Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Podobno przynoszę Wam dobre informacje??? Dziś chyba tak.
Zosiu -mogę chyba tak pieszczotliwie do Ciebie się zwracać :) ?? :racja: Zosiu -dobre , tylko z dobrymi informacjami do nas wpadaj , bo złe mogą nas już tylko dobić :hyh: !! :hmm:
Widziałam wczoraj Agatę w Poznaniu!!!!
To prawie tak jakbyś widziała oooooorłaaaa cieńńńńń !!!! :tanczy: !! :lol: :lol: :lol: A gdzie dokładnie :o ?? :shock: ?? :lol2: !! :lol: !! Z kim :lol2: ?? Po co :lol2: ?? I dlaczego :lol2: ??
zoha8 pisze:Dlatego wracajcie oczekiwać ją przed TV, kto wie kiedy się pojawi :D
Hehjjhh -nie ma mowy -ja już dość się naczekałem :nie: !! :lol2: :lol2: :lol2:
stajlus pisze:myśleliśmy, że góra tydzień po świętach to już będzie :neutral: a tu nic :neutral: pusto :neutral: głucho :neutral:
Wierzmy w "zapewnienia" zohy -ze Agatka lada dzień się pojawi :) !! Tym razem na pewno się pojawi :) !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
zoha8 pisze:Podobno przynoszę Wam dobre informacje??? Dziś chyba tak.
Zosiu -mogę chyba tak pieszczotliwie do Ciebie się zwracać :) ?? :racja: Zosiu -dobre , tylko z dobrymi informacjami do nas wpadaj , bo złe mogą nas już tylko dobić :hyh: !! :hmm:
..nie obraź się zoha8 ;)
..ale jakoś trudno mi w te 'dobre' informacje uwierzyć :neutral:
..w Twoje szczere chęci nie wątpię ;)
..ale to że Agatka wróci do nas dzis..jutro - wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne ;)
Widziałam wczoraj Agatę w Poznaniu!!!!
To prawie tak jakbyś widziała oooooorłaaaa cieńńńńń !!!! :tanczy: !! :lol: :lol: :lol: A gdzie dokładnie :o ?? :shock: ?? :lol2: !! :lol: !! Z kim :lol2: ?? Po co :lol2: ?? I dlaczego :lol2: ??
..a ja widziałem duże poruszenie na popularnych portalach internetowych :)
..Agatka aktualizuje swoje Profile :lol2:
..więc można rzec że też czuje jej obecność w kraju :lol2:

Wierzmy w "zapewnienia" zohy -ze Agatka lada dzień się pojawi :) !! Tym razem na pewno się pojawi :) !! :rydzyk:
..a mi wydaje się to takie bardzo mało realne :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

I co :> ?? Jeszcze nie wróciła :> ??

Nie żebym za nią tęsknił..... :nie: !! Tak tylko pytam ...... :rozglada: !! Z ciekawości .... :lol2: !! :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..nie obraź się zoha8 ;)
..ale jakoś trudno mi w te 'dobre' informacje uwierzyć :neutral:
..w Twoje szczere chęci nie wątpię ;)
..ale to że Agatka wróci do nas dzis..jutro - wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne ;)
..a ja widziałem duże poruszenie na popularnych portalach internetowych :)
..Agatka aktualizuje swoje Profile :lol2:
..więc można rzec że też czuje jej obecność w kraju :lol2:
Agatę widziano w Poznaniu, Agata tworzy - choć nie do końca tak jakbyśmy tego chcieli :rozglada: Mimo wszystko to są jakieś powody do radości i nadziei na lepsze jutro :) Ja o Pawle nie wiem nic, zupełnie nic :uhh:
marcinkowsky pisze:I co :> ?? Jeszcze nie wróciła :> ??

Nie żebym za nią tęsknił..... :nie: !! Tak tylko pytam ...... :rozglada: !! Z ciekawości .... :lol2: !! :rozglada:
Biedaku :uhh: Nikt nie zaspokoił Twojej ciekawości? :uhh: Wprawdzie nie oglądałam dziś pilnie tvn24, ale mignęła mi się Agatki koleżanka w jednym serwisie, w wejściu na żywo. To chyba oznacza, że Agatki dziś na wizji raczej nie było :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Agatę widziano w Poznaniu, Agata tworzy - choć nie do końca tak jakbyśmy tego chcieli :rozglada: Mimo wszystko to są jakieś powody do radości i nadziei na lepsze jutro :) Ja o Pawle nie wiem nic, zupełnie nic :uhh:
Ja też Ci mogę napisać , że Paweł na pewno chodzi ulicami Warszawy :lol: !! :lol2: Poczułaś się lepiej :> ?? Nie sądzę :/ !!
Prawdziwe ukojenie może przynieść tylko i wyłącznie pojawienie się naszych ulubieńców w telewizji :ban: !! Żadne gadanie o tym , że ktoś wrócił i spaceruje po ulicach :nie: !!!
Biedaku :uhh: Nikt nie zaspokoił Twojej ciekawości? :uhh: Wprawdzie nie oglądałam dziś pilnie tvn24, ale mignęła mi się Agatki koleżanka w jednym serwisie, w wejściu na żywo. To chyba oznacza, że Agatki dziś na wizji raczej nie było :uhh:
No nikt mi nie odpowiedział ;( !! Dzięki :) !! Jakby co , to jeśli możesz dzisiaj też dać znać.... :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Hyj :D to, że nie ma Agaty nie jest dla mnie niespodzianką :/ Ale gdzie się podziały filmy z You Tube?
Żaden nie działa :uhh: Mam nadzieję, że to jakaś tymczasowa awaria :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

}{ypnosea pisze:Hyj :D to, że nie ma Agaty nie jest dla mnie niespodzianką :/ Ale gdzie się podziały filmy z You Tube?
Żaden nie działa :uhh: Mam nadzieję, że to jakaś tymczasowa awaria :rozglada:
Ponieważ TVN ( czy tam ITI jak kto woli ) szykuje się do otwarcia własnego portalu, nakazuje usunięcie wszystkich klipów związanych z TVN z konkurencyjnych portali - to się nazywa "zasady uczciwej konkurencji" :>
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

To znaczy, że nie ma i nie będzie na youtubie żadnego z tych ponad 100 filmików z Agatą? :shock: :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

}{ypnosea pisze:To znaczy, że nie ma i nie będzie na youtubie żadnego z tych ponad 100 filmików z Agatą? :shock: :shock:
Nie ma i nie będzie..... :<
No, chyba , że ktoś ma ochotę podroczyć się z TVN i na nowo powstawia kilka filmików :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ujjhhh :uhh: !! Przez chwilę pomyślałem -widząc Twój wpis epszt, że może wpadłeś z aktualnymi capsami :rozglada: ?/ :hmm: :hmm: :hmm:
epsztajnek pisze:
}{ypnosea pisze:To znaczy, że nie ma i nie będzie na youtubie żadnego z tych ponad 100 filmików z Agatą? :shock: :shock:
Nie ma i nie będzie..... :<
No, chyba , że ktoś ma ochotę podroczyć się z TVN i na nowo powstawia kilka filmików :rozglada:
Tak }{ypno :ech: !! Nic nie mamy :ech: !! :hmm: Agatki nie mamy :ech: !! I naawet wspomnień pod ręką już mieć nie możemy :ech: !!

Wątpię , żeby king albo ktoś z nas igrał z TVNem :mhm: !! W końcu naruszeniem (ich zdaniem) prawa autorskiego, można sobie nagrzebać :rozglada: :roll:
epsztajnek pisze:Ponieważ TVN ( czy tam ITI jak kto woli ) szykuje się do otwarcia własnego portalu, nakazuje usunięcie wszystkich klipów związanych z TVN z konkurencyjnych portali
Jużdzisiaj czuję ,że nie będzie tam tylku wspaniałości , ile nam dostarczał ATA TV :? !! :x
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Jest Agata :jupi: Jest :jupi: Wróciła i nadała relację z Goleniowa :lol2: Tam pełno śniegu, mówiła o awarii linii energetycznych, a ona chyba pełna energii, bo w wiosennej kurteczce była :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Jest Agata :jupi: Jest :jupi:
}{ypno -to na pewno nie zwidy :shock: ?? :shock: ?? Może halucynacje ..... :rozglada: ?? Od tęsknoty :rozglada: ??

Wróciła i nadała relację z Goleniowa :lol2: Tam pełno śniegu, mówiła o awarii linii energetycznych, a ona chyba pełna energii, bo w wiosennej kurteczce była :rozglada:
Trochę się tu coś nie klei :mhm: ?? Co Agatka miałaby robić w Goleniowie , co tam robiłby śnieg :> ?? I Agatka we wiosennej kurteczce :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Wszystko jest w najlepszym porządku - Agata wróciła :D I teraz reklama "agata Meble" nie będzie już jedynym Agatkowym akcentem w tvn24 :devil:

Ale capsy dam później :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

No to skoro Wy dwie widziałyście Agatkę , to znaczy , że nie ma innej możliwości :jupi: !! :jupi: !! :jupi: !! :jupi: !! :jupi: !!

Ona wróóóóóóóóóccccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaa i lllllllllllllaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjfuuujjjjjjjje :jupi: !! :jupi: !! :jupi: !! :jupi: !!

Co za szczęście :szlaony: !! Co za dzień :szalony: !! Który dzisiaj mamy :roll: ?? !!To historyczna data :rydzyk: !!

Zarządźmy świętem narodowym ten dzien 0dzień 10 kwietnia :rydzyk: !! Dzisiaj stał się cud :rydzyk: !!


Ale zaraz :uhh: ?? Gdzie ja teraz zobaczę tę relację -jak nie mam już ATA TV na YT ;( ?? ;( ?? :uhh: :evil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

To mi się już nie wierzy, tak :> No to dobrze, to już nigdy nikomu nie obwieszczę tak upragnionego powrotu Agaty :nie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości