[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Elek pisze:NO pienkowska nie pasuje jeszcze przy molek mozna wytrzymac ale do cholery co w tym programie robi jagielski?? ja bym wolal zeby zamiast nich byla para wojewodzki-szczuka bo tvn jak sie nie postara to cos czuje ze straci kazie bo nic z nia nie robi a konkurencja dostrzega takie bÂłedy

Kazia i Kuba nie nadajÂą siĂŞ do DDTVN

A co do nowych par to:
Rusin-Meller - 100%
PieĂąkowska Jagielski-30%
MoÂłek-SoÂłtysik-40%
Wellman-Prokop-50%

No tak ich postrzegam w "lubieniu"

Studio ciekawe ale czy w weekendy bĂŞdzie takie samo czy bĂŞdzie zmieniane na stare?
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

A ja lubiĂŞ Prokopa i Welman :). NaprawdĂŞ podobaÂło mi siĂŞ ich prowadzenie Pytania na Âśniadanie, chociaÂż oglÂądaÂłem rzadko. Zawsze prowadzili program na luzie i widaĂŚ byÂło, Âże doskonale siĂŞ razem czujÂą. Mam nadziejĂŞ, Âże w tvn bĂŞdzie podobnie. Trzymam za nich kciuki.
SaoO Feng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 21:17

Post autor: SaoO Feng »

Jutro startuje DDTVN w tygodniu i zapowiadana jest zmiana szaty graficznej programu. Czekam na coÂś superowego :D:D
Co do programu to niestety chodze do szkoÂły i go nie obejrzĂŞ :(
NOWY "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD 9 WRZEŚNIA !
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ja bym wolal zeby zamiast nich byla para wojewodzki-szczuka
sam powiedz, czy wojewĂłdzki pasuje do telewizji Âśniadaniowej (lub do morning show - jak kto woli)? PrzecieÂż on potrafii gadaĂŚ tylko o jednym!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:
ja bym wolal zeby zamiast nich byla para wojewodzki-szczuka
sam powiedz, czy wojewĂłdzki pasuje do telewizji Âśniadaniowej (lub do morning show - jak kto woli)? PrzecieÂż on potrafii gadaĂŚ tylko o jednym!
wojewodzki? a nigdy! gadaÂłby tylko o homo i sexie beznadzieja :/
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:
r_r16 pisze:
ja bym wolal zeby zamiast nich byla para wojewodzki-szczuka
sam powiedz, czy wojewĂłdzki pasuje do telewizji Âśniadaniowej (lub do morning show - jak kto woli)? PrzecieÂż on potrafii gadaĂŚ tylko o jednym!
wojewodzki? a nigdy! gadaÂłby tylko o homo i sexie beznadzieja :/
wÂłaÂśnie o to mi chodziÂło...
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

ja za Jagielskim nie przepadam, jakiÂś wydaje mi siĂŞ sztuczny,
dwururka teÂż mi siĂŞ z nim nie podobaÂła.
ale myÂślĂŞ, Âże w nowej roli pĂłjdzie mu dobrze....
oby dobrze.... tego ÂżyczĂŞ mu i nam - widzom DDTVN :)
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

karolchelm pisze:ja za Jagielskim nie przepadam, jakiÂś wydaje mi siĂŞ sztuczny,
dwururka teÂż mi siĂŞ z nim nie podobaÂła.
ale myÂślĂŞ, Âże w nowej roli pĂłjdzie mu dobrze....
oby dobrze.... tego ÂżyczĂŞ mu i nam - widzom DDTVN :)
zalatuje takim impregnatem heheh ale moze na zywo sie chlopina rozkreci:P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Jagielski nawet, nawet. Ale nowa oprawa graficzna okropna. Te kwadraty.... zmiana wyszÂła im tak samo jak w przypadku zmiany faktĂłw w maja zeszÂłego roku.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Moim zdaniem oprawa graficzna jest gorsza ni¿ by³a, ale w koùcu jest zegar :). Mog³aby byÌ gdzieœ data. Program jest przyjemny jak zawsze. Zaczyna siê za póŸno, myœlê ¿e ju¿ 7:30 by³aby ok - zdobyliby trochê widzów wybieraj¹cych siê do szko³y ;).
Aha, nowa oprawa graficzna nawi¹zuje do oprawy graficznej ca³ej stacji (p³ywaj¹ce kó³ka w tle). Czy to znak, ¿e nie nale¿y spodziewaÌ siê zmian w tej materii?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

pasmo poradnikowe miaÂło byĂŚ od 9-tej, a ja mam wraÂżenie ze jest juÂż teraz "pani Irenka radzi...", kuchnia, porady psychologa - to nie sÂą newsy. widziaÂłem tylko przeglÂąd prasy.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

WidzĂŞ konkurencjĂŞ dla Pytania na Âśniadanie, ale nie do Kawy czy herbaty. Brakuje jeszcze serwisĂłw. Jak to moÂżliwe, Âże pojawiajÂą siĂŞ w weekendy, a w dni powszednie nie?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

corner pisze:WidzĂŞ konkurencjĂŞ dla Pytania na Âśniadanie, ale nie do Kawy czy herbaty. Brakuje jeszcze serwisĂłw. Jak to moÂżliwe, Âże pojawiajÂą siĂŞ w weekendy, a w dni powszednie nie?
Chyba nie mo¿na mówiÌ o konkurensji dla Kawy czy Herbaty, bo jest ona nadawana przed Dzieù Dobry TVN, wiêc ludzie po prostu po zakoùczeniu Kawy prze³¹cz¹ siê na DDTVN.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Wiem, ale Kawa czy herbata jest chyba bardziej... hmm... publicystyczna?
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

NO serwisow rzeczywiscie brakuje..
MOze mieliscie racje ze jagielski sie sprawdzi bo powoli zaczynam go trawic. Tylko pienkowska jest strasznie stremowaa.. a przeciez to powinien byc dla niej chleb powszedni:D... ooo teraz wlasnie sie zasmiala no i juz lepiej:D

NO z wojewodzkim to moze rzeczywiscie palnelem.. no ale nie wiedzialem juz kogo dac do kazi.. a strasznie sie boje ze konkurencja ja przechwyci... wrrr.,...

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2007 8:45 am ]
o KU*** wlasnie bylo zamiast serwisow zwrot do grzegorza kaj. "na czym bedzieice sie skupiac w dzisiejszych faktach" omg.. to juz bylo dno
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość