowe z Agatką :tanczy:

.a nasze nadzieje przestały być bezpodstawne :tanczy:
no nie zupełnie :rozglada: :spiewa: wybałuszałem dzisiaj gały cały dzień.... no dobra... całe pół dnia :rozglada: w nadziei, że zobaczę Agatę na drugim planie, ale jedyną osobą, którą widziałem (z tych, które mogłyby dzisiaj poprowadzić serwis) był Michał Cholewiński - chyba :roll:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:no nie zupełnie :rozglada: :spiewa: wybałuszałem dzisiaj gały cały dzień.... no dobra... całe pół dnia :rozglada: w nadziei, że zobaczę Agatę na drugim planie, ale jedyną osobą, którą widziałem (z tych, które mogłyby dzisiaj poprowadzić serwis) był Michał Cholewiński - chyba :roll:
....hmmm :>
..a ja też mogę pochwalić się nie lada szpiegowską działalnością :lol2:

..ale myślałem że..wydawało mi się że widzę w serwisie po 15.30 nie kogo innego jak Agatkę :tanczy:

..no ale pewności nie mam :ech:

..a czy ty masz pewność co do Michała :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:....hmmm :>
..a ja też mogę pochwalić się nie lada szpiegowską działalnością :lol2:

..ale myślałem że..wydawało mi się że widzę w serwisie po 15.30 nie kogo innego jak Agatkę :tanczy:
tego serwisu akurat nie widziałem :devil: to potencjalny rys Agaty w studio mnie ominął :spiewa:
..no ale pewności nie mam :ech:

..a czy ty masz pewność co do Michała :>
tak samo ja co do Michała nie mam pewności :lol: zatem stoimy w martwym punkcie :D
jeszcze tylko 20 minut i wszystko będzie jasne :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:tego serwisu akurat nie widziałem :devil: to potencjalny rys Agaty w studio mnie ominął :spiewa:
..no to szkoda :lol2:
..zatem mamy Twoją obserwację kontra moją :lol2:

..nie pytam której wynik bardziej się nam spodoba :?: :lol2:
tak samo ja co do Michała nie mam pewności :lol: zatem stoimy w martwym punkcie :D
jeszcze tylko 20 minut i wszystko będzie jasne :tanczy:
..no też właśnie :lol2:
..dłuży mi się każda minuta :devil:

..o :D
..Michał Sznajder (jeden z trójki z delegacji świątecznej :lol2: ) też już w pracy :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..zatem mamy Twoją obserwację kontra moją :lol2:

..nie pytam której wynik bardziej się nam spodoba :?: :lol2:
o nic się wprawdzie nie założyliśmy, ale tym razem wolałbym przegrać :lol:
..o :D
..Michał Sznajder (jeden z trójki z delegacji świątecznej :lol2: ) też już w pracy :>
jeśli Agaty dzisiaj nie będzie, znaczyć to będzie, że ona potrzebuje najdłużej odpocząć :D czyżby się najbardziej napracowała :>
nie widziałem relacji jej kolegów zbyt wiele, więc nie mogę się wypowiedzieć ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:o nic się wprawdzie nie założyliśmy, ale tym razem wolałbym przegrać :lol:
..zatem życzę Ci przegranej :evil: :lol:
..obyś przepadł ze swoim proroctwem :twisted: :lol2:
jeśli Agaty dzisiaj nie będzie, znaczyć to będzie, że ona potrzebuje najdłużej odpocząć :D czyżby się najbardziej napracowała :>
nie widziałem relacji jej kolegów zbyt wiele, więc nie mogę się wypowiedzieć ;)
..ja kilka widziałem :lol2:
..no muszę przyznać że ani jeden ani drugi na linie się nie bujał ani nie wycinał na plantacji żadnych owoców :lol2:
..no inie wiem czy mieli ze sobą..u swego boku swoje życiowe partnerki :?: :lol2:

..jeśli Agatki dzis nie będzie znaczy się że najwięcej musiała spalić energii bo teraz najdłużej ładuje akumulatory :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

O :o !! :lol2: widzę , że wszyscy już w pełnej gotowości :tanczy: !! Piloty w rękach , fotele zagrzane , piwko na stoliku , rodzinka wypędzona z pokoju ..... :lol2: ??
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:o nic się wprawdzie nie założyliśmy, ale tym razem wolałbym przegrać :lol:
..zatem życzę Ci przegranej :evil: :lol:
..obyś przepadł ze swoim proroctwem :twisted: :lol2:
Dołączam do tej klątwy :lol2: !! Mam nadzieję stajlus , że się nie obrazisz , ale wiesz przecież , że to wszystko dla naszego i Agatki dobra :lol2: !!
jeśli Agaty dzisiaj nie będzie, znaczyć to będzie, że ona potrzebuje najdłużej odpocząć :D czyżby się najbardziej napracowała :>
nie widziałem relacji jej kolegów zbyt wiele, więc nie mogę się wypowiedzieć ;)
..ja kilka widziałem :lol2:
..no muszę przyznać że ani jeden ani drugi na linie się nie bujał ani nie wycinał na plantacji żadnych owoców :lol2:
..no inie wiem czy mieli ze sobą..u swego boku swoje życiowe partnerki :?: :lol2:

..jeśli Agatki dzis nie będzie znaczy się że najwięcej musiała spalić energii bo teraz najdłużej ładuje akumulatory :lol2:
Nie zdziwiłbym się , jakby zmierzono poziom włożonej energii Agatka uzyskałaby wynik wskazujący na największe spożycie :lol2: !! Ale nie będę wywodu kontynuował , bo to nie czas , miejsce i .... pora - za chwilę serwis i zmiennik na stanowisku prezenterskim .......
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:O :o !! :lol2: widzę , że wszyscy już w pełnej gotowości :tanczy: !! Piloty w rękach , fotele zagrzane , piwko na stoliku , rodzinka wypędzona z pokoju ..... :lol2: ??
no ;( przygotowałem się jak na przyjęcie królowej :) i na co mi to? :uhh:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
marcinkowsky pisze:O :o !! :lol2: widzę , że wszyscy już w pełnej gotowości :tanczy: !! Piloty w rękach , fotele zagrzane , piwko na stoliku , rodzinka wypędzona z pokoju ..... :lol2: ??
no ;( przygotowałem się jak na przyjęcie królowej :) i na co mi to? :uhh:
Królowa wystawiła nas do wiatru -królowej wszystko można :uhh: !! :lol:

Ale nie zmarnuj tej imprezy stajlus -zaproś sobie jakąś namiastkę chociaż "królowej" :lol: !! Co ma się impra zmarnować ;) ?? :lol:

Agatką najwyraźniej rodzinka jeszcze musi się nacieszyć ;) !! Najpierw urlop , który zapewne spędziła poza domem, później praca w Argentynie -teraz czas posiedzieć w domu :D !! A Warszawa i fani poczekają :lol2: !! Jak zwykle :lol: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Hallo, Zoha, wpadnij w trans wróżebny i przepowiedz, kiedy Agata pojawi się w studio :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości