Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Dopełnienie ujęć
Obrazek Obrazek Obrazek
I do przebogatej kolekcji z cyklu 'Joanna Kryńska-sztuka uśmiechu'
Materiał Agaty Tomaszewskiej Joanna zapowiedziała z kamienną twarzą. Przypadek czy nie... :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę maxxx, że kilka dni minęło baaardzo szybko :spiewa:
Widzę też, że pod moją nieobecność się sporo działo. Ja przed chwilą obejrzałem króciutki serwis o 17.00. Zaczął się od rozmowy z rzecznikiem MSZ ws. potwierdzenia i uzyskania więcej szczegółów nt. Ali Agcy, który chce uzyskać polskie obywatelstwo. No i były też fragmenty rozmowy Gabryela i Żakowskiego. Tak sobie pomyślałem, że prowadziła je Joasia. No i to był chyba zarazem ostatni serwis ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Mnie również pogoda pokrzyżowała plany :hmm: Wczoraj taka piekna pogoda, słońce, a dziś... :hmm:
No ale wykorzytałem ten czas w inny sposób, nawet w przyjemniejszy sposób jak planowałem :lol2:
Oczywiście znalazłem też czas na Joasię :D Jakieś urywki serwisów, wydaje mi się- te ciekawsze- widziałem 8)
Jak zwykle najbardziej interesujące są rozmowy, których dziś nie brakowało :nie:
W samo południe Joasia rozmawiała o flagach i symbolach narodowych, wyznała, że wzrusza się i płacze podczas hymnu- taka patriotka :D Rozmowa z Żakowskim i Gabryelem bardzo dobra, Joasia nie słuchała tylko, ale i brała czynny udział w dyskusji.

Humor rzeczywiście dziś dopisywał mocno, Joasia pieknie i niewinnie się uśmiechała :jupi:
Kiedy łączyła się z Jerzym Korczyńskim, ten początkowo chyba jej nie słyszał. Joasia takim pięknym tonem i z wielkim uśmiechem zapytała 'Jurku, czy my się słyszymy :D ' :lol2:
W ogole chyba podoba jej się akywny wypoczynek, podziwiała Kanika za jego zamiłowanie do sportów ekstremalnych :lol2:

To chyba byłby już koniec Joasiowego serwisowania :rozglada: No chyba, że po pieciu dniach jeszcze czuje niedosyt i postanowiła zrobić sobie cos na kształt długiego weeku pracy :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Widzę maxxx, że kilka dni minęło baaardzo szybko
O tak wyjątkowo :lol2: :spiewa: Wystarczy i taka rozłąka :D
arczi pisze:W samo południe Joasia rozmawiała o flagach i symbolach narodowych, wyznała, że wzrusza się i płacze podczas hymnu- taka patriotka
Ach i pewnie też są przysłowiowe ciarki na plecach :aniol: Joasia mnie coraz bardziej zaskakuje :lol2: Acha i cieszy mnie bardzo,że od czasu do czasu się otwiera i coś zdradzi,jakąś tajemniczkę :lol2:
Joasia nie słuchała tylko, ale i brała czynny udział w dyskusji.
Tak i żaliła się,że prezes Kaczyński o tym,że ich nie lubi mówi wprost :( :rozglada:
Humor rzeczywiście dziś dopisywał mocno, Joasia pieknie i niewinnie się uśmiechała
Joasia powróciła juz na dobre do dawnych praktyk uśmiechania się w 'Dnż' :brawa: :tanczy:
To chyba byłby już koniec Joasiowego serwisowania No chyba, że po pieciu dniach jeszcze czuje niedosyt i postanowiła zrobić sobie cos na kształt długiego weeku pracy
W tym aspekcie nic się nie zmienia :aniol: Zawsze jest przemile widziana :tanczy: Ale też jesteśmy wyrozumiali na chwilowe absencję :tanczy: Sorry,że tak mowie za wszystkich-ale chyba nikt nie zaprzeczy :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mnie również pogoda pokrzyżowała plany Wczoraj taka piekna pogoda, słońce, a dziś...
Ja przez długi weekend zdążyłem już zapomnieć co to jest słońce, o realizacji planów nie wspominając :nie:
W każdym bądź razie i tak nie znalazłem wystarczająco wiele czasu, by spędzić go z Joasią tak jakbym tego chciał :spiewa:
Chciałem napisać, czy będzie jutro w PzP, ale zapomniałem, że dziś piątek a nie niedziela :rozglada:
No chyba, że po pieciu dniach jeszcze czuje niedosyt i postanowiła zrobić sobie cos na kształt długiego weeku pracy
Znając jej zamiłowanie do pracy to nie zdziwiłbym się wcale, gdyby jeszcze Dnż pociągnęła jutro i pojutrze :lol2:
No chyba, że wzorem b. premiera i chęcią relaksu pojeździ na quadach, do których tak wczoraj przekonywała Panią Charuk, a korzystając z łaskawości długiego weekendu :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Znając jej zamiłowanie do pracy to nie zdziwiłbym się wcale, gdyby jeszcze Dnż pociągnęła jutro i pojutrze
Jednak Joasia postanowiła nie przeginac struny i po dobrych dwóch tygodniach(no może bez jednego dnia)zrobiła sobie wolne :tanczy: Ale o Nas tak do końca to nie zapomniała :nie: Pięknie zameldowała się o 17:10 w 'Prosto z Polski'-oczywiście nie na żywo ;) Po wdzianku wnoszę,że nakręciła go w środe :shock: :D A na koniec życzyła 'miłego dnia i weekendu' :tanczy: :arrow:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Po wdzianku wnoszę,że nakręciła go w środe
Czyli ze w środe zrobiła PzP na żywo, nagrała PzP na czwartek i na sobote :shock:
Łojej :lol2: No nie na darmo nazywamy ją wobec tego Pracusią :nie:
I nie dziwi mnie, że Joasia może narzekać na zapracowanie :nie:
Należy jej się teraz chwila odpoczynku ;)

Ale w przypadku nagrywania odcinka w środę, chyba nie moze być mkowy, by były to materiały najlepsze- zdaniem widzów- z całego tygodnia :nie: Bo Joasia nie mogła wiedzieć co się może widzom podobać z odcinka czwartkowego :lol2: No chyba, że zna się na gustach widzów i sama oceniła co może najbardziej zainteresować :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

3 wydania jednego dnia :shock: Czyżby ten magazyn był ponadczasowy? Aż niepodobne do TV informacyjnej :lol2:
No chyba, że Jej kochane serduszko podpowiada, by nie nadwyrężać 10 lat starszego kolegi, który ma na głowie przygotowywanie plenerowej majówki :spiewa:
arczi pisze:Ale w przypadku nagrywania odcinka w środę, chyba nie moze być mkowy, by były to materiały najlepsze- zdaniem widzów- z całego tygodnia...
A tak ''apropopo'' to skąd wiedzą co - zdaniem widzów - jest najciekawsze? Wystarcza sama kobieca intuicja czy tylko subiektywne zdanie? :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Pani politolog po wyższych studiach z elementarną znajomością języka angielskiego powinna chyba wiedzieć , że Brytyjska Partia Pracy to "lejburzyśli" a nie "laburzysci"
Jakoś wcześniej mi to umknęło,ale teraz pozwole sobie zauważyć,że Joasia użyła spolszczonej formy 'laburzyści' :aniol: Faktycznie 'labourite',czyli laburzysta czyta się 'lejberajt',ale w polskim tłumaczeniu wystepuje forma 'laburzyści' -także tu Joasia była przy racji :stop:
kamilo pisze:No chyba, że Jej kochane serduszko podpowiada, by nie nadwyrężać 10 lat starszego kolegi, który ma na głowie przygotowywanie plenerowej majówki
Zawsze była wspaniałomyslna :lol2: O siebie tez zadbała-o wszystkim mysli :racja:
A tak ''apropopo'' to skąd wiedzą co - zdaniem widzów - jest najciekawsze? Wystarcza sama kobieca intuicja czy tylko subiektywne zdanie?
Niby wybiera się ta wagę i walczy na średnie,ale i tak wszystkim zapewne Joasia nawiguje -Ona wie co najlepsze :lol2: Widocznie wiedziała ,że w ostatnie dni nie bedzie nic godniejszego uwagi :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Jakoś wcześniej mi to umknęło,ale teraz pozwole sobie zauważyć,że Joasia użyła spolszczonej formy 'laburzyści' Faktycznie 'labourite',czyli laburzysta czyta się 'lejberajt',ale w polskim tłumaczeniu wystepuje forma 'laburzyści' -także tu Joasia była przy racji
:shock: Czyli te studia się na coś przydały :spiewa:
No i wczoraj przypadkiem udało mi się obejrzeć powtórkę o 23.30. Trochę dziwnie oglądać Pannę Joannę (?) z napisaem ''Powtórka programu'' :spiewa: Zauważyłem, że pozostał zwyczaj krzyżowania rączek no i widać, że kręci tylko zapowiedzi :lol2:
Materiały robione są też coraz bliżej moich okolic :rozglada:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze: Czyli te studia się na coś przydały
Pewnie, że się przdały :tanczy: Widać to wyraźnie w rozmowach :D
Z resztą Joasia nie na darmo była polityczną reporteką :nie:
Wykształcenie się bardzo przydawało we Sejmie :lol2:
Materiały robione są też coraz bliżej moich okolic
To uważaj, bo jeszcze kiedyś Joasia z buciorami wkroczy do Twojego domu :shock:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Pewnie, że się przdały Widać to wyraźnie w rozmowach
Ciekawe, czy zgadza się - jak to jest w tej pracy - by wydawca pisał jej pytanka? :lol2:
Z resztą Joasia nie na darmo była polityczną reporteką Wykształcenie się bardzo przydawało we Sejmie
Szkoda, że już teraz się mniej przydaje, by nie powiedzieć, że wcale... :ech:
To uważaj, bo jeszcze kiedyś Joasia z buciorami wkroczy do Twojego domu
Mój dom stoi dla Niej otworem :tanczy:
Gorzej jak będzie chciała szukać w nim sensacji :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Z resztą Joasia nie na darmo była polityczną reporteką
Wykształcenie się bardzo przydawało we Sejmie
Ten nawyk zaganiania polityków ,że tak powiem do wypowiedzi 'ku meritum' pozostał :lol2: Joasie najczęściej interesują tylko fakty 8)
kamilo pisze:Ciekawe, czy zgadza się - jak to jest w tej pracy - by wydawca pisał jej pytanka?
Ja myślę,że zgadza się na zarys rozmowy :lol2: Reszte to juz sobie sama układa w swoim stylu ;)
Szkoda, że już teraz się mniej przydaje, by nie powiedzieć, że wcale...
..i Sejm tez stracił swoją ozdobe i niezłomną reporterke ;( Pewnie tam nieraz ktoś wspomina jakto bywało jak Joasia tam urzędowała :roll: Np,że zawsze wieszała u pani Heli w szatni płaszczyk w jodełkę na trzecim wieszaku od lewej :rozglada: :lol2:
Mój dom stoi dla Niej otworem
Gorzej jak będzie chciała szukać w nim sensacji
Ja nic absolutnie nie sugeruje,ale po ostatnich wydarzeniach w Amstetten i rozmowach na ten temat Asi byłaby na pewno wyjątkowo czujna :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ja myślę,że zgadza się na zarys rozmowy Reszte to juz sobie sama układa w swoim stylu
Ja sądzę, że Ona ma mniej do gadania aniżeli myślimy :rozglada:
..i Sejm tez stracił swoją ozdobe i niezłomną reporterke Pewnie tam nieraz ktoś wspomina jakto bywało jak Joasia tam urzędowała Np,że zawsze wieszała u pani Heli w szatni płaszczyk w jodełkę na trzecim wieszaku od lewej
.. i jeszcze jak przetrzepywała kieszenie, sprawdzając czy aby na pewno wzięła chusteczki higieniczne i komórkę :spiewa:
Ja nic absolutnie nie sugeruje,ale po ostatnich wydarzeniach w Amstetten i rozmowach na ten temat Asi byłaby na pewno wyjątkowo czujna
Taki inteligentny jesteś, a mimo to te wiadomości potrafią Ci zrobić wodę z mózgu :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

kamilo pisze:
maxxx pisze:Ja myślę,że zgadza się na zarys rozmowy Reszte to juz sobie sama układa w swoim stylu
Ja sądzę, że Ona ma mniej do gadania aniżeli myślimy :rozglada:
Niestety, zgadzam się z tobą. Są to wyłącznie ( jak zwykle ) nasze domysły, ale Joasia nie stoi chyba zbyt wysoko w tzw. hierarchii TVN
Zwłaszcza jeśli chodzi o tematy drażliwe dla TVN, jak ostatnio prowadzona rozmowa o przemówieniu Słońca Kaszub. ;) Podejrzewam, że konspekt Joasi został szczegółowo sprawdzony :>
Ja nic absolutnie nie sugeruje,ale po ostatnich wydarzeniach w Amstetten i rozmowach na ten temat Asi byłaby na pewno wyjątkowo czujna
Taki inteligentny jesteś, a mimo to te wiadomości potrafią Ci zrobić wodę z mózgu :lol2:
Czyli wymarzony target dla TVN24 :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości