Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joanna dziś wiosennie - w białych spodniach
Obrazek
Ci dzisiejsi mężczyźni tacy nierozmowni.... Ech, Aśka to ma wymagania...
Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Z tego co widziałem dotychczas, najbardziej mnie zainteresowała Joasiowa rozmowa o spamie, o czym już Nika wspominała :lol2: Joasia często dostaje spamy, ale jakoś sobie radzi :lol2:
Mam nadzieje, że nie marnuje tyle czasu na usuwanie go, jak Magdy Femme :lol2:
Nika pisze:Ciekawe czy chodzilo jej tylko o niechciane reklamy czy tez o cos jeszcze?!
Jestem święcie przekonany, że chodziło tylko o reklamy, ewentualnie o jakichś natrętów :lol2:
Jeśli chodzi o maile związane z jej pracą- na 100% jest bardzo sumienna :D

Teraz serwis dosyć krótki, bo 16:10 jest kalejdoskop. Więc teraz pewnie już dopieszcza PzP :lol2:
Ale wielkie szczęście, że Joasia już nie tylko w tym PzP się objawia :uhh: Teraz to taki wręcz urodzaj Joasi :lol2:
Mam nadzieje, że długo będziemy zbierać plony 8) :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

PzP i całkowita zmiana stroju :shock:
Obrazek Obrazek
Na jutro zapowiedziany Kuba P.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na początek podziękowania dla notki :buzi: ... i epsztajnka :tanczy:
Teraz pozostaje mi tylko żałować, że widziałem w końcu tylko pierwszy serwis ;(
Strój był inny, bo pewnie magazyn nakręciła wczoraj :rozglada:
Jestem święcie przekonany, że chodziło tylko o reklamy, ewentualnie o jakichś natrętów
To niech se płaci za skrzynkę i po kłopocie :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jakby ktoś miał jeszcze niedosyt Joanką, to w dokumencie o Chinach Asia podkłada głos :D
I robi to bardzo przekonująco, bo odzwierciedla np. zdziwienie czy zachwyt w głosie, tak jak mówią ci Chinole w reportażu :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Jakby ktoś miał jeszcze niedosyt Joanką, to w dokumencie o Chinach Asia podkłada głos
Jeszcze jakby komuś było mało, to wpadła do TVN Turbo, a ściślej mówić do programu o Błękitnym, gdzie było ujęcie z reżyserki, a w niej wszystkie telewizory zapełnione Naszą Pięknością w czerwono-czarnym stroju podczas serwisów w Dnż :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''Jest południe, w TVN24 rozpoczynamy Dzień na żywo. Joanna Kryńska, witam i zapraszam''. :tanczy:
Żyć, nie umierać. :spiewa: Tylko te newsy na początek takie smutne :rozglada:
I już pierwsza rozmowa. Pani Redaktor przeprasza, że przerywa, ale dopytuje się o wszystkie szczególiki flagi narodowej :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

A kuku ;) Panna Joanna obsługuje prompter na bosaczka ( nie mylić z Bosakiem ) :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
...hmm... :hmm: przepraszam za pomówienie :red: Joasia jest w klapkach...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:...hmm... przepraszam za pomówienie Joasia jest w klapkach...
Rzeczywiście - po maksymalnym przybliżeniu można coś dostrzec :spiewa:
Ale czyżby miała 2 pary? :uhh: Na spotkanie z Jackiem Pałasińskim (o ironio - łysym) były czarne :rozglada:

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Na spotkanie z Jackiem Pałasińskim (o ironio - łysym) były czarne
Te kamery jakoś przekłamują kolory :D
Ja też widziałem czarne :)
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:Te kamery jakoś przekłamują kolory
To jest ta magia telewizji, o której dziś mówił Krzysiek Górlicki ;)
Patrząc na Joasię z profilu nie trudno zwrócić uwagę na wzorową postawę - siedzi prosto jakby połknęła kija. Już chyba kiedyś nawet o tym dyskutowali -śmy /-ście :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Przykro się o takich sprawach pisze, ale Joasia przed chwilą popełniła kolejny lapsus językowy. :<
Pani politolog po wyższych studiach z elementarną znajomością języka angielskiego powinna chyba wiedzieć , że Brytyjska Partia Pracy to "lejburzyśli" a nie "laburzysci" :uwaga:
Ale na koniec serwisu tak słodko się spojrzała, że człowiek , chcąc nie chcąc, nie potrafi się gniewać :D
Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joaśka w znakomitym humorze :hahaha:
Najpierw śmiała się w głos z T.Kanika grającego w paintboll ( szkoda, że jej uśmiech był pokazany w "małym" okienku )
Potem w rozmowie z przedstawicielem Centrum Nauki "Kopernik" podczas omawiania warsztatów naukowych zajmującymi się m.in. praktyczną nauką budowy telewizora, zaniepokoiła się, czy telewizor po takich warsztach będzie działać :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Joaśka w znakomitym humorze
O,to fajnie :lol2: Ja w trochę gorszym bo mi pogoda pokrzyżowała plany,ale nie ma tego złego.. :lol2: Pierwsze co zrobiłem to włączyłem Tvn24 z nadzieją na ujrzenie Joasi :tanczy: I co?I jest :lol2: Widzę,że się sporo działo-miałem co czytać i oglądać :tanczy: Niezmiernie mnie to raduje :szalony: Bardzo fajnie,że jest sporo luźniejszych tematów majowych,bo Joasia ma wieksze pole do popisu i do usmiechu :tanczy: Narazie odrobinke widziałem deenżeta,ale przy pierwszej (?) relacji T.Kanika Joasia po raz któryś powiedziała,że nie odważyłaby się na żadne szaleństwo związane z wysokością :spiewa: Ach na szczęscie jeszcze dwa serwisy-na pewno bede z uwagą obserwował Naszą Pracusię :lol2:
kamilo pisze:Patrząc na Joasię z profilu nie trudno zwrócić uwagę na wzorową postawę - siedzi prosto jakby połknęła kija. Już chyba kiedyś nawet o tym dyskutowali -śmy /-ście
No tak,a w 'Faktach' kilka tygodni temu w materiale Maćka Mazura zwracali uwagę na prawidłowe ułożenie kręgosłupa przez nijaką Dode :stop: Poszukali daleko,a tu taki wzór we własnej redakcji :tanczy: I do tego jaki piękny i naturalny :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Teraz w serwisie Asia miała gości :tanczy: Pana Gabryela i Żakowskiego :spiewa: Dyskutowali o orędziu wieczornym i nawet troche się sprzeczali-ale nie będę się w to zagłębiał :nie: Joasia tam dzielnie sekundowała a nawet pokusiła sie o hasełko łagodzące nieco spór :tanczy: :arrow: '..politycy opowiadac potrafia najlepsze bajki,Wy sami najlepiej wiecie..' 8) :lol2: Cała masa profilków,trochę tego udokumentowałem :aniol: Asia fajnie tez gestykuluje,nie tak nachalnie jak pan Cymański bynajmniej :nie: :D :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak Ona fajnie siedzi sobie,tak profesjonalnie :tanczy: :arrow:
Obrazek

Obrazek

I do przebogatej kolekcji z cyklu 'Joanna Kryńska-sztuka uśmiechu' :aniol: :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 27 gości